logo Demart S.A.

Demart S.A.

Opinie o Demart S.A.

olo 2011-01-11 15:20
Kto wie ile zarabia magazynier? W jakich godzinach jest praca?
Na jaki okres zawierana jest umowa zlecenie? Weekendy są wolne?
pokolo 2012-04-26 22:32
firma taka se, szefowie klamczuchy i do tego niewypłacalni - kantują ile wlezie,
ale tematyka ksiazek + mapy - profesjonalizm
enzyme 2013-03-24 11:29
Magazynier grosze. Umowa zlecenie. Magazyn nie ogrzewany. Firma krzak. Syf jak ich mało.
Oburzona 2013-05-23 13:25
Nie zwracają kasy chociaż otrzymali od nas towar i powinni zwrócić pieniądzę (korekta wystawiona a jakże, tylko doprosić się nie można o zwrot pieniędzy). Dzwonię do nich regularnie od 4 miesięcy. "Prezesowie" robią z ludzi durni i udają " to ta sprawa nie jest jeszcze załatwiona?" a pieniędzy jak nie było tak , nie ma.
bodzio 2013-07-02 12:53
FIRMA BANKRUTUJE !!! NIE WYPŁACA PENSJI !!! ZAJĘCIA KOMORNICZE !!! OBSADA SZCZĄTKOWA !!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!
padalec 2014-03-25 07:50
pada, pada i upaść nie może
anonimowy pracownik 2014-04-10 15:50
Także odradzam współpracę z tą firmą.(usunięte przez administratora)Swojego czasu było o tym głośno. Przestrzegam szczególnie młode osoby tuż po studiach - szkoda Waszego czasu.
xawery 2014-07-23 13:09
pracowałem na zlecenie 4 miesiace, było ok z kasą. zapłacili, ale maja duzo wymagan.
faf 2014-07-30 13:07
Jeśli ktoś dostanie od nich wypłatę na czas to niech się odezwie, chętnie zrobię sobie z nim zdjęcie.
fatum 2014-08-20 20:17
Hej wiem że te książki są dobre mam jedną pod tytułem Szkolny atlas historyczny :)
Potos 2015-01-25 02:00
Kolego każdy sposób jest dobry na swój sposób, ale nie masz jednak sto procent pewności, że gdy będą rekrutować ludzi na konkretne stanowisko to wezmą pod uwagę i te CV nadesłane wcześniej przez osoby chętne. Demart jest sporą firmą i wydaje mi się, że dosyć często będą pojawiały się oferty - no chyba, że nie będą się rozwijać. Może ktoś nakreślić sytuację jak to wygląda u nich?
jago 2015-03-26 02:43
Szukam pracy jako składacz pozycji teksotwych, np. książek czy czasopism itp, wiecie może czy w tym wydawnictwie Demart szukają? albo czy lepiej do nich wysłać CV majlem/pocztą normalną czy znanieść osobiście? Zależałoby mi na pracy własnie w takim dużym wydawnictwie, wiadmo wtedy i prościej o awans np. no i pewność że raczej firma wypłacalna
koko 2015-08-19 11:37
robiłem tam w lipcu w magazynie w łazach takie tam stojaki dla biedry kasę dostałem było spoko
obserwator 2016-05-10 19:42
Ani pensji na czas, ani miłej atmosfery pracy :)
obserwator 2016-07-21 12:19
minimum od 2 lat
Man 2016-07-21 14:00
Od dwóch lat? Dziwna sprawa, moja była dziewczyna pracowała tutaj albo nadal pracuje i słyszałem plotki ze idą podwyżki, wiem, że są umowy o pracę więc chyba wszystko jest dobrze i na swoim miejscu, niech ktoś potwierdzi mi to czy nadal i ile macie oddziałów
Zostaw swoją opinię o Demart S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Demart S.A.