Mellow Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Mellow Sp. z o.o.

2013-10-08 13:50
Pracuje już na linii od 3 lat, zarobki jak na drukarnie są powyżej średniej. Wszyscy wiedzą co mają robić. Działamy jak w zegarku co przekłada się na jakość. Polecam pracodawcę.
mell 2013-11-30 19:35
Pracodawca jest ok , pieniadze sa przeciatne .
Ale kirowniczka introligatorni -(usunięte przez administratora) !! - uwazajcie !!
ktos 2013-12-04 18:25
Panie prezesie prosze nie dodawac komentarzy hehe
Prezes. 2014-04-20 22:50
Czytam po raz pierwszy ....
Tak naprawdę jestem ciekaw komentarzy :-)
Prezes.
Prezes. 2014-04-20 23:13
Ps.
A'propos kierowniczki introligatorni. Jest wspaniałą kobietą!
Prezes.
Gość 2016-03-03 13:05
A operator wózka widłowego albo magazynier lub pomocnik magazyniera ile mniej więcej zarabia w tej firmie ?
paweł 2016-05-19 14:25
nie ma od nich nowych ofert i wcale nie zapowiada się, zeby pojawiły się w ajblizsze przyszłości. Wydaje mi sie, że spokojnie można do nich aplikowac, ale CV nadal pozostanie u nich w bazie i to wszystko..
JODEJO 2017-03-20 19:28
Bardzo nieprofesjonalna firma jeśli chodzi o rekrutacje. Wysyłają maile z ofertą pracy i zapytaniem czy mogą zadzwonić w danym terminie, a nie dzwonią. I potrafią tak robić kilka razy przez kilka miesięcy. Generalnie nie wiedzą też co to jest oddzwanianie lub podziękowanie za udział w rekrutacji. Prezes traktuje kandydata bardzo "z góry". Ogólny bałagan.
JODEJO 2017-03-20 19:28
Zostaw swoją opinię o Mellow Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mellow Sp. z o.o.