strumet

Strumień

Opinie o strumet

spawacz 2017-05-23 00:37
Na spawalni od 4000 zl.na reke !Obudzicie sie jak juz bedzie za póżno!
Olgiert 2017-05-25 12:38
Lubisz robić za 3 , jesteś posiadaczem stalowego kregoslupu i nerwów szybo jesz i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lubisz być monitorowany na każdym kroku i zarabiać na początku tyle co kasjer z biedronki a po kilku latach dostać 70gr podwyżki która i tak Ci majster weźmie z premii .to zakład dla Ciebie .Ps milo by bylo znać ukrainski by się dogadać z ukraincami żebyś później zapierdalol jeszcze za niego.
strumeciorz 2017-05-25 12:39
caban 2017-05-25 19:34
za 3 tys to bym sie nawet niezwalniał ostatnia moja wyplata po 11 latach pracy to niecałe 2300zl na reke bez nadgodzin moja zona w przeczkolu sprzata na 3/4 etatu za 2100 dla mnie to jest upokarzające zarabiac 2300 za taka prace a dla placzących na spawalni proponuje zalatwic sobie papiery ze macie pylice tak jak pare lat temu zrobili wasi koledzy i przeniosa was do krainy plynacej miodem i bedzie zyc jak w raju zarabiajac 2300 przy pelnej premi na montazu hehe to dopiero bedzie placz bo ledwo wam starczy na rachunki niestety po tylu latach bede zegnac sie z firma lecaca ku upadłosci
Anonim 2017-05-25 20:57
Dramat ta firma idzie ku upadku...
pracownik 2017-06-01 09:30
Jeżeli spawacze zostają na nadgodzinach ciągle jedni i ci sami codziennie to znaczy że się w ciągu ośmiu godzin nie napracowali się i mają siły zostawać po godzinach czyli wynika z tego że nie pracują uczciwie tylko chowają się po kątach tak aby tylko kamery nie widziały jak siedzą i nie robią
Pracownik 2017-06-01 23:08
Wszyscy biadolą, narzekają i co z tego jak wszyscy czekamy na wakacyjną....
Roman Dmowski 2017-06-02 02:39
Nadeszła odpowiednia pora wiec wypowiem się w temacie:
To co aktualnie dzieje się w na Londzina to jest jakaś paranoja.
Polityka firmy to ksiązkowe odzwierciedlenie systemu rządów państwa zwanego
TOTALITARYZMEM.
Potencjalnym krytykom wyjde naprzeciw i poprę to argumentami:
1.dyktatura/autokratyzm-brak jakiejkolwiek możliwości MERYTORYCZNEJ
konwersacji z naszym 'wodzem'. Próba nawiązania rozmowy kończy się
'zmieszaniem' oponenta z błotem.Taki mądry, wszechwiedzący jak Petru czy
Schetyna
2.Kontrola kazdego aspektu życia pracownika-profesjonalny monitoring, wart
jakieś 250k(kamery ip 3MP/8MP,serwery,oprogramowanie,rejestratory
itp).Także poza zakładem-na pytania o angaże broni się programem 500+
3.Rozbudowany system donosicielstwa-tu wszyscy wiemy o kogo chodzi bo każdy
ma takiego w swoim dziale.
4.Rozbudowana propaganda, dezinformacja-coroczny kryzys,a co za tym idzie
brak funduszy na angaże, jego słowa nie pokrywają się czynami-
bezwartościowy bełkot.
Itd. itd...

