Click-Pack sp. z o.o.

Opinie o Click-Pack sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo nam miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: kadry@click-pack.pl
jaro

a ja pracuje i czuję się częścią firmy Click-Pack od kilku lat, dlatego te opnie mnie wkurzają. Fakt, szef wymaga tak dużo ode mnie jak od siebie ale w porzo gość, jeśli i ty jesteś w OK! Jak komuś chce sie pracować i ma cos do powiedzenia, to jest to dobre miejsce. Co do kasy, to wpływa jak ma wpływać - co miesiąc!:-)

Kadrowa Nowy wpis

Dzień dobry, Polecam wymienić kadrowa. Pani kadrowa Beata to śmieszny żart. Panie traktuje z pogardą , ciągle brakuje jej czasu a Panów zaprasza indywidualnie do siebie do biura lub na pogaduszki i ciasto a w szczególności operatorów z produkcji.

LUCYNA Nowy wpis
@Kadrowa

witam, pracuję tu tyle lat i nigdy nie było sytuacji, żeby kadrowa zapraszała kogoś na ciasto wiec to raczej ta opinia to nie śmieszny żart...

Kadrowa Nowy wpis
@LUCYNA

Niestety nie żart a ciasto było podobno urodzinowe piątkowe ????????pozdrawiam

TJ Nowy wpis

A ja akurat widziałem, że pracuje się w hybrydzie jako handlowiec ds. eksportu. Nie mam jednak pojęcia jaki jest układ dni. W samym biurze dział handlowy pracuje w open space?

Paulina

Cześć. ;) też właśnie widziałam ofertę dla Grafika. zastanawia mnie to określenie, że praca jest stacjonarna. Co jest tego kluczowym powodem? W moim innym miejscu pracy na tym stanowisku można było być na „hybrydzie” i tu też miałam na to nadzieje

@Paulina

Dzień dobry Pani Paulino! Dziękujemy za pytanie! Charakter stanowiska pracy: Grafik – Operator DTP w naszej firmie wymaga obecności na miejscu gdyż związany jest z koniecznością nadzoru i kontroli jakości pracy zgodnie z procedurami, często przy maszynie drukującej. Wymienione stanowisko współpracuje z działem DTP/CTP, dlatego też oczekujemy znajomości czynności z tego zakresu na wypadek konieczności zastępstwa. W tych okolicznościach praca na miejscu staje się koniecznością. Poza tym cenimy codzienny, bezpośredni kontakt, który pozwala na szybszy i pełniejszy przepływ wzajemnych inspiracji i pomysłów. Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania :)

Ogłoszenia o prace na każde stanowisko to dowód że nikt nie chce tu pracować. Każdemu nawet z doświadczeniem oferują najniższą krajową, na podwyżki też za bardzo nie ma co liczyć. Jest słaba atmosfera w firmie, nie szanuje się pracownika.

Szanowna/-y, Obecnie zatrudniamy ok. 140 osób. Ogłoszenia o pracę wynikają z rozwoju firmy i w zdecydowanej większości przypadków dotyczą nowych stanowisk pracy. Dalej, nawet jeśli ktoś ma umowę o pracę na najniższą krajową pensję to dzięki swojej jak i zespołowej pracy może każdego miesiąca zarobić nawet 40% więcej dzięki obowiązującym w Click-Pack premiom. Oczywiście, aby osiągnąć powyższe, każdy z nas powinien być otwarty, zaangażowany i chętny do rozwoju. Nasz zespół zawsze trzyma ręce na pokładzie! W przypadkach awansów, każdy z aktualnych pracowników ma "szczególne prawa", jeśli tylko ma odpowiednie kompetencje i powyższe cechy. Mimo wszystko życzymy powodzenia w poszukiwaniu własnego miejsca pracy!

