Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
TSL - 2011-12-13 21:50:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Firma godna polecenia jako transportowa jedna z nielicznych działająca na terenie gminy. W porównaniu z firmami transportowymi w Koluszkach to ocena BDB.
zdjecie uzytkownika
wiktoria www - 2015-11-19 12:09:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@TSL to fakt, słyszałam bardzo dobre opinie o nich od ludzi, internetem raczej się nie sugeruję, natomiast chyba skłoni mnie to do wzięcia w ich aktualnej rekrutacji na kierowcę ADR, natomiast bardzo nurtuje mnie jednak kwestia - w ofercie pracy napisali że trzeba mieć uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych - co to mogą być za materiały?
zdjecie uzytkownika
karol - 2015-11-21 15:13:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podejrzewam, że chodzi o materiały chemiczne.. przecież nie broń :) Zresztą firma zajmuje się transportem ogólnym, więc to pewnie zależy od zleceń
zdjecie uzytkownika
Flred - 2015-11-23 18:47:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ale z np. z chemią trzeba umieć się obchodzić, żeby nie zrobić sobie krzywdy, a nigdy nie wiadomo jakie zlecenie się trafi. Stąd pewnie taki wymóg.
zdjecie uzytkownika
awisko - 2015-11-25 21:48:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak, ale wiadomo, że zawsze może dojść do jakieś kolizji na drodze czy parkingu i to do tego jest potrzebne

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: