Opinie o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Witam, czy ktoś wie jakie zarobki są w zatrudnieniu jako pracownik biurowy? Mam mieć rozmowę o pracę, niestety w ogłoszeniu tylko informacja, że nie dają najniższej krajowej. Może ktoś wie więcej? :-) Pozdrawiam

zwolnienia
@Corleone

to sie zmieniło. obecnie coraz mniej pracy jest w firmie i non stop kogoś zwalniają a przyjmują nowych co doslownie(usunięte przez administratora) robią.

Kaspi

Czy w ofertach do przyuczenia nie trzeba mieć doświadczenia wcześniejszego w zawodzie?

hem

a jakie to satnowisko???

Młody

Na jakie zarobki można liczyć jako kontroler jakości? Jak wygląda taka praca?

europa
@Młody

podbijam pytanie, jakie są warunki i atmosfera na tym stanowisku?

Młody

Czy jest bardzo dużo pracy? Duża odpowiedzialność? Stres? Presją czasu?

borys
@Młody

dziwne pytanie ? pracy jest zawsze duzo , odpowiedzialność jest zawsze . stres nie dlaczego ? presja czsu ? a gdzie jej nie ma ?

kejs
@Młody

no bardziej bym powiedział że praca jak praca, wszędzie masz jakąś odpowiedzialność

Kobra
@kejs

To skoro ta kwestia już wyjaśniona - poleciłbyś ogólnie prace tutaj?

janek
@Kobra

dziekuje za wyjasnienie jeszcze tylko powiedz na jakim dziale pracujesz bo nie wiem gdzie papiery skladac

polix

Na jakiej umowie pracujesz? Można dostać uopa na nieokreślony?

Dzielny

Często ludzie się czują bezpieczniej jak już mają najlepiej umowę o pracę i najlepiej na czas nieokreślony

Kresto

Na okres próbny 3 miesiące najpierw.

szyszka

no zależy jak się ułożysz i jakie wrażenie, ale raczej do roku określony

kubrak
@szyszka

a później nieokreślony tak?

papuga
@kubrak

no raczej tak

Seat
@papuga

Często się zdarza, że w trakcie nagle już nie przedłużają umowy?

yorek
@Seat

raczej nie, musieliby mieć jakiś powód

prhana
@Seat

Zdarza się czy często to nie wiem, powiedziałbym że nie

lid Nowy wpis
@prhana

ee tam, trzeba by sie bylo postarac zeby nie chcieli juz przedluzyc

outh Nowy wpis
@lid

na ile tak w sumie tą następną umowę dają?

Ayo Nowy wpis

Hej, w ofercie dla laboranta / chemika widziałam, że na całość wynagrodzenia składa się podstawa, premia no również nadgodziny. to ile tak mniej więcej całość będzie mogła wynieść? i czy warto aplikować?

On

Po jakim czasie dostaliście informację czy Was przyjmą czy nie od rozmowy kwalifikacyjnej? Czy w ogóle można liczyć na odzew?

Peeling

A jak cię nie przyjmują to dają też znać? wszystkim czy tylko tym zaproszonym na rozmowę?

Rock

No raczej by nie był zresztą jakby takiego wysłali to pewnie mają automatycznie ustawiony

buu
@Peeling

po rozmowie dają znaka podobno

skond Nowy wpis
@buu

a skąd masz niby takie info

Mogę prosić więcej szczegółów?? Bardzo proszę

Antek
@Nowy

To zależy od tego na jakie stanowisko się chcesz zatrudnić.

klakson
@Antek

ja sie chetnie dowiem czy pisza tam cos o jakichs benefitach?

Blon
@klakson

ej bo ja na ich stronie nie widzę tego ogłoszenia, ono jest gdzieś indziej?

Hurt
@klakson

wejdź na ogłoszenie i poczytaj, szybciej znajdziesz odpowiedź niż na forum przeciez...

foxy
@Hurt

skoro tu pracujesz to mozesz wspomniec cos o tym jak atmosfera?

