Opinie o BRENEN POLSKA w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRENEN POLSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BRENEN POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRENEN POLSKA w Sieradz

W ogłoszeniu dla handlowca z teraz piszą wprost o tym, że firma oferuje samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy. Co na te narzędzia takiego się składa, że ich tak po prostu wprost nie wymieniają? I to auto stale takie samo czy jakieś nowe z czasem wprowadzają?

Zapytanie Nowy wpis

Często widnieje ogłoszenie na laboratorium. Warto składać CV? Jaka atmosfera, zarobki, warunki pracy? Kierownik Ok? Proszę o informację.

Byli lab Nowy wpis
@Zapytanie

Niestety nie ma atmosfery w tym dziale. Brak zarządzania działem, krzyki, przekleństwa na porządku dziennym. Rotacja co chwila... Nikt tam długo nie wytrzyma niestety...

Pojawiła się kwota 3500 zł na rękę na produkcji, mnie to ciekawi jak handlowiec teraz przy tym wychodzi. oferta na parę miast została wystawiona a nie piszą przy tym jak średnio można zarobić. rozbieżności są jakieś spore?

A jak z tymi warunkami szkodliwymi? Jednoznaczna odpowiedź nie padła. Czy przez lata wprowadzono jakieś środki ochrony? wynagrodzenie też mnie zastanawia, bo ktoś napisał, że po latach pracy można mieć 3 500 zł na rękę. A jak to się ma do podwyżek minimalnej?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BRENEN POLSKA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Cześć, a jak z BHP stoicie? Widzę ze ktoś zapytał o zarobki na produkcji, ciekawi mnie czy są warte pracy w jakichś gorszych warunkach? chodzi o to, że kiedyś ktoś pisał, że robi się przy tej całej chemii, do dziś to szkodliwe czy może cos się zmieniło?

Skąd wiecie, że dopiero się okaże? Czy ja dobrze z tego rozumiem, że pracujecie na nieznanej wam stawce? to możliwe? jakie są przy tym morale? Czy niektórzy z tych starszych pracowników sugerują odejścia?

1x

Praca przy produkcji farb to wiadomo, że to nie spożywka.... Wynagrodzenie w przedziale około 3200-3500 na rękę po kilku latach pracy. Moim zdaniem to bardzo mało jak na pracę przy chemii. Jak komuś pasuje to ok. Jego sprawa..Nie wnikam. Pozdrawiam

Rexio

Powiem tyle tylko do siebie kasę od siebie to nic pracowników oskrobać do zera a samochody zmieniać W zimę mróz kopyta idzie zamrozić I pensja taka super że nigdy nie wiadomo ile i za co ci zabiorą

Martin
@Rexio

Mówisz o stanowisku na produkcji,zimno tam jest ? A co masz na myśli odnośnie za co.Ci zabiorą? Ile się zarabia na produkcji na rękę ?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie BRENEN POLSKA? 14 października na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Ktoś z Was aplikował?

Ile i za co ci zabiorą z pensji się nie wie? a takie rzeczy nie są omawiane na rozmowie, skoro to jakieś zasady wynagradzania? Ktoś sugerował może premie uznaniowa i dlatego mogłoby się to zdawać jakieś niejasne? Ktoś coś wie i napisze? i ile kasy z tego schodzi wtedy? Tamten opis nie jest dla mnie zbyt jasny

Chwilowo ogłoszenia na przedstawicieli przyhamowały, więc jest czas się zorientować w warunkach. Muszę przyznać, że zafrapował mnie czyjś wpis o dopłacaniu 80 groszy do kilometra przy użytku samochodu służbowego. Co to za koncept? Chodzi o użytek do celów prywatnych? Bo chyba nie do jazdy służbowej?

PH

Dzień dobry, firma wystawiła ogłoszenie na pracownika handlowego, czytałem, w opiniach, że flota oraz narzędzia do pracy są wątpliwej jakości, a za każdy przejechany prywatny kilometr trzeba zapłacić 80 gr. To prawda? W ogłoszeniu jest napisane, że bardzo dobre wynagrodzenie, można liczyć na na ok 5 tyś., netto podstawy i realnie 2 -3 tyś premii? Z góry dziękuję za odpowiedzi

białyfartuch

potwierdzam

Obecny ph

Wszyscy wiedzą u nas firmie kto napisał ten komentarz.... Nie sprawdziłeś się, nie miałeś kompetencji i po prostu nie sprostałeś zadaniu bycia handlowcem w Brenen.Visto.... Zero efektów.... A teraz piszesz nieprawdę... Byłeś jednym z niewielu PH co się nie sprawdziło w ostatnich kilku latach.... Reszta mega zadowolona i robi obroty duże....

Shimmy

Witam, mam pytanie jak wygląda praca handlowca w tej firmie. Jakie są warunki, czy produkty są znane wśród klientów, czy ich jakość jest dobra? I jaka jest konkurencja na rynku? Oraz czy firma daje jakieś wsparcie marketingowe? Pytam bo pojawilio się ogłoszenie na handlowca w zachodniopomorskim. Pozdrawiam.

