Wesob

Strumień

Opinie o Wesob

anonim 2010-11-17 20:07
Zarobki żałosne,prezes jest fałszywy,ta firma to syf.Nie polecam.Same [usunięte przez moderatora] jeśli chodzi o zatrudnienie.
jaTojaDWA 2011-02-21 10:26
Dorabiałem w tej firmie przez pare weekendów. Zarobki na poziomie. Firma czysta i zadbana. miły klimat :)
anonim 2011-05-30 13:10
Słyszałem że ta firma jest bardzo dobra.
anonim 2011-05-30 13:20
Tak to prawda.Zgadzam się z tą wypowiedzią.Firma solidna rozwijająca się,zarobki niezłe,możliwość awansu,w tej firmie należy się wielki szacunek i honor wszystkim ludziom tam pracującym.Ta firma Wesob jest najlepsza.
takataka 2014-08-12 08:40
Firma super,pracowałem w wielu firmach,ale ta jest naprawdę bardzo porządna.
Naprawdę najlepsza Firma w jakiej pracowałem!
jochan 2015-07-27 23:37
Witam jestem użytkownikiem podwozia tej firmy nie wiem skąd biorą inżynierów do projektowania podwozi?Ponieważ wypuszczają tandetnie wykonane podwozia z podpięciem na wózki widłowe.Podczas jazdy 65km/h przyczepa rzuca po całej jezdni ciężko jest zapanować nad pojazdem.Firma nie potrafi odpowiedzieć co jest tego przyczyna
sejs 2016-05-19 21:28
Atmosfera międzyludzka jak to nazwałeś @Rock panuje bardzo przyjemna. Ze wszystkimi można się dogadać.
Zostaw swoją opinię o Wesob - Strumień
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wesob