General Projekt

Olsztyn

Opinie o General Projekt

Ambitny Ankieter 2010-11-18 12:06:31
Witam

Niestety jestem zmuszony zamieścić całkowicie NEGATYWNĄ opinię o tejże firmie.
Pracowałem rzetelnie i bardzo ambitnie przez długi okres czasu jako ankieter. Osiągnąłem wysokie wyniki w skali kraju. Używałem prywatnego samochodu, prywatnego telefonu. Wydałem ponad 1000zł na samo paliwo nie licząc zniszczonego zawieszenia w samochodzie innych kosztów i ogólnie amortyzacji.
Firma nie wypłaciła mi zarobionych pieniędzy, nawet za paliwo dostałem tylko część kosztów - pozostałe zostały nie wypłacone.
Po 4 miesiącach dostaje do poprawy druki o wyjazdach, gdzie w każdym miejscu firma szuka dziury w całym.

Podsumowując:

- nie dostałem pieniędzy za rzetelną pracę Ankietera
- firma wykręca się i kwestionuje koszty dojazdów
- wydałem 1000zł na paliwo + kolejne 300zł za zawieszenie (mam rachunki) + 100zł skrzywiona felga w samochodzie itd itd. Nie liczyłem tego, gdyż chciałem być FAIR i nie doszukiwać się dziury w całym.
- prosiłem o wypłatę 1000zł za paliwo, a teraz walczę o jakiekolwiek pieniądze - KPINA !!
- Brak poszanowania dla ambitnej pracy osób uczciwych !!
- nie zostałem wypłacony za ponad miesiąc pracy !! (w ogóle!!)

Zdecydowanie NIE POLECAM !!
OSTRZEGAM !!
ankieterka 2010-12-17 19:41:30
Uwaga! FIRMA NIE PŁACI, mataczy! Badanie dla Instytutu Badań Edukacyjnych zostało zrealizowane, IBE zapłaciło pieniądze firmie, a General Projekt chce zapłacić ankieterom połowę pieniędzy, renegocjować umowy, twierdząc, że nie osiągneliśmy wymaganego poziomu realizacji. Tym, którzy się zgodzili na obniżkę wynagrodzenia i tak nie zapłaciła!
Ankieter 2010-12-30 13:55:15
Firma nie wypłaciła należności za zrealizowane ankiety w Badaniu Kompetencji Polaków. Oprócz zaliczki, którą otrzymałem przed badaniem na zakup paliwa nie otrzymałem do tej pory ani złotówki. Koszty paliwa nie licząc amortyzacji samochodu znacznie przekroczyły wartość zaliczki nie licząc ankiet. Dodam że sprzęt na którym pracowałem (laptop), otwierał się pól godziny, co wielu respondentów uznawało za drwiny z ludzi i w konsekwencji odmawiało udziału już po aranżacji wywiadu. Miał to być pilotaż, a zasadnicze badanie miało być robione w 2011r. Ja na pewno drugi raz nie dam się oszukać. Pozdrawiam wszystkich ankieterów z różnych firm.
anonim 2014-08-08 10:51:52
Witam, firma do tej pory nie zapłaciła stypendium za zorganizowane staże. W lipcu powinniśmy dostać stażowe za czerwiec, 20 sierpnia powinna być kasa za lipiec jest 8 sierpnia gdzie do tej pory nie ma wypłaty za przepracowany czerwiec.
Ona 2014-08-08 12:38:18
Witam firma od samego początku wydawała sie dziwna ponieważ nawet miały być badania w związku z podieciem szkolen i ich nie było wogule potem okazalo sie ze juz badania sa zrobione.Nie wypłacają kasy.NIE polecam
abcs 2014-08-15 16:13:36
Czy ktoś się sądził z ta firma w sprawie braku wypłaty stazowego
aaaa 2014-08-19 10:56:31
Nie zostaly wyplacone pensje stazowe!!Firma oszukuje nie dotrzymuje umow.Pracownicy chwalili sie wssokimi zarobkami apensje nie wyplacone.Niewiarygodne jK mozn do tego dopus ic,a urzad nic nie chce ztym robic bo nie.maja nikogo upowaznionego.Co za kraj!!
anty general 2014-08-20 15:34:11
firma zalega z wyplatami juz 2 msc. Cierpliwosc sie skonczyla i jutro firma zostaje podana do sadu. Jak tak mozna robic ! nie polecam nie zapisywac sie u nich na nic !
juro321 2014-08-22 16:45:29
Firma nie zapłaciła mi już 2 miesiąca ani złotówki omijajcie ją szerokim łukiem firma już podana do sondu ...
Gosia 2014-08-27 16:10:50
Oszuści nie wypłacili mi za dwa miesiące stażu uważajcie i nie zapisujcie sie tam na szkolenia.Szkoda zachodu i straconego czasu
ŁDZ 2014-09-18 12:44:49
Witam. Podana Firma organizowała szkolenie z jęz. angielskiego w Łodzi. Egzamin odbył się w połowie kwietnia i do tej pory nie wiadomo nic nt wyników, certyfikatów itp. Oczywiście do ww firmy nie ma kontaktu (nikt nie odbiera tel i nie odo. na maile). To są jakieś jaja, wtf?
hiszpan 2015-01-28 21:33:07
pracowałem w General Projekt jeszcze kilka lat temu i wtedy nic oczywiście nie zapowiadało jeszcze rychłej upadłości tej spółki. Tym bardziej dziwi mnie to jak firma skończyła. Ale cóż z tym można zrobić... oczywiście nic. Zarządzający nią ludzie zrobili o jeden błąd za dużo i niestety skończyło się najgorzej jak mogło
maja 2015-01-30 09:30:56
a teraz upadli czy nie?
Aszek 2016-05-11 19:54:41
Ja Ci powiem @Maciek że masz rację, ze to jakieś dziwne plotki i sam nie wiem skąd to wszystko się wzieło, dla mnie to jest jakiś totalny bezsens i nie ogarniam zupełnie jak tu można w ten sposób się wypowiadać, pewnie są opłacani jakoś z ruskiej kasy
Zostaw swoją opinię o General Projekt - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Projekt