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Click-Pack sp. z o.o. na stanowisko Koordynator/-ka Biura - Administrator/-ka? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
DN

Ciekawi mnie co jest przyczyna tego, że dziś wystawili ofertę dla grafika. po ostatnim komentarzu widzę, że ok 100 osób dołączyło do firmy, więc chce się dowiedzieć czy to rozwój czy jednak rotacja na dziale? fajnie byłoby moc się zorientować w warunkach finansowych, bo spełniam wszystkie wymogi plus te mile widziane – znam Kodaka i obsługuje naświetlarkę

Pracownik C-P

A ja pracuję w Click-Pack ponad 5 lat i nie zgadzam się z opinią słabej atmosfery w firmie. Zespół jest zgrany i zaangażowany i pracują tu osoby z wieloletnim stażem. Większa ilość ofert pracy to raczej skutek rozwoju firmy. W ciągu wielu lat firma rozrosła się z kilku do ponad 100 pracowników. Coraz większa ilość zleceń powoduje, że działy się rozrastają. Co do wynagrodzeń to są ustalane indywidualnie, w zależności od stanowiska i doświadczenia, nie wydaje mi się, żeby wszyscy mieli najniższą krajową.

IC

Cześć wszystkim. W firmie jest wolne stanowisko handlowca ds. eksportu. Podpowiecie mi jak wygląda osiąganie celów sprzedażowych. Logiczne - wyniki same się nie zrobią, ale chodzi mi bardziej o to, czy nie ginie przy ich realizacji odpowiednie podejście do pracownika. Pytam, bo firma sama przyznała w ofercie, że oczekuje skuteczności oraz zaangażowania na min. 110% ;) PS to zaangażowanie przekłada się na wynagrodzenie?

@IC

przysłowiowe "110 %" :) Witamy, Poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych. Cele sprzedażowe – tu wiele zależy od zaangażowania i tego ile damy od siebie (jak to w sprzedaży + od nas masz pełne wsparcie), natomiast patrząc z perspektywy obecnego zespołu i celów, które były przed nim do tej pory stawiane, z całą pewnością możemy stwierdzić, iż są one jak najbardziej realne do osiągnięcia. System wynagrodzenia: - podstawa (wiemy, jakie są realia rynkowe i ile jest wart czas pracy Specjalisty przez duże „S”) - premia indywidualna - premia zespołowa Po pomyślnym okresie próbnym, w którym Kandydat ma okazję wdrożyć się w naszą strukturę, głębiej poznać firmę Click-Pack oraz zaznajomić się z naszym codziennym „Way of Working” ustalamy dodatkowy bonus za realizowany obrót. Zespół handlowy jest kluczowy w strategii Click-Pack. Od wielu lat jest naszą wizytówką - pomógł nam rozwinąć się z niewielkiej firmy do rangi partnera biznesowego dla największych rynkowych graczy. Dziś tworzą go znakomici Handlowcy. Jeśli dobra atmosfera w pracy i atrakcyjny wieloskładnikowy system wynagrodzenia brzmią dla Ciebie ciekawie, a przy tym masz mocne nastawienie na realizację celów, zapraszamy do wysłania CV.

rekrutacja

Proces rekrutacji na stanowisko szefa sprzedaży, to niesmaczny żart. Samo ogłoszenie wzbudziło moją czujność, mówię sobie "warto jednak spróbować - w końcu mam doświadczenie, sukcesy i wyniki". To był błąd... Rozmowa z właścicielem firmy na zaskakująco... słabym poziomie. Wymagania nierealne. Oczekiwania wobec kandydata/kandydatki wygórowane. Cel jest jeden: kilkukrotny wzrost firmy. Na kiedy? Na wczoraj. Na pytanie czemu do tej pory takich wzrostów nie było w odpowiedzi w moim kierunku powędrowało mrożące spojrzenie. Odpowiedzialność zwalona na inne osoby, które miały sterować do tej pory sprzedażą. Ta sytuacja zapaliła lampkę. Skłoniło mnie to do poszukiwań. Warto prześledzić historię stanowiska na linkedin. Polecam sprawdzić "tych, którzy nie dali rady" i ich doświadczenie. Polecam sprawdzić, że jednak aktualnie "dają radę" w szeroko pojętym biznesie. Kolejna czerwona lampka. Oczekiwania: 100%-200% wzrostu w miesiąc... Zdecydowana czerwona lampka. Współpraca nie została nawiązana. Z mojej strony nie było sensu kontynuować tego procesu. Traktujmy się poważnie.

