logo NAVO PGD

NAVO PGD

Nadarzyn

Opinie o NAVO PGD

anonim 2011-05-27 15:33:19
pracowalem w waszej firmie niespelna dwa dni bylem pilnowany na na karzdym kroku nie jestem zlodziejem ani bandziorem chociasz jestem z pruszkowa jestem katolikiem i wierze w bga i kocham go wic [usunięte przez moderatora] jest nie sluszne tomasz libera
aaa 2012-02-14 10:17:32
Nie polecam pracowałem jeden dzień szkoda czasu i wysiłku
pracownik 2013-06-25 23:06:56
nie polecam nikomu [usunięte przez moderatora].robisz normalnie a zarobisz 700-1200 zl miesiecznie (TAK TU NIE MA BLEDU ZA PELEN PRZEPRACOWANY MIESIAC) dodatkowo bedziesz [usunięte przez moderatora] na ilosc lini i kartonow...jest tam praca na akord i zeby zarobic powyzej 1000 zl to trzeba biegac z tym towarem, gdybym wiedzial ze tam tak jest nigdy bym tam nie poszedl oczywiscie jest zacheta ze "oo tam zarabiaja po ponad 2000 zl ci doswiadczeni" oczywiscie to Ci co maja kierownikow za kolegow i dostaja dobre zlecenia pozdrawiam i nikomu nie zycze tam pracowac...
pracownik 2013-06-25 23:25:12
Zgadzam sie z przedmówcą, niby zarobki do 2000zl, ale człowiek by musiał biegac przez przynajmniej 14h dziennie, żeby takie pieniądze otrzymac. Ludzie tam zarabiają od 800- 1200max. Gdzie sa wlicznie jeszcze do tego zmiany nocne, gdzie ludzie potrafia przez caly miesiac przepracowac na zmianie nocnej a dostaja grosze.[usunięte przez moderatora]. Nie jest to w ogóle porządna firma, ludzie sobie przychodza do pracy kiedy chca, przykladowo, nie było pracownika przez 2 - 3tyg, po czym sobie po tym czasie przyszedl do pracy i normalnie sobie pracowal, to juz widac, jaka ta firma jest porządna :)) Wiec co tu mowic o zarobkach. Przemiał ludzi tam jest masakryczny, przyjda nowi ludzie do pracy, pracuja dopoki nie otrzymaja pierwszej wyplaty, potem odchodza :)) Takze rowniez odradzam pracy w tej firmie :)
wolny 2013-06-27 18:04:29
Przemiał jest duży ale jak przychodzą ludzie ,którzy nie potrafią ułożyć porządnie zwykłej palety........ Wszyscy oczekują płacy powyżej 2000 ale takie zarobki można osiągnąć już w drugim miesiącu przy normalnej pracy. Część osób nie potrafi nawet odczytać nazwy produktu na skanerze. Nie muszą biegać aby zarobić te 2000. Wystarczy praca w każdym dniu roboczym i praca 8 godz. Są ludzie , którzy pracują na noc dojeżdżają o 22:00 a kończą pracę o 24 :00. Chyba to im wystarcza na pokrycie kosztów dojazdu;) [usunięte przez moderatora] W każdej firmie przy zwiększeniu obsady jest rotacja . Ciężko wyłuskać normalnych pracowników.
Hubert 2014-01-03 14:22:21
Jest to beznadziejna firma. Przyjmują 10 osób jednego dnia, ludzie mają płacone na akord, a system się wiesza na godzinę i nie można nic zrobić. Następnego dnia nie ma już 10ciu osób tylko 5. A po tygodniu przyjmują nowe 10 osób. A jeśli ktoś wytrzyma miesiąc albo dłużej to i tak nie zarobi więcej niż 1000pln. Jeśli ktoś pisze, że można zarobić 2000pln na kompletacji to albo jest znajomym kierownika, albo jest jednym z kierowników w NAVO. Nie da się przy 'normalnej' pracy zarobić dobrych pieniędzy.
Nick 2014-03-25 08:40:33
