Grupa Lew

Częstochowa

Opinie o Grupa Lew

lk;oihglikuv 2013-01-15 20:47
Zgodzę się z przedmówcą.Wszystkim chcącym pracować polecam weksle, które musisz tu podpisać.
pytający 2013-01-16 12:40
lk;oihglikuv - 2013-01-15 20:47:49

Witaj,

z jakiego rejonu zostałeś rekrutowany, post dodany wczoraj więc zapewne świeża sprawa. i jak zapatrujesz się na współpracę ?
fghm,h 2013-04-30 21:24
polecam wszystkim(usunięte przez administratora)
xxx 2014-03-21 16:27
Żadnego rodzaju współpracy z tą firmą nie polecam, a jak już to proszę uważać co podpisuje się najlepiej z prawnikiem.
M_Bednarski 2014-09-01 10:52
Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję, za podzielenie się na forum opinią NT Grupy LEW S.A. z którą miał Pan okazję współpracować.
Podejrzewam, że rażący styl, błędy językowe oraz pozostawiająca wiele do życzenia interpunkcja wynikały z emocji, w których się Pan znajdował podczas pisania, co równocześnie mogło uniemożliwić Panu merytoryczne odniesienie się do standardów obowiązujących w naszej organizacji.
Jak każda firma mamy pewne rezerwy i braki, jednak to wszystko obszary nad którymi systematycznie pracujemy w gronie zaufanych współpracowników, których cechuje profesjonalizm oraz biznesowe podejście, zapewne dlatego nie miał Pan okazji doczekać końca tego oraz innych procesów.
W przyszłości przy okazji przekazywania swojej opinii innym internautom sugeruje odnoszenie się konkretnych sytuacji, interakcji oraz powstrzymanie się od ataków personalnych będących bez pokrycia, równocześnie podkopujących Pańską wiarygodność.

Z poważaniem!

Marek Bednarski
jacuś 2014-09-01 15:13
Kolego skąd wziąłeś tak ciekawe informacje na temat działu Handlowego i Transportu Grupy Lew. Informacje którymi dzielisz się na forum to jedna wielka bajka.Wnioskuje że nie sprawdziłeś się jako przedstawiciel,ale możesz zostać pisarzem i pisać opowieści dziwnej treści.Pracując w naszej firmie(z informacji którymi dysponujesz to raczej bardzo krótko pracowałeś) pewnie tu trochę słyszałeś tam trochę i powieść gotowa. Ale pisanie słabi Ci idzie więc myślę że do łopaty byś się nadał.Skoro jesteś taki wylewny to miej odwagę się podpisać.Jacuś.
Były PH 2016-01-28 10:15
Pisane w emocjach ale jest tu dużo prawdy. Niestety...
Fenstebret 2016-04-04 17:04
Firma złodziejska przedstawiciel daje 6% prowizji od sprzedaży doładowań a następnie cały zysk albo jeszcze więcej zabiera naliczając abonament za jakieś aplikacje 'przestrzegam przed podpisywaniem jakichkolwiek umów handlowych z nimi.
xyz 2016-05-04 19:22
jaki region?
Chudy 2016-08-02 10:21
Ktoś może mi opisać jak pracuje się w firmie (na stanowisku przedstawiciela). Jaki jest kierownik, czy produkty łatwo idzie sprzedać i ile idzie zarobić :)
Chudy 2016-08-05 16:30
Jestem z woj. Małopolskiego
dondon 2016-09-19 09:29
W tej firmie rekrutacja nigdy nie ma końca. Rekrutują NON-STOP. To o czymś musi świadczyć.

Nick 2016-09-19 14:28
O tym, że firma się rozwija i poszukują nowych sił sprzedażowych.
Kamil 2016-09-19 14:30
Maja wiele ofert pracy, wystarczy ze wejdzie w ogłoszenie i przeczytasz co oferuja i jakie obowiązki będziesz wykonywał, nic trudnego.
Nina 2016-11-06 16:13
praca PH warunki jaki samochód , da się zarobić ktoś? coś ale konkretnie .
lwiątko 2016-11-15 09:18
Nie polecam.