@rekrutacja

Szanowny Panie R. (choć się Pan nie podpisał, to obstawiam Pana, bo spotkań odbyłem kilka, i wygląda, że szczególnie tym, nie tylko ja byłem wręcz rozczarowany), Faktem jest, że osobiście rekrutuję Szefa Sprzedaży i Dystrybucji, szukając osobowości, która wie co chce zrobić, jak to zrobić, ma odpowiednie i praktyczne kompetencje oraz wiedzę, które będzie potrafić przekuć na postępujące, coraz lepsze wyniki Spółki Click-Pack, np. odpowiednio ustalając priorytety – tak działamy i tego oczekujemy, jako zespół i firma. Ponadto, osoba na tym stanowisku, powinna być dynamiczna, nieskażona pretensjonalnym podejściem i gotowa na nietuzinkowe wyzwania. Takiej osoby szukam, bo choćby, czym miałoby być organizowanie sprzedaży, rozwój firmy czy sama sprzedaż, bez wyzwań? Ponadto, jak można, wręcz aplikować na takie stanowisko, nie znając choćby podstawowych narzędzi – jak, np. lejek sprzedaży, CRM, struktura i role? Bez urazy, kolejny etap, miał Panu dać szansę, może przypomnienia sobie tego typu haseł. Cała reszta, tego komentarza to albo Pana odczucia, wyobraźnia albo jakieś „bzdury” (jak, np. „kilkukrotny wzrost firmy, na wczoraj”, 100 czy 200% wzrosty m2m – skąd Pan to wziął?;-), co tylko potwierdza, że podziękowanie Panu za spotkanie i uczestnictwo w procesie, na danym etapie rekrutacji, było bardzo dobrą decyzją. Z czego przyznam, że się bardzo cieszę – ja też się uczę, jak prezydent;-) Nie każdy może pracować wszędzie i nie wszystkie organizacje potrzebują każdego - m.in. po to, są spotkania/ interview/ prezentacje/ okresy próbne. Przy okazji, może zechce się Pan podzielić ostatnim slajdem z Pańskiej prezentacji, który miałby być Pana wersją „wyzwań” na pierwsze 12 mies. potencjalnej współpracy, czy wręcz załącznikiem do naszej potencjalnej umowy… wszyscy ocenimy, czy było w tych 4 linijkach, choć jedno wyzwanie. Tak, czy inaczej życzę Panu powodzenia, w kolejnych procesach rekrutacyjnych – nie ma co się frustrować, tracić czasu, tylko trzeba działać. Na tym polega sprzedaż i potencjalne nią zarządzanie. Miłego weekendu, Irek Świerlikowski

UJ

Witam, właśnie wypatrzyłem nowa ofertę dla mechanika do działu utrzymania ruchu. Opiszecie mi pracę tam na nim? Przede wszystkim jak zarobkowo się wychodzi i czy cały czas jest coś do naprawy? Czym ewentualnie pracownicy się zajmują jeśli wszystko działa płynnie?

@UJ

Dzień dobry. Wszelkich informacji szczegółowych udzielamy podczas spotkań rekrutacyjnych. Jeśli pańskie doświadczenie zawodowe i umiejętności odpowiadają na naszą ofertę pracy, zachęcamy do przesłania swojego CV. Pozdrawiamy.

Beti

No co ty, najniższa krajowa? A wchodzić do tego możliwość premii, czy jakaś podwyżka pop pozytywnie zakończonym okresie próbnym? Cokolwiek? Nie dało się z firma negocjować wyższej stawki? Czy nawet nie próbowałeś?

