Sprint Deneko - Grosicki

Szczecin

Opinie o Sprint Deneko - Grosicki

anonim 2011-01-10 12:30:59
ci ktorzy tu pracuja w duzej wiekszosci sa zadowoleni. wystarczy stosowac sie do wyznaczonych zasad a sa one od poczatku do konca jasne i robic odpowiedni wynik ktory tez jest od poczatku do konca jasny. pan MG ma humory jak kazdy ale jak sie wam od odrobiny ostrych slow tak kraje serce to proponuje terapie a nie do spedycji. przynajmniej zawsze rzeczowo mowi co mu sie nie podoba. "styl zarzadzania z ubieglej epoki" a firma robi dobre wyniki i wygrywa plebiscyty gazele biznesu itp hmm? rotacja polega na tym ze kto nie robi dobrych wynikow wylatuje. no nieslychane. krytykom proponuje zalozyc wlasna firme i zatrudnic 30 patalachow na stabilnych stanowiskach i zycze sukcesu. zreszta w przeciagu ostatniego roku rotacja w kadrach ustala i sytuacja jest bardzo stabilna. acz przy ok. 30 osobach wiadomo ze czasem ktos przyjdzie, ktos odejdzie.

mam wrazenie ze pisza tu osoby ktore sobie nie poradzily. tyle w temacie.
a ja 2011-01-10 20:39:39
A ja mam wrazenie ze pan anonim to pan (usunięte przez administratora) albo ktos na jego dyktando... Pewne sformulowania zywcem wyjete z jego przemowien. :D.... Gazele ktorymi sie tak szczyci zdobyc latwo ma je mnostwo firm i to niejednokronie o watpliwej reputacji i kondycji... Ta nagroda juz sie mocno zdewaluowala. A ze rotacja dotyczy tych co nie wyrobili norm? I to jest sedno tego kim jest pracownik . Trybikiem do roboty ktorego jak tylko bedzie niewygodny wyrzuca sie jak zuzyta opone... Nie wyrobili norm? dwudziestu kilku spedytorow w firmie a w ciagu 7 lat przewinelosie ich blisko 130 ... rzeczywiscie normalna rotacja... Zaskakujace. Prosze mi pokazac firme ktora rownie szybko wymienia pracownikow. Chyba fast food. No chyba ze pan ma fatalne procedury doboru pracownikow. Zalosne Panie (usunięte przez administratora) bo to pan. Tymi slowami potwierdzi pan pracownik nie jest zadna wartoscia w firmie sprint
zadowolony 2011-01-11 09:45:25
nie ma to jak poziom w stylu "pozytywny komentarz = szef sam pisze". no to ja bede utrzymywal ze ty piszesz pod dyktando konkurencji, ok?
trybik w machinie? to chyba oczywiste ze jak trybik w zegarku sie zepsuje to sie idzie do zegarmistrza i go wymienia. zegarek ma wskazywac czas a nie lezec zepsuty w szufladzie. to jest biznes tu chodzi o kase i moja i twoja i przewoznikow i klientow i pana mg a nie o wzjaemne pieszczoty i mile slowka i buziaczki. jakby pan (usunięte przez administratora) chcial zalozyc przytulek dla nieporadnych spedytorow to pewnie by to zrobil. ja uwazam ze jasne zasady sa zaleta, kazdy od poczatku wie czego oczekiwac i nie ma czarowania albo zwalniania bez powodu.
zauwaz tez ze ostatnio kadra sie bardzo ustabilizowala - przeciez na przyklad klubu pilkarskiego tez nie buduje sie momentalnie a wymaga to dluzszej czasowo selekcji i odrzucania roznych slabszych pilkarzy na roznych etapach. czy wyobrazasz sobie real madryt w ktory w ataku wystawia jakiegos platfusa tylko dlatego, zeby ten nie poczul sie urazonym niewygodnym trybikiem?
anonim 2011-01-11 11:27:23
zadowolony - 2011-01-11 09:45:25