Zarobisz 2 koła na czysto po miesiącu.
Rekrutacja nie ma końca. Podpisujesz weksel oraz zakaz konkurencji.
ex 2016-12-14 13:28
2tys. minus ZUS obowiązkowa działalność gospodarcza, minus podatek daje 1tys na czysto, pełna inwigilacja , 5 raportów dziennie..gps w gracie 2os z kratką, po pół wrak psychiczny i bankrut.........
Rafał 2017-03-02 14:58
Uważajcie na tą firmę! nie podpisujcie weksla!
admin 2017-03-17 22:54
A jak praca jako administrator w IT? I o co chodzi z tym wekslem, może ktoś więcej coś napisać? Po co to się podpisuje?
Senior Admin IT na jakiego was nie stać 2017-04-10 18:12
Ta firma to kiepski żart :)
Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko Administratora IT, umówiony zostałem na rozmowę z Panem X, ku mojemu zdziwieniu wspomniany jegomość nie pojawił się na początku spotkania, przyszedł sobie na ostatnie 5-10 minut nie wdając się zupełnie w kwestie merytoryczne - zapuścił jedynie standardową pogadankę o firmie i tyle.

W trakcie spotkania zostałem poinformowany że Pan X prowadzi akurat w tym momencie rozmowę rekrutacyjną z inną osobą *puszczono do mnie oczko*, poleconą przez 'kerownictwo' (nota bene dziwnym trafem że zbiegło się to z moją rozmową, choć firma szukała kogoś rzekomo od ponad 3 miesięcy?) :D.
Gdybym był frajer pompką zaraz po studiach to może takie prostackie zabiegi mające na celu wywarcie presji płacowej coś by zwojowały, ale jak to mówią - trafiła kosa na kamień :)
To nie koniec, lecimy więc dalej - zaraz na początku spotkania zostałem poinformowany że firma jednak nie szuka Admina IT, tylko Junior Admina IT i Senior Admina IT - dla mnie oznaka albo totalnego braku profesjonalizmu świadczącego o bałaganie organizacyjnym, albo taniego cwaniactwa :). A może jednego i drugiego po trochu!
Najlepsze że na rozmowę ze mną przyszło dwóch jegomości z których jeden miał g*wniane pojęcia o IT a pytania jego były żenująco niskich lotów: "dałby Pan radę postawić system operacyjny w tym komputerze?" :D :D :D
...a drugi jak się okazało był ... adminem Unix'owym i domorosłym specem od sieci :D
Generalnie rozmowa toczyła by się fajnie gdyby nie fakt że Panowie pojęcia nie mieli o rozwiązaniach stosowanych w produktach firmy Microsoft, nie dawali szansy mi się wypowiedzieć w tematach w których widzieli że czuję się mocny, a drążyli tematy o których wprost powiedziałem że nie miałem do czynienia z produktami - bo nie były w zakresie wymagań przedstawionych w ofercie pracy - próbując wykazać że właśnie te produkty są istotnymi w pracy administratora. Efekt? zostałem oceniony przez tych quasi-speców od Windowsów jako Junior Admin :D :D :D.

Brak taktu jednego z nich, który pod koniec rozmowy zwrócił się do mnie per 'kolega' - totalnie obnaża braki w kompetencjach pracowników tej firmy zajmujących 'ważne' stanowiska - bo za takich zwykle uważam osoby oddelegowane na rozmowę rekrutacyjną, w szczególności jeśli ta rozmowa ma mieć charakter stricte techniczny.
Aż strach pomyśleć że takie firemki doją kasę z Funduszy Unijnych.