Nie wybieraj się bo Navo już praktycznie nie ma. kupiło ich Orbico !
trololo 2014-08-04 17:48:59
ja pracuje tam juz ponad rok, co prawda w pierwszym miwsiacu zarobki mialam slabe, ale z miesiaca na miesiac zarobki sa qieksze a qysilek w to wlozony maleje. kazdej pracy trzeba sie nauczyc :) a atmosfera jest naprawde dobra. po 2-3 miesiacach 2000 mozna zarobic bez problemu. przepraszam za literowki, ciezko pisac na telefonie jak jeszcze co chwile wyskakuja reklamy. :)
nieufny paweł 2015-02-04 18:20:49
sami rozumiecie że mogę mieć ograniczone zaufanie do tego typu komentarzy na forum dlatego prosze o podanie miejsca źródła gdzie mogę sprawdzić czy rzeczywiście nastąpiła zmiana nazwy firmy i na jakąś. to bardzo ważne gdyż chcę zatrudnić się u nich a list motywacyjny i podanie musza być zrobione perfect. a grafik jest elastyczny?
tabera 2015-06-01 01:53:02
do nowych magazynierów nie warto w navo orbico pracować w Nadarzynie porobiły się układy układziki są kierownicy i ich elita a reszta się nie liczy
potas 2015-11-24 20:06:55
kto mówi, że Navo się przenosi do Sochaczewa?
Ola 2016-01-14 15:19:09
Czy pracują w Navo kobiety? Jak tak, to czym się zajmują?
roberto carlos 2016-01-20 17:07:16
pracują. dział reklamacji lub inne lżejsze prace magazynowe. W biurze jest trochę kobiet, ale to pojedyncze sztuki.
Ola 2016-01-21 15:13:44
Dzięki. Otwieracie się w Sochaczewie, i byłabym zainteresowana,ale nie wiem czy przyjmują do Sochaczewa kobiety.
Roberto Carlos 2016-01-25 23:10:49
Zapraszamy, ślijcie CV, a nuż się uda. Kobiety na magazynie zawsze spoko :D
ola 2016-02-19 20:03:33
Praca na magazynie jest pracą fizyczną ,ciężką, nie oszukujmy się. Więc jak ktoś chcę pracować i zarobić to da radę.
aga 2016-02-29 22:23:20
potrzebuje telefonu do firmy która miesci sie w sochaczewie
robert 2016-04-06 22:46:58
a można zarobić chociaż te 2 tys na magazynie w Sochaczewie?
NAVO mówię nie 2016-05-25 12:41:10
Zatrudniają na 6 miesięcy. Później wszyscy idą klozetu.
Smutne ale tak działa P&G ich zleceniodawca. Sprawa jest utrzymywana w tajemnicy bo nikt by nie przyszedł do pracy. Więc ja rezygnuje z tego syfu.
Ogólnie fatalna atmosfera i praca na paleciakach.
Marcin 2016-08-26 10:44:00
Pracowałem niespełna 3 tygodnie na belownicy w ekipie sprzątającej. Nie polecam tej firmy małe zarobki około 1200 zł za cały miesiąc i umowa zlecenie. Przez brak osoby która by pracowała na drugiej zmianie wymagano ode mnie zrobienie wszystkiego. Zlany potem po obskoku za niewystarczającą pracę od intruktora BHP niejakiego pana piotra (umyślnie z małej litery). Dostało mi się jeszcze przy wyjściu na przerwę. Instruktor zachowywał się jak cham mówiąc do mnie jak do psa. Nie wytrzymałem i opuściłem natychmiast ten zakład i już nigdy tam nie wrócę.
Marcin 2016-08-26 10:44:19
33 2016-09-04 21:24:40
@3 hej no ja to podjrzewam ze jednak mimo wszystko zależy ale powiem Ci ze na chwile obecna to oni i tak nie maja zandyh nowych ofert pracy niestety ..
Zostaw swoją opinię o NAVO PGD - Nadarzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NAVO PGD