Opinie o Abis Sp. z o.o. w Warszawa

Abis.pl - wszystko do biura

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abis Sp. z o.o. w Warszawa

Marika Nowy wpis

Tester automatyczny - ile dają na rękę nowym pracownikom? Chłopak chce się postarać o pracę, ale wolałby mieć lepsze warunki niż dotychczas. Ogólnie w ogłoszeniu jest dużo na temat elastycznej pracy, bo i godziny i praca zdalna. A jak to wygląda w rzeczywistości, jakoś się to ustala z większym wyprzedzeniem czasowym?

Tadeusz Nowy wpis

Firma bardzo uczciwa, rzetelna. Wszytko na czas. Jako klient jestem zadowolony od 2008 r z nimi współpracuje

Natalka Nowy wpis

Co myślicie o pracy magazyniera, warto iść tam? Jeszcze wisi ogłoszenie i w sumie zastanawiam się nad aplikowaniem, zwłaszcza że stawki większe niż w poprzedniej pracy. Przynajmniej ta górna granica 5600 złotych, właściwie skąd ta rozbieżność?

Kaja Nowy wpis

Witam, jak wyglada praca w tej firmie przy skręcaniu długopisów w domu? Będę wdzięczna za opinie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Abis Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Jak się pracuje z ludźmi z Abis Sp. z o.o.?

Ile jest zmian w Abis Sp. z o.o.?

ole27

Dwie 5:30-13:30 14:30-22:30

Czesław
@ole27

Fajnie że o tym piszesz bo przyda mi się taka wiedza. Wiesz może czy zmiany można układać sobie elastycznie czy grafik jest narzucony już odgórnie przez przełożonego?

ole27
@Czesław

Ustalany, przedstawiany ew. nachodza zmiany jeśli ktoś się zamieni z osób która ma na drugą lub pierwsza zmiane w zależności na której ty jesteś ale ogólnie polecam tam pracę

@Czesław

Jeśli zostaniesz pupilem kierowników , to zmiany ustawią pod Ciebie .

Bezimienny

Jeśli się nic nie zmieniło to dwie.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Abis Sp. z o.o.?

Borek

Tak istnieje, tylko trzeba tego chcieć .

Bożena

ehh, rozumiem w sumie. ale czy przed tą całą sytuacją, dobrze się pracowało w tej firmie? wiesz coś? Albo czy teraz jest jakoś gorzej w zaistniałej sytuacji?

@Bożena

Kierownik To... , to tylko Kaczyński . Zaś Putinem jest pani dyrektor . Pracując na magazynie , musisz mieć zdrowy kręgosłup i wykonywać prace za dział chandlowy , a i jeszcze robisz za sprzątaczkę i wnosić zdechłe myszy . Pozdrawiam wszystkich klientów , kupujących ciastka . Myszy i robactwo to codzienność . Czasem na magazynie można spotkać szczura . Pracy sporo za marne pieniądze , cześć zespołu ok .

Sylwia
@Nowy

Nie no z tymi szczurami to chyba sobie żartujesz? Przecież to by klienci już dawno się pochorwali. Ale tak na wszelki wypadek to wiadomo kiedy była tu ostatnia wizyta z sanepidu?

@Sylwia

Sanepidu tu nigdy nie było . Mam nadzieję że kiedyś będzie wreszcie kontrola. Jeszcze kontrola BHP , jest potrzebna.

John
@Nowy

Jeśli chodzi o kontrolę to kontrola BHP jest co roku, także widać że ktoś za krótko pracuje i mało wie.

Sylwia
@John

No wiesz, nick nowy mówi sam za siebie. ;) A z sanepidem jak tam? Nikt jeszcze nigdy niczego nie zgłaszał?

Jaki jest wkład kierownictwa Abis Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Hej .Kierownictwo , tylko psuje atmosferę.

Krystian

Witajcie! Po powrocie z Londka szukam nowych wyzwań zawodowych, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie Abis? Czy dobrze płacą? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Pozdrawiam Krystian

Gośka
@Krystian

Dzień dobry Krystianie. Jest spoko choć czasami myślę, że nasze szefostwo nie lubi benefitów. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to rekomenduję firmę Grafotronic z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciela bo tam pracuje) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Życzę szczęścia w nowej robocie. Gośka.

Robert
@Gośka

Szanowna Pani Małgorzato. Zainteresowała mnie Państwa dyskusja i czuję chęć sprostowania kilku informacji. Firma Grafotronic, o której Pani wspomniała używa platformy SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Firma Abis poszukuje osób na stanowisko ,, magazynier'' Bardzo proszę o odpowiedz czy praca jest stabilna , bo poszukuje pracy na stałe a nie na rok czy pół. Oraz ile można zarobić i czy sama praca jest jakaś znośna , jak atmosfera itp. Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi , miejcie na uwadze że być może kiedyś też będziecie potrzebowali pomocy na tym forum...

