Opinie o Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika w Jarocin

Laszczak

Jaka 13tka ? 13tka juz sama nazwa wskazuje trzynasta pensja to co ludzie w galwano zarabiają 500 zł ? Niech sie [usunięte przez moderatora] nie ośmiesza 13 pensja jeśli ja zarabiam na rękę 1600 zł to z trzynastką mam dostać 3200 prawda , a nie 2100. A wy to nazywacie trzynastką ? Śmiech na sali

13 wypłata = 9.99 zł brutto

Jaka będzie \'\' trzynastka\'\' w tym roku? Jeżeli ktoś wie to niech da znać. Było pismo ze związków ale dobrze wiemy że oni są na usługach systemu i (usunięte przez administratora)zamiast pomagać nam - zwykłym pracownikom.

robson

Dajcie już spokój tym plotkom-dyrektor i tak się nie zmieni.J(usunięte przez administratora)a my i tak będziemy charować za grosze!!!

.........

Racja,zmiana dyrektora by sie przydała, bo uwazam ze zle zarzadza firma, stawia na kolesiostwo a to nie jest rozwiazanie tu są potrzebni ludzie którzy umia zarzadzac i wiedza co robic,jak na razie to w galwano chodzi sie jak po parku za raczke (dosłownie)....hehe

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
hilo

Tak Dyrktorem będzie (usunięte przez administratora)

ibi

no coś tak też mie się wydaje : )

lola

Podobno Pan (usunięte przez administratora) Odchodzi prawda to ?

Święty Mikołaj

Mówisz i masz :)

robson

Nowy rok nowe nadzieje nowe możliwości.Proszę żeby każdy zajął się tylko sobą i dał spokój innym.Mniej zakładowych romansów,oraz plotek,więcej kasy.a mniej pracy-tego życzę wam i oczywiście sobie.Niech poprawią się nasi kierownicy,oraz majstrowie,żeby nie traktowali nas jak roboli,ale także jako kolegów i ludzi.

Kadry - 2011-12-31 13:27:17 Szczęśliwego Nowego Roku w tym wielu podwyżek indywidualnych ,mniej pracy, dłuższych przerw ś niadaniowych Życzy Dział Kadrchyba na końcu zdania brakło wam : "HAHAHAHA"!

Święty Mikołaj

Electropoli mam gdzieś nie ma prezentów

kukuku

Aby ten nowy rok był lepszy dla wszystkich!!Szczęśliwego Nowego Roku życzy św.Mikołaj hahaha

Kadry

ala

mmmmm -- piszesz o szanowaniu polski a czy was szanują kierownicy , czy liderzy na liniach .Kogoś będziesz uczył szacunku a sam go nie masz, pokazujesz to krytykując na wstępie kogoś kto chce się przyjąć do galwano a pracował w wielu firmach . Tak że widzisz kto pracuje w Galwano sami mądrzy ludzie. Takich naprawdę gości którym można zaufać:) policzył byś na palcach obu rąk .POWODZENIA w przeprawie przez ten zakład

mmmm

he praca..jakbys był zetelnym pracownikiem to tyle firm bys nie zaliczył,i juz wywnioskowac mozna ztego cos,ze zmieniasz prace bo pewnie jest z Toba cos nie tak,a co do Polski to powinienes ja szanowac,a wtedy byc moze nie bedziesz zmieniał pracy

Praca

Będę jednak się próbował przyjąć.Tylko w nowym roku kasa strasznie mnie ciśnie.A kolorowo nie ma nigdzie a pracowałem już w paru firmach takich jak MM,Polmotors itp. i muszę powiedzieć że tam nie patrzą na pracownikow i się z nimi nie cackają to jest tylko polska jak narazie!!!!!

molo

Wreszcie cisza :) nikt nie japczy

jak widać to chyba sie co po niektórym od \'władzy\' poprzestawiało nie tylko na ktv. Brak szacunku i poszanowania już nawet nie dla czyjejś pracy, ale dla człowieka. Odzywki (usunięte przez administratora)pozostawiają wiele do zyczenia.

Daniel

śmiechu warte 8.25 i bedziesz tyrał jak wół(usunięte przez administratora).Przyjęcia tam zawsze są bo zawsze bedą się zwalniać :) Powodzenia

Gt

8,25zł na godz + premia 0-10% góra

Zostaw merytoryczną opinię o Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika - Jarocin

• Jak się pracuje w Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika?

Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika
2.9/5 Na podstawie 159 ocen.
  • Stalowa 33 lok. 6
    43-300 Jarocin