Szanowny użytkowniku, dziękujemy za zainteresowanie! Niestety podane w Twoim komentarzu informacje są nieprawdziwe. Osoby zainteresowane szczegółami dotyczącymi zatrudnienia w naszej firmie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adres e-mail: kadry@click-pack.pl.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w Click-Pack sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

BA

Warto coś wiedzieć przed aplikowaniem na stanowisko Export Key Account Managera? Firma opisuje stanowisko jako samodzielne, z wieloma ciekawymi wyzwaniami. Jak to wygląda z perspektywy pracownika? ;) Czy cele sprzedażowe są realne do osiągnięcia? Jak wygląda system wynagrodzenia? Chodzi mi o system premiowy, bo podobno jest szeroko rozbudowany? Sama podstawa jak wypada?:)

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć z jakiego powodu rekrutacja na stanowisko office managera jest prowadzona jest od kilku miesięcy??Ogłoszenie widnieje na różnych portalach przynajmniej od października.

@Kasia

Do tej pory nie udało nam się dobrać odpowiedniej osoby na to stanowisko, dlatego jeśli uważa Pani, że Pani kwalifikacje są odpowiednie, zachęcamy do złożenia CV.

Kazik

Witam, czy ktoś udzieli mi odpowiedzi odnośnie pracy jako Pełnomocnik ds systemów zarządzania, ciągle kogoś szukają na to stanowisko. Wiem, że przewinęło się dużo osób, czy odchodzą same, czy są zwalniane? Co jest tego przyczyną? Zastanawiam się czy aplikować ale nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę...

GK
@Kazik

Hmmm no to ciekawa sprawa i praca. A sama praca, to wiecie czy Pełnomocnik pracuje tu na kontrakcie b2b, czy na UoP? I czy w tych umowach nie ma okresu wypowiedzenia, czy można spokojnie je zerwać z dnia na dzień?

Jaki jest wkład kierownictwa Click-Pack sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy urlop w Click-Pack sp. z o.o. jest płatny 100%?

Wynagrodzenie urlopowe w firmie Click-Pack Sp. z o.o. wypłacane jest zgodnie z obowiązującą zasadą: "Za czas urlopu pracownikowi przysługuje wynagrodzenie, jakie by otrzymał, gdyby w tym czasie pracował."

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo nam miło, że jesteście z nami!

Robert

Nie polecam firmy Click-Pack. We wrześniu ub. roku składałem CV na stanowisko "Pomocnik Produkcji" w Kałuszynie. Moje CV zostało odrzucone, ale nie zostałem o tym w żaden sposób powiadomiony, trzymając tylko w niepewności (o tym, że moja aplikacja została odrzucona dowiedziałem się przypadkiem, gdy zobaczyłem kolejny raz to samo ogłoszenie). Wysłałem też 2 e-maile w dniu 23 grudnia 2021 i odpowiedzi też nie ma. Tak firma traktuje osoby szukające pracy... żadnego szacunku dla ich czasu

Mariusz
@Robert

Czyli nie dostałeś żadnego feedbacku. Sam wiesz że to się często zdarza chociaż nie powinno. Nie myślałeś żeby zadzwonić do nich i dopytać? Może czegoś konkretnego byś się dowiedział.

santa
@Mariusz

No i po co dopytywać? Jak nie dali feedbacku to znaczy że przyjęli kogoś innego.

Kamila
@santa

No raczej to logiczne. Mimo wszystko fajnie jest wiedzieć czego zabrakło. Może ktoś chciałby kiedyś jeszcze raz spróbować to chociaż będzie wiedzieć czego zabrakło? Obecnie już można się nastawiać na takie info zwrotne?

lysy

Drukarz flekso doswiadczony ile moze zarobić miesiecznie netto?

Szukam pracy w mieście Kałuszyn. Zainteresowała mnie oferta firmy Click-Pack sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5100 ?

Zostaw merytoryczną opinię o Click-Pack sp. z o.o. - Kałuszyn k/mińska mazowieckiego

• Jak się pracuje w Click-Pack sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Click-Pack sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Click-Pack sp. z o.o.?

Click-Pack sp. z o.o.