Opinie o No Problem w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie No Problem. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w No Problem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Problem w Szczecin

Tadeusz

Witam Pracowałem przez firme 2 miesiące w austri,kontak jest dobry z firmą no problem. Firma potrafi znaleść prace za granicą ale przeważnie są to firmy które wyzyskują i (usunięte przez administratora) pracownika na pieniądzach.Pracowałem w 2 firmach przez 2miesiące i dostałem potrącenia na wypłacie.Musiałem chodzić po użędach arbeitkamma by odali pieniądze. Firma znajdzie prace ale trzeba uważać u kogo !Mam wrażenie że jesteś tylko potrzebny przy rekrutacji potem radz sobie sam.(Nigdy więcej tego krętacza ) Pozdrawiam

@Tadeusz

Bo to święta prawda , w Polsce jak i później za granicą te firmy ("lifefirma" czy w Szwajcarii Temporer) to zwykli (usunięte przez administratora) .

Siemka. Pracował już ktoś z was tutaj jako rzeźnik? Chodzi o to, że na stronie jest oferta i jak w nią klikam to mi szczegóły nie wychodzą. Nie wiem nawet do jakiego miasta biorą. mam 3-letnie doświadczenie to wystarczy chyba?

Barbara

Widzę, że w ostatnim czasie nie było żadnych opinii na temat współpracy z agencją. Wiadomo z czego to wynika? Aktualnie jest mniej kandydatów niż wcześniej czy raczej jest to stabilna liczba? Wiadomo, jak to z perspektywy samej agencji może wyglądać? Jakie warunki należy spełnić, żeby móc się do niej dostać i rekrutować? Wiecie jak tam płacą?

isma
@Barbara

pracowałem i miałem problem z otrzymaniem całego wynagrodzenia , w razie problemów umywają ręce dlatego jeżeli chcesz uniknąć nerwów lub pracować za darmo to się zastanów .

Człowiek Nowy wpis
@isma

Czekaj, bezpośrednio w samej agencji miałeś problem z otrzymaniem całej kasy? A wyjaśnisz co było tym wspomnianym powodem? Jak to zostało wyjaśnione i w jaki sposób to rozwiązałeś? I ile średni staż pracy przy tych wspomnianych warunkach wynosi?

Grupa No Problem Nowy wpis
@isma

Dzień dobry, prosimy o bezpośredni kontakt z biurem i opisanie sytuacji, trudno nam się odnieść do anonimowej opinii bez szczegółów zdarzenia. Pozdrawiamy

Jakie są warunki zatrudnienia w No Problem?

Tadeusz

@Tadeusz

Przegapiliśmy Pana wpis za co przepraszamy. Nie jest nam znany Pana przypadek. Całkiem możliwe, że podjął Pan pracę przez inną agencję, raczej nie przez nas. Nie kontaktował się Pan z nami w tej sprawie. Mimo wszystko prosimy o kontakt. Zawsze w miarę możliwości staramy się pomóc

@Tadeusz

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No Problem? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Robert

Robert 04.08.2022 11:27 @Pytanie Chciałbym przestrzec wszystkich Polaków ,którzy chcą jechać do pracy w Szwajcarii!!! .Otwórz pracowałem przez rok i kiedy miałem dość problemów z firmami Szwajcarskimi czyli Temporer a takie tylko oferują pracę dla przyjeżdżających ( osoby zwerbowane przez takie firmy pracy tymczasowej ) ,postanowiłem wrócić do kraju i co się okazuje ,że ludzie przez pewien okres pracują jako wolontariusze czyli z mojej tylko jednej firmy Temporer Das Taem z 8 miesięcy pracy rozliczyli się tylko z 5 miesięcy .3 trzy miesiące przygarnęli dla siebie również podatki a to jest prawie 1600 franków miesięcznie .Mało tego ,równie co miesiąc odciągają z Twoich pieniędzy na fundusz rentowy od 250 do 360 franków co miesiąc .Te pieniądze w teorii masz prawo zabrać dla siebie z chwilą wyjazdu że Szwajcarii. A praktyka jest inna firmy Temporer (usunięte przez administratora) kradnąc Twój czas pracy bo się nie rozliczają ze wszystkiego . Mataczą w dokumentach twoich do których praktycznie nie masz dostępu.Dzwoniac do AHV dowiadujesz że zostałeś (usunięte przez administratora) z kilku miesięcy pracy .Tak robią wszystkie agencje pracy Temporer w Szwajcarii bez wyjątków .I to nie wszystkie problemy które robią te firmy ,mógłbym tu pisać przez jeszcze kilka godzin i opisywać nieprawidłowości tych firm a właściwie (usunięte przez administratora)praktyki !!!!.OSTRZEGAM WSZYSTKICH POLAKOW PRZED PRACĄ W FIRMACH TEMPORER . WIĘCEJ STRACICIE CZASU I NERWOW NI ZAROBICIE .

