P.T.C.

Opinie o P.T.C.

anonim 2009-06-01 14:35:53
Słowa kojarzące się z P.T.C. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, :
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... bardzo dobry.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są fantastyczni ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w P.T.C.pensje, kierownictwo, mozliwośc awansu
Najbardziej nie podobało mi się w P.T.C. zmiany:
anonim 2009-12-16 21:06:08
Firma bardzo zamkniętą. Bardzo hermetyczny system zatrudniania pracowników ( czyli patrz znajomości-polecenie). Wewnątrz firmy pracują całe rodziny, które bardzo mocno ograniczają ambicje nowych pracowników, a szczególnie tych, które dostały się do firmy w normalny sposób. Ogólnie gorąco nie polecam!!! Dlaczego bo gdy zwalnia się dobrych pracowników po to by dać miejsce innym związanym z np kierownictwem to jest chamstwo. Również szkolą i rozwijają się starzy pracownicy, którzy defakto tym próbują nadrabiać zaległości w stosunku do ambitnej i zdolnej młodzieży. Jeśli chcesz tam pracować to zastanów się 5 albo 10 razy. To co firma pisze o sobie to pic, mrzonki i takie tam. Rzeczywistość jest niestety inna.
on12ad 2010-01-14 20:40:07
hmmm.. całe rodziny?, pewnie masz rację, niestety to raczej już na porządku dziennym ,że tek jest- szkoda,dużo osób młodych chcących coś zrobić pewnie odchodzi po pewnym czasie nie mając nadzieii ca coś lepszego niż dożywotnie siedzenie na słuchawce- nie każdemu pisane piąć się wyżej.
Nadal tam pracujesz?. W Twojej ocenie widzę ,że dobrze oceniłaś warunki finansowe na jakim poziomie się plasowały?.

aps 2012-07-01 08:40:30
a jak tam jest teraz ? ostatnio dużo slyszałem od ludzi tam pracujących, że mocno się pogorszyly standardy pracy /zarobków po wejściu nowego zarządu ?
Krajan10 2013-04-08 18:34:51
[usunięte przez moderatora].PTC to fima którą biuro obsługi klienta cechuje natarczywe wydzwanianie klienta i wciskanie bubli.
Pozdrawiam.
Leszcz 2016-04-21 19:45:34
Warunki pracy poszły opczywiście w górę zresztą tak samo jak zarobki, a jaki pamiętasz jeszcze pioziom?
Zostaw swoją opinię o P.T.C. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.T.C.