Opinie o Wesob Sp. z o.o. w Strumień

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wesob Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wesob Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wesob Sp. z o.o. w Strumień

Jakub

Siemano. Kiedyś tu padło stwierdzenie, że do firmy można dostać się tylko po znajomości? Tak jest? Pytam, bo ogłoszeń do pracy kompletnie w sieci nie ma. Jest jakieś stare już sprzed 5 lat ale przykładowo na magazyn nie ma żadnych. Często magazynierzy się zmieniają? Jak nie znam tam nikogo to jest chociaż minimalna szansa, aby się załapać? Gdzie szukać? Szukam pracy na magazynie ale takiej ze stabilną pensją.

Ktoś
@Lidia

Na magazynie jest stała ekipa, nikt się nie zwalnia więc nie ma rekrutacji, w firmie zdarzają się wewnętrze zmiany stanowisk przez co nie zawsze jest ogłoszenie, często "wyciągane" są osoby właśnie z produkcji, ale warto złożyć CV, może coś się pojawi. Na produkcję najlepiej zadzwonić i umówić się osobiście. Tak jak przewijało się już kilka razy Wesob to pracownicy "biurowi" + magazyn. cała produkcja jest zatrudniona w firmie Janmet.

Marta Nowy wpis

Cześć! Mam syna, która od września będzie chodził do szkoły branżowej na profil ślusarza. Z racji tego pomagam znaleźć mu już miejsce, w którym zrealizuje swoje praktyki. Czy w tym miejscu jest szansa, aby je odbyć? Jeśli tak, to czy po zakończeniu szkoły będzie mógł liczyć na dalszą współpracę?

Jakub

Pracownik Nowy wpis
@Jakub

Prace na montażu dostaniesz od ręki, nie potrzeba znajomości. Tyle że wtedy nie pracujesz w Wesobie a firmie Janmet. Dostanie się na magazyn graniczy z cudem, kolejki dłuższe niż do konfesjonału przed świętami

Lidia Nowy wpis

Haha ,śmieszne porównanie. Czyli na magazyn nie ma co się pchać, a na montaż wystarczy przyjść i dać CV czy zadzwonić i się umówić z nimi na jakąś rozmowę rekrutacyjna? Wiesz może jakie zarobki są na montażu i czy rzeczywiście jest stabilna umowa ?

Ktoś Nowy wpis
@Lidia

Coco

Jakie zarobki jako magazynier?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Wesob Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Specjalista Ds. Homologacji?

Ktoś

Rok temu twierdzili, że w firmie preferowana jest praca stacjonarna, z tego co widziałem homologanci mają komputery stacjonarne więc chyba nie. Znowu kogoś tam szukają?

Aleksandra
@Ktoś

"Znowu"? Sugerujesz coś konkretnego? Masz więcej info na temat pracy u nich na dziale i odnośnie ogólnych warunków, żeby przytoczyć?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Wesob Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
emem

Czy prowadzicie rekrutacje na stanowisko spawacza?

spawacz
@emem

Spawacze pracują pod firmą Janmet. Dopóki nie złozysz CV, to sie nie dowiesz

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Wesob Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Tak

Czy Wesob Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

.,.

Tak

NIEKAPUŚ

Ta firma powinna się nazywać : "UPRZEJMIE DONOSZĘ". Kapuś na kapusiu.

Waldemar

Jak się pracuje w dobie pandemii? Bardzo utrudniona jest praca przez restrykcje sanitarne?

Martyna

Czy w firmie są przyjmowane kobiety?? Czy brak takich stanowisk? Warto się przyjąć?

Filipek

Wesob to firma z bardzo dobrą opinią jako pracodawca. Może ktoś słyszał o pracy?

były robol
@Filipek

Firma Wesob to firma z bardzo dobrą opinią jako pracodawca,(zatrudnia tylko umysłowych i magazynierów) ale tam się nie dostaniesz bez znajomości. Fizycznych (ślusarzy i spawaczy) zatrudnia firma Janmet , ale to tragedia, nie polecam.

Joł

Pracowałem tam parę lat. I jak czytam komentarze to nic się nie zmieniło. Ale ogólnie powiem tak dostaniesz się pod wesob to masz się super bo tam są konkretnie ludzie którzy szanują pracownika. A u Pana janoty to słabo to wygląda a do tego jest paru donosicieli i potem ludziom wypłaty się nie zgadzają.

Czy są jakieś zmiany w Wesob Sp. z o.o.? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Denis

Wszystkie poniższe komentarze nie dotyczą firmy Wesob , ponieważ firma Wesob nie zatrudnia bezpośrednio ani ślusarzy ani spawaczy , tylko wynajmuje tych pracowników od firmy Janmet. Więc wszystkie opinie o zarobkach i o kierownictwie zamieszczone poniżej dotyczą firmy Janmet.

Montażo-Spawacz

Niby nie jest źle, tylko szkoda, że nigdy nie wiadomo ile się dostanie piniondza na wypłatę. Przerobi się cały miesiąc i dostanie się 2300 zł, a czasami siedzi się 2 tygodnie na l4 i można zarobić 4300 zł. Faktycznie system płacowy nie jest jasny. Wychodzi na to, że stawki akordowe ciągle są zmieniane, bo jak się zrobi ponad normę TO DZIWNYM TRAFEM STAWKA ZA SZTUKĘ JUŻ JEST INNA (oczywiście niższa). Praca jest stabilna, więc nie musimy się martwić czy w przyszłym tygodniu będzie dla nas praca. Ale co do urlopów, to jest problem... Jest taki problem, że teraz w Wielki Piątek idziemy do pracy, chociaż oficjalnie to jest dzień wolny za 3 króli! Wielka Sobota zresztą też robocza oczywiście. Ludzie są jak najbardziej spoko. Nie mogę powiedzieć nic złego o kimkolwiek. Brak jednak jakiekolwiek dialogu między szefostwem, a załogą. A jak jakiś się pojawi, to nic złego nie wynika.

Spawacz
@Montażo-Spawacz

Swięta racja!

Spawacz

Atmosfera dobra idzie sie dogadac ale kierownictwo i szef tragedia,nie dziwie sie ze zaden spawacz tam nie chce robic w takiej gonitwie i za takie marne pieniadze..

Antoś

Nie pozdrawiam osoby która wylewa swoje żale, próbując podszywać się pod kogoś innego :|

Jurand ze Spychowa

Jak sie nie podoba, to idz spawać "za miedze".

Farmer

Zarobki mało stabilne, niby akord stawki są a wypłata się nie zgadza. O urlopie można zapomnieć, ludzie się "gryzą" o robotę. Bardzo trudno dogadać się z kierownictwem. Soboty i nadgodziny oczywiście na czarno. I co do tego to niby nie trzeba a jednak jak nie idziesz to się to odbija na pracownikowi. Obiecane podwyżki wg nie odczuwalne ... Nie polecam

Iza

Opinie są podzielone, co prawda od dłuższego czasu nie udało się napisać nic nowego. Wypowiadają się głównie Klienci a może uda się obecnym pracownikom lub byłym napisać jak aktualnie przedstawia się praca w Wesob ? Akurat teraz poszukiwani są pracownicy, na stanowiska Specjalistów ds,sprzedaży. Aplikował ktoś?

sejs

Atmosfera międzyludzka jak to nazwałeś @Rock panuje bardzo przyjemna. Ze wszystkimi można się dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Wesob Sp. z o.o. - Strumień

• Jak się pracuje w Wesob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wesob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wesob Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Ks.Londzina 65
    43-246 Strumień