Zatem czy polecam tę firmę?
Stanowczo tak. Frajerom, lamusom i osobom które nie znają swojej wartości na rynku pracy, chętnie dając się wykorzystać za "dwa-pincet" - tak!
Nie pozdrawiam
123teraz Ty 2017-04-24 14:50
Gorąco odradzam pracę dla tej firmy.
Beznadziejnie zarządzana z wygórowanym ego i traktująca wszystkich jak złodzieja.
Ktoś wyżej dokładnie opisał jak wygląda wynagrodzenie i praca.
Natalia 2017-05-08 10:01
Panie Marku.
To, że ktoś nie ma zdolności profesjonalnego układania zdań i robi błędny, nie oznacza od razu, że jest nie wiarygodny.
Jeśli chodzi o Wasze rezerwy i braki, to jednak dużo Wam brakuje do, jak to Pan ujął, "każdej firmy". Inne firmy są mimo wszystko dużo bardziej rzetelne od Grupa Lew. A jeśli są osoby, które nad tym pracują, to bardzo współczuje takich pracowników. Nie wiem czy to ich brak kompetencji, czy jest to celowe zagranie, ale nie wykonują swej pracy odpowiednio, jeśli Macie te swoje "rezerwy i braki", i nie ma co mydlić oczu Panie Marku, dużo większe od konkurencji. W 100 % zgadzam się z osobą xxx.
Natalia 2017-05-08 10:03
Panie Marku.
GRUPA LEW 2017-07-12 00:44
Chyba pamiętam rozmowę z Panem bo przyszedłem rzeczywiście na koniec rozmowy.
Co do kompetencji to prosiłbym o niewypowiadaniu się na temat czegoś o czym nie ma Pan pojęcia i nie obrażanie innych osób. Rozumiem że do obrażania jest Pan Pierwszy i nie rozumie Pan że szukaliśmy dwóch administratorów Juniora i Seniora i zapewne ta informacja została Panu przedstawiona. Jesteśmy poważną firmą istniejącą już sporo na rynku a dział IT ma kilkunastu specjalistów programistów i administratorów i nie są to przypadkowe osoby. Prowadzimy bardzo ciekawe projekty z poważnym partnerami z sektora telekomunikacji i bankowości tworzymy oprogramowanie posiadamy własne rozbudowane zasoby IT.
Rzeczywiście miała miejsce wtedy sytuacja że była druga rozmowa dlatego został oddelegowany jeden z administratorów do rozmowy z Panem, celem weryfikacji kompetencji, został Pan przeproszony za zaistniałą sytuację. Rozmowa nie była z nikim z polecenia tylko była to osoba przysłana przez firmę rekruterską i pech chciał że godziny się nałożyły - tutaj rzeczywiście nasz błąd nie powinno to tak wyglądać.

Głównym kryterium zatrudnienia w firmie GRUPA LEW w dziale IT są kompetencje i nic poza tym. Zarobki jak najbardziej rynkowe, nie odbiegają od tych w innych firmach. Co do atmosfery warunków i wynagrodzenia można zawsze zapytać pracowników pracujących w dziale IT jak również tych którzy kiedyś pracowali (tak u nas też zdarzają się rotacje) . W firmie w IT są tu ludzie którzy pracują po kilka lat więc chyba nie jest tak źle.

Rozumiem że mógłby Pan ocenić dział IT i ludzi tam pracujących gdyby Pan popracował z nimi choć miesiąc , pana chamski wpis jest jedynie wyrazem Pan frustracji i niezadowolenia z przebiegu rozmowy. Cóż - zazwyczaj takie osoby najczęściej wypowiadają się w Internecie. O ile dobrze pamiętam sprawiał Pan wrażenia miłej osoby a się okazało że to były tylko pozory, i chyba dobrze się stało że nie nawiązaliśmy współpracy.

Marta 2017-07-19 15:21
@123teraz Ty Czy mógłbyś napisać dokładniej co nie podobało się podczas pracy w Grupie Lew? Jakie warunki pracy proponował pracodawca? Co zmieniłbyś w samej pracy?
Zostaw swoją opinię o Grupa Lew - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Lew