Opinie o Diagnosis S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Diagnosis S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Diagnosis S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnosis S.A. w Białystok

Olek

Może podpowie mi ktoś jak przebiega rekrutacja i czy trudno dostać się do pracy?

Brał udział
@Olek

Standardowe pytania, dziecinna 'scenka sprzedażowa'. Różnica na rozmowie w teorii a następnie w praktyce pracy. Szkoda czasu, chyba, że potrzebujesz pracy na teraz i będziesz szukał dalej.

@Brał udział

A jaka jest ta różnica? A gdyby wziąć pod uwagę warunki jakie oferuje firmy, to co mógłbyś powiedzieć?

Marla
@Brał udział

Czy mógłbyś napisać cos wiecej na temat scenki sprzedażowej

Dodo

A do jakiego działu?

nonstopcolour

Hmm dużo negatywnych opinii... zwłaszcza. O dziale dermo. Może bywało różnie, może podstawy nie są powalające ale za to premie osiągalne i nie małe. W jak wielu firmach przedstawiciele robią plany z górką ? Fakt, Pomorze kuleje, jest tam problem z obsadą, ale cała reszta Polski rozhulana. Oczywiście jest wiele firm gdzie jest lepiej ale też coraz więcej firm gdzie jest dużo gorzej. Praca zdecydowanie dla fight-erów, bumelanci się tu nie odnajdą, bo rynek dermo w aptekach coraz trudniejszy. I to dotyczy również liderów rynkowych którzy obecnie redukują zatrudnienie podczas gdy Diagnosis tworzy nowe stanowiska. Atmosfera w dziale dermo wbrew temu co tu wcześniej napisane naprawdę spoko. Robisz swoje, przynosiła obrót, jest ok. Pracy papierowej trochę pod koniec miesiąca, przy kompie,w domu w zasadzie nic. Czy warto? Jak lubisz kosmetyki, uwielbiasz je testować, polecać innym i do tego jesteś handlowcem z powołania to na bank się odnajdziesz. W przeciwnym razie będziesz narzekać, frustrować się i rzucisz tę robotę dla jakiś supli.

Łucja
@nonstopcolour

Z Twojej wypowiedzi wynika, że firma Diagnosis Sp. stale się rozwija, jednak na stronie internetowej przedsiębiorstwa ,nie znalazłam żadnych ofert pracy. Jest obecnie jakaś rekrutacja prowadzona? Czekam na odpowiedź.

Nonstopcolour
@Łucja

Z tego co wiem szukają na Poznań. Rynek zadbany. Plany co miesiąc robione. Czy aplikacje spontaniczne. Nie wiem. Próbować zawsze można

Były przedstawiciel

Ta firma to jakaś żenada...jedno wielkie oszustwo (usunięte przez administratora) szukając pracy czytałam opinie i generalnie nie brałam za bardzo pod uwagę tych wszystkich komentarzy, myśląc ile ludzi tyle różnych zdań, ludzie są różni i ciężko każdemu dogodzić.. Niestety te wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Firma w ogóle nie liczy się z nikim i z niczym! oszukują na rozmowach rekrutacyjnych stawki, obiecują jedno, a na umowie są kompletnie inne kwoty niz te, które ustalalismy. Jedyne co mogli powiedzieć, to że się pomylili!!!! Tylko, że nie pomylili się pierwszy raz jak się okazało., bo takich osób było więcej... ponadto zwalniają z dnia na dzień bez podania powodu, pomimo generowania przychodów... DNO! DNO! DNO!

Borys

Ogólnie nie polecam, brak szacunku do człowieka.

Jarosław
@Borys

Czym objawia się ten brak szacunku o którym wspominasz? Szkoda, że Twoja opinia jest negatywna, może jednak znajdą się jakieś plusy pracy w Diagnosis Sp. Z. O.O.? Napisz proszę coś więcej, jestem ciekaw czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego i na co przygotować się gdybym chciał aplikować do firmy, jeśli masz na ten temat jakiekolwiek informacje to będę wdzięczny za odpowiedź.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa bardzo standardowa. Panie bardzo miłe i przygotowane.