Vinid
@foxy

atmosfera jest w porządku pracować się da i bez nerwów wracać do domu tez się da

zizas
@Blon

na aplikuj? cos takiego przed chwila widzialem baaardzo duzo tych ogloszen bylo

zizas
@Vinid

no a z innej beczki to firma placi w terminie i ci sie zawsze wszystko zgadza? bo to dla mnie bardzo wazne zeby tak bylo

ytro
@zizas

nie zdarzyło mi się żeby dostać niekompletną wypłatę albo nie w terminie

porko

mają stronę internetową z dobrze rozpisanymi ogłoszeniami, zawsze lepiej bezpośrednio przez narzędzie firmy niż poboczne stronki wysyłać

@ytro

u mnie też wszystko się zawsze zgadzało

Judyt
@porko

jak szybko odpowiadają na zgłoszenia? możesz też od razu podrzucić jakies info jak przebiega ta cała rekrutacja u was?

nes
@Judyt

nie da sie ukryc ze na moje cv dosc po krotkim czasie dostalem odp, ale nie bralbym tego jako gwarancje ze tobie tez szybko odpowiedza

Paragwaj
@zizas

mnie się nigdy nie spóźnili z wypłatą, zawsze była na czas i tyle ile powinno być także jeśli o to chodzi to naprawdę bardzo w porządku

Trzonowiec
@zizas

ze swojej strony potwierdzam, moje wypłaty zawsze były realizowane wtedy kiedy powinny i kwota też się zgadzała

Zaczarowany ołówek
@Trzonowiec

ogólnie jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia i zatrzymanie się w firmie na dłużej to byś polecił?

czlowiek
@Zaczarowany ołówek

ja ci moge odpowiedziec ze z mojej perspektywy to jest to praca na dluzej, wiadomo - jesli sobie radzisz i potrafisz sie dogadac z ludzmi

czlowiek

ja pracuje juz 2 lata tutaj i narazie nie mysle o zmianie

Metka cebulowa
@porko

Masz pewność, że to są aktualne oferty?

Corleone
@Zaczarowany ołówek

pracuję już kawałek czasu więc uważam, że firma jak najbardziej nadaje się żeby się na dłużej zatrzymać. Nikt tutaj nie rzuca zwolnieniami na prawo i lewo, jeśli robisz swoje i tobie też się podoba praca to nie ma problemu się tutaj zatrzymać

M&M's
@czlowiek

ogólnie to jeśli chodzi o doświadczenie to jak duże trzeba miec żeby się tutaj zatrudnić?

hę?
@M&M's

ale o jakie stanowisko ci chgodzi? bo rodzajów pracy tutaj od groma...???

M&M's
@hę?

słyszałem że szukają na operatora wózka? powiesz coś więcej?

Szansa na sukces
@M&M's

ja tez sie z checia dowiem - jakie sa warunki pracy, benefity, czy jest jakas szansa na rozwój

Szansa na sukces
@M&M's

no i atmosfera wiadomo, nie idziesz do pracy poznać nowych ludzi ale jednak to ważne żeby sobie zycia nie uprzykrzać

cement
@M&M's

wstawione jest gdzies takie ogloszenie czy tylko slyszales ze sie cos zwolnilo?

Efin
@cement

Na aplikuj se wejdź tam masz oferty wstawione.

Ogon
@cement

ogłoszenie na operatora nadal wisi z tego co widzę jeśli jesteś zainteresowany

AI
@Ogon

orientujesz sie czy trzeba miec jakies konkretne doswiadczenie czy kurs na to?

@Ogon

Hej, wielkie dzięki za cynk. Co myślisz o warunkach na tym stanowisku? Opłaca się wysłać cv? Na jakie widełki może liczyć operator z doświadczeniem? Sporo to wpisów od pracowników, ale jakoś żadnych konkretnych informacji na temat benefitów itp. nie mogę znaleźć. Moze warto coś wiedzieć o firmie przed przyjęciem się? Co z nadgodzinami, zdarzają się?

