Polmotor Sp. z o.o.

Opinie o Polmotor Sp. z o.o.

Ruler

Godne zarobki i dobra atmosfera. Pracodawca szanuje pracowników i ich pracę. Polecam.

@Sven

jaki argument jest za tymi sobotami, że miałyby być niepłatne? chyba, że one jakieś dobrowolne i nikt się raczej nie zjawia? podkreślasz rotację czyli z jakich przyczyn ludzie tu mimo wszystko przychodzą? co zachęca?

Xyz

Polecam pracę w firmie Polmotor. Rzetelna i stabilna na rynku firma z perspektywa rozwoju. Zapewnia bezpiecznie warunki pracy i płacy.

@Alicja

Zatrudnienie w Firmie jest na podstawie umowy o pracę. Natomiast pierwsze umowy, dają Pracodawcy możliwość sprawdzenia Pracownika, co w dalszej perspektywie skutkuje przekształcenie jej na umowę na czas nieokreślony.

Bartek

Firma stabilna, z długim stażem a przy tym dobry pracodawca więc tylko podjąć pracę.

@Bartek

Bartek może napiszesz coś więcej.

Gula

Witajcie, pracuję w firmie Polmotor od nieco ponad pół roku na sprzedaży. Popieram opinie pozytywne w postaci dobrych premii oraz sprawiedliwego dzielenia kasy. Nie ma systemu rywalizacji a jest wspólny worek i mi to pasuje. Atmosfera ok. Nie mam nic tej firmie do zarzucenia. Nie interesuję się tak szczegółowo tym, że były jakieś inspekcje pracy czy też nie oceniam pracy księgowych. Wydaję mi się, że to co pisze ktoś u góry w komentarzach odnośnie złego systemu pracy, zarobków i inspekcji pracy to osoba, która z jakiś względów odeszła z tej firmy i wylewa swoje złe wspomnienia na forum. Wiele osób pracujących w Polmotor chwali sobie pracę oraz warunki. Nie ma chyba takiego miejsca w którym byłoby idealnie. Ze swojej strony polecam pracę w tej firmie.

Interesuje mnie ta oferta dla mechanika, która została wystawiona na pewien portal. wskazują w niej wprost, że widełki płacowe mogą różnic się o nawet 6,500 pln. Interesuje mnie określenie z czego tak spora różnica wynika oraz to czy polecacie pracę?

Pracownik XYZ

Pracuje w tej firmie już wiele lat i nigdy się nie zdarzyło żeby moje wynagrodzenie było nie zgodne z tym co przepracowałam. Atmosfera firmie bardzo pozytywna. Pracownicy jak również kierownicy są zaangażowani w pracę. Mam wrażenie że negatywne opinie są pisane przez osoby którym nie udało się zrobić kariery w firmie i stąd wynika ich rozżalenie.

@Pracownik XYZ

Raczej opinia 2,3 nie wzięła sie z powietrza, atmosfera jest dobra bo ja tworzą tam ludzie. Niestety soboty, odrabianie za nie godzin i płatności za urlop to tylko niektóre negatywne czynniki. Praca dobra na początek przygody z motoryzacja.

@Xyz

a dużo tych czynników jest, skoro piszesz, że to tylko niektóre? wypiszesz? i dorzucasz, że praca dobra na początek kariery, z jakich przyczyn mimo wszystko?

XYZ
@Xyz

W woli wyjaśnienia - sobota jest dniem roboczym, co oznacza, że jeśli Pracownik pracuję w nią 6h to logicznym jest, że musi dopracować 2h w innym dzień, tak by wypracować nominalny czas pracy w miesiącu.

Xyz.
@XYZ

Czyli przy zrobieniu etatu sobota jest normalnym dniem? Za niedziele tez odbiera sie w stosunku 1:1? Mam dopracować 2 godziny żeby odebrać 6 nadgodzin, brawo zapraszam również do pracy w niedziele w tej firmie są takie możliwości.

Z
@Xyz.

Nie musiałbyś odpracowywać 2 godzin gdybyś w sobotę pracował 8 godziny, właśnie tak jest w Skodzie , tam w sobotę pracują 8 godziny i za sobotę odbierają dzień w tygodniu . To nie wina firmy takie są przepisy prawa pracy

PAN
@Z

Niestety mijasz się z prawdą: cały dzień wolny przysługuje bez względu na to, ile pracownik przepracował godzin w wolną od pracy sobotę. Jeśli wykonywał on pracę np. przez 3 godziny, ma prawo do całego dodatkowego dnia wolnego. W przepisach Prawa Pracy nie ma nic o "odpracowaniu" dwóch godzin jak ma to miejsce w Polmotorze.