Co do angaży to jest tak: owszem, cena stali skoczyla drastycznie do
góry i bedzie maleć ale już nie tak gwałtownie jak w ostatnich latach ale
czy to jest argument do nie przyznania angazy? NIE!! Czlowiek trzeżwo
myslący i majacy takie zaplecze finansowe jak na Londzina pomyslałby i w
czasie najnizszej możliwej ceny stali zacząłby skupywać i magazynować
gdzieś stal jako zabezpieczenie przed taką właśnie sytuacja na rynku.A to
szło przewidzieć w momencie gdy lewactwo brukselskie uchwaliło dyrektywe o
ograniczeniu importu stali z Azji.
Drugi absurd to kretynska odpowiedz Wodza na pytanie pracownika o podwyżke,
a konkretnie "macie 500+". Inteligenta osoba odrazu by wpadla na to, że
uczestnictwo w tym programie jest spowodowane przez słabe zarobki.
500+ nie jest takie kolorowe jak sie wydaje. Skad na to pieniadze? 40%
pochodzi z nalożenia obciązeń na banki, fundussze inwestycyjne, a te z
kolei musiały sie bronic i stąd OC tak skoczyło w górę czy wieksze prowizje
w bankach. Natomiast 60% pochodzi od państwa, a konkretnie...POGŁĘBIAJĄ
DŁUG PUBLICZNY.
To przez takich jak Wy tyle rodzin uczestniczy w tym programie bo nie pozwalacie nam godnie zyc. Bronicie tylko wlasnych interesow, interesow korporacji tak jak Unia Europejska.Chcesz tu tych banderowcow nawet kosztem nas? Prosze bardzo...przy takiej rotacji ukrainskiej bandy z zerowym doswiadczeniem i pojeciem, upadlosc firmy jest kwestia kilku lat...
Jamamwolne 2017-06-02 06:56
Dokładnie, z bosem nie da się porozmawiać, nie widać w nim człowieczeństwa, pamiętam kiedy przyjechał z rajchu, w białej koszuli wyrwał palnik spawaczowi po czym stwierdził że spawarka źle ustawiona haha niema się co oszukiwać gebelsy to najgorszy sort. Chwała wielkiej pracy!
Pracownik 2017-06-02 21:27
Piękny wywod ale powiesz mu to wszystko w twarz? Albo zalozysz zwiazki zawodowe- masz moj podpis?
caban 2017-06-03 09:03
ja mam dobrego znajomego w solidarnosci w bielsku białej jezeli chcecie moge znim pogadac co i jak tylko potrzeba kogos kto by sie u nas tym zają jak bym sie nie zwalniał podjabym te sprawe ale mi juz nie zalezy
pracownik 2017-06-03 10:11
Tak tak grunt to dobre znajomosci .Skoro Ci nie zalezy to co planujesz moze pójdę z Tobą . Zaproponuj co sęsownego.
caban 2017-06-04 10:01
wlasna dzialalnosc wkoncu byc niezaleznym
pracownik 2017-06-04 11:28
Jestem za jak będziesz miał własną działalność ile mógłbyś mi zaproponować na rękę?
cabancaban 2017-06-04 21:16
Narazie bede dzialac sam odrobie sie troszke kupie drugi samochod i spokojnie moge kogod przyjac za ok od 3000netto
gruby 2017-06-04 21:30
Olaf kiedy następna rata podwyżki na spawalni?Bo te grosiki to chyba niejest podwyżka?!TO SĄ KPINY!!!
spawcio 2017-06-04 23:42
Kpiną jest to , że lesłaf ciągle normuje a podwyżek płac nie widać!!!
Pracownik 2017-06-07 15:27
Conti już 75 dziennie nieźle :)
Jljl 2017-06-07 15:29
Ostatni gasi światło w tym syfie
Pracownik 2017-06-07 17:29
Prezesie na wizerunek firmy sami pracujecie my pracownicy tylko oceniamy jak się pracuje w tej firmie a pracuje się nie najlepiej bo tylko jest wyzysk pracownika a podwyżek płac nie ma więc my tylko po przez ten serwis oceniamy firmę oraz pracodawcę a że źle jest firma oceniana to wy jako zarząd zapracowaliście na te wszystkie negatywne komentarze a nie my pracownicy
Pracownik 2017-06-07 22:09
Oni nas chcą zajechac, takie normy ze głowa boli...
gruby 2017-06-07 23:48
A kto cie zmusza do robienia tych norm?Chyba własna ambicja i chęć podlizania się!Ruski robią 50 % G na spawalni i co?Smieją sie z Nas!
Montaz 2017-06-08 09:53
Ale też zarabiają połowę tego co my.... na conti jest kasa za narmy u was na spawalni wiec nie chcesz kasy nie rob proste. Dobrze zej po premii wszyscy sie zwolnia i zostana tylko ci co chca robic a nie nic nie robic a zarobic
Ja 2017-06-08 14:41
Kazdy marudzi a zwalniajacych sie nie widzę.
kwas 2017-06-08 20:50
To sobie załóż takie bryle jak miał Stępień w 13 posterunku
Thc 2017-06-10 14:22
Panowie wypowiedzenia wydrukowane? Bo poprawy pracy nadal niema a tylu chętnych było do premii?
Robciu 2017-06-10 14:40
Nie będzie ostatnich bo stare konie mają klapki wąsko na oczach, i ta firma padnie zanim do emerytury dociągną ;-)
Pracownik 2017-06-11 00:06
Ciekawe kto pójdzie za słowem w przyszłym tygodniu...
Montaz 2017-06-11 13:15
Zapewne nikt, bo każdy narzeka, ale jak pomyśli to nie jest tak zle, zeby nie moglo byc gorzej.... i premia jest wakacyjna i wyplata na koncie, itd
spawcio 2017-06-11 13:40
A dlaczego miałbyś nie dostać wypłaty?Weź się uspokój dziobaku z biurowca!!!OLEK co z podwyżkami płac?!!!
Ym 2017-06-17 08:55
Panowie, w agromecie czekają na was!! Prezesi już się dogadali ;-)
antycabanantycaban 2017-06-21 17:01
Kto dzielil podwyżkami montażu ze stawki sa od 50 gr nawet do 1.40 guzik prawda ze byly dawane od umiejętności i stażu oj woda wreeeeeeeee
kaczor 2017-06-21 21:34
no to macie tyle co spawacze!No ale wy macie bardziej przeje...ne niż na spawalni,zwlaszcza przy tych upałach!!!
Obcy 2017-06-26 11:34
Na spawalni ludzi brakuje ciężko urlop dostać dostają tylko wybrancy ! Jeden wielki syf
Obserwator 2017-07-01 20:28
Na spawalni brak kontroli jakości pojawiają się na początku zmiany i na koniec śmiechu warte!
Jakosi 2017-07-02 23:11
To idź do kontroli pracować zobaczysz jaki miód. Pilnuj swojej roboty a wszystko będzie dobre.
Spawacz 2017-07-04 21:06
Na zakładzie jest może dwóch kontrolerów co się interesują robotą reszta załatwia swoje sprawy albo grają na telefonie!
alee 2017-07-06 15:24
Z tego co wiem to jeszcze pojdzie 4 spawaczy
Gustaw 2017-07-10 13:55
Wszyscy mówili ze odejdą...haha wolne żarty,dalej jesteście niewolnikami Strumetu :)
Wkurzony 2017-07-12 00:05
Nie moze byc tak ze caban daje cała pule za liderowanie swojemu pietaszkowi co sznupie tabake albo wiecej niz jest dni roboczych a potem dzieli według. Wiatru niech
każdy. Pisze. Ile razy byl liderem w danym miesiącu. Moze przestaniemy byc oszukiwani