Buszman

nie wiem czy ktoś już o to nie pytał, ale mnie np interesuje czy rozmowa jest prowadzona stacjonarnie czy zdalnie jednak?

Żarłacz biały

pamiętasz jak wyglądała twoja? szybko dostałeś feedback?

flak
@Żarłacz biały

ja pamiętam, że właśnie byłem zaskoczony tempem całej rekrutacji, bo nigdy się nie spotkałem żeby tak szybko to szło... feedback po rozmowie dostałem jakoś po tygodniu

Latający Dywan

skoro pracujesz może pamiętasz jak było na twojej rozmowie? duży stres czy raczej na luzie jest prowadzona?

@Buszman

stacjonarnie miałem rekrutacje i z tego co wiem koledzy też

Wolny

Leniom od razu XD czasem tak wygodniej jeśli chodzi o samą rozmowę bo nigdy nie wiadomo co z tego wyniknie a czasu na dojazd się już nie odzyska

czek

nie wiem czy sprzeczne informacje kogokolwiek zachęcaja do pracy??? moim zdaniem rekrutacja była ok

gumiś
@czek

ile etapów?

Ty mi lepiej zdradź o jakie konkretnie sprzeczne informacje może chodzić? Co się nie zgadzało z rzeczywistymi warunkami i czy kontaktowałeś się jeszcze w tej sprawie? Zastanawiam się, czy te Panie kropka w kropkę wiedzą co się dzieje. Z biura to może inaczej wyglądać?

@czek

rekrutacje są w porządku, tu się muszę zgodzić

zwolnienia
@Corleone

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na stanowisko Konserwator? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno
Anetka

Mechanik na wydziale Utrzymania Ruchu w ofercie ma wpisane nadgodziny mimo, że to praca zmianowa. One same w sobie będą dobrowolne czy jednak partner zawsze będzie mógł sobie zostać jeśli uzna, że ma ochotę?

ares

Pracuję od pół roku na stanowisku produkcyjnym i bardzo sobie chwalę - dobra atmosfera , zgrany zespół , wsparcie przełożonych. Polecam tą pracę.

len
@ares

a jak tam zarobki? jest na co narzekać?

zarobki
@len

od momentu kiedy tu pracuje z kazda podwyzka jest coraz lepiej, starcza na zycie, przyjemnosci i zeby cos jeszcze odlozyc wiec nie narzekam

Paula

Na jaką kwotę można liczyć na kontroli jakości? Ile osób tam pracuje? Czy to jest praca zmianowa?

Pola

Też tak myślę. Tam gdzie pracuje dużo hindusów, to raczej szału nie ma z zarobkami. Poza tym jak na rozmowie kwalifikacyjnej przytaczają te wszystkie "dodatki" np. Karty sportowe itp. to znaczy, że kasa marna i niby tym nadrabiają.

Cześć, jeśli na stronie jest napisane, że u kontrolera jakości mogą być mile widziane szkolenia z zakresu badań VT, PT, MT czy też makrografia ale ich nie ma a jednak się dostanie, to firma w tym wesprze, żeby zostało to ogarnięte? Nie trzeba niczego na własną rękę robić?

Panowie kierownicy może czas zadbać o odpowiednią temperaturę na stanowiskach pracy z tego co się orientuję to temperatura powinna wynosić około 14 stopni na+ aktualnie temperatura nie przekracza 11stopni temat ciągnie się kilka lat i nic z tym nie robicie

Jeśli dzieje się to faktycznie już do lat to zastanawiam się w jaki sposób ten temat w praktyce jest podejmowany. Do tego można rozumieć, że już wcześniej nawet nikt niczego nie zgłaszał poza zakład?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Wuzet

tak są stanowiska na których doświadczenie nie jest wymagane. coś konkretnego by cię interesowało?

Yoda
@Wuzet

a powiesz na co konkretnie teraz szukają? jako pierwsza robota się nada czy niezbyt?

