Opinie o Sarantis Polska S.A. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sarantis Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sarantis Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sarantis Polska S.A. w Pruszków

Żenada I tyle.

@Nowy

Co jest żenadą? Skoro już się wypowiadasz, to może opisz dokładnie warunki pracy, które postrzegasz w ten sposób. Czekam na więcej szczegółów.

Prawdziwe
@Michał

Żenada np jest to że nie ma socjalnego w innych firmach są bilety do kina, basen. W tym roku nawet nie bylo integracyjnego spotkania. W innych firmach jak ktoś nie chodzi na L-4 w ciągu roku dostaje nagrodę, jest w czym wybierać żeby poprawić warunki pracy (usunięte przez administratora) rzecz a każdy by chętniej pracował. Także tłumaczenie się że u nas zarobki nie są w cale małe w porównaniu z innymi magazynami, sam to sprawdziłem jesteśmy na szarym końcu. U nas niestety nic się nie dzieje może warto by było tu chociaż coś poprawić? W tym roku też dużo osób szykuje się na zmianę pracy.

Oovia
@Nowy

Nie polecam pracy w tej firmie poniewaz atmosfera na produkcji jest bardzo zla. Odnosze wrazenie ze polski pracownik jest dyskryminowany np w soboty polscy pracownicy nie moga raczej dorobic. Maszynki na ktorych sie pracuje sa w slabym stanie a kaza robic nam normy.

Czy w Sarantis Polska S.A. są paczki/bony świąteczne?

...

Tak są.

@Pracuś dlaczego pracuje się dość słabo? Napisz coś więcej.

Jak się pracuje z ludźmi z Sarantis Polska S.A.?

Pracuś

Pracuje się dość słabo.

Kama
@Pracuś

Czy możesz powiedzieć coś więcej

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sarantis Polska S.A. na stanowisko Specjalista(-ka) ds. Trade/ Shopper Marketingu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Czy ktoś ma doświadczenie pracy w dziale obsługi klienta w tej firmie? Jakie są wasze opinie?

@Ania

Też mnie to interesuje. Ciekawa jestem, jaki jest system pracy i wymagania na tym stanowisku pracy. Aplikowałaś może już do Sarantis Polska?

@Gabriela

Jeszcze nie.. Czytam opinie pracowników magazynowych i mi się odechciewa ;). byłam ciekawa czy ktoś może powie coś więcej o pracy biurowej.

Pracuś
@Ania

Praca jest dość ciekawa. Dziewczyny w dziale bardzo sympatyczne. Kierownik działu również.

Helenka

@Nowy Możesz jakoś uzasadnić swoją opinię, mam zupełnie inne zdanie!!

dexter

Firma promuje Ukraińców .Powodzenia gdy zabraknie Polaków; ). Moje sugestie dla Sarantis Polska S.A.: C

@dexter

Czy w takim przypadku większość pracowników w firmie Sarantis Polska to Ukraińcy? Jak myślisz, czym to jest spowodowane? Co do firmy tak chętnie przyciąga obcokrajowców?

@Gabriela

Pytanie powinno brzmieć raczej, co tak skłania firmę Sarantis do zatrudniania dużej liczby Ukraińców? Wg mnie odpowiedź jest prosta - pieniądze, niższa płaca jaką zwykle oferuje się Ukraińcom za te same warunki, oraz ich duża pracowitość i fachowość, nie mniejsza niż Polaków. Język znają jeśli nawet słabo, to po trochu się go uczą w trakcie pracy. W większości Ukraińcy to ludzie młodzi, którzy wyjechali z kraju ogarniętego wojną, po części za lepszym życiem, po części aby uniknąć powołania do wojska. To spore zagrożenie dla rodzimego rynku pracy, tak jak Polacy dla rynków zachodnich, gdy masowo wyjeżdżali z Polski.