Gustaw 2017-07-12 21:15
Tyle razy ile sie dacie
Równość 2017-07-13 07:10
Zbierz się z poszkodowanymi i stan nie rób. Macie języki potrafisz gadać. Boisz się że cię zwolnia? Nie zwolnia tylko dają to co będziecie chcieli, tylko że musi być większość. Przestańcie być piz**mi!!! Powodzenia
Spawacz 2017-07-13 09:20
Prezesie jak to jest że produkcja zaczyna prace od 15 a detale potrzebne na spawalnie przyjeżdżają o godz 17 jak potem mamy zrobić normę kooperacje robią sobie jak im pasuje zmienić kooperacje!
Anonim 2017-07-13 12:41
Ty sie zmien osle! Jak kooperacja ma wszystko na ostatnią chwile, wy macie dwa profile do przyspawania w palecie reszte wszystko gotowe i jeszcze macie problem!
Spawacz 2017-07-14 08:16
Przyjdź na tydzień na spawalnie i pokaż co potrafisz jak takis mądry!
Anonim 2017-07-14 13:03
Do tego przedszkola? Czemu wszyscy mieli odejść ze strumetu a nie odeszli? Bo wiekszej sciemy niz tam nigdzie nie ma na spawalni. Ty przyjdz w kooperacje to zobaczysz co to jest prawdziwy zapierdziel.
Pracownik 2017-07-14 22:46
Heh co tak sie czepiacie tego odchodzenia. Kto mial isc poszedl, kto chce zostac zostaje. Sami dorosli ludzie a gadka jak w piaskownicy, jakies podpuszczanie, licytowanie kto gorzej. Ludzie to jest praca a nie zaklad pracy chronionej. Niektorym to sie jyz we lbach poprzewracalo. Takie czasy mamy. Mowia ze baby biadola, ale wy tu przebijacie nawet je heh
Spawacz 2017-07-15 20:22
Prezesie najlepsza zmiana która była na spawalni rozpadla się w ciągu dwóch lat przez jednego człowieka!!!!!!
Obcy 2017-07-15 21:57
Na spawalni niema kto robić młodego majstra olewaja spawacze więcej chorują niż pracują !!!!!!!
perszing 2017-07-19 21:22
Spawanie w strumecie to jest sklejanie a nie spawanie bo czasu nie ma zeby pospawac prawidlowo , majster goni wiecej wiecej a pojeciazadnego o spawaniu nie ma mysli ze z kazdego zrobi spawacza ktury od razu bdz mu normy robil haha takze majster lap kabel do reki i zapierdzielaj pokaz co potrafisz zobaczysz jakie to piekli przy tych normach
Zostaw swoją opinię o strumet - Strumień
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie strumet