Opinie o Spółdzielnia Agromet w Chybiu w Mnich

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spółdzielnia Agromet w Chybiu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Spółdzielnia Agromet w Chybiu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Agromet w Chybiu w Mnich

Anonimowy Spawacz

Żenada, Prezes nie ma pojęcia co dzieje się na zakładzie, nie robią nic w celu pozyskania nowej roboty. Zarobki spawaczy trochę lepsze od minimalnej pensji krajowej, najlepiej mają się alkoholicy i nieroby. Zarobisz 4k jak zrobisz 250h w miesiącu. Porażka, nikomu nie polecam pracy w tej firmie

Tatiana
@Odpowiedź

Czy ta sugestia po pojawieniu się na forum została po pewnym czasie jakkolwiek wdrożona? Zastanawiają mnie pozostałe warunki po tym minionym kwartale. Czy ktoś się co do nich odniesie o ile jest na bieżąco? Potrzebuje się zorientować. Jak rotacje przy tym wyglądają?

Nela Nowy wpis

Jak się teraz zarabia na tej wspomnianej parę miesięcy temu ślusarni i tokarni? Mój luby będzie niedługo czegoś sobie szukać a właśnie zauważyłam, że polecono tutaj warunki zatrudnienia. ktoś może jeszcze cos do tego dodać? Jakie są przewidywane zarobki na kolejny już rok?

zetor Nowy wpis
@Nela

Niech idzie do pracy na wydział ślusarni i tokarni. Broń boże na piły bo tam stary zakompleksiony facet robi który lubi po wszystkich się drzeć i wyładowywac emocje złe.

@zetor

A ten facet na piłach to jakiś przełożony? Czy szeregowy pracownik? Wprowadza aż tak negatywną atmosferę, że lepiej się tam nie zatrudniać? Może warto gdzieś to zgłosic? Może ktoś by z nim porozmawiał?

Co wchodzi w socjal Spółdzielnia Agromet w Chybiu?

qebo

Jako były pracownik polecam pracę na ślusarni i tokarni. Pracowałem tam długi czas i praca jest spokojna. Nie ma pośpiechu ale ważne że to co zostało zadane trzeba wykonać i się nie obijać. Może i maszyny nie są nowe ale za to można się na nich nauczyć podstaw obróbki skrawaniem a przynajmniej zobaczyć jak to wygląda. Pracę polecam młodym którzy ukończyli szkołę bo mogą się nauczyć podstawowych prac z zakresu ślusarstwa i pracy z narzędziami mierniczymi jak i rysunkiem technicznym. Sam się tam nauczyłem wielu rzeczy. Nawet chociażby ostrzenia przysłowiowego wiertła gdzie nawet w zawodówce tego nie uczą. Polecam.

Rumcajs

Pracowałem tam kiedyś jako młody pracownik. Dorabiałem sobie w soboty i w wakacje. Pracowałem na ślusarni. Praca w obsłudze maszyn była spokojna, łatwa i przyjemna. Dużo się wtedy nauczyłem jeżeli chodzi o wykonywanie prac ślusarskich. Ogólnie pracę polecam bo jest super. Natomiast jeżeli chodzi o tych tam na górze to porażka a w szczególności jeżeli chodzi o prawą rękę szefa czyli H. H. Pamiętam że kiedyś dorabiałem wtedy tylko w soboty i umowa była taka że w ten sam dzień dostaję pieniądze. Pamiętam że H. H powiedział iż pieniążki za poprzednią sobotę dostanę w czasie pracy tylko mam się zgłosić. Wtedy pewnego dnia dostałem ochrzan za to że się po nie zgłosiłem pod groźbą zwolnienia. Czaicie to ludzie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spółdzielnia Agromet w Chybiu? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Anonimowy Spawacz

Al
@Anonimowy Spawacz

Teraz wszyscy narzekać bo jest mało roboty jesteście sami sobie winni piszesz 4k w 250godz ale zrobiłeś te godz podczas szychty każdy z was pilnował majstra Kiedy pojedzie to wszyscy hura nie ma go to do domu .Panowie gdyby każdy z was pracował uczciwie to by wcale nadgodzin waszych nie było a co do alkoholików masz racje bo miało kto na 2 zmianie jest trzeźwy i dupolizow jest dużo . Pracujecie uczciwie bo inaczej konkurencja was wyprzedzi

E.S.
@Al

Mimo że praca w firmie na innych działach jest mniej wymagająca to firma (zarząd) dalej ma problem z rozwiązaniem alkoholizmu w tym zakładzie pracy.

@E.S.

Nie wiem na ile w tym prawdy ale jeśli faktycznie jest tak jak piszecie i są problemy z jakimiś używkami to jak ten problem powinien zostać rozwiązany? To sugestia odnośnie podziękowania za współpracę? Jeśli z tego powodu ona nie występuje to co trzeba zrobić, żeby do niej doszło?

Odpowiedź
@Iza

Wystarczy kontrolować stan trzeźwości w czasie pracy i rutynowa kontrola szafek co jakiś dzień......

Tatiana
@Odpowiedź

chętny

Witam ! Jestem zainteresowany pracą w tej firmie. Dlatego też mam parę pytań. Jaka atmosfera panuje w pracy? Jak kierownictwo oraz szefostwo traktuje pracowników? Czy są dodatkowe premie oraz czy można liczyć w określonym czasie na podwyżkę?