Balerin
@Yoda

To zależy od Twojej psychiki i oczekiwań. Jeśli nie masz żadnych oczekiwań to praca będzie ok. Wiadomo od czegoś trzeba zacząć,ale praca jest ciężka, brudna, w lecie ciepło w zimie zimno. Praca jak praca, ale są lepsze firmy.

Mateusz
@Wuzet

Mnie by interesowało spawacz stanowisko jestem bez doświadczenia ale mam papiery na mig mag kilka razy coś tam spadałem ale bez szału , czy jest opcja żebym trafił odrazu na to stanowisko do przeszkolenia ??? Pozdrawiam serdecznie

@Balerin

no nie wiem, trochę tu popracowałem i szczerze zacząłem sobie cenić, w poprzedniej firmie miałem dużo gorzej, nie znaczy to że nie ma lepszych, pewnie są ale w polsce trudno o takie mam wrażenie...

@Mateusz

bez doświadczenia może byc ciężko bo jak kojarze tam zawsze było doswiadczenie na podobnym stanowisku wymagane :/

Nowy spawacz
@Mateusz

Wiesz co ja się zatrudniłem, po rozmowie bylem trochę zmieszany bo obiecywali dużo rzeczy teraz po 7 miesiącach z ręką na sercu mogę to potwierdzić, wszystko pokazali, wytłumaczyli, teraz po podwyżkach jest naprawdę bosko;)

Hummi
@Nowy spawacz

No to brzmi okej, masz normalnie umowę o pracę teraz?

tokyo
@Hummi

jakie umowy oferuje ta firma?

mobs
@tokyo

takie co w ogłoszeniach są rozpisane...

jurand
@mobs

no właśnie w waszych ogłoszeniach to nie jest wyszczególnione

Borowik
@jurand

W sensie coś niby jest ale no nie ma dokładnie powiedziane czy doświadczenie jest wymagane więc też bym taką odpowiedź przygarnął chętnie

@Borowik

O którym stanowisku byś przygarnął odpowiedź? Jak pokazała mi się oferta dla spawacza to w rubryce z wymaganiami doświadczenie jakoś się pojawiło, technolog tego nie miał wprost stwierdzonego. Czy to oznacza, że ciężko tu spawać od zera?

Quad

Ale to spawacz czy technolog cię interesuje?

plytek
@Borowik

ja zawsze zakładam, że jeżeli w ogłoszeniu nie ma żadnych wymogów co do doświadczenia, to go po prostu nie wymagają

justin
@Quad

mnie właśnie technolog zainteresował, mógłby się ktoś wypowiedzieć? jak to wygląda na tym stanowisku?

Holinex
@plytek

Sa jakies oferty z ewentualnym przyuczeniem?

Redmi
@plytek

Raczej tak, wszystko jest w ogłoszeniach jak coś chcą to piszą jak jest mile widziane to piszą nie ma co się doszukiwać i być takim podejrzliwym

Serafin
@Holinex

Ale w sensie jak że z przyuczeniem? chodzi ci o jakieś wdrożenie? nie rozumiem co znaczy z przyuczeniem

gazowany
@Serafin

no myśle że koledze wyżej właśnie chodziło o wdrożenie mówiąc 'przyuczenie' bo tak sie na to potocznie mówi

@gazowany

z przyuczeniem czyli robota w której nie masz żadnego doświadczenia i zaczynasz od szkoleń i nauki swojego fachu tak naprawdę od zera :)

@Holinex

tak są, na ocynkownie ogniową napewno szukają. jak chcesz się lepiej zorientować to wszystkie ogłoszenia na stronie w zakładce praca znajdziesz

@Kaspi

Bo z chęcią bym się przyjął i nauczył czegoś nowego, ale chcę dowiedzieć się jakie są realia

@Kaspi

nie przygladałem się tym ofertą ale we wszystkich które widziałem było dosyc konkretnie opisane jakie wymagania więc raczej masz to tam wyjasnione

@Kaspi

z ciegowości zapytam jak kandydat kandydata jakie stanowisko?