nie ma to jak poziom w stylu
jesli nie sam szef to ktos na jego dyktando... za duzo cytatow. z pana (usunięte przez administratora)... Zreszta cieszy mnie taka wypowiedz bo pokazuje kim jest pracownik. Nie dziala wyrzucic tak najlatwiej rozwiazac probem. A te epitety? Nieporadni spedytorzy , platfus... zreszta okolo 100 nieporadnych spedytorow w ciagu 7 lat... Sorki ale albo rekrutacja jest totalnie di bani albo wymagania chore. Paru z tych nieporadnych spedytorow z powodzeniem pracuje gdzie indziej wiec mysle ze kwestia klimatu w firmie. kadra sie ustailizowala? Coz ja w 2010 r naliczybym dziesieciu moze kilkunastu (prawie 20) spedytorow co pracowali a juz ich nie ma. rzeczywiscie stabilizacja przy poziomie 25 spedytorow w firmie (wg strony internetowej ). Ja i kilka osob tu piszacych podajemy fakty. Pan panie marcinei ze swita ograniczacie sie do pisania o zasadach (najwyrazniej chorychskoro tyle osob ich nei spelnia) i epitetow nieudacznicy nieudolni slabi itd. Zaiste ponad 100 nieudacznikow łajz i slabeuszy. Toz to jakies przeklenstwo dla firmy. Wspolczuje :)
spedytor 2011-01-20 17:53:44
ja tam nie narzekam,
mam gorsze doświadczenia
fakt jest ciśnienie na wynik, ale taka branża a firma walczy mocno o pozycje na rynku i się nie dziwię
zresztą w poprzedniej firmie też tak było i może łatwiej mi teraz
co do nagród, zarządzeń i systemu pracy, to pewnie można sobie wymyślić lepszy i każdy po swojemu
gazele nie tak łatwo dostać, choć dużo firm już je ma
ale swoje trzeba zrobić by ją dostać
ja też swoje powiedziałem zobaczymy czy się zmieni
no i właśnie dobre że ktoś wogóle tego wysłuchał
czy zmienią, pewnie zależy od tego czy kasa z tego będzie
jeśli nie trudno
co do ludzi to zwróciłem uwagę że jest w oddziale kilku "stałych" graczy i przychodzą nowe osoby
jeśli ktoś ma szczęście, wiedzę i zna rynek zawsze zostaje, jeśli ktoś własnie był trybikiem gdzieś indziej i teraz się wykłada nie zostaje
na początku trzeba powalczyć o swoją pozycję
ja dziś robię sobie znane tematy i ciągnę obsługę rocznej umowy, która własnie przedłużyliśmy z klientem którego dostałem do obrobienia
i jakoś nie czuje ciśnienia, zagrożenia i tych wszystkich trudności o których ludziska pisali
jedynie klient max mnie wnerwia bo to cwaniak warszawiak jeden
oczywiście ciśnienie jest na poziom marży
ale to akurat nie dziwne, w poprzedniej firmie mój pańcio żądał 15 % i jeszcze mnie wrabiał w windykowanie kasy
widzę że piszą ci którzy odeszli i sie nie dogadali wiec nie będę z nimi dyskutował bo pewnie maja dużo racji
ale może warto popytać tych którzy pracują a nie pisać po kilka info pod różnymi loginami
ja jestem za firmą i jestem zadowolony, chociaż pewnie bym znalazł z 10 lepszych

pozdrówka

obojętny 2011-01-21 18:02:20
firma jakich wiele
ani zła ani super dobra
płaci na czas, nie ma problemów z kasą dla furmanów
zgrzyty są, ale raczej bez większych komplikacji
da się pracować
dostałem 2 upomnienia za błędy, ale przynajmniej nie kasują premii za błędy czy zły wynik oddziału