Pytania o doświadczenie i kilka zadań do rozwiązań.

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Krzysiek-farm

Przeczytałem ze jest ogłoszenie na przedstawiciela farmaceutycznego na Łódź. Mam 3-letnie doświadczenie w branży. Myślicie, ze to dobre miejsce do rozwoju czy lepsza praca dla ludzi bez doświadczenia? Co do samej Łodzi to jak sie pracuje na tym terenie? Jaki team ? Jakie plany?

Katie
@Krzysiek-farm

Dobre miejsce, jeżeli chcesz pracować łącznie więcej niż 8h dziennie , mieć ciągły stres oraz "kierownika" któremu brak kompetencji i umiejętności w kierowaniu ludźmi.

@Krzysiek-farm

Czy finalnie zdecydowałeś się na rekrutację do Diagnosis? Jeżeli tak, to na forum warto podzielić się wrażeniami i cennymi wskazówkami związanymi z rekrutacją do firmy. W szczególności chodzi o konkrety związane z liczbą etapów w kwalifikacji i atmosfery podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Antoni
@Krzysiek-farm

Obecnie firma poszukuje regionalnego kierownika sprzedaży w różnych lokalizacjach. Piszesz o stanowisku przedstawiciel medyczny, ale obowiązki w obu przypadkach są podobne. Trzeba mieć minimum dwu-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży farmaceutycznej. Firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego i atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym, Daj znać jeżeli zdecydujesz się na rekrutację.

@Antoni

Antoni, rekrutacja na RKS jest do działu dermokosmetycznego. Ze wszystkich działów w Diagnosis ten osobiście bym odradzał. Rządzi w nim p. A(usunięte przez administratora) kobieta o olbrzymiej wiedzy sprzedażowej,(usunięte przez administratora). O jej działaniach krążą po firmie wręcz legendy ( czas pracy), czy ulubiony przez nią sposób zwalniania, pierw każe Ci przyjechać do centralnej Polski (najczęściej Łódź) lub siedziby firmy (Białystok) pod pretekstem szkolenia, a wracasz już sobie autobusem czy pociągiem do domu (nie patyczkuje się, zwolniła w taki sposób nie tylko pojedyncze osoby, ale i cały dział kiedy została zatrudniona). Jeśli nie jesteś jej ulubieńcem, a tych wybiera sobie w dość nie oczywisty sposób, to nie będzie dla Ciebie przyjemna praca. Na samym stanowisku dostaniesz I40 lub ewentualnie Kia Optima, do tego 5000-7000 brutto podstawy, 1000 premii jakościowej (dziwne narzędzie służące do motywacji i karania, nie ma jasnych zasad jej przyznawania) i 1% od obrotu wygenerowanego przez zespół. Przy dobrych wiatrach, pracy po 12h dziennie powinieneś mieć 8-9 tyś brutto wypłaty. Sam oceń czy warto. Nadmienię tylko, że to będzie trzeci RKS na tym terenie w ciągu roku.

@Ktoś tam

Bardzo Ci dziękuję, że wyjaśniłeś te kwestie, ponieważ ja też chciałam zapytać własnie o nie. Pamiętaj tylko, iż na forum GoWork.pl niewskazane jest raczej używanie danych personalnych innych pracowników Diagnosis. Obowiązuje tu bowiem ochrona danych osobowych. Pracę w dziale dermokosmetyczny tej firmy - jak zaznaczyłeś - odradzasz nam. A jaki jej dział oceniasz najlepiej? Proszę, żebyś nam doradził.

@Anna

Praca w dziale dermokosmetycznym jest mocno nacechowana nerwowością i histerycznymi działaniami. Wynika to z tego, że sam dział dermokosmetyczny bardzo długo był nierentowny. Dlatego jest tak wielkie parcie by się pokazać przed zarządem. Dużo stabilniejsza praca jest w dwóch pozostałych działach tj. Diabetologia (sprzedaż pasków do aptek i odwiedzanie lekarzy) i OTC (sprzedaż wszystkiego innego, głównie sprzęt medyczny i suplementów diety). O tyle stabilniej, że są to działy które są fundamentami firmy Diagnosis. Sama już praca w nich oczywiście będzie zależeć od bezpośredniego przełożonego. Jestem jednak przekonany na 200%, że będzie to dużo lepszy wybór niż dermokosmetyki.