Aro
@trymfka

ja robiłem już na ocynkowni tylko myślę o tych zmianach, bo tu są 3 zmiany ?

TL
@Aro

Na której? Ogniowej czy Galwanizerni? Bo chyba na tych 2 teraz są 2 zmiany bo z tego co wiem ludzi nie ma do pracy

kerwasy
@TL

czyli mówisz że z przyjęciami nie powinno być problemu?

breh
@kerwasy

raczej nie ma problemów z przyjęciami, ludzi zazwyczaj do pracy potrzeba

gray
@breh

myślicie że szukają tylko specjalistów?

gray
@breh

czy jest jakaś możliwość żeby przyjęli osobę która jeszcze trochę zaczyna?

blest
@gray

wbij sobie na stronki i popatrz kogo szukają :) tab będzie szybciej

@Kaspi

Dokładnie, zacząłem swoją pracę 5 mcy temu , nauczyli mnie wszystkiego. Praca nie jest tak ciężka jak opowiadali(spawacz) teraz po podwyżkach jest petarda ! ;)

Blue
@blest

są tutaj jakieś dodatki może?

@Blue

Jakie dodatki masz tak w sumie na myśli? O premiach już pisali kiedyś, podkreślona nawet jest ta świąteczna w jednym z aktualnych ogłoszeń. Ile teraz tak na marginesie można zarobić na tym programie rekomendacji pracownika? Często z niego się korzysta podczas naborów?

emk

To że są jakieś premie to się można domyślić ale pytanie jakie

emk
@emk

i czy każdy pracownik może na takie coś liczyć

uśmiech

mógłbyś coś powiedzieć o atmosferze między pracownikami? raczej ogarnięci ludzie czy zdarzają się jakieś nieprzyjemne sytuacje?

Wiedźmin
@uśmiech

Mogę ci od siebie powiedzieć, że ja nie zauważyłem żadnych zgrzytów raczej spokojni nieszkodliwi pracownicy

tupir

a dlugo juz pracujesz?

tupir
@Wiedźmin

tez sie zastanawiam, jak wygladaja np poczatki w takiej firmie, ile trwa i jak wyglada przyuczenie, kto sie toba zajmuje?

MaNo
@Wiedźmin

I tak na każdym dziale macie spokój czy to zależy na kogo trafisz?

@MaNo

No człowieku jak zawsze, zależy jak się dogadasz z kim itd. Nigdy nie widziałem sensu w pytaniach o atmosfere bo każdy ja odbiera inaczej...

@tupir

to odwrócę pytanie a na co aplikujesz??

jurand
@Briggz

Mógłbys coś o kontrolerze jakości dorzucić?

kontroler
@jurand

a co bys konkretnie chcial wiedziec?

grzywacz
@kontroler

ja bym chętnie podpytał o warunki pracy na tym stanowisku?

hem

a jakie to satnowisko???

Sandomierz

cześć. mogłby ktoś powiedzieć coś więcej o ewentualnych proponowanych dodatkach na stanowisku kontrolera jakości? byłbym też wdzięczny za jakąś opinię na temat atmosfery w pracy. z góry dzięki

karton
@Sandomierz

o benefitach na st kontrolera nie bardzo się orientuję, ale w swoim dziale na atmosfere nie narzekam, jak się pracuje z ludźmi to wiadomo, że różnie jest, bo każdy jest inny, ale nie przypominam sobie żeby mi ktoś za skóre zaszedł, jest z kim pogadać

Alfa
@Sandomierz

ja właśnie tez mam pytanie odnośnie jakichś benefitów czy innych bonusów, bo na stronie macie czego wymagają jakie obowiązki itd, ale co oferuje firma w zamian to nie ma nadmienionego, ktoś mógłby podrzucić takie info?