Ukrainiec z Niemiec
@Gabriela

No widzę że dawno mnie nie było a ciekawe rzeczy się pojawiły, dlaczego Ukraina tak chętnie u nas pracuje odpowiedź jest prosta. Przeprowadziłem wśród nich wywiad pytając czemu tu pracują odpowiedzi były takie : brak normy nic nie trzeba robić, 10h i do domu właściwie pół dnia przesiaduja na palarniach wykonują połowę mniej pracy niż polski pracownik, śmieją się wręcz że nie sądzili że trafią na taka robotę. Tak wygląda praca Ukrainy rano kawka i papierosek za pół godziny to samo i tak do końca dużo by tu opisywać lecz lepiej zatrudnić 4 ukraincow niż jednego Polaka. Najlepsze jest że dyrektor z Magazynu pytał się kierowników co się stało że Polacy nie przychodzą do pracy myślałem że padnę. Tu jest odpowiedź jak by Pan miał za 2500brutto biegać z paleciakiem i ciągnąć tonę to przyszedł by Pan ? W kwietniu biuro w Piasecznie zada sobie drugie pytanie dlaczego Polacy tak chętnie się zwalniają? Już nie ma kto robić a zostało nie wielu ten rok będzie ciężki... czy grupa Ukraincow da radę przygotować zamówienia, którym na niczym nie zależy, którzy już uciekają do Niemiec. To jest rok ciężkich pytać kto wytrzyma czy czarnuchy(Polacy ) zostaną a może jednak nie kto to wie

Ukrainiec z Niemiec
@Ukrainiec z Niemiec

W innych firmach Ukraina nie ma takiego luzu. Aaaa to do wszystkich firma tak oszczędza że wózkiem jezdzi po magazynie Ukrainiec który nie ma jednego oka czy to jest zgodne z prawem ? Jak to możliwe? Jak zdobył badania temu to ja bym się przyjzal, jak coś się komuś stanie odrazu prokurator mam filmy jak jezdzi na wózku . Zresztą też będę się żegnal z ta firma niebawem niech się dzieje co chce

Xyz
@Markus Aurelius

(usunięte przez administratora) fachowcy robią bo muszą. Polak płaci za wszystko czynsz rachunki a oni mają pokój za grosze 200 lub 300zl i żadnych rachunków bo agencja im opłaca m. A ty płacisz czynsz dużo więcej więc ich nie broń.

Pracownicy

Firma może i się rozwija ale chyba tylko dla wybranych. Zwolnili Jurka to i chrześniak się uaktywnił bo przecież wujek da stanowisko :) a i jeszcze nowy starszy magazynier z odzysku ma poparcie z góry chyba po układzie bo i awansuj się szykuje ciekawe za co ten awans po 2czy 3 miesiąc ( jakieś milczenie ) ... Jeżeli tak chcemy się rozwijać to spoko

Nieobcy
@Pracownicy

To bądź jak oni, to pogadamy

@Pracownicy

A moze po prostu sa dobrzy i sie nadaja, i sie staraja, a inni nie, tylko plotkowac potrafia. Sprobuj popracowac anie tylko kawe pic

@pracownik

Ci co sie staraja niestety nie sa zauwazani przez pracodawcow. Ktos kto pracuje kilkanascie lat zarabia mniej niz osoba ktora przychodzi z zewnatrz, w dodatku super rozwiazanie dyrektora z ukraincami dac ukraincow na inne prace a polakow gania po magazynie to jest dyskryminacja. Pan lepiej zobaczy jak firma traci na tych nierobach grajacych na telefonach. Zamiast dac podwyzki polakom. Firma tak sie rozwija ze polacy sa gnebieni a ukraincy odpoczywaja. Ciekawe czy dyrektor przewidzial czy ukraincy beda ratowac Panu tylek jak Polacy zaczna sie zwalniac niech Pan uwierzy niedlugo bedzie taka sama sytuacja na magazynie jak i na produkcji nikt nie bedzie pracowal za darmo jak narazie firma nic nie oferuje pracownikom zero socjalnego warunki sa tragiczne. Szkoda tracic czas gdzie inne firmy oferuja duzo lepsze warunki powodzenia

@Sasza

Jak czytamy na oficjalnej stronie firmy na Pracuj.pl, firma oferuje nowym pracownikom takie benefity (skopiowane z ogłoszenia o pracę): "Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach z możliwością dodania rodziny, Szkolenia, i programy rozwoju, Kursy języka angielskiego, Dofinansowanie zajęć sportowych, Bony świąteczne, Rabaty na zakup produktów firmowych, Świeże owoce w biurze, Spotkania integracyjne, Świetna atmosfera oraz kultura organizacyjna oparta na koleżeństwie, współpracy i otwartej komunikacji." Chcesz powiedzieć, że to wszystko ściema? A może to kwestia braku umiejętności negocjacji lepszych warunków pracy ze strony starszych stażem pracowników, uważają może, że firma powinna wyjść do nich z inicjatywą sama, bez ich własnej inicjatywy w tym względzie?

