Kancelaria Adwokacka Grzegorza Fertaka

Opinie o Kancelaria Adwokacka Grzegorza Fertaka

anonim 2009-04-04 14:41:07
płana niska ale praca ambitna i rozwijająca
zawiedziony 2009-06-12 22:36:57
P. Mecenas przyjmie każdą sprawę. Za kasę przyjąłby każde zlecenie . Natomiast zapomina poinformować swoich klientów o przebiegu sprawy. A zwłaszcza negatywnym zakończeniu.
anonim 2009-12-19 00:34:05
zawiedziony - 2009-06-12 22:36:57

nie polecam Adwokata Fertaka brak profesionalizmu i uczciwosci tylko kasa sie liczy inc pozatym a Proces sadowy na ostatnim miejscu ----tragedia !
Paweł.o 2010-08-30 23:00:17
Polecam adwokata Fertaka , skuteczny ..
iksman 2016-04-21 20:20:52
jedna z niewielu kancelarii w Polsce, która ma tak przejrzyst,ą stronę www, nie mówiąc już o ich ofercie. Nie korzystałem z usług i nie znam jeszcze trafności działania, ale jak patrzę na przekrój oferty, to jestem pod wrażeniem kwalifikacji adwokackiej :)
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Adwokacka Grzegorza Fertaka - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Grzegorza Fertaka