@Ktoś tam

Doprecyzujmy, żeby to nie uciekło, warunki zatrudnienia opisane tutaj dotyczą Regionalnego Kierownika Sprzedaży, zaś warunki na Przedstawiciela Farmaceutycznego/Medycznego opisałem wcześniej.

Maciej
@Ktoś tam

Poruszyłeś ważne kwestie dotyczące zatrudnienia. Atmosfera w dziale jest jedną z nich. Może dodaj jak wygląda wynagrodzenie i czy jesteś z niego zadowolony. Pracodawca przewiduje jakieś benefity dla wyróżniających się pracowników? Mam nadzieję, że mi dopowiesz.

Krzysiek-farm

Open spotkań cyklowych jest w ciagu roku i ile dni trwają? Jak z lokalizacja? sa jakies rozsądne w centrum Polski czy gdzies na końcu świata?

a ja sie zastanawiam która to dziewczyna z biura ma chorobę psychiczną, bo mam jedną kandydatkę a te opinie to potwierdzają :):):)

Lu

heheh też mam jedną kandydatkę i pewnie mowa tu o jednej i tej samej dziewczynie z finansowego właśnie

@Lu

To nie są sprawy, które powinny Was tu zajmować. Bardzo zatem proszę, żebyście zaczęły dyskutować o kwestiach nieco poważniejszych. Na pewno jesteś pracownikiem firmy Diagnosis, co oznacza, iż posiadasz ugruntowaną wiedzę na temat tego pracodawcy. Może powiesz nam, jakie możliwości rozwoju zawodowego daje on swoim pracownikom?

aa
@Lu

a kim jest ta dziewczyna? Dalej pracuje tam?

@Elżbieta

co z rozwoju zawodowego skoro z opinii tutaj widać że atmosfera jest fatalna??? Skoro pracodawca nie potrafi zadbać o to , żeby pracownica która nie radzi sobie z emocjami nie uprzykrzała życia i pracy innym to jak ma niby zadbać o rozwój zawodowy? Nie rozśmieszaj mnie:D

Mary
@Lu

widać że szukają teraz kogoś do działu finansowego bo jest ogłoszenie, pytanie czy jest sens aplikować ?

Lu

Nie :)

@Mary

Czy interesuje Cię stanowisko specjalisty ds. księgowości? W ogłoszeniu widnieje wiele przydanych informacji na jego temat. Jednakże nie widać, co właściwie oferuje na nim pracodawca. Mogłabyś napisać, na jakie warunki musiałby zgodzić się pracodawca, byś zdecydowała się pracować w tym miejscu? I co właściwie skłoniło Cię, że zainteresowałeś się właśnie tym stanowiskiem w firmie Diagnosis?

@Mary

aplikuj jęśli masz ochotę codziennie szarpać nerwy z wariatką która ma sie za niewiadomo kogo :D

Lila

Pracuję w tej firmie kilka ładnych lat i jedyne co mogę powiedzieć to podstawa jest niska, ale można dorobić sobie premiami za wyniki. Szczególnie przedstawicielki, które dostają extra premię za łóżko. Wystarczy popatrzeć na corocznych spotkaniach cyklicznych jak przedstawicielki walczą o premie klejąc się do RK. Kto był na ostatnim spotkaniu wie o czym mówię, a raczej o kim..

ian moon
@Lila

czego spodziewać się po mentalności kitajców????

Julita

@Ktoś tam, z Twojego komentarza można wnioskować, że pracujesz jako przedstawiciel handlowy? Możesz powiedzieć czy firma poszukuje osób, które raczej rozpoczynają swoją karierę w obszarze produktów medycznych, czy doświadczonych pracowników?