@Markus Aurelius

No jeżeli pracownik który pracuje 15 lat dostaje blaszkę w podziękowaniu od firmy to już chyba lepiej było by nic nie dawać.

tonieja
@Markus Aurelius

Błagam... Prywatna opieka czy multiport tak drogie ze nigdzie takich nie spotkałem, szkolenia przez 3 lata pracy ani jednego, angielski dla wybranych i to tez chyba powoli przestało istnieć, bony swiąteczne 100zł, owoce raz w tyg i to trzeba się łokciami bić bo biegną jakby nigdy owoców na oczy nie widzieli, atmosfera ze swietna nie ma nic wspolnego, kultura organizacyjna oparta na koleżeństwie, - tu sie zgodze. Jak sie kolegujesz (albo jestes w zwiazku) z kims wysoko postawionym to wszystko ci wolno...

@tonieja

Rozumiem, że w kwestii prywatnej opieki medycznej czy karty sportowej masz tu na myśli małe dofinansowanie ze strony pracodawcy, a duże koszta ponoszone przez pracownika. Czy jest jakaś szansa na zmianę tego modelu finansowania? Może taki temat był już podejmowany w firmie.

Xyz
@Sasza

Wszędzie Ukraina ma lepiej, robią przez agencję i mają w (usunięte przez administratora) wszystko bo mogą się mylić imię stracą nic a Polacy przez nich tracą premie bo brak jakości. Robią mało i mają prawie taka sama kasę jak my co robimy wszystko a oni tylko prepe. Dużo gadają przez tel lub SMS piszą. Życie brutalne

On

Mam możliwość pracy w tej firmie i mam pytanie odnośnie aktualnych warunków pracy jako PH. Jaka podstawa, jakie plany, co za samochody?

JA
@On

Skoro masz możliwość to znaczy , ze kogoś znasz w tej firmie , a skoro znasz kogoś , to po co się pytasz na forum? -_- ? Jego się zapytaj. Czy to takie trudne dla Ciebie? I dobra rada - nigdy nie pytaj się o samochody - co za różnica czym jeździsz skoro jeździsz za darmo?

michel
@On

subaru impreza WRX

@JA

Moim zdaniem klasa samochodu używana przez daną firmę świadczy o jej statusie i skali zamożności, tym samym pokazuje potencjalnym klientom jak firma radzi sobie na rynku. Ma to więc pewne znaczenie dla osób, które mają ją na rynku reprezentować, to także ich własny wizerunek.

ASM, KAM, BDM
@Markus Aurelius

Nie do końca się zgodzę... patrz Coca Cola - niedawno jeszcze Yaris z kratką, obecnie Fabia, a firma z logo w TOP 10 wartości marki. Dla mnie bardziej, w rozmowie z pracodawcą, przemawia argument - skoro samochód to moje narzędzie i mam w nim spędzać 80-90% czasu, to oczekuje chociaż minimum komfortu na stanowisku pracy. Chyba nikt nie chciałby, by PH - jako wizytówka firmy, wysiadał u klienta, powyginany w paragraf i spocony jak szczur?

Edziu

przedstawiciel handlowy. Jakie opinie? Zarobki , podstawa, plany, auto, gps ? Warto aplikować pojawiło się ogłoszenie. Praca na detalu plus sieci. Proszę o pomoc.

@Edziu

Podobijam. Mam zaproszenie na rozmowę. Jakie warunki mam zaproponować. Jaka atmosfera? Jakieś rady/sugestie?

@Anna

No chyba warunki masz zaproponować takie jakie Ciebie usatysfakcjonują, inaczej po co miałabyś tam pracować ;). O to chyba chodzi w pracy PH aby negocjować z klientami, to jak masz to poprawnie robić z nimi, jeśli z pracodawcą nie potrafisz i musisz pytać na forum o wskazówki :).

Gabriela

@Sasza okey, rozumiem Twoje prawdy. I mówisz, żeby traktować Twoją wypowiedź jako poradę dla firmy Sarantis Polska, to cenne. Pójdę o krok dalej, jeśli mógłbyś zupełnie anonimowo wskazać kilka rzeczy, które chciałbyś zmienić i sądzisz, że spowodowałyby zmiany na lepsze, to coby to było? Masz właśnie niepowtarzalną okazję, może ktoś z Zarządu to przeczyta. Tylko wiesz, tak bez jadu i konkretnie - złote rady punkt po punkcie.