anonim 2011-01-25 18:55:16

ja też swoje powiedziałem zobaczymy czy się zmieni
no i właśnie dobre że ktoś wogóle tego wysłuchał
czy zmienią, pewnie zależy od tego czy kasa z tego będzie
jeśli nie trudno
co do ludzi to zwróciłem uwagę że jest w oddziale kilku
Tak czytam i mam gdzieś kto to pisze czy jacys zadowoleni czy sam szef. Wiem jedno - od cholery sie nauczyłem. I tak poukładenej, sprawdzajacej dokumenty firmy to nie widziałem. Co więcej nie widziałem żadych epitetów. A stwierdzenie "znowu mnie i siebie Pan naraża" mnie nie obraziło. Bo ile razy powtarzać, że przed zleceniem trzeba miec polisę przewoźnika. Poczytaj pisma branżowe i zobacz ile było kradzieży i jak dzialaja podstawieni przewoźnicy. Jest super człowiek od reklamacji, ktory wie o tym jak sie załatwia pewne sprawy lepiej niż nie jeden prawnik. Nie wiem już kto, bo nie bedę teraz szukal po forum, napisał że Gazele Biznesu to do (usunięte przez administratora). Nie nie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo to pokazuje, ze firma się rozwija a to co ma Sprint to akurat było pierwsze miejsce wiec prosze nie umniejszaj, bo może i ty i ja do tej nagrody sie przyczynilismy. Mam wrażenie że negatywy wypisuje też doslownie 2-3 osoby. Dajcie juz spokój, ja tu pracuje i na prawdę biorę to też do siebie. Życzę wam powodzenia (kto wie może imprezowałe z wami na jakims szkoleniu)
abc 2011-01-26 17:39:11
Cześć Anonim często powołuje sie na fakt płacenia kasy na czas i to w istocie zakichany obowiązek pracodawcy. Zakichanym obowiązkiem moim -pracownika jest wypelnianie postanowień polityki firmy. Nie rozumiem czemu jest coś złego w tym że faceci spisali jakies reguły i chce by się ich trzymać. Potwierdzam, że nie widziałem żadnych wyzwisk a ze jestem ktoś pojawia sie w tabeli z brakami dokumentów to co - ta dziewucha co to sprawdza ma codziennie do kazdego osobnego maila pisać. Można powiedzieć, żę( usunięte przez administratora )to nic takiego, żę jak w Szczecinie nagroda od Prezydenta to też nic i pewnie nagroda za dobrego przewoźnika od transa też niewiele znaczy. Nie wiem czemu (usunięte przez administratora) ma sie tym nie szczycić. Zrobił, a w zasadzie jak było w mailach zrobiliśmy dobra robote to mamy nagrodę. Wszystko można zgnoic, powiedzieć że nic nie warte tylko po co?
obiektywny 2011-01-27 23:52:35
oj cos wszystko na jedno kopyto odpowiedzi . Ja pamietam te wyzwiska o ktorych pisano, Mam dobre i zle wspomnienia z tamtej firmy.Nieco wiecej zlych. Poukladanie do pewnego momentu ok ale przerost formy nad trescia troche. Premii to ja tam nie pamietam. Rotacje straszne. Po prostu chwila slabosci i wypad, Twoj blad (nawet jesli okaze si eze bledu nie bylo po wyjasnieniach) musza wiedziec wszyscy.. Wskazywac bledy owszem ale chyba troche inaczej. Pamietam maile ze ktos zrobil blad za 120 pln wiec mu wejdziemy na pensje (taka psychoza wiąże rece,) A c do nagrod...gazee owszem nobilitujace ale zdobyc je coraz latwiej, WIele firm podam co mg wywywal od oszustow a tez maja. A nagroda prezydenta szczecina? To byl zart. firma dostala nominacje do nagrody ale nagrody nie dostala. Pan boss kazal sie chwalic ze nie dostaismy wtedy nagrody... Jak ma sie sukcesy to o takich sie milczy. Przezylem tam 3 siweta specjalnych zyczen od prezesa nie pamietam. Nie wspomne juz o jakimkolwiek dodatku na swieta tak powszechnym gdze indizej Bo pracownik nie jest od doceniania. To bylo przykre bo w firmie duzej czy malej zawsze na siweta cos bylo . Takze dla klientow. Ti krecono nosem nawet na kartki swateczne. Nie wszytsko bylo zle ale nie wspominam tego okresu milo
abc 2011-02-08 17:11:13
