brak logo

Biuro Księgowe Maza S.C

Poznań

Opinie o Biuro Księgowe Maza S.C

pracownik 2016-08-18 18:35:43
Praca najgorsza z najgorszych. Płaca najniższa. Wymagania szefostwa najwyższe. Odradzam nawet rozmowy o pracę. Szkoda czasu i nerwów. No chyba że ktoś lubi pracować w warunkach najwyższej inwigilacji. Kamery śledzą każdy ruch a komputery i maile są pod całkowitą kontrolą szefostwa.
3
szanowany pracownik 2016-09-02 11:36:02
Ciekawe jak to się dzieje, ale osobliwym trafem negatywne opinie znikają z tej strony w zadziwiającym tempie... Tak więc dodam moją po raz kolejny, ku przestrodze...
Niestety muszę się zgodzić z negatywnymi opiniami o tym Biurze, jak również o właścicielach, w szczególności o pani G. Prawda jest taka, że ludzie ci bogacą się głównie kosztem młodych dziewczyn, najczęściej studentek, absolwentek i stażystek, które pracują tam za marne pieniądze wypłacane częściowo "pod stołem". A pracy jest naprawdę sporo i rzeczywiście bez nadgodzin i zajętych weekendów nie da się wszystkiego zrobić na czas. Prawdą jest również informacja o nadzorze kamer i świetle w ubikacji. Do tego jeszcze wypada dodać konieczność zaopatrzenia we własnym zakresie w kawę, herbatę, cukier, ect., nawet papier toaletowy i ręczniki kuchenne lepiej mieć własne, gdyż te, które są dostępne raczej nie nadają się do użytku. Skąpstwo i zachłanność właścicieli widoczne na każdym kroku. Z drugiej zaś strony pracownice raz po raz są obdarzane wesołymi opowiastkami pani G. n.t. zakupów w drogich butikach, domu z basenem, czy też bankietów u zamożnych znajomych.
Jeżeli chodzi o poziom świadczonych usług, to sądzę, że również pozostawia sporo do życzenia. Dokumenty wprowadzane "na tempo" przez niedoświadczone stażystki są następnie nieustannie korygowane przez dziewczyny zatrudnione tam już dłuższy okres. Korekty więc gonią korekty. Dla mnie jako doświadczonego pracownika jest to trudne do zrozumienia. Ale widocznie niestety i w naszym zawodzie zdarzają się osoby niesolidne, którym zależy wyłącznie na ilości pieniędzy w portfelu, a nie na jakości wykonywanej pracy. Jak można się więc domyślać ceny usług dla klientów nie należą do niskich.
Jedyną zaletą tej pracy jest natomiast niewątpliwie dość szerokie spektrum zagadnień księgowych.
Reasumując, odradzam podejmowanie pracy w tym miejscu osobom, które oczekują szacunku dla siebie jako pracownika. Byłym koleżankom i klientom natomiast proponuję głębokie zastanowienie nad tym, czy rzeczywiście warto pracować na cudzy sukces i majątek.
4
prawda 2016-09-07 09:03:04
no dziwne to, że znikają, zwłaszcza, że tylko prawdę piszemy , brawo za dodanie, podpisuję się dwoma rękami
1
Zostaw swoją opinię o Biuro Księgowe Maza S.C - Poznań
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Księgowe Maza S.C