Czy w No Problem możliwa jest praca na podstawie B2B?

Robert

Wiadomo którego są przelewane wynagrodzenia??

Bydgoszcz

W Bydgoszczy ludzie do dzisiaj pieniędzy za inwentaryzacje nie zobaczyli

@Bydgoszcz

Zgodnie z umową i ustaleniami wynagrodzenie zostało wypłacone 10go. Prosimy o kontakt jeżeli jest jakiś problem w tym temacie.

Jak wygląda mniej więcej szkolenie kasjerskie w Julii bądź Bi1? Ktoś poleca ogólnie czy lepiej chwytać się innych zleceń?

Alicja987u

Czy wypłata jest zawsze 10 dnia miesiąca?

@Alicja987u

@Alicja987u Nie zawsze. Zależy to od konkretnego zlecenia i tego kiedy zleceniodawca użytkownik zdecyduje się zapłacić agencji (jako pośrednikowi) a agencja Tobie na konto. Inwentaryzacje mają wypłatę 10-go następnego m-ca tylko z tego co pamiętam. Inne prace 15 lub nawet 25 następnego miesiąca.

Daniel

Lepiej omijać z daleka obiecuja co innego na umowie co innego

@Daniel

Panie Danielu, proszę o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy. Może nas Pan z kimś pomylił. U nas umowa jest rzeczą świętą, to co jest tam zapisane musi mieć pokrycie w rzeczywistości

@Daniel

Umowa rzecz swieta. Nawet jak nie bedzie wogole opiewala kontraktu w twoim zawodzie. Ta firma to tylko glowa sie liczy a jak cos nie po ich stronie do do sadu. Wygralem z nimi po 2 latach. Uwaga ta firma powinna byc zamknieta. Dziennikarze uwagi expresu reporterow powinni sie nia zajac.

Isma57

firma jest dobra tylko do momentu jak sprzeda człowieka a potem nie zawracaj (usunięte przez administratora)

marian

Grupa No Proplem -powinna się nazywać jest problem . Skorzystałem z pośrednictwa tej firmy i wyjechałem do Szwajcarii. Moim pracodawcą tam była firma Personal24 . Po rozmowie z przedstawicielem tej firmy zapewniono mnie , że wynagrodzenie będę otrzymywał co tydzień akurat tak się złożyło ,że w pierwszym tygodniu przepracowałem tylko dwa dni . Zgodnie z zapewnieniem powinienem otrzymać wynagrodzenie w następnym tygodniu ale nic bardziej mylnego w czwartek dzwonię do Personal 24 z pytaniem w którym dniu mam się spodziewać zapłaty odpowiedź sroda lub czwartek . Minoł tydzień pieniędzy dalej nie ma na koncie dzwonię dowiaduję się ,że zostały wysłane to proszę o potwierdzenie , wysłano mi jakiś papier z kwotą ale bez odbiorcy .Pracownik naciska ,że to wina banku i mam iść z tym świstkiem do banku i tak zrobiłem . Okazało się , że źle wpisano moje nazwisko i wszystkie dane . Upłynął następny tydzień . W miedzy czasie podałem nr. innego konta z nadzieją ,że pieniądze dotrą ale kolejny raz nić . Znowu firma personal24 zapewniała mnie że pieniądze za pierwsze dwa dni zostały wysłane. TO poprosiłem o potwierdzenie przelewu no i otrzymałem wszystkie dane było ok oprócz ilości pieniedzy do przelewu w tym miejscu było "{0" więc zadałem pytanie jak bank może zrobić przelew jeżeli nie ma kwoty przelewu Do dziś nie otrzymałem tych pieniędzy . W między czasie zadzwoniłem do "No problem" i opisałem całą sytuację dowiedziałem się ,że firma "proplem" nie angażuje się w spór z pracodawcą Szwajcarskim bo to nie ich sprawa ale ich sprawą było aby wysyłać im karty godzinowe . Jest drugi miesiąc od tego czasu i wysłałem prośbę aby "problem" poprosił o rozliczenie za okres mojej pracy , brak odpowiedzi zapytanie było odczytane . Wszyscy są dobrzy jak na tobie zarabiają ale jak się zwolnisz to tylko sąd zostaje. Personal24 pobiera opłatę za załatwienie hotelu bez zgody i bez uprzedzenia w wysokości 100 Fr. Po obliczeniu wynagrodzenia przez księgową w firmie w której pracowałem bezpośrednio był ponad 100 Fr różnicy za tydzień . Reklamacje nic nie dają brak odpowiedzi pełna ignorancja . Na wszystko mam podkładkę .