obiektywny - 2011-01-27 23:52:35oj cos wszystko na jedno kopyto odpowiedzi . Ja pamietam te wyzwiska o ktorych pisano, Mam dobre i zle wspomnienia z tamtej firmy.Nieco wiecej zlych. Poukladanie do pewnego momentu ok ale przerost formy nad trescia troche. Premii to ja tam nie pamietam. Rotacje straszne. Po prostu chwila slabosci i wypad, Twoj blad (nawet jesli okaze si eze bledu nie bylo po wyjasnieniach) musza wiedziec wszyscy.. Wskazywac bledy owszem ale chyba troche inaczej. Pamietam maile ze ktos zrobil blad za ( usunięte przez administratora ) wiec mu wejdziemy na pensje (taka psychoza wiąże rece,) A c do nagrod...gazee owszem nobilitujace ale zdobyc je coraz latwiej, WIele firm podam co mg wywywal od oszustow a tez maja. A nagroda prezydenta szczecina? To byl zart. firma dostala nominacje do nagrody ale nagrody nie dostala. (usunięte przez administratora) kazal sie chwalic ze nie dostaismy wtedy nagrody... Jak ma sie sukcesy to o takich sie milczy. Przezylem tam 3 siweta specjalnych zyczen od prezesa nie pamietam. Nie wspomne juz o jakimkolwiek dodatku na swieta tak powszechnym gdze indizej Bo pracownik nie jest od doceniania. To bylo przykre bo w firmie duzej czy malej zawsze na siweta cos bylo . Takze dla klientow. Ti krecono nosem nawet na kartki swateczne. Nie wszytsko bylo zle ale nie wspominam tego okresu miloMasz swoją ocene, wiadomo, ale odniosleś sie do tego że firma nnie dostała nagrody prezydenta - ale właściciel nie pisał ze dostaliśmy, tylko żę z wielu firm 3 były nominowane i to jest wyróżnienie. Gazela zgadzam sie z Toba że wiele nieciekawych firm ją ma, ale wygrana była w województwie, a to już roznica. Co do tego że kasy na świeta nie ma to masz racje, ale o braku zyczeń już nie piszesz prawdy - za każdym razem jeden z włascicieli wysyłał maila z życzeniami. Co do kartek dla klienta - przeciez jak ci zalezało to mogłes sam wysłać- taki problem wyciągnałes teraz że jakbym sie miał czyms takim martwić ....
anonim 2011-03-05 19:05:05
Pracuje wobecnie okolo (usunięte przez administratora) a częśc pracowników administracji też ma stostęp do giełdy. Skoro już masz tak ubogie życie, które wypełniasz śledzeniem zmian w firmie to rób to chociaż dobrze. Jak widać statystyka nie jest twoja mocna stroną. Pomyślałeś możę o tym, że część ludzi odchodzi sama; bo dostają lepszą finansowo propozycje, albo lepsze stanowisko - tochyba normalne, że ludzie pracę zmieniają. A ty ile zazwyczaj w jednej firmie pracowałeś?
aaa 2011-03-06 23:47:29
A Ty ucz sie czytac,. Napisalem odeszlo. Odeszlo bo ich zwolniono, odeszlo bo nie byli zadowoleni. Co swiadczy ze firma nie jest dobra dla pracownikow. Jelsi w 2 miesiace wymienia sie (usunięte przez administratora) to chyba nie jest to dobra statystyka, ktora raczej twoja dobra strona nie jest
Sped 2011-04-06 11:03:36
Nie polecam. Nieciekawa atmosfera, kasa taka sobie, ogolnie czulam sie tam jak jednoraxzowy kubek w fast foodzie. Tani nie sznowany ktory jek tylko zdarzy sie okazja chetnie sie wymieni. Anonimowi ktory tak zazarcie broni firmy odpowiem ze wyniki byly dobre. Sama odeszlam. Po prostu trzeba siebie szanowac.
Mentalistka 2011-04-21 19:16:55
Zaczyna to wszystko wychodzić. Jest nowy handlowiec, wiem że zaczyna wprowadzać nowe firmy do obsługi dla takich jak ja, co im troche po zmianie firmy klientów odpadło. Wprowadza w cenach, że da sie to zrobic, a nie siedzieć na głupim ładunkiem trzy dni bo nit za takie drobne nie chce brać. To co umówione było z tego się wywiązują. Na razie nie będę się zachwycać, bo wszystko sie może zmienić, ale jest pożądnie.
Były 2011-06-09 16:53:47
Jako były pracownik mogę powiedzieć że nie jest tak tragicznie jak tu niektórzy piszą, ja znalazłem podobną pracę za wyższą kasę i dlatego odeszłem. Firma Sprint mogtłaby się rozwijać ale musi postawić na kogoś kto jest w stanie to pchnąć- kto ma wizję tej firmy, bo wymiana ludzi obojętnie czy się ich zwalnia czy sami odchodzą nieprowadzi do niczego poza tym że stoi się w miejscu....
były 2011-06-16 12:30:45
dosyc madra wypowiedz. Zgadzam si echoc jestem bardziej krytyczny widzac tez plusy . Podobala mi si e tez wczesniejsza ocena . ale usunieto ją. Szkoda Panie (usunięte przez administratora)ze nie znosi pan nadal krytyki
dr 2011-07-18 08:51:55
dramatu nie bylo, tragedii tez ale sielanka to na pewno nie byla... Atmosfera w oddziale ok ale szefostwo troche dziwne.Rzeczywiscie nie odczuwalem aby pracownik byl dla nich partnerem wspoltworzacym wynik, raczej szara masa ....
ciekawy 2011-08-02 14:02:08
