Ciecholewski-wentylacje

Koźmin

Opinie o Ciecholewski-wentylacje

anonim 2011-04-16 20:41:48
To jest chora firma!!! Sam prezes i jego członkowie nie mają żadnego szacunku do pracownika! Prezes chodzi po halach i kopie w kartony używa wulgarnych słów aby pokazać swoją złość,niepoważny. Zwalnia dobrych pracowników a nierobów trzyma i jeszcze im za to dobrze płaci! Po co zatrudnił ochroniarzy,jak Ci nie potrafią wyłapać [usunięte przez moderatora](a jest ich sporo). Najwięcej kradną Ci, którym szef najbardziej ufa i którzy są najbliżej!!!Niektórzy chodzą aż \"wygięci\" tyle mają nabrane w torby.Przyjmuje całe rodzinki i całe rodzinki kradną. Nie wierzcie w te premie bo one są tylko na kwitku a do wypłaty nie są doliczone! A synalek to duży dzieciak! Oby nie zrobił nikomu krzywdy jeżdżąc jak wariat po pijaku nawet!Ta firma tonie w długach!NIE WIDZĘ DLA TEJ FIRMY PRZYSZŁOŚCI
tererere 2011-12-12 23:29:34
kolego wyżej chyba nie piszesz o tym ciecholewskim w koźminie ?! pracuje tam i nic takiego nie spotkałem ... a po drugie jak nie widzisz przyszłosci to zwolnij sie (bo wedlug twojego zdania firma dlugo nie potrzyma) , zas ja jestem pewien ze ten zaklad jest dla nas wszystkich i powinnismy dbac o niego, aby zatrudnienie miały potem twoje dzieci , wnuki itd... Nie rozumne takich klamiacych ludzi. W innych firmach bedziesz mial lepiej zwolnij sie tak bedzie lepiej dla innych pracujacych w tym zakladzie , skoro do pracy przychodzisz chowac sie po katach. Ambitniej i rozsadniej prosze!
maciek 2012-01-03 11:43:40
prawda nie placa podwykonawcom pracowalem w niemczech na stoczni nie otrzymalem wyngrodzenia poniewaz firma ciecolewski zaklada inne spolki zoo, ktore wyprowadzaja pieniadze z firmy . Te nowe spolki nie wyplacaja ludziom wynagrodzenia za ich prace twierdzac brakiem wyplacania pieniedzy prrzez firme ciecholewski.
filut 2015-10-11 22:56:37
Podobnych firm na rynku jest moim zdaniem zbyt dużo , aby móc w tej chwili się przebić i w jakiś sposób zmonopolizować rynek. Trzeba cały czas trzymać rękę na pulsie, aby nie zostać czasem w tyle. Chociaż jakby nie patrzeć roboty dla wentylatorów w tej chwili na pewno nie brakuje i raczej nie zabraknie
Zostaw swoją opinię o Ciecholewski-wentylacje - Koźmin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciecholewski-wentylacje