Ktoś tam

Zastanawiam się czasem co za frustraci i desperaci piszą takie bzdury na tych forach. Człowiek zadowolony z pracy szczęścia tutaj przecież szukać nie będzie, to jest oczywiste. Z zasady nie będę wdawać się w polemikę, bo ktoś o takiej kulturze, pierw zmusi do zniżenia się do swojego poziomu, a następnie pobije doświadczeniem. Jednakże, dla wszystkich szukających pracy. W Diagnosis - zarobisz 3500 zł brutto, chyba że wynegocjujesz więcej. Do tego dochodzi premia jakościowa (najczęściej w wysokości 500 zł), premia sprzedażowa ( różni się w zależności od działu), premia uznaniowa. Średnio przy realizowaniu planu to jest od 4300 na rękę w górę. W dziale z suplementami, tzw. OTC, jest PH co dostaje regularnie samej premii sprzedażowej 5,5 tys. brutto. Auta to Hyundai i30, Citroen C-Elyse, Peugeot 301. Wszystkie wyposażone w GPS. Możesz jeździć prywatnie, przy większej ilości km tankujesz za swoje. Masz również odpowiedzialność za auto w wysokości do 500 zł przy szkodzie z Twojej winy. Atmosfera? Atmosfera zależy już od Ciebie jak i od Twojego bezpośredniego przełożonego. Jedni trafiają lepiej, inni gorzej. Jak w każdej firmie. Natomiast, masz mało pracy biurowej, nie siedzisz po nocach wypełniając dzień w dzień tabelki, raporty, analizując IMS itd. Generalnie poza pracą w terenie, w domu praktycznie już nie pracujesz, a to uważam za wielki plus. Ciśnienie też jest dużo mniejsze niż w dużej zagranicznej korporacji. Sama firma nosi znamiona rodzinnej, w biurze zawsze dostaniesz obiad, prezes zna Cię z imienia, uściśnie dłoń, napije się wódki. Myślę że takie rzeczy też mają znaczenie. Każda firma ma swoje za uszami. Każda ma swoje wymagania, swoją kulturę. Ja byłem, znalazłem lepszą robotę za lepsze pieniądze, poszedłem dalej. Nie mniej jednak, jeśli szukasz pracy w której zamieszasz pracować, a nie lenić się, to trafiłeś dobrze :)

Do Ktoś tam - bajkopisarz :)
@Ktoś tam

hahah bajeczki jakieś. Jaki obiad ? jaka wódka z prezesem ? Ktoś tu chyba popuscil wodze fantazji :D:D:D

miś
@Do Ktoś tam - bajkopisarz :)

Pracuję w firmie od kilku lat i potwierdzam co wyżej,łącznie z normalnymi ukladami z Prezesem i z obiadkiem jeśli przyjeżdża się do firmy z terenu, a nie dla każdego chętnego pracującego w firmie. Z tym, że nie zgadzam się z twierdzeniem co do braku pracy po godzinach. Pracy biurowej wieczorami trochę jest, przynajmniej w dziale DIM. Na szczęście nie zdarza się to codzeiennie, a takie firmy też bywają. Atmosfera jest przyjazna, brak mobbingu, a zarobki uzależnione od wyników. Trochę słaba podstawa, ale można nadrobić premią,więc lenistwo nie popłaca ;) Firma z ambicjami i dużo wymaga, ale bez pracy nie ma kołaczy. Poza tym Multisport i dodatki urlopowe. Jest dobrze.

Julita

@Mrcn, jak długo pracujesz, bądź pracowałeś w firmie Diagnosis? Firma aktualnie prowadzi rekrutacje na stanowisko przedstawiciela handlowego, możesz powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń, według jakich kryteriów przyznawana jest premia? Zachęcam osoby, które są zatrudnione w firmie Diagnosis o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie.

KORNEL

Nie polecam tej firmy. To jakaś masakra jeden wielki (usunięte przez administratora) na kółkach. A jak chcesz podwyżkę to prezes mówi Ci że ludzie w Meksyku zarabiają mniej. Żenada.

