Signalco Ltd Sp. zo.o.

Kraków

Opinie o Signalco Ltd Sp. zo.o.

Marek121 2012-05-13 10:19:18
Wytrzymałem w firmie ponad 5 miesięcy i stanowczo NIE POLECAM.
Strata czasu i nerwów, niezapłacone nadgodziny, praca po 4 tygodnie bez przerwy (łącznie z weekendami) a zapłacone za 40 godzin, mobbing, niekompetentni szefowie, zastraszeni pracownicy, PIPa powinna się nimi zająć
maro 2012-07-14 21:01:15
też nie polecam tam pracy prezes tylko obiecuje pracę na wysokim poziomie i zarobki od 3 tyś-4 tyś jak w delegacji zarobisz 2 tys to jest dobry miesiąc!!!! sprzęt jaki dostaniesz to łopata !!!!! pomimo, że masz uprawnienia na sprzęt i jesteś zatrudniony jako operator to zapiepszasz łopatą za marne groszę!! kierownictwo niekopentne,jedyny kierownik to (usunięte przez administratora) który potrafi wydać polecenie nie zmieniając decyzji co 5 min.Dyrektor z Kryspinowa w czasie rekrutacji zapewnia pracę na sprzęcie,premię regulaminową, która ostatnio była wypłacona okoła 2 lata temu.Omijajcie Tą Firmę z daleka!!!
spoon 2012-12-10 14:37:28
tez nie polecam (usunięte przez administratora) nie ma konkretnych kierowników robic na delegaci za niecale 10 zl smiech na sali przyjmója operatorów sprzetu a operator sprzetu nie widzi na oczy niepowarzna firma
specu 2014-07-01 14:51:12
Pracowałem w tej firmie również 5 miesięcy to było piekło praca(usunięte przez administratora)nie umiał obsługiwać,nawet po 10godz pracy nie było spokoju
lol 2016-01-04 23:30:53
Pracowałem, ogolnie bylem zadowolony, ale zwolnili mnie mówiąc, żr redukcja etatów, a widzę, że firma nadal istnieje więc nie rozumiem. Skoro poprawilo sie i podobno byli ze mnie i innych zadowoleni to powinni dać znać i przyjąć ponownie...
Andrzej123 2016-01-07 21:36:10
Też pracowałem w tej firmie i wspominam ją bardzo dobrze ,Więc nie wiem czemu ktoś wypisuje ze praca piekło ?????

LOL na jakim stanowisku pracowałeś??? twoja odpowiedz jest naj świeża W której ekipie pracowałeś jak mogę zapytać

Stary50 2016-01-29 09:45:24
Też pracowałem w tej spółce i nadal bym pracował bo aż tak żle nie było. Gdyby Prezes zatrudniał dozór odpowiedni nie miał by dzisiaj postępowania upadłościowego. Szkoda, kiedyś pracowali tam kompetentni ludzie a dzisiaj to już kompletne dno. Odeszli prawdziwie oddani tej firmie. Kierownicy i cały ten nadzór techniczny to jedno dno. Ludzie niekompetentni i karierowicze, klepią cie po ramieniu i obiecują cuda a nic nie mogą, bo są wystraszeni i boją się stracić stanowisko. Jedyną kompetentną osobą, która zawsze była uczciwa wobec pracowników, pomimo, że nieraz nerwy jej nie wytrzymały i potrafiła nawrzeszczeć to była "Czarna Mamba" - kto pracował ten wie, że to kadrowa. Potrafiła opieprzyć ale była lojalna wobec pracowników. I wszystko załatwiała jak należy.Ona jedna dbała o nas fizycznych. Prezesie, życzę panu odbicia się od tego dna.
unik1976 2016-01-29 11:35:47
To Czarna Mamba juz nie pracuje??? To kto tam został? To już nie ma co tam szukać, szkoda, bo wróciłem do kraju i chciałem zadzwonić o robote. Ni było tam źle.....
tylko 2016-05-17 17:19:17
Teraz @andrzej i tak ciężko jest o jakiekolwiek zatrudnienie w tej firmie ponieważ nie ma żadnych ogłoszeń. Ale warto poczekać aż coś się pojawi bo oferują umowę o pracę na czas określony, z czasem na czas nieokreślony
Zostaw swoją opinię o Signalco Ltd Sp. zo.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Signalco Ltd Sp. zo.o.