Alfa
@Alfa

Ja na spawacza bym czegoś szukał jak coś :)

mleko
@Alfa

prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do języków, możesz tez się starać o preferencyjne pożyczki

mleko
@Alfa

na pracuj jest oferta na spawacza mig-mag tam tez pewnie więcej info na temat stanowiska się dowiesz

budek

skąd mam wiedzieć czy odrzucili moją kandydaturę? wyślą mi jakąś wiadomość zwrotną bo czekam już kilka dni?

Tymex
@budek

ja czekalem tydzien/dwa na odpowiedz

domek
@Tymex

powiedzieli ci czy sie odezwa w razie negatywnej odp?

korsacz
@domek

mnie sie akurat udalo, ale slyszalem, ze informują ludzi jesli nie są zainteresowani po rozmowie

korsacz
@korsacz

jesli chodzi o info po przeslaniu cv to pewnie roznie, bo wiadomo jak to jest. Ale mysle ze po rozmowie dadzą znać gdyby coś było nie tak

Czy tutaj tylko na umowie o prace można być? Teraz niedawno pisali, że pracodawca oferuje takie umowy jakie są wpisane w oferty, mnie żadne zlecenie czy tez B2B się nie pokazało, zastanawiam się co z pewna elastycznością? Gdy student chce zlecenie to dostanie?

HB

jakie są średnie zarobki na stan. kontroler jakości, magazynier

Ona

Każdy kto pracuje w tej formie musi być albo d(usunięte przez administratora)!kiedyś nie można było się tam dostać teraz płacą za pracownika nawet 5 tysięcy złotych stawki jak renta dziadka i babci.stołówka to jakieś nieporozumienie chłop chce parówkę a baba mu gada że mają wyliczone!masakra.

Stasiek

A proszę, powiedzieć czy w strumecie Są Trzynaste i czternaste pesje ? Wczasy pod grusza ? Dodatek za dojazd ? Premia uznaniowa ? Premie motywacyjne ? Tak jak w innych firmach, bo mówimy tutaj o brutto netto ,ale to jest tylko czysty zarobek, a co z innymi zachętami .bo jakoś trzeba przetrwać do emerytury, bo mając np 63 lata i mieć przepracowane 45 lat to słabo .

Ko
@Stasiek

13 i 14 są, za dojazd masz 5 zł za kilometr dodatku, premia jest, wszystko jest chłopie weź się obudź, z tego co wymieniłeś to wczasy chyba jeszcze są i premia jakościowa zależy od miesiąca może być 30zl może być 150 brutto

@Ko

150 premii jakościowej brutto to jest już totalny max? a od kiedy tak konkretnie właśnie tyle za nią płacą? I skoro można 30 zł teraz zgarnąć, to za jaki wynik? Opiszecie jak wyceniacie jakość?

Luis
@Ko

Na jakim dziale są te 13,14 pensje bo przez ostatnich kilka lat nie spotkałem się z czymś takim w ZWM

Zastanawiający się

Jak wyglądają zarobki spawacza z doświadczeniem na start? Zastanawiam się nad aplikacją do Strumetu. W ogłoszeniu 6800 brutto czyli na rękę wychodzi niecałe 5000zł jest to osiągalne?

@Zastanawiający się

Powiesz mi może gdzie znalazłeś teraz ofertę na spawacza ??

@Zastanawiający się

Bo ja dużego doświadczenia może i nie mam ale szybko sie ucze i może by sie tutaj cos udalo zalapać z pracą

@Zastanawiający się

Myślisz że oczekują dużego doświadczenia na ten start czy można próbować ?

Berberys
@Kasjano

Na spawacza bez doświadczenia? No ciężko. Nie wyobrażam sobie chociaż bez kursu, wtedy masz do wyrobienia jakieś 150h, w tym głównie praktyka oczywiście. Jak szybko się uczysz, to szybko zdobędziesz uprawnienia

Berberys
@Kasjano

Więc tak, myślę, że oczekują. Ja nie wpuściłbym do roboty osoby bez kwalifikacji, a tym bardziej szanująca się firma.

