Grupa Lew

Częstochowa

Opinie o Grupa Lew

lk;oihglikuv 2013-01-15 20:47:49
Zgodzę się z przedmówcą.Wszystkim chcącym pracować polecam weksle, które musisz tu podpisać.
pytający 2013-01-16 12:40:27
lk;oihglikuv - 2013-01-15 20:47:49

Witaj,

z jakiego rejonu zostałeś rekrutowany, post dodany wczoraj więc zapewne świeża sprawa. i jak zapatrujesz się na współpracę ?
fghm,h 2013-04-30 21:24:10
polecam wszystkim(usunięte przez administratora)
xxx 2014-03-21 16:27:43
Żadnego rodzaju współpracy z tą firmą nie polecam, a jak już to proszę uważać co podpisuje się najlepiej z prawnikiem.
M_Bednarski 2014-09-01 10:52:36
Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję, za podzielenie się na forum opinią NT Grupy LEW S.A. z którą miał Pan okazję współpracować.
Podejrzewam, że rażący styl, błędy językowe oraz pozostawiająca wiele do życzenia interpunkcja wynikały z emocji, w których się Pan znajdował podczas pisania, co równocześnie mogło uniemożliwić Panu merytoryczne odniesienie się do standardów obowiązujących w naszej organizacji.
Jak każda firma mamy pewne rezerwy i braki, jednak to wszystko obszary nad którymi systematycznie pracujemy w gronie zaufanych współpracowników, których cechuje profesjonalizm oraz biznesowe podejście, zapewne dlatego nie miał Pan okazji doczekać końca tego oraz innych procesów.
W przyszłości przy okazji przekazywania swojej opinii innym internautom sugeruje odnoszenie się konkretnych sytuacji, interakcji oraz powstrzymanie się od ataków personalnych będących bez pokrycia, równocześnie podkopujących Pańską wiarygodność.

Z poważaniem!

Marek Bednarski
jacuś 2014-09-01 15:13:06
Kolego skąd wziąłeś tak ciekawe informacje na temat działu Handlowego i Transportu Grupy Lew. Informacje którymi dzielisz się na forum to jedna wielka bajka.Wnioskuje że nie sprawdziłeś się jako przedstawiciel,ale możesz zostać pisarzem i pisać opowieści dziwnej treści.Pracując w naszej firmie(z informacji którymi dysponujesz to raczej bardzo krótko pracowałeś) pewnie tu trochę słyszałeś tam trochę i powieść gotowa. Ale pisanie słabi Ci idzie więc myślę że do łopaty byś się nadał.Skoro jesteś taki wylewny to miej odwagę się podpisać.Jacuś.
Były PH 2016-01-28 10:15:56
Pisane w emocjach ale jest tu dużo prawdy. Niestety...
Fenstebret 2016-04-04 17:04:04
Firma złodziejska przedstawiciel daje 6% prowizji od sprzedaży doładowań a następnie cały zysk albo jeszcze więcej zabiera naliczając abonament za jakieś aplikacje 'przestrzegam przed podpisywaniem jakichkolwiek umów handlowych z nimi.
xyz 2016-05-04 19:22:50
jaki region?
Chudy 2016-08-02 10:21:08
Ktoś może mi opisać jak pracuje się w firmie (na stanowisku przedstawiciela). Jaki jest kierownik, czy produkty łatwo idzie sprzedać i ile idzie zarobić :)
Chudy 2016-08-05 16:30:02
Jestem z woj. Małopolskiego
dondon 2016-09-19 09:29:30
W tej firmie rekrutacja nigdy nie ma końca. Rekrutują NON-STOP. To o czymś musi świadczyć.

Nick 2016-09-19 14:28:26
O tym, że firma się rozwija i poszukują nowych sił sprzedażowych.
Kamil 2016-09-19 14:30:51
Maja wiele ofert pracy, wystarczy ze wejdzie w ogłoszenie i przeczytasz co oferuja i jakie obowiązki będziesz wykonywał, nic trudnego.
Nina 2016-11-06 16:13:19
praca PH warunki jaki samochód , da się zarobić ktoś? coś ale konkretnie .
lwiątko 2016-11-15 09:18:53
Nie polecam.

Zarobisz 2 koła na czysto po miesiącu.
Rekrutacja nie ma końca. Podpisujesz weksel oraz zakaz konkurencji.
Zostaw swoją opinię o Grupa Lew - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Lew