Guana
@Paweł

Praca jest stabilna, kwestie finansowe należy ustalić na rozmowie kwalifikacyjnej ale należy pamiętać że oprócz podstawy jest też system premiowy składający się z trzech punktów za który każdego dnia dostajesz określoną kasę w zależności od stanowiska. Zespol na spokojnie się wyrabia z pracą. Na samym początku jesteś wdrażany w asortyment przez jedną z pracujących tam osób. Atmosfera w abis jest bardzo pozytywna, pracownicy są naprawdę w porządku a i praca nie jest ciężka. Zaplecze socjalne też robi bardzo pozytywne wrażenie. Przygotowanie dla przedstawicieli handlowych na Warszawę oraz wysyłka paczek w Polskę. Bardzo polecam pracę w abis

?
@Guana

A jakie jest zaplecze socjalne?

Guana
@?

Pomieszczenie do zjedzenia z ekspresem, czajnikiem, lodówka, mikrofalówka sztućcami oraz miejscem gdzie można zjeść, czyli stół krzesla funkcjonalne łazienki codziennie sprzątane, szafki pracownicze

Jakie narzędzia pracy zapewnia Abis Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Konik sportowy

Oczywiście cała gama sportowych fur , możesz wybierać. Same nowe sztuki po 600 koni każda. BUHAHAHAHAHAHHAHAHAHA a tak serio to popracujesz z pół roku to odłożysz sobie na używany rower z Niemiec i będziesz śmigał

Było, jedno wolne auto, bo zwolnili przedstawiciela, ale kirownik magazynu je dostał. Są jeszcze trzy ‐ prezesa , dyrektorki i rozpadający dostawczy . Teraz może kupią nowy dla prezes to znowu jedno auto ( poobijane) będzie wolne. Mają pieniądze, dostali 500 tysięcy z tarczy, po otrzymaniu pieniędzy zwolnili 2 osoby ‐ Dorotę i Krzyśka. Roztali się też z zięciem dyrektorki ( 3 osoba od momentu otrzymania tarczy) . Obecnie gnebia księgową , jest na zwolnieniu starsza kobieta . Pani dyrektor lubi , tylko takie osoby które na czarne mówią białe.

Pyt o ogłoszenie

Witam, Widziałem ogłoszenie na pracuj Na dyrektora - może ktos coś Napisze o tym stanowisku? To za te osobę która została zwolniona? Co tak naprawdę robi dyrektor w Abis?

Ciekawa

Witajcie, pracowałam w podobnej firmie, czy firma Abis poszukuje ludzi do pracy w biurze?

Trevor
@Ciekawa

Wyślij CV i czekaj na odpowiedź, przekonasz się sama ????

Trevor
@Ciekawa

Wyślij CV i czekaj na odpowiedź, przekonasz się sama ????

@Ciekawa

Zwalniają, liderkę działu zaopatrzenia. Bo była 4 miesiace na zwolnieniu od psychiatry ( sami ją zniszczyli) . Jak chcesz stracić zdrowie to aplikuj na jej stanowisko.

Krzysiek

Ile można zarobić na początek w magazynie? 3000 do ręki będzie? Jak atmosfera?

ole23
@Krzysiek

Polecam iść i samemu się przekonać, ale nie powinno być z tym problemu a co do atmosfery na magazynie jest bardzo pozytywna :)

Czy można w Abis Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Kraken

Jeśli masz na myśli dodatkowe obowiązki to jak najbardziej

Firma,prawie rodzinna.Szuka pracowników do wszystkich działów. Prezes i dyrektora , niszczą ludzi pschicznie. Rok 2019 ,był rekordowy z firmy odeszło 25 osób. Rok 2020 , kierownicza działu zaopatrzenia ,od połowy lutego na zwolnieniu od psychiatry. Magazyn, brudny, biegają myszy a czasem szczury, robaki są nawet w lodówce. Pracownicy, magazynu dostają przeterminowane - ciastka, herbatę i kawę. W biurze jest express do kawy ale stracha pić ( na zmianie nocnej, po blacie biegają myszy i zostawiają dochody, kawa z dodatkiem) . Zapraszam wszystkich odpornych , praca prawie jak w obozach.

Gaba

Jestem zainteresowana praca na magazynie. Jakie zarobki?

Regionalny
@Gaba

Wysyłasz CV, idziesz na rozmowę, proponujesz swoją stawkę jeśli masz doświadczenie w pracy na magazynie i jeśli dojdziecie do porozumienia masz możliwość zobaczenia magazynu i decydujesz

Czesław
@Regionalny

Starając się o pracę w magazynie trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy można je zrobić już podczas zatrudnienia na koszt pracodawcy? Doradź, czy nowi pracownicy mają na to szansę.