Big Mik

Pracowałem jako ph jakiś czas i nie polecam tej firmy. Towar jest słaby , sprowadzone to jest wszystko z Chin i Indii i ciężko to sprzedać normalnym hurtowniom czy aptekom. Plany do wyrobienia troche dziwne , premia mała. Są fajniejsze miejsca do zarobienia normalnych pieniędzy. Co do atmosfery w biurze jak ktoś napisał to chyba faktycznie niezbyt fajna z tego co widziałem, bo wg obiegowej opinii jedna dziewczyna z finansowego ma problemy hmmm natury psychicznej nazwijmy to , ponoc na kogos tam wrzeszczala. Może to przez to atmosfera nie za ciekawa. Moja koleżanka chciała isc do finansowego na zastępstwo to jej odradzałem.

Iwo
@Big Mik

Ta dziewczyna z finansowego to MG? Conajmniej 3 osoby zostały przez nia zwolnione, ale ponoc ma jakas chorobe i ciezko z nia wytrzymac

Mrcn
@Big Mik

Potwierdzam, bardzo trudno sprzedac te produkty gdziekolwiek. Apteka raz weźmie i koniec, bo ludzie tego nie chcą kupować. Jakość tragiczna..

Iwo

Atmosfera w pracy jest fatalna, ale ludzie sami tam sobie robią taką atmosfere. Moge powiedziec ze w biurze pracuje sie tragicznie - szef informatyków sledzi wszystkich i donosi szefowi, potrafi sprawdzac co aktualnie robisz i ile czasu jesz kanapke , troche jak w jakims obozie.No i bardzo zle jest w finansowym i ksiegowym dziewczyny z działu finansowego i biura ksiegowego, robia okropna atmosfere zra sie miedzy soba i plotkuja. Ogolnie atmosfera niezbyt fajna

Julita

@lajla, to bardzo mocne oskarżenie jakie umieściłaś na forum publicznym. Tego typu zarzuty, jeśli są prawdziwe, należałoby uargumentować. @Kasia, pracujesz w firmie Diagnosis, możesz nam powiedzieć jakie są warunki pracy i zatrudnienia u tego pracodawcy? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV?

lajla

pracowałam w Diagnosis i robilam wyniki a nie chiałam pojsc do lózka z RK to zostałam zwolniona , pensia to ok 2600 netto a wymagiania mega a w dodatku trezba sobie wynajac magazyn za pudełka któte do Ciebie przychodzą w mega dostawach a o tym Ci nie mówią na rozmowie jak sie starach o pracę

POla
@lajla

Tak z siebie Ci to zaproponował , chyba troche to dziwne

@lajla

a rk to przypadkiem nie poleciał ?

@Kasia

nie

@anonymous

poleciał i to z hukiem, z reszta nic dziwnego......

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Julita

Może ktoś z Was kto obecnie jest zatrudniony w Diagnosis Sp. Z. O.O. zdecydowałby się na opisanie pokrótce panującej aktualnie sytuacji w firmie? Są w planach nowe zatrudnienia? Jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaoferowane osobie ubiegającej się o pracę w Diagnosis Sp. Z. O.O.?

Katia

Co się dzieje w działce kosmetycznej ? Słyszałam o zmianach, jakie zaszły w ostatnich miesiącach. Czyżby znowu budowa całkiem nowego Zespołu ? A co z Marketingiem, którego tu nigdy nie było ? Czyżby właściciele zrozumieli wreszcie że nie stać ich na sprzedaż w aptekach bo nie mają odpowiednich produktów, i poszli sprzedawać swoje kosmetyki do drogerii i sklepików ?

do Katia
@Katia

jak to "co się dzieje" ???? krajowy walnął papierami .... i kogo nazywasz marketingiem??? aa musi się sklonować wtedy będzie cud miód i malina.... żenada

Julita

Zachęcam Was bardzo do dzielenia się swoimi opiniami o Diagnosis Sp. Z. O.O. Jak widać jest dosyć duże zainteresowanie użytkowników tą firmą. Osoby, które chciałyby złożyć swoje cv, mogą w zakładce rozmowy kwalifikacyjne przejrzeć opis kilku z nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnosis S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Diagnosis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnosis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnosis S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diagnosis S.A.?

Kandydaci do pracy w Diagnosis S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diagnosis S.A.

Diagnosis S.A.