logo Radex-Serwis

Radex-Serwis

Szczecin

Opinie o Radex-Serwis

anonim 2010-11-17 17:08:39
Totalny odiazd !!!! [usunięte przez moderatora] trzy dni dochodzisz do siebie po jednym dniu pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Uwaga na tych cwaniaczków NIE PŁACĄ ZA PIERWSZE TRZY DNI PRACY !!!! jak z niej zrezygnujesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ubrania ochronne dają takie , że niedobrze się robi ,stare i niedoprane !!! Za takę pracę i warunki powinni płacić co najmniej 4000zł !!! a płacą ledwie 1000zł .Nie dajcie się nabrać , praca tam to charuwa za jałumurznę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2016-04-28 10:56:50
co za bzdura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pracuję w tej firmie i jak na nasze polskie warunki to płacą bardzo dobrze nawet za nadgodziny, frekwencję, a pracować trzeba jak wszędzie jak ktoś chce zarobić to zarobi swoją własną prac,ą a radex za to dobrze zapłaci...........................
Tragedia 2016-11-27 13:06:30
Jasne 8,20 za godzinę pracy to naprawdę szczyt Twoich możliwości? W markecie dostaniesz więcej
Zostaw swoją opinię o Radex-Serwis - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radex-Serwis