Metsa Tissue

Opinie o Metsa Tissue

anonim 2009-05-18 11:08:06
Fluktuacja kadr (i zarządzającej, i "szaraków") ogromna. Więcej komentować nie trzeba. Firma ostygła trochę w innej epoce. Jeśli jesteś absolwentem i dopiero dorabiasz się stażu zawodowego, to możesz trafić na szefa, który cię czegoś nauczy. Jeśli jesteś pracownikiem z jakimś doświadczeniem - nie warto (no chyba, że mieszkasz w okolicy).
iii 2016-03-15 16:26:49
Czy ktoś mi powie w jakim czasie odzywają się jeśli są zainteresowani Twoją aplikacją? Ostatnio dałem podanie na pracownika administracji magazynu, ktoś wie jakie są obowiązki i zarobki?Dzięki za odpowiedź
iii 2016-03-16 12:12:49
Było w ofercie jakie obowiązki miałbym, ale może wiesz za jaki czas odzywają się do potencjalnego kandydata? Jaki mniej wiecej czas to trwa?
iii 2016-03-20 11:40:56
Było takie ogłoszenie. Można było formularz zgłoszeniowy wysyłać do 10 marca. Dlatego jestem ciekawy ile się czeka aż się odezwą?
iii 2016-03-22 13:48:12
Ja miałem doświadczenie akurat na to stanowisko, tylko wydaje mi się że za wysokie wynagrodzenie podałem w kwestionariuszu. A próbowałeś już wysłać podanie na operatora?
Wytwórca 2016-08-01 11:03:40
Pracuje w mt od kilku lat niejest źle no moze tylko brak równego traktowania pracowników jest widoczny.stary może wszystko młody ma gorzej
Mirek 2016-08-01 11:34:04
No ale to chyba jest tak wszędzie i nic wielkiego nie da się z tym zrobić, zawsze tak jest, że trochę trudno się na początku dogadać, nic w tym złego z tego co wiem
Zostaw swoją opinię o Metsa Tissue - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metsa Tissue