Iza

O co tu chodzi z tymi prośbami o skontrolowanie różnych pracowników? Forum chyba nie jest od tego, tutaj nie ma możliwości, żeby zgłaszać tego typu sprawy spółdzielni bezpośrednio? Chyba jest telefon lub mail?

adyl

Proszę o skontrolowanie praacownika T. F. na szlifierni gdyż wydłuża sobie przerwę z pół godziny do pełnej godziny lub dwóch.

kustosz

I amba. Ostatnio w firmie była kontrola PIP. Wiadomo że prędzej czy później się tak skończy. Wynikły tam nieprawidłowości odnośnie przestrzegania przepisów BHP. Niestety od dłuższego czasu tak było że prawa ręka szefa co zajmuje się logistyką i BHP nijaki: H. H. w tym zakładzie woli siedziec w ciepłym biurowcu i (usunięte przez administratora) pracownika niż sprawdzić co się w zakładzie dzieje.

@kustosz

firma dostała karę od razu jakas finansowa za to czy liste bledow do poprawy i czas na zmiane ?

@kustosz

Tak jak @kustosz zauważył - Pan H.H. jest kierownikiem logistyki zajmującym się zakupami materiałów pod zabezpieczenie produkcji, planowaniem wysyłek i szeroko rozumianej produkcji. Tylko ktoś oderwany od rzeczywistości może myśleć, że łączy to stanowisko z byciem BHPowcem, którym jest oczywiście na zakładzie ktoś inny. Nie wiem w jakiej firmie pracował @kustosz (choć legitymuje się jako pracownik), być może tam kierownicy działów byli równocześnie BHPowcami, magazynierami, spawaczami, operatorami maszyn itd. - tu tak nie jest co może potwierdzić każdy z obecnie pracujących pracowników. W kwestii wizyty PIPu - miała miejsce, sporządzono listę błędów do poprawy i to wszystko. Sądząc po datach negatywnych wpisów na tym portalu, łatwo można wywnioskować, że w większości pisała je jedna sfrustrowana osoba pod różnymi nickami jako, że portal ten nie wymaga weryfikacji emailowej przy dodawaniu komentarzy.

Iza

Czyli koniec końców to prawda ale mocno przekoloryzowana? Dużo tych błędów do poprawy było, czego dotyczyły?

Argo moc

,,Pisała je wszystkie jedna sfrustrowana osoba" może i pisała tylko dziwnym trafem jak kurzylem koło szlifierni to na serio widziałem jak gość z pipu gadal z jednym z naszych w ten dzień

Marzena
@Argo moc

Było potwierdzenie w komentarzach że kontrola była i wskazała błędy do poprawy. Wszystkich zapewne ciekawi jakie to błędy były?

Argo moc
@Marzena

Z tego co słyszałem to stan techniczny wózków zły i dodatkowo zły stan placu po którym wózki jeździły

Fach
@Argo moc

Nie wiem czy powinienem ale potwierdzam że ktoś z pił starszy koleś

@Argo moc

Poszło gdzieś od Ciebie zgłoszenie w związku z tym?

Joanna
@Argo moc

ale da się jeszcze nimi jakoś jeździć? czy bardzo niebezpiecznie ze względu na stan?

PRACOWNIK

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHCĄCYCH UZYSKAĆ ŻETELNE INFORMACJE TEŻ NA TO FORUM.

Prac

Proszę o skontrolowanie pracy kierownika A. S na drugich zmianach gdyż zauważono że do domu udaje się w godzinach przed 22:00.

A.S
@Prac

Podejdź do mnie tchórzu to Ci wyjaśnię

Prac
@A.S

Nie.. Napierw mnie znajdź na zakładzie ulany tchórzu

PRACOWNIK

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHCĄCYCH UZYSKAĆ ŻETELNE INFORMACJE NA ROZMOWĘ DO BIURA. DZIĘKUJEMY

quiky

no jak dziury na placu że ramy się huśtają niebezpiecznie i jeszcze wózki z wadami to wiadomo że kierownictwa wina

Grażyna

Czyli kierownik wgl nie dostosowuje warunków pracy do norm? Czy to raczej kwestia taka, że "gdy kocura nie ma to myszy harcują" i nawet picie w godzinach pracy uchodzi na sucho?

fąfel

Możliwe bo nie odpowiadały mu warunki pracy i mówił że nie podaruje

ooo

On wezwał ?

keks

Potwierdzam bylie przed halą i gadali jak brałem materiał. Pytał czy wszystko załatwine i uścisk rąk

Mustafa Kalif

Pracując za byle głupotę jak popełniłem w pracy byłem zastraszany. Nie polecam.

Powie ktoś uczciwie ile można zarobić na rękę w Agromecie?

Ryszard

Może i nie jest idealnie ale przesada jest narzekanie . Pracować tzreba dobrze to firma doceni!!

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Agromet w Chybiu - Mnich

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Agromet w Chybiu?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Agromet w Chybiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Agromet w Chybiu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spółdzielnia Agromet w Chybiu
1.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Cieszyńska 74
    43-520 Mnich