Regionalny
@Czesław

Tutaj nie trzeba mieć uprawnień na wózki widłowe ale jak chcesz sobie zrobić to po pracy jak najbardziej możesz tylko na swój koszt

Koordynator

Może ja opiszę swoją historię. Stanowisko: koordynator Oferowali 2000 brutto + 2000 brutto premii uznaniowej i dodatek paliwowy bo na początku miałbym jeździć swoim autem do klientów. Wynegocjowane warunki. Umowa o pracę cały etat. 3200 zł netto plus prowizja od każdego zamówienia nowego klienta. żadnych benefitow dosłownie żadnych ani opieki zdrowotnej ani Multisport ani ubezpieczenia nic kompletne zero co jest nie do pomyślenia w obecnym świecie ale pomyślałem ok zaryzykuję. Dostanę nowy telefon jaki sobie wybiorę, laptopa, samochód i będzie dobrze. Co dostałem: Starego polizingowego laptopa ważącego z 5 kg, telefonu nie mogłem sobie wybrać dostałem fakt nowy Huawei p20 lite a samochodu nawet nie powachalem. Przepracowałem tam dokładnie miesiąc. Szukali na stanowisko koordynatora który będzie pozyskiwał klientów jeździł do nich z ofertą współpracy i nawiązywał kontakt i dalszą współpracę. Myślałem że baza danych klientów jest zweryfikowana i umawianie spotkań będzie tylko formalnością i te spotkania będzie umawiał cały dział obsługi klienta. Okazało się że najpierw muszę oddzwonić 1000 firm w jakiś sposób namówić ich na spotkanie i dopiero wtedy jechać do nich z przygotowaną ofertą a stanowisko miało być koordynatora via przedstawiciela handlowego a nie telemarketera :/ Baza danych była zerowej jakości rekordy nieaktywne, brak numerów telefonów brak adresów, firmy nieistniejące bądź mające wirtualne biura w Warszawie ogólnie (usunięte przez administratora) i metr mułu. Obiecywano mi że baza jest (usunięte przez administratora) taka super duże firmy łatwy kontakt i w ogóle coś miód i orzeszki ale chyba nikt tego wcześniej nie sprawdził a raczej na pewno nie sprawdził. Miałem tam pracowac wstępnie 3 miesiące na okresie próbnym ale skończyło się w sumie po 3 tygodniach bo: Pierwszy tydzień to było zapoznanie się z firmą szkolenia poznanie ludzi firmy obiektu systemów na jakich pracują a było ich aż trzy Drugi tydzień już to była praca na bazie danych firm i dzwonienie. Oczekiwania w ich głowach chyba były takie że przyjdę wjadę z buta i dziennie będę umawiał 20 nowych spotkań z klientami. Wracając do telefonu ok dostałem nowy ale słuchawki dostałem standardowe plastikowe douszne. Po 3 godzinach pracy uszy piekły od tych słuchawek i nie chciało się już dzwonić więcej żadnej propozycji nawet że damy ci słuchawki typowe do takich zadań żeby ci nie odpadły uszy ale po cholerę ma takie niech dzwoni na takich. Pod koniec tygodnia pracy na tej dennej bazie firm nie udało się umówić żadnego spotkania po 5 dniach podkreśle. Uspokajano mnie zebym się nie zrażał że to praca dla ambitnych że trzeba czasu żeby ta praca przyniosła efekty. Wiem jak to działa pracowałem już na tel więc wiem co to za chleb no ale jednak już powoli zaczęto stawiać większe warunki umówić 5 spotkań w następnym tygodniu. Ok rozumiem ale podkreśle że baza firm była denna no ale wiadomo trzeba w końcu coś umówić. Trzeci tydzień a podkreśle jeszcze że był to listopad najgorszy okres na umawianie spotkań a bo to święta się zbliżają a bo to koniec roku i mało kto chciał zmieniać dostawcę pod koniec roku a szczególnie ze grudzień to gorący okres szczególnie że względu na zamknięcie roku. Umówiłem dwa spotkania a kolejne 3 były w trakcie dopinania ale koniec końców do piątku miałem dwa umówione spotkania. Pod koniec dnia zostałem zaproszony na rozmowę z właścicielami. Poinformowali mnie, że chcą rozwiązać umowę dzisiaj ponieważ moja praca nie przynosi efektów: (2 tygodnie) a oni są mała firma i nie mogą sobie pozwolić na kolejny miesiąc albo dwa żeby mi płacić a praca nie przynosi efektów (po 2 tygodnikach). Chcieli rozwiązać umowie już tego dnia i miałem więcej nie przychodzić ale powiedzialem że zacząłem to skończę i dociagne cały miesiąc i to co mam zaplanowane na następny tydzień to spełnię i będę przychodził do prscy. Podpisałem rozwiązanie za porozumieniem stron z końcem miesiąca. Czwarty tydzień. Dokończyłem obdzwanianie, podopinalem spotkania i umówiłem kolejne 3 razem 5 z poprzednimi dwoma z zeszłego tygodnia i zakończyłem z nimi współpracę. Obiecywali wszystko a dostałem nic. Szukali osoby zawziętej która się nie podda i przyjmie porażkę na klatę bo pozyskiwanie klientów przez telefon nie jest proste i nie będzie się zniechęcać a ja uważam się za taką.... Sami nie wiedzą czego chcą i czego oczekują.

Jak długo czekaliście na odzew z Abis Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

ole23

Najlepiej sam się dowiedz, zadzwoń i przy tym wyraz dalsze zainteresowanie pracą w tej firmie bo z tego co nawet na ich stronie widać dalej szukają magazynierów, przedstawicieli handlowych itd

Zostaw merytoryczną opinię o Abis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abis Sp. z o.o.?

Abis Sp. z o.o.