Oj cos mi się widzi że nie za wiele wiesz o tej firmie, piszesz ogólniki. Ktoś, coś ale nie powiem kto . Dziecinada
do ciekawy 2011-08-03 10:36:00
A opo co chlop ma walic nazwiskami czy co? Ja tez jestem byly i mam podobne zdanie. Ale tez asje szefsa do scigania karania itd nie zamierzam podawac szczegolow bo nie chce sie zastanawiac co narusza a co nie ustawe o ochronie danych osobowych i tajemnice fiirmy. Zreszta pan M ma tendencje najpierw karac straszyc sadem a potem sprawdzac czy mozna. Mnie tez bezpodstawnei straszyl. Potem okazalo sie ze racji nie mial. Trzeba mu przyznac potrafi przeprosic przyznac sie do bnledu ale to raptus. Wiec po co pisac konkrety?
anonim 2011-08-30 09:02:04
Uwazajcie jak wpada szefostwo o poranku. Nagle bez powodu zwalnia ludzi. Taka pzyjazna firma. Mozna powiedziec ze regularnie co jakis czas czasc pracownikow zostaje zdradzona o świcie
juz nie sprinter 2011-12-19 12:00:29
Dyktatura i brak powazania. Wazelina i samouwuielbienie szefa. Nic tylko klaskac przytakiwac bo bedizesz zly. A pan szef napisze o Tobie w liscie do wszystkich. Taki pregiez publiczny.
byly sprinter 2011-12-28 12:11:08
Pracowałem, NIE POLECAM!!
Sa równi i równiejsi, im bliżej centrali jesteś tym jesteś bardziej równiejszy. Szczecin, Bygdoszcz, Kostrzyń.
(usunięte przez administratora). \"alfa i omega\" transportu?szkoda że ten tytuł sam sobie przyznał. Prawa ręka po \"bogu\" (usunięte przez administratora). kolejny \"fachowiec\". Traktuję ludzi jak śmieci, lekkie tematy zostawia dla żony ciężkie innym, chociaż i z tymi lekkimi ona ma problemy.
Reszta handlowców....klasycznie wszystko co lekkie i dochodowe zostają w Szczecinie, nierealne(ponad ganaryty, specjalistyczne, z wbijanym gwoździami w podłogę) łąduja w innych oddziałach.
Na ludzi wciąż szukane haki, podejścia i podkladanie nóg. Nagany upomnienia rozdawane na prawo i lewo, oczywiście z wykluczeniem równiejszych- którzy notorycznie popełniają te same błędy. Kto pracował znał tabelki od (usunięte przez administratora) i wiedział kto się najczęsciej w nich pojawiał - 2/3 osoby.
Między pracownikami zazwyczaj \"wyścig szczurów\".
były na szczęście 2012-04-14 15:17:05
Popieram, nie polecam, firma masakra, zero szacunku dla pracowników, zero motywacji, jeśli pan (usunięte przez administratora) myśli że nakładaniem kar na pracowników mobilizuje ich do pracy to się strasznie myli. Nigdy, nigdy!! nie pracowałem w takim obozie pracy jakim jest Sprint
spedytor 2012-04-18 11:10:08
Co z bzdury wypisujecie. System kontroli na poziomie dużych firm logistycznych, jeśli komuś zależy na pracodawcy dla którego nie tylko liczy się wynik ale i bezpieczeństwo przy wykonywaniu tego trudnego i stresującego zawodu do Sprint z pewnością dba o to. Pamiętajcie, że z różnymi ludźmi przychodzi nam pracować, nie wszystkich trzeba lubić, nie wszyscy traktują swoją pracę i obowiązki poważnie... nie można oczerniać pracodawcy dlatego, że kolega z innego oddziału to "zakała spedycji" - tacy też się zdarzają - oczywiście takich też powinno się eliminować ale niestety trafia się potem na nich w innych firmach i na takich forach. Ja w CV mam 2 wcześniejszych pracodawców którzy mnie nie kontrolowali, liczył się tylko wynik, ale jak coś się pochrzaniło to spedytor zostawał sam z problemem. Pan S.G. to dobry fachowiec który swoją wiedzą wspiera pracowników w trudnych sytuacjach a Szefostwo nie wtrąca się jeśli pracuje się dobrze i zostawia dużą swobodę działania. Nawet jeśli kiedyś zmienię firmę to nie powiem złego słowa na jakość pracy bo wg mnie jest ona bez zastrzeżeń - z czystym sumieniem polecam - obecnie Sprint Logistyka SA
pogarda 2012-05-08 21:20:21
z wypowiedzi poprzednika bije pogarda do innych . Zakała it [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jakbym czytał mojego byłego szefa . Ja powiem tak. Wiele wymagań doceniam i oceniam słusznie. Ale forma brak szacunku dla ludzi powoduje ze nie żałuje ze tam juz nei pracuje. Choć okres tam nie był stracony
zorientowany 2012-05-12 13:30:06
nie polecam,fatalna atmosfera,fatalne szefostwo,
były pracownik 2012-05-16 12:59:35
zorientowany - 2012-05-12 13:30:06

