Hogart Sp. z o.o.

Opinie o Hogart Sp. z o.o.

strzasznieAnonimowy 2010-07-29 09:52:45
Witam, Bardzo proszę o jakaś opinię na temat firmy i zarobków
hogartowiec 2010-07-29 16:17:12
nie warto kasa marniutka:/
byly 2010-11-16 00:19:59
kasa marna ale i traktowanie pracowników fatalne. właściwie nie wiesz kiedy i z jakiego powodu Cię zwolnią. tak kończyła większość moich kolegów kiedy tam pracowałem. smutne
obiektywny 2011-03-21 02:12:41
Można różne rzeczy zarzucić Hogatowi ale nie to, że zwalnia bez powodu lub, że nie traktuje ludzi po ludzku. Najlepszy dowód to osoby, które po kilku latach spędzonych u innych pracodawców wróciły do Hogarta.
alek 2011-08-24 13:03:01
były może 2 takie w historii firmy. generalnie jest to firma nastawiona na [usunięte przez moderatora], w zamian nie dostaje nawet przyzwoitej pensji a jedynie obietnice (które nie są potem spełniane ze względu na kolejną zmianę systemu motywacyjnego).

NIE POLECAM - mierne miejsce pracy
SzkodaGadac 2014-10-30 09:20:15
Najgorsza firma jaką znam od środka. Powyższe komentarze nie są wyssane z palca. Nie warto tracić nerwów.
zniesmaczony 2015-03-09 16:00:12
Firma jakaś popaprana. Ostatnio zaczęło im przeszkadzać nawet palenie papierosów przed budynkiem. Zrobili aferę u administratora budynku.
Ludzie pokroju macierewicza.
orto 2016-05-20 16:59:56
widziałem że szukają obecnie specjalisty ds sprzedaży
Zostaw swoją opinię o Hogart Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hogart Sp. z o.o.