Lidia
@Shimmy

Jakie masz ogólnie doświadczenie jako handlowiec?

Shimmy
@Lidia

Pracuje jako handlowiec od 14 lat

@cris
@Lidia

@Lidia możesz przybliżyć nieco warunki i specyfikę pracy PH?

Wanda
@Shimmy

Ciekawa jestem czy oni za tak długo staż pracy zgodziliby się na wyższą stawkę na start. Orientuje się ktoś?

Krzysztof

Co to w ogóle za tekst? Powinieneś trochę przyhamować bo za bardzo cie poniosło. Pracowałeś tu że masz taką opinię? Coś nie poszło po twojej myśli?

Były

Administratorzy to chyba wywalają niepochlebne opinie. BHP dalej leży i kwiczy w tej firmie? Albo czy dalej pracownicy koszą trawnik w domu szefa?

Irena
@Były

No nie opowiadaj, ale wszyscy po kolei musieli kosić, czy ktoś konkretny? O usuwaniu nie wiem, ale niektóre komenty fajne, bo takie same, a innymi nickami podpisane XD

Jako tako
@Irena

No produkcja zazwyczaj. Szybko zawinalem się stamtąd. Bo zdrowie najważniejsze, a tam łatwo się wykończyć przy tej chemii. Maski były ale filtry to już inna sprawa. Wymiana powinna być co 48 h A było jak było. Dopowiedz sobie resztę sam.

Sylwia
@Jako tako

A każdy musiał robić takie rzeczy? Czy można było odmówić koszenia tego trawnika jednak?

Lary

Witam jakie zarobki i zmiany 4 ty się wyciagnie

Joanna
@Lary

Też jestem ciekawa. A o jakim stanowisku myślisz? :)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie BRENEN POLSKA?

W zależności od stanowiska?

Joanna
@pracownik

No a coś bardziej ogólnego też na pewno się pojawia i pewnie o to mu chodziło, co nie? Też przyszłam się dowiedzieć i się nie dowiedziałam.

Dobry

Krótko i na temat. Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie. Polecam.

Niunia
@Dobry

To podziel sie swoja pensja z bezdomnymi jak jestes tak zadowolony ....matizku

Jeszcze szybciej
@Dobry

Frrma ok jestem zad.....(krocej juz nie potrafie)

Zenon
@Dobry

Zadowolony , wypłaty na raty , dam jak będe miał .

alex
@Dobry

Potwierdzam. Praca OK. Kasa dobra.

Brenen to dynamiczna firma rozwijająca się w branży lakierniczej, chętnie poznam szczegóły na temat zatrudnienia w tym miejscu. Możecie napisać, jaka jest tam stawka aktualnie? Nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Sebo
@Ewa

Stawka duża. Praca fajna. Rozwijająca. Polecam.

@Ewa

Składaj CV. Praca rozwojowa i fajna. Polecam!

Geodeta

No nasz Henu wychodzi z założenia ze trzeba zatrudniac ludzii za najnizsza krajowa albo jak UKRAINCOW nie Heniutek sluchaj synusia dalej tak nie pociagniesz .....firma (usunięte przez administratora)

Bolek
@Geodeta

Co ty gadasz. Wszystko jest ok. Praca b. Super!!! Nikt nie robi za najniższą. Jesteś oderwany od realiów firmy... Dobre..

@Geodeta

Obawiam się ,że żadna ilość kolejnej zgrai niekompetentnych ludzi nie jest w stanie nic zmienić w tej firmie -tym bardziej ,że na produkcji oraz ich bezp. przełożony tzw. mała końcówka to ludzie z żadnymi lub średnimi kompetencjami . Noo.. ale to tylko moja skromna opinia .

C
@Geodeta

Ogarnjcie się ludziska. Nie piszcie takich rzeczy.

@Geodeta

Ciekawe, bo ja pracuję długo a Ukraińców jeszcze w pracy nie widziałem! Ani jednego. Sami Polacy pracują! Za minimalną też nikt nie pracuje.... Ktoś pisze jakieś wymysły i nieprawdę! Polecam pracę w Visto Brenen.

Rafi

Pracuję kilka lat i wszystko fajnie. Współpraca dobrze się układa. Kasa spora. Jestem Mega zadowolony. Pozdrawiam

Serdak!
@Rafi

Na prawdę b. Dobrze się pracuję. Elegancko. Wypłaty wyższe niż w regionie. Super. Aż chce się przychodzić do pracy.

@Rafi

Potwierdzam. Pracuję się fajnie. Wypłata spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o BRENEN POLSKA - Sieradz

• Jak się pracuje w BRENEN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BRENEN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRENEN POLSKA?

BRENEN POLSKA
3.4/5 Na podstawie 208 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042