Opinie o Zakład Metalowo-Elektryczny Aparel w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Metalowo-Elektryczny Aparel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Metalowo-Elektryczny Aparel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Metalowo-Elektryczny Aparel w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Co wchodzi w socjal Zakład Metalowo-Elektryczny Aparel?

cox.net

Właściwie chciałbym jedynie podzielić się historia Elesteru okresu 1967 -69. Pracowałem tam jako kreślarz - konstruktor. To był okres pełen sensacji. Moja karierę zawodowa skończyłem pracując jako inżynier w USA. Chętnie wymienię wspomnienia. Simon L. Shupak

elku
@cox.net

Ja też poszukuję dokumentów do emerytury za lata 1973-1976 z Ema- Elester w łodzi może ktoś coś wie gdzie.

DJ Nowy wpis
@cox.net

Dzien dobry. Sporo czasu ale chętnie z Panem porozmawiam. Proszę się odezwać

E.G Nowy wpis

Prosze uaktualnić kontakt do kadr ZAE "Ema - Elester". Potrzebuję RP-7. To skandal żeby nie było aktualnego telefonu

Ramirez Nowy wpis

@janusz Skąd pomysł żeby szukać informacji na forum pracowniczym?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Metalowo-Elektryczny Aparel? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
janusz

Potrzebuję RP7 gdzie mam się zgłosic bo tel ich niema takiego nr.

molk

zenon, a możesz powiedzieć co się stało i po co ci takie dane ?

zenon o.

poszukuje dokumentów płacowych pracując w latach 1968-1976 w zakładach ema-elester czy ktoś wie jak je zdobyć. ostatnio pracowałem na stanowisku samodzielny konstruktor w dziale elektroniki

Gosia

Proszę mi napisać lub zadzwonic na nr (usunięte przez administratora)w jaki sposób mam odzyskać dokumenty dotyczace mojej pracy w Ema -Elester w Łodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Metalowo-Elektryczny Aparel - Łódź

Zakład Metalowo-Elektryczny Aparel
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 46E
    99-100 Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042