Tacoma Polska Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o Tacoma Polska Sp. z o.o.

honorataw 2010-04-15 11:00:29
Wspolpraca z firma jest ok! widac ze negatywne informacje sa prowokowane i nie konkretne. Nie mam zlych doswiadcze. Szkoda ze ludzie nie potrafia wspolpracowac po zakonczeniu wspolpracy- to wymaga duzo inteligencji emocjonalnej od strony odchodzacych!!!
Honorataw 2010-04-15 11:04:56
Jak czytam takie rzeczy to mysle tylko o tym jakim music byc zlym czlowiekiem aby takie bzdury wypisywac. Jest do tego sad, mediacje i wlasny honor. Widac ze sutuacja ze strony osob ktore to prowokuje ewidentnie nie sa uczciwe, osoby uczciwe nie robia nagonki. Moja opinia i mojego zespolu jest wlasnie taka.
kama 2016-04-29 09:27:03
to jest po prostu taka specyficzna branża że po prostu jest wielu hejterów bezpodstawnie. dostarczanie nowoczesnych rozwiązań emerytalnych dla Klientów indywidualnych tak już po prostu ma, ale firma solidna
Zostaw swoją opinię o Tacoma Polska Sp. z o.o. - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tacoma Polska Sp. z o.o.