Opinie o FHU DIGGER-CORONA w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FHU DIGGER-CORONA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FHU DIGGER-CORONA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU DIGGER-CORONA w Kielce

Zbigniew Nowy wpis

Wszystko w jak najlepszym porządku ! Polecam

Maja Nowy wpis

Pracujesz w FHU DIGGER-CORONA? Chętnie dowiemy się na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy firmy. Jakie benefity oferuje pracodawca?

Damek Nowy wpis

a dlaczego ktoś miałby dać sobie z firmą spokój @peck.. skoro tak jak mnie, interesuje kogoś profil firmy Digger, to chyba ma prawo wysłać CV i się tutaj sprawdzić.

peck Nowy wpis

Daj sobie spokoj. Rotacja jak z gnojem na rozrzutniku. Dyrektorzyna janusz (imie mowi samo za siebie) to zwykly burak. Szefostwo slucha sie jego jak duda kaczynskiego. Kiedys bylo ok, a teraz jestes nie czlowiekiem tylko CYFRĄ. Mowie o firmie c.z.n hit z ul. Dlugiej. Nie myl z diggerem bo tamto to w ogole szambo.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Belgrad

firma digger-corona nadal dziala w branży , kupuje od nich sporo narzędzi ręcznych , corona,Geko,breast ,itp , także o jakiej ich plajcie piszecie ? Przedstawiciel który mnie od nich odwiedza to Bartek.

Ważne!

Digger - firma która handlowała narzędziami , splajtowała . Na dzień dzisiejszy firma digger wykonuje pracę związane z robotami ziemnymi. Digger - narzędzia prowadzony był przez Pana Cypriana , który pracował wcześniej w firmie narzędziowej Coval. Zaś usługi budowlane prowadził i prowadzi jego ojciec. Był czas kiedy istniały obydwie firmy . Teraz istnieje tylko jedna - ta budowlana.

Ważne!

Firma Digger to nie firma Hit - czyli znana Corona i importer narzędzi. Digger przez jakiś czas ogłaszał się dystrybutorem firmy Hit Corona . To dwie różne firmy z których ta pierwsza Digger nie działa już w branży narzędziowej i ma sprawy po sądach . Tak więc Digger to nie Corona . Firma Digger przypisała sobie związki z importerem Hit Corona dla wykorzystania pozycji w handlu.

antykiep

fajnie ze sami o sobie opinie pisza;) przeciez ta firma to krzak...

Eryk

Firma dziala I ma sie dobrze, ma coraz wieksza oferte narzedziowa to Raczej sie rozwija, widuje przedstawicieli w skarzysku z digger-corony.

Misiek

Powiedzcie mi proszę, czy aby myśleć o podjęciu pracy w Diggerze trzeba mieć wszystkie katalogi w jednym małym paluszku? Bo pracując na stanowisku sprzedawcy pracodawcy liczą na zdecydowanie większe wpływy za sprzedaż. Narzędzia dla budowlańców czy mechaników może nie są jakimś chodliwym towarem, ale zawsze..

lolek

jak widać opini ani widu ani słychu, aż dziwne. ja to szukałem dziś jakiś info w necie o samej firmie ale także o jakimś zatrudnieniu u nich ale internet dziwnie milczy o FHU DIGGER-CORONA. Czy może ktoś tu jeszcze obeznany w temacie zagląda i może powiedzieć coś o tym czy firma działa i jak działą?

korzdn

I jak wygląda teraz sytuacja z tą firmą? Bo chcę się dostać do Corony, ale czekam na opinie pracownikow

Sok

Jak Cię to tak interesuje to sprawdź sobie to w KRSie. Z własnego doświadczenia wiem, że sporo jest firm, które nie mają stron internetowych, a gdzieś zawsze funkcjonują.

Jurek

Faktycznie, w ogóle w internecie nie ma o nich informacji, tak jakby działali tylko przez chwilę, strasznie dziwna opcja.

Toad

Chyba już nie działają, ich strona internetowa digger-kielce.pl/ nie działa już od dłuższego czasu, może ktoś wie co się stało?

max

dokładnie...

max

a to oni mają pracowników? jakiś czas temu był ojciec, synalek i jakiś dzieciak z chorym sercem na którego wyciagnęli kase z dotacji...

info

Witam! Podaj swój namiar to Ci podeślę nr. tel. Co ? Wisi Ci kasę?

Indiana Jones

Czy ktoś wie coś na temat (usunięte przez moderatora)?? Można go jeszcze spotkać na wiecach nowej prawicy?? Poszukuje go już dłuższy czas. Dajcie jakiś namiar na niego lub synka bo mamy ochote na "herbatkę"

info

witam! Są tam zawekowani jak puszka pandory. A co wiszą Ci kasę - ustaw się w kolejce...

Zostaw merytoryczną opinię o FHU DIGGER-CORONA - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHU DIGGER-CORONA?

Kandydaci do pracy w FHU DIGGER-CORONA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHU DIGGER-CORONA