Gabriela

@Sasza, sam fakt przepracowaniu kilkunastu lat w danym miejscu nie oznacza z automatu że ktoś się bardziej stara. Może właśnie starają się bardziej osoby świeżo zatrudnione? @Filip, dlaczego tak uważasz? Jeśli swój komentarz poprzesz argumentami i konkretnymi przykładami na pewno będzie on bardziej wiarygodny i przekaże więcej informacji osobom niezapoznanym z firmą Sarantis Polska S.A. Do pracy w Sarantis można zgłaszać się przez link na stronie tego pracodawcy (http://poland.sarantis.pl/pl/careers-pl.html). Czy ktoś z was próbował już aplikacji? Jakie macie wrażenia z procesu rekrutacji?

@Gabriela

Gabriela niestety prawda boli firmą zatrudnia Ukraicow którzy nie mają normy robią co chcą a Polacy pracują na normę i stawki są z minimalną różnicą. Gdzie jest sprawiedliwość? Druga rzecz socjal którego nie ma wgl po co te integracje jeszcze zeby byly jakies atrakcje a nie zabawy dla (usunięte przez administratora) większość wolała by kasę do ręki sami lepiej byśmy to zorganizowali. Firma wgl nie stara się żeby zatrzymywać pracowników wgl plan wsparcia Ukraina jest błędny same reklamacje, błędy. Jak taka osoba ma pracować jak jej na niczym nie zależy? Proszę nie traktować tego komentarza jako obrazę firmy a jako radę bo już jest krucho a ludzie nadal odchodzą to chyba nie jest za dobrze. Od 2 lat nie przyszedł do pracy nikt żeby wyrobił normę 2 dni w pracy i do widzenia nikt nie będzie dźwigać za darmo

Plotkarze

Każdy jest z każdym! Mnóstwo plotek z tego słynie ta firma więc jeżeli chcesz być wdową mężatką panią do towarzystwa do do Sarantisu od A do z cała góra obroni ci (usunięte przez administratora) ! Żal. Plotkarz

Filip

Firma się rozwija, ma opinie dobrego pracodawcy. Jak sytuacja będzie stabilna to z pewnością poprawią pracownikom głównie zarobki!!

Pollack

Zamiast się mądrzyć, lepiej byś odpowiedział na pytanie - kultura tego wymaga. Pytań o pensje, warunki zatrudnienia i auta było już kilka, a odpowiedź na temat ledwo jedna. Co gorsza tego typu pytania są wszędzie zbywane milczeniem, jak gdyby sprawy finansowe były mniej ważne od złego humoru przykładowej pani Jadzi z księgowości, o której każdy chętnie się rozpisuje. Umiecie odpowiadać na pytania, głąby z Sarantisa, czy traktujecie Gowork jako forum do użalania się nad sobą? Jeśli macie doła, zawsze możecie do siebie zadzwonić albo porozmawiać na GG.

dupek
@Pollack

głąb to tY jesteś

hhjjgghjjhgjjhghjjjg

Kolejne zmiany na magazynie ktore wplynely na wyrobienia, nie mozna wyrobic normy. Firma ktora obraca milionami rozbudowuje sie zamiast motywowac pracownikow to wszyscy chca sie zwolnic z magazynu przez zmiany. Obecna sytuacja : normy nie da sie wyrobic , ciagle ganiaja za porzadki gdzie ukraincy notorycznie rozwalaja towar ale to my mamy miec urwane premie, kierownik magazynu ktory boi sie dyrektora. No poprostu lepiej byc nie moze. Nie dlugo sami sie przekonaja ze sami ukraincy zostana powodzenia :)

kaja

Ja to się zastanawiam jakich przecięetnych zarobków można się teraz spodziewać, wiecie? Podobno oprócz podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie, to jeszcze lepiej.

Beznadziejnie !!! jeżeli w ogóle można nazwać integracją fakt że biuro ma integracje w 4* hotelu a dział produkcji i magazynu na jakimś tam rancho pod WIATĄ z odgrzewanym jedzeniem to się nazywa RÓWNE TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW

Qwe

Jak tam wrażenia po integracji pod bockiem chodzom słuchy ze kraina mlekiem i miodem płynąca ;)

RAVI MOCARZ

Do inny: Wasz się kurczy? ...a nsz rośnie :)))) Pozdrowienia z Ravi!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sarantis Polska S.A. - Pruszków

• Jak się pracuje w Sarantis Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sarantis Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sarantis Polska S.A.?

Sarantis Polska S.A.