Delikatesy Delisso

Chybie

Opinie o Delikatesy Delisso

anonim 2010-11-17 21:29:16
Atmosfera żałosna z[usunięte przez moderatora] na czele,pracownicy i sklepniczki są bezczelni do klientów.Jest to [usunięte przez moderatora]zarobki żałosne,[usunięte przez moderatora] to burak.Jak dla biedniejszych ludzi to tam jest za drogo.Niektóre rzeczy spożywcze są przeterminowane.Ten sklep to wielki syf,zarobki żałosne,tylko garba się tam dorobisz.
anonim 2010-11-18 15:28:44
anonim - 2010-11-17 21:29:16

Atmosfera żałosna z[usunięte przez moderatora]ą na czele,pracownicy i sklepniczki są bezczelni do klientów.Jest to [usunięte przez moderatora],zarobki żałosne,[usunięte przez moderatora]r to burak.Jak dla biedniejszych ludzi to tam jest za drogo.Niektóre rzeczy spożywcze są przeterminowane.Ten sklep to wielki syf,zarobki żałosne,tylko garba się tam dorobisz.

Pensja najniższa,zero kultury osobistej,za dużo jest[usunięte przez moderatora] kamer,wolna amerykanka.
anonim 2010-12-04 09:27:24
Ja polecam ten sklep a szczególnie towary mięsne.
Głęboki ukłon w strone Pań obslugujacych stoisko mięsne- super fachowa obsługa:)
P/S Szefie ,pomyśl o świątecznej premii dla tych Pań...
Józef
anonim 2011-02-02 11:51:31
anonim - 2010-11-17 21:29:16

Atmosfera żałosna z [usunięte przez moderatora] na czele,pracownicy i sklepniczki są bezczelni do klientów.Jest to [usunięte przez moderatora],zarobki żałosne,[usunięte przez moderatora] to burak.Jak dla biedniejszych ludzi to tam jest za drogo.Niektóre rzeczy spożywcze są przeterminowane.Ten sklep to wielki syf,zarobki żałosne,tylko garba się tam dorobisz.

za to w leszczynach delisso super
Edyta 2011-02-17 08:14:41
Panie pracujące w sklepie sympatyczne, obsługa fachowa a wyroby wędliniarskie pierwsza klasa
KLIENT 2011-09-26 09:49:04
POWIEM TAK. Towar mają oki. Często kupuję tam mięso wędliny. te bzdury co piszą o tym sklepie to piszą panie z "bochena" konkurencja. Zazdroszczą że powstał taki sklep na dziedzinie, gdzie w końcu można zobaczyć coś innego , sklep ładnie się prezentuje. Wędliny są na prawdę pyszne , a nie takie jak są sprzedawane w pobliskich sklepach , gdzie na drugi dzień są oślizłe i cuchną. Może fakt nie jest tani towar , ale za jakośc niestety trzeba płacić, jak to mówią "tanie mięso psy żerą " Jestem zadowolony z tego sklpeu , a to że mówią żę [usunięte przez moderatora] itd , widzieliście [usunięte przez moderatora] bo ja nie !!!!!!!!
Mr40 2016-04-24 16:05:34
Moim zdaniem warto aplikować, bo atmosfera jest dość przyjemna @natalia, więc możesz wysłać swoje cv :) Powodzenia!
Zostaw swoją opinię o Delikatesy Delisso - Chybie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy Delisso