nie polecam,fatalna atmosfera,fatalne szefostwo,
ja też jestem byłym pracownikiem, nie traktowano mnie źle ale kasa była mała wiec jak się zgłosił ktoś kto płaci więcej to chętnie skorzystałem - kto by nie skorzystał ;)
anonimowy 2012-05-22 09:46:10
ja sie podpisuję pod głosami pozytywnymi.
mniej swobody niż w innych firmach, ale w razie potrzeby problemy rozwiazują osoby, ktore sie na tym znaja, a ja mogę skoncentrować się na robieniu swojego.
narzekają ci ktorzy albo nie mają wyobraźni albo nie rozumieją że trzeba byc elastycznym, bo niektorzy na pewnych rzeczach znaja sie lepiej.
mały MIŚ 2012-05-24 22:58:34
Uśmiałem się czytając powyższy wpis :) Bije propagandą i samochwalstwem na odległość- kto zorientowany ten wie, kto to mógł napisać lub zredagować :) Aż na usta nasuwa się klasyczny cytat: \"to nieprawda, że dach przeciekał, tym bardziej, że prawie nie padało...\"
były pracownik 2012-05-31 16:05:48
praca tam to istny koszmar, w administracji kobiety bez wykształcenia i bez znajomości języków zajmują się liczeniem i wystawianiem faktur, a także kontaktami w sprawie płatności z klientami zagranicznymi- podkreślam bez znajomości języków obcych. W administracji pracują w większości studenci na umowę zlecenie, płąci sie im po 800 zł NA CAŁY ETAT stąd też taki dochód i rozwój firmy, skoro w biały dzień oszukuje się tak ludzi, traktując jak tanią siłę roboczą. To co pani (usunięte przez administratora) z administracji reprezentuje sobą, to szkoda słów, poważnie, kobieta (chociaz z wyglądu nie przypomina kobiety) calkowicie bez zasad moralnych, ulubienica szefa. No i oczywiście pracuje tam też córka (usunięte przez administratora) ds. jakichśtam, więc zwykły człowiek nie ma szans na przetrwanie w tak \'\'doborowym\'\' towarzystwie :)
xXx 2012-06-05 14:58:53
anonimowy - 2012-05-22 09:46:10