@marian

Są sytuacje trudne, kiedy obydwie strony twierdzą dokładnie coś przeciwnego. To jest taki przypadek. Jest wtedy dla nas niemożliwością ustalić kto ma rację. Nie lubimy takich sytuacji, jest nam zwyczajnie przykro, że ma ona miejsce. My jako agencja pośrednicząca w zatrudnieniu jesteśmy po środku i nie mamy możliwości ustalenia stanu faktycznego tego sporu ani dokładnego osądzenia sytuacji a chyba tego Pan od nas oczekuje. Niestety nie mamy takiej mocy sprawczej nad czym ubolewamy. Dlatego aby usprawnić komunikację przekazaliśmy Panu numer telefonu oraz adres mailowy do szefa firmy, która Pana zatrudniła aby bezpośrednio z nim mógł Pan sprawę wyjaśnić. Jeśli możemy jeszcze jakoś pomóc, jako mediatorzy, tłumacze – służymy pomocą i jesteśmy do dyspozycji. Miłego dnia

Czy pracownicy w No Problem dogadują się między sobą?

Januzi

Pytanie Nie wiem jak jest w centrali ale w oddziale w Gdańsku zawsze konsultantki dogadywały się.

@Januzi

To dobrze wiedzieć, że atmosfera wśród zatrudnionych konsultantek jest po prostu dobra. Skoro jest ona dobra, to chcę zapytać Cię teraz właśnie, czy również pod względem oferowanego przez tego pracodawcę wynagrodzenia nie ma na co narzekać? Kwestie finansowe są zawsze ciekawym tematem do rozmów, dlatego liczę, że mi odpowiesz.

@Januzi

witam, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z agencją no problem w Gdańsku?

Bogdan

Witam! Czy firma ta słysząc o aplikowaniu osoby bez doświadczenia zawodowego tak czy inaczej zaprasza taką osobę na rozmowę kwalifikacyjną, czy raczej na coś takiego nie ma realnych szans? Pytam bo niektórzy pracodawcy widząc, że zgłasza się osoba niemająca doświadczenia zawodowego od razu takie kandydatury odrzucają. Jak wygląda to w przypadku firmy No Problem?

Robert

Przestrzegam wszystkich przed firmą Szwajcarską my personal współpracująca z no problem. Otóż, są same problemy. Przepracowałem trzy tygodnie przed nowym rokiem i do tej pory nie rozliczyła się z pieniędzy a no problem również umywa ręce. Oni zapominają, że mają na chleb dzięki Nam. Nie polecam i przestrzegam wszystkich. Szkoda czasu i nerwów, niech sami wezmą się za uczciwą pracę może wtedy zrozumieją ze żyją dzięki ludziom którzy ciężko pracują na budowach.

@Robert

Panie Robercie, Proszę o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy. Nigdy nie "umywamy rąk", zawsze staramy się pomóc. Dlatego proszę zadzwonić do nas abyśmy mogli sprawę wyjaśnić

Rafal

Chciałbym podzielić się swoim jak najbardziej pozytywnym doświadczeniem współpracy z agencją No Problem. Pracuję z kolegą w Szwajcarii ponad miesiąc i jesteśmy bardzo zadowoleni. Osobiście nie znam niemieckiego, ale kolega trochę mówi, więc staraniami Pani Lilii udało się nam dostać pracę. Wszystko jest dobrze, warunki w hotelu też są w porządku, dostajemy wypłatę na polskie konta co piątek za poprzedni tydzień. Szczególnie chciałbym podziękować Pani Lilii, która odbierała telefon nawet w weekend o północy czy też o 6 rano i starała się szybko wyjaśnić wszystkie kwestie, które nas interesowały. Na pewno będziemy chcieli z kolegą kontynuować współpracę z No Problem, ponieważ faktycznie wszystko jest dobrze i nie było jeszcze żadnego problemu, którego nie udałoby się rozwiązać. Pozdrawiam

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie No Problem? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Januzi

@Pytanie Do 24 XII (Wigilia) jeszcze daleko. Z reguły ten dzień to normalny dzień roboczy. Biura No Problem czynne są chyba do max. 14.00. W inne dni do 16.00.

Rafał

Mam pytanie czy GRUPA NO PROBLEM ma zlecenia w Nürnberg lub w okolicy Wentylacja, ogrzewanie, instalacje sanitarne ?

Zostaw merytoryczną opinię o No Problem - Szczecin

• Jak się pracuje w No Problem?

Zobacz opinie na temat firmy No Problem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No Problem?

No Problem