@Berberys

wiesz może chociaż ile doświadczenia optymalnie wymagają?

@Berberys

czy po prostu ważne żeby na cv cokolwiek w temacie się pojawiło?

Tak teraz dają 5000 netto na start

Butler
@trymfka

raczej sprawdzaj w ofertach takie info, nikt ci nie powie ile dokładnie trzeba mieć, ważne żebyś ogarniał pewnie

Butler
@trymfka

Bo każdy powie inaczej i to też zależy o jakie stanowisko pytasz, co jest napisane etc

balejarz
@Kasjano

powie ktoś gdzie te oferty?

frezasz

nie mniej duży plus z mojej strony dla firmy bo mimo wszystko rynkowo bardzo dobrze to wychodzi, mam nadzieję że się dostane

Mańka
@frezasz

Od kiedy jest ta decyzja / obserwacja ze piątka normalnie wchodzi? Ile docelowo przywidywaliście i co jaki okres czasu to wzrasta? Kiedy wyższych kwot można się spodziewać?

Balon
@frezasz

Więc albo nie znasz obecnego rynku pracy- bo strumet wypada dość kiepsko. Albo nie masz kwalifikacji. Kiedyś strumet płacił bardzo dobrze na tle innych, dzisiaj poniżej przeciętnej.

@Balon

Skoro już twierdzisz, że kolega nie posiada kwalifikacji to o jakich tak w ogóle jest tu teraz mowa? co masz na myśli? I tak poza tym tylko ze względu na kasę wychodzi gorzej czy może są jeszcze jakieś inne różnice do podania?

bocian

czesc zastanawiam sie nad wyslaniem cv na magazyniera moglby kros mi powiedziec jak wyglada praca tutaj? czy jest bardzo ciezka? i czy na stanowisku magazyniera sa przyznanwane jakies premie?

golem
@bocian

jak ja pracowalem to byla premia za frekwencje i jakosciowa z tego co pamietam a praca jak praca na magazynie nie i mysle ze to wystarczajacy opis jak juz pracowales to powinienes wiedziec a jak nie no to musisz sprobowac zeby sie przekonac. dla mnie osobiscie ciezka nie byla

Hej. Jestem doświadczonym spawaczem, mam sporo papierów nie tylko spawalniczych, ale też dodatkowe uprawnienia plus wieloletnie doświadczenie zawodzie. Byłem na rozmowie o pracę więc mogę się wypowiedzieć. Na rozmowie wszystko dokładnie wyjaśnione, stawka konkretnie zaproponowana i omówione wszystkie premie i dodatki. Praca na 2 zmiany. Rozmowa bardzo konkretna bez owijania w bawełnę. Zdecydowałem się- zobaczymy. Co prawda pracowałem już w firmach gdzie na rozmowie było wszystko pięknie i kolorowo, a później wyszły wszystkie bolączki firmy, ale mam nadzieję, że w firmie o tak ugruntowanej pozycji na rynku do takiej sytuacji nie dojdzie. Pracowałem w różnych firmach i miałem różne stawki. Tutaj wg mnie finansowo nie wygląda to źle. Jeśli wszystko będzie tak jak zapewniały mnie osoby odpowiedzialne za rekrutacje to zostanę tu na dłużej.

@Nowy

Cześć. Napiszesz ile ci zaproponowali? Lub chociaż widełki? Jak wygląda kwestia tych premii w firmie? Czytam, że nie ma zbytnio tu ludzi do pracy, więc też myślę czy by się nie zgłosić. Jak pierwsze wrażenia, dobrze ci się pracuje?

A coś o pracy jako Mechanik Utrzymania Ruchu?? Ten wpis, że możliwe sa nadgodziny, to one są czasami i dobrowolne, czy regularne i firma wymaga wyrabiania ich? Jak ktoś nie chce nadgodziny, to może odmówić i nie ma konsekwencji negatywnych?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. - Strumień

• Jak się pracuje w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 14 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.