kasa i wyplacalnosc oczywiscie w porządku.
NIkt tu nie narzeka, każdy były pracownik opisuję jak było.
jestes pewnie młodym pracownikiem wszystko przed Toba- tez tak kiedyś myslalem. \\\\\\\"mnie to nie dotyczy\\\\\\\"- zobaczysz jak to szybko przyjdzie do Ciebie
Brak wyobraźni brak elestyczności ?? a może otwarte oczy.
Popatrz a rotacje w oddzialach poza Szczecinem,Kostrzyniem i Bydgoszcza.
jakze dobrze ze juz nie tam 2012-06-12 14:00:46
xXx - 2012-06-05 14:58:53

anonimowy - 2012-05-22 09:46:10

kasa i wyplacalnosc oczywiscie w porządku.
NIkt tu nie narzeka, każdy były pracownik opisuję jak było.

Brak wyobraźni brak elestyczności ?? a może otwarte oczy.

Popatrz a rotacje w oddzialach poza Szczecinem,Kostrzyniem i Bydgoszcza.
No elastycznosci to brak wlasnie kierownictwu
TylkoNieSprint 2013-06-03 14:18:52
Ja od siebie dodam, że panie z administracji były podłe i nikomu nie polecam pracy w takiej atmosferze, cały czas trzeba robić dobrą minę do złej gry, aż niesamowite, że kobiety mogą być tak niemiłe. Nie wspomnę o płacy... żałosne :( pozdrawiam wszystkich, którzy znaleźli lepszą pracę! za wszystkich którzy niestety zmuszeni są tam pracować 3mam kciuki!
ja 2013-07-12 15:08:38
Sytuacja nie musiała ulegać polepszeniu bo zawsze było dobrze.
Wypowiedzi jak to strasznie jest w Sprincie nie ma sensu nawet komentować, ten kto pracuje tutaj wie jak jest. Jeśli ktoś chce pracować w dobrze zarządzanej i rzetelnej firmie zapraszam jak najbardziej i polecam. Jeśli komuś zależy żeby przyjść i posiedzieć na fb czy innych nk i zgarnąć kasę to niech sobie daruje – szkoda jego i naszego czasu.
EX 2013-12-11 15:39:46
Już prawie udało mi się zapomnieć o tym, co tam przeżyłem, ale jak poczytałem powyższe posty, wszystko wróciło, jak bumerang.
(usunięte przez administratora)Są równi i równiejsi. W pensjach również.
kawasaki 2014-01-17 12:49:34
hahahah przecież tam wszyscy siedzą na nk i fb, PODKERŚLAM WSZYSCY
Komisjarz 2014-12-18 16:08:39
Witajcie - chciałbym się dowiedzieć czego się moge spodziewaćteraz w te piękne grudniowe dni w sprincie. wiecie to wszystko się mogło zmienić, chciałbym się dowiedziec na jakie pieniądze mógłbym sie dowiedzieć na temat tego wszystkiego. Możecie mi powiedzieć - bardzo liczę na jakąś opinię. pozdrawiam
tymonek 2015-02-02 15:58:59
no to jak jest obecnie z pracą u nich? Do przeżycia ogólnie czy nie opłaca się przychodzić jednak? Mam nadzieje, ze powiecie, ze są zmiany na lepsze ogólnie, a nie, ze jest tak sobie, bo mam doświadczenie i teraz satnawiam się jak prawdziwe relacje tam wyglądają.. macie o tym jakieś infomacje, tylko prawdziwe?
d 2015-02-08 16:14:05
cały czas słabizna, przerost formy nad treścią !!
Bartek 2015-05-07 08:27:08
Firma jak każda, płaca na czas, tego nie można im zarzucić... ale co do atmosfery, to bardzo sztuczna i naciągana. Tragedia szef oddziału ze Szczecina mały knyp z łysa glacą przyrost formy nad treścią, jak to on mówił zawsze, że z dobrej rodziny pochodzi(ręce opadają)ogólnie jeżeli ktoś patrzy na kasę to ok, ale jak na atmosfera, warunki pracy to już nie jest tak fajnie. Szukanie dziury we wszystkim, brak wiedzy szefa oddziału, jego elokwencja daje dużo do życzenia, Człowiek bierny, ale wierny i w dodatku nie znający tematu i zagadnień w transporcie od strony praktycznej. Nie polecam, ale to wasza decyzja
denko 2015-05-08 17:28:15
A ja widzę że anonim i spedytor nadrabiają dobrym słowem do złej gry... Kto pracował i pracuje tam jeszcze wie jak jest więc, po co panowie mydlicie oczy? Jak dla mnie to utworzyło się w firmie towarzystwo wzajemnej adoracji, dupo lizy i dupo włazy fachowcy jakimi się nazywają, masz racje były pracownik - 2012-05-31 16:05:48 to prawda i o tym wiemy co do ludzi tzw. kierowników czy dyrektorów się nie wypowiadam bo szkoda czasu. Byłem przeżyłem, zobaczyłem i podziękował
był pracownik 2015-05-29 19:40:25
nie dość ze pracuje córka to mamusia z jednych szefów też także na te osoby trzeba w firmie niestety zaiwaniać
ja 2015-07-13 14:05:14
Pewna niekonsekwencja w twojej wypowiedzi, skoro piszesz ze PRACUJE córka czy mamusia to chyba nie trzeba na nie pracować tylko same na siebie zarabiają.
Spedytor 2015-08-20 08:59:24
