AVM Lens Polska Sp. z oo

Kraków

Opinie o AVM Lens Polska Sp. z oo

anonim 2010-11-17 11:12:49
Będąc po rozmowie kwalifikacyjnej odnoszę wrażenie, że firma nie traktuje poważnie potencjalnego pracownika. Wymaga dwutygodniowego okresu próbnego, oczywiście bezpłatnego. Nie polecam.
lalala 2011-08-11 22:33:59
Pomyłka 3-4 tygodnie, a potem albo pa-pa, albo zapychasz zawsze dostając zrype - przepraszam, dziękuję itp nigdy... no i max dwa tygodnie urlopu. Pomyłka to zawsze twoja wina bez względu na to kto zawinił - zero podwyżek - bo zawsze możesz przecież odejść jak Ci się nie podoba.
anonim 2014-09-01 13:23:23
Oszukują przy wypłacie, uprawiają mobbing na całego i brak słów co jeszcze! Ta firma to porażka!
aaaaaa 2014-09-03 13:23:21
Dodałbym wprost : oszukują, mają ludzi za kretynów. Odradzam pracę w tej pseudo firmie. Jeśli już musisz to domagaj się wszelkich praw, nie daj się namówić na pracę bez umowy o pracę i pamiętaj kodeks pracy jest po twojej stronie. AVM po opadnięciu pozorów i nieudolnych zabiegów (pięknych słówek) okazuje się zwykłą firmą KRZAK, a w cieniu tego KRZAKA chowają się właściciele, nowobogaccy cwaniacy.
Renata 2015-04-20 17:18:47
Pracowałam w firmie AVM Lens. Na "dzień dobry" umowa o pracę (nie żadna "śmieciówka") z bardzo godziwym wynagrodzeniem. Jasno i klarownie określony zakres obowiązków (pracowałam w charakterze magazyniera-sprzedawcy), którego przestrzeganie nie było żadną "filozofią Wschodu" (Kuba, serdecznie Cię pozdrawiam!). Jeśli zdarzały się jakieś drobne błędy to z mojej winy (brak doświadczenia, nieuwaga). Nie otrzymałam nigdy żadnej dotkliwej reprymendy z tego powodu. Właściciele firmy odnosili się do mnie z szacunkiem, życzliwością i wyrozumiałością. Powyższe superlatywy podyktowało mi sumienie i doświadczenie pracy w tej firmie. Czy polecam pracę w AVM Lens potencjalnym pracownikom? Tak, jednak z zastrzeżeniem, że zadowolony będzie jedynie ten, kto naprawdę chce pracować, zdobyć cenne doświadczenie i posiada odrobinę pokory a także ma świadomość własnych niedoskonałości.
maverick 666 2015-05-22 15:31:59
pracowałas tam od stycznia do kwietnia to faktycznie bardzo długo..... i nie zdążyłaś poznac ich od "podszewki". na poczatku jest ok a potem to dopiero się zaczyna. więc nawet nie śmiej twierdzić że ta firma jest w porządku bo za mało o niej wiesz !!!! widocznie byłaś bardzo zdesperowana szukając pracy że zaczęłas tam pracowac. ale widze że i tak długo tam nie zagrzałaś miejsca .....!!!
Gość 2015-06-24 19:17:02
Renata to poszalałaś jak tylko 3 a może 4 miesiące pracowałaś w tej firmie! Widać od razu, że poznałaś ją od podszewki. Pamiętaj, że powyższe posty nie pisała tylko jedna osoba!!! Obawiam się, że ludzie nie kłamią.
J.K. 2015-07-23 15:15:00
Mnie zaś interesuje dlaczego osobniki mające tak negatywne mniemanie o firmie nie potrafią podpisać swoich postów choćby z imienia tudzież, co by od Was za wiele nie wymagać, inicjałami? Czyżby na to zabrakło odwagi cywilnej? ;) Jeśli jesteście takimi krzewicielami prawdy i oświecenia społecznego to nie bójcie się podpisywać, wszak rzeczona prawda podobno wyzwala ;)
A tak na odchodne, szczerze Wam życzę znalezienia innej pracy o podobnych warunkach zarobkowych i atmosferze w niej panującej, która na dodatek będzie jeszcze adekwatna do Waszego "wysiłku' w nią włożonego (tak, celowo w cudzysłowie) - podobno cuda się zdarzają. Trzymam kciuki, oby mi prędzej nie odpadły :)
Obiektywny 2015-09-15 14:27:08
Chytre sknery !!!!!!! Podli sknerowaci właściciele myślący tylko o sobie!!!!!!Odradzam pracę w tym miejscu
23we333 2016-05-11 17:38:14
hej no to cale szczescie @jfoi bo w rpzeciwym razie to samemu by trzeba bylo za te narzedzia płacic..
Zostaw swoją opinię o AVM Lens Polska Sp. z oo - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVM Lens Polska Sp. z oo