Biuro Księgowe Maza s.c. Małgorzata I Ziemowit Gaweccy (zakończona działalność)

Dodaj raport z rozmowy

Opinie o Biuro Księgowe Maza s.c. Małgorzata I Ziemowit Gaweccy (zakończona działalność)

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałam w tym biurze 3 lata i nasza współpraca się zakończyła ponieważ się przeprowadziłam. Mi się dobrze tam pracowało, można się dogadać na każdy temat. Szefowa czasami upierdliwa, ale miła. Fajne było to, że były elastyczne godziny pracy. Zazwyczaj prace kończyłam o 15, czasami oczywiście trzeba było przysiedzieć dłużej.

ktoś Nowy wpis

Elastyczne godziny pracy? Praca w tym biurze od 7-15, a jak się nie wyrabiasz to i w weekendy. Taka elastyczność...

Jan

@Bang! To rozumiem że firma narzuca takie tempo pracy ,że o pomyłkę nietrudno a pretensje potem i tak są?

@Jan

Dokładnie. Jak chcesz to idź sprawdzić, przyjmują non stop ????

Wiktoria Nowy wpis
@.

A czy rzeczywiście organizują dla pracowników Maza szkolenia? Jeśli tak, to jak często są organizowane? I czy w ramach czasu pracy?

Haha Nowy wpis
@Wiktoria

Taaa. Organizują.. Fajnie by było :)

nikt

Czy dużo osób ram pracuje i jak duza jest rotacja?

Maza SC została zlikwidowana

Kinga
@111

Najwidoczniej nie została zlikwidowana bo cały czas szukają ludzi do pracy na olx.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biuro Księgowe Maza s.c. Małgorzata I Ziemowit Gaweccy (zakończona działalność). Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

to znowu ja

jak widać lata mijają i nic się w tym biurze nie zmieniło

Barnaba

Niezbyt dobrze piszecie o firmie. Myślę aplikować ale może ktoś podpowie jeszcze jakieś informacje?

An
@Barnaba

A co chcesz wiedzieć? :)

Witam serdecznie. Czy ktoś z pracujących tam bądź byłych już pracowników może odpowiedzieć na pytanie czy coś się zmieniło w tej firmie w kwestii traktowania pracowników, czy jest dalej tak samo jak to opisano poniżej? Będę wdzięczny za każdą merytoryczną opinię.

zaproszona na rozmowę

Ludziska, tak sobie myślę, że te negatywne opinie to raczej prawda: 1) firma w ogłoszeniu nie podaje nazwy i nawet nie wiesz do kogo aplikujesz (dlaczego ? bo ma coś do ukrycia) 2) nawet podczas rozmowy telefonicznej nie dowiesz gdzie i do kogo idziesz, celowo podają tylko ulicę. Chyba wszystko jasne.

Pola

Napiszcie mi jak jest teraz. Dostałam telefon na rozmowę , Pani była bardzo nie miła przez telefon.

Ona

naprawdę jest tam aż tak źle ??? Mam już jakieś dosiadczenie , jestem ciekawa czy da się tam czegoś jeszcze pozytecznego nauczyć ??? Jaka jest atmosfera między pracownikami ????

prawda

no dziwne to, że znikają, zwłaszcza, że tylko prawdę piszemy , brawo za dodanie, podpisuję się dwoma rękami

Biuro Księgowe Maza s.c. Małgorzata I Ziemowit Gaweccy (zakończona działalność)