Agnieszko.... atmosfera Ci się nie podobała ? no coś podobnego... dziewczyna siedziała za biurkiem, do nikogo się nie odzywała, wstawała tylko do wc, słuchawki na uszach cały dzień, wchodząc do pracy nawet nie mówiła cześć, wychodziła wcześniej bo musiała odebrać dziecko na co dostała zgodę bez problemu, naobiecywała szefowi więc dostała świetną pensje po czym okazało się, że jest marnym spedytorem a jej kontakty z klientami są wyssane z palca. Mimo to dano jej szansę a ona jej nie wykorzystała. Dziwny i niezdolny do pracy grupie człowiek! Pozdrawiam.
p.s. nie jestem łysym kierownikiem oddziału Szczecin tylko jego pracownikiem.
Spedytor 2015-08-20 09:02:42
p.s. nie jestem łysym kierownikiem oddziału Szczecin tylko jego pracownikiem.
Mono 2015-11-13 23:21:05
Skąd Ty tam córkę wziąłeś skoro córki właścicieli mają po kilka lat. Widać że nie masz pojęcia, a pozwaladz sobie jednak na zabranie glosu wprowadzając innych w błąd. Rozumiem że znasz sie na wszyskim i nikt poza spedytorem w firmie nie jest potrzebny. Deklaracje podatkową Ty przygotujesz. Na pocztę też pojedziesz, faktury wystawisz, komputery naprawisz. Brawo Ty. Jezeli jednak już chcesz wiedzieć to w biurze jest nie córka a żona i nie ma nic wspólnego z firma ponieważ prowadzi swoja a od Sprinta wynajmuje powierzchnie. Zanim coś napiszesz miej jakiekolwiek pojecie. Nawet gdyby jednak ktokolwiek z rodziny był w firmie zatudniony to o czym to świadczy? Może ten ktoś jest fachowcem w swojej dziedzinie, może ma certyfikaty, może lata przepracował na podobnym stanowisku i ma ogromną wiedzę. Pomyślałeś o tym? Nie sądzę. Bądź pewien że nie musisz pracować na nikogo. Nawet gdybyś musial to i tak byś nie spełnił zadania. Nie da sie zarobic na innych Twoja marżą zapewne w wysokości 4-5 tysięcy złotych na miesiąc.
Daria 2016-03-17 17:46:06
Witam, miałam praktyki w tej firmie w maju 2012 :) Fajna atmosfera, dobrze przekazane informacje, dużo się nauczyłam. Polecam.
dzik 2016-05-18 12:30:28
to faktycznie nieźle się prezentują @megi, widać, że właściciele znają się na branży
misiek 2016-11-15 04:44:04
pracowalem tam jakis czas temu finansowo wygladalo to tragicznie , moze i atmosfera jako taka , ale za co zyc trzeba , umowy smieciowe i fakt rotacja bardzo duza
szeroko omijajcie tego pracodawce
ciocia klocia 2016-11-23 19:48:58
A ja pracuję nadal. Jestem młoda mamą - firma bez wahania zatrudniła mnie po urlopie macierzyńskim, a nie było to takie proste znaleźć pracę - większość świeżo upieczonych mam będzie wiedziało o czym mówię. Oprócz mnie wiem, ze w innych oddziałach pracują również młode mamy. Zasady są jasne, cel jasno wyznaczony - osiągnięcie celu wiąże się również w wyższym wynagrodzeniem. Każdy swój próg ma z góry ustalony. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy w systemie Home Office - bezproblemowo, zwyczajnie praca ma być zrobiona, a że w domu nikomu to nie przeszkadza.
Znam ludzi z oddziału w Tychach - obecnie mają świetnego szefa - łebski facet, nie ma osoby w oddziale, która powiedziałaby na niego złego słowa, gość z długoletnim doświadczeniem zna się na swojej robocie.
Oddział Łódź - w życiu nie widziałam takiego zgranego zespołu i świetna szefowa na czele, atmosfera na medal :-)
Oddział Poznań - stale się rozwija, jest kilkoro pracowników już sprawdzonych, od kilku miesięcy nowy Handlowiec - super dziewczyna, pracuje krótko, a widać pierwsze efekty w postaci klientów
Co do szefa oddziału w Szczecinie no cóż pisaliście o nim tyle lat wcześniej, a tu nadal niewysoki z łysa glacą szefuje oddziałowi - więc chyba nie taki zły skoro go trzymają tyle czasu i Szczecin wyniki
Centrala firmy i dziewczyny z administracji - co Ja bym bez nich zrobiła, zawsze można prosić o pomoc - ZAWSZE - nigdy nie spotkałam się z jakimś opryskliwym traktowaniem, zawsze pomocne dla mnie rewelacyjne dziewczyny.
Pan S.G o którym były tutaj wspominki wczesniej no cóż powiem wam tak im dłużej pracuje tym bardziej go lubię :-) zna się na swojej robocie.
Poza tym kasa dla pracowników na czas i dla przewoźników również na czas więc OK. Coroczne spotkanie integracyjne też fajna sprawa mozna się poznać osobiście z ludźmi, z którymi na co dzień mamy kontakt telefoniczny i mailowy.
Dla młodych po szkole też znajdzie się miejsce - firma zatrudnia dużo osób bez doświadczenia, albo z bardzo małym doświadczeniem. Poza tym są tam ludzie i to całkiem sporo ich, którzy pracują już po kilka ładnych lat więc gdyby było tak źle to nie byłoby ich w tej firmie, a jakoś pracują i dobrze się mają
Zostaw swoją opinię o Sprint Deneko - Grosicki - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprint Deneko - Grosicki