NGCom Sp. z o.o.

Gniezno

Opinie o NGCom Sp. z o.o.

2013-09-23 23:45:52
Atmosfera w pracy OK. ALE: firma nieterminowo wypłaca wynagrodzenie- opóźnienia prawie miesięczne, lub nie wypłacają wcale. [usunięte przez admina]
marco 2014-11-24 11:58:33
Pracowałem całe wakacje (studiuje) Atmosfera spoko! Kasa wpływala regularnie także tez ok
marian 2015-10-07 14:15:49
Pracowałem tam przez jakiś czas, wynadrodzenie częściowo pod stołem i o te pieniądze trzeba było chodzić i prosić się aż 3 osób(bardzo rozbuchany dział zarządzania. Promują się na wielką firmę a w rzecywistości mała lokalna firma która zmienia pracowników jak rękawiczki.
janek 2016-05-02 08:42:52
Zmieniająca pracowników jak rękawiczki @marian hehe dobre sobie..tyle szukam już pracy właśnie w takiej firmie a ogłoszeń nie ma..jasne możesz u nich aplikować na praktyki staże bo z tym chętnie wychodzą ale ogólnie i raczej nie bardzo jest szansa na stacjonarną pracę
Zostaw swoją opinię o NGCom Sp. z o.o. - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NGCom Sp. z o.o.