Tedybear
@Z

Zgodnie z art. 1513 k.p. pracownikowi, który ze względu na okoliczności przewidziane w art. 151 § 1 k.p. (przyczyny uzasadniające pracę w godzinach nadliczbowych tj. prowadzenie akcji ratowniczej, usuwanie awarii, szczególne potrzeby pracodawcy) wykonywał pracę w dniu wolnym od pracy wynikającym z rozkładu czasu pracy w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, przysługuje w zamian inny dzień wolny od pracy udzielony pracownikowi do końca okresu rozliczeniowego, w terminie z nim uzgodnionym. Z powyższego wynika, że praca w dniu wolnym wynikającym z przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy (tj. u Pani - w sobotę) powinna być zrekompensowana udzieleniem innego dnia wolnego, nie później niż do końca okresu rozliczeniowego. Uprawnienie to powstaje niezależnie od ilości godzin zatrudnienia w dniu wolnym wynikającym z rozkładu - nawet jeżeli praca była wykonywana krótko, np. przez 3 godziny, pracownik może domagać się pełnego dnia wolnego w zamian. Należy podkreślić, że pracodawca nie ma prawa wyboru sposobu rekompensowania pracy w dniu wolnym wynikającym z przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy. Ustawowo przewidzianą formą jest udzielenie innego dnia wolnego od pracy - art. 1513 k.p. nie przewiduje możliwości wypłaty żadnego dodatkowego wynagrodzenia (nieudzielenie dnia wolnego, o którym mowa w art. 1513 k.p. jest wykroczeniem przeciwko prawom pracownika z art. 281 pkt 5 k.p. i jest zagrożone karą grzywny).

Nonek
@Z

Według kodeksu pracy w sobtę można przyjść nawet na godzinę a odbierasz cały dzień, jeżeli jesteś powyżej 8 godzin należą się dodatkowo pieniądze.

@PAN

Owszem należy się czas wolny za choćby 1h pracy w sobotę ale nie zwalnia to pracownika do wypracowania w okresie rozliczeniowym nominalnego czasu pracy, który obowiązuje w danym miesiącu. Co oznacza, że jeśli za sobotę pracownik wypracuję 1h i otrzyma dzień dolny to do czasu nominalnego brakuje mu 7h.

Tedybear Nowy wpis
@PAN

To zależy wszystko na jakim grafiku pracujesz. Jeśli to jest grafik zmianowy to musisz "dobić" w tygodniu godziny za sobotę. Jeśli pracujesz w sobotę 4h to masz dzień wolny, ale musisz odrobić 4h aby było 8.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Polmotor Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jakie są warunki zatrudnienia w Polmotor Sp. z o.o.?

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na OLX. W ogłoszeniu znajduje się opis stanowiska i oraz warunki zatrudnienia w Polmotor sp. z o.o.

Zuzanna

A jak wygląda rekrutacja na stanowisko asystentki w dziale sprzedaży? :) To rozmowa czy bardziej złożony proces?

@Zuzanna

Rekrutacja jest prowadzona w formie rozmowy

Joanna

I jest tylko jeden etap rekrutacji?

@Joanna

Tak. Pozdrawiam

Przemysław

Czy podczas tego etapu jest jakieś zadanie rekrutacyjne? Trzeba być na coś takiego przygotowanym?

Nowy wpis

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

- rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

Pytania odnoszące się do wykształcenia, dotychczasowego doświadczenia i umiejętności. Rozmowa przeprowadzona w miłej atmosferze.

Czy urlop w Polmotor Sp. z o.o. jest płatny 100%?

T

Nie ma znaczenia jak jest płatny, skoro wypłacają ci go w podstawie, a w premii uznaniowej ci go „wyrównuja”

@T

i to jest zgodne z przepisami czy nie bardzo? nikt o to jeszcze sie w firmie nie rościł przypadkiem?

Zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy.

Czy Polmotor Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Praca w Grupie Polmotor odbywa się w godzinach od 8-10 i 10-18.

Pracowałem trochę ponad rok, fajni ludzie, kierownicy w większości z dobrym podejściem, nie ma problemu z dłuższym urlopem czy wzięciem wolnego w środku tygodnia, wypłata zawsze na czas.

Ruler

@Ruler

Właśnie szukam jakichś informacji odnośnie zarobków tutaj. Możesz powiedzieć coś więcej, np jakieś widełki dać? Chce sobie sprawdzić czy opłaca mi się zmieniać pracę :)

Sven
@Joanna

Nie płaca za soboty,najniższa krajowa, brak płacenia za urlop bo jak pójdziesz to z ich śmiesznej premii ci zabiorą. Dobra praca na początek ale nic więcej, kiedyś szefostwo zupełnie inaczej wyglądało. (usunięte przez administratora)Duża rotacja nie jest przypadkowa można większe pieniądze dostać w markecie na kasie, tutaj trzeba robić na członków którzy kupują nieruchomości albo budują sie, a jak przychodzi temat podwyżki to potrafią rachunki pokazywać????.

@Sven

Panie z Biura bardzo fajne , pani z kadr bardzo miła osóbka klimat jak w domu cieplutki aż miło . Zatrudniłem się na myjnie pierwsze wrażenie odczułem ze jestem nie mile widziany , kolejne godziny to już widziałem gdzie i z kim mam pracować nie lubię chamstwa i dla tego zrezygnowałem z pracy . Po 3h juz wiedziałem że ocena już na ucho została powiedziana wiadomo o co chodzi przerabiałem te tematy i wiem jak to się odbywa wiec poco mam dusić się i udawać że jest super . Nie zgadzam się z oceną . Pozdrawiam

PRACOWNIK
@Marek

Z tego co wiem to na kolejny dzień chciał Pan wrócić do pracy. Więc chyba nie było tak źle jak Pan pisze. Powody Pana odejścia były inne niż Pan przedstawia. Opinia raczej nie rzetelna. Pozdrawiam.

@PRACOWNIK

Były inne niż się przedstawia.. Czyli? część odpowiedzialności tak czy siak spoczywa na firmie? w jakim zakresie? i zastanawiają mnie te odczucia, czasami można sądzić, że jest się niemile widzianym?

Kumpel

praca w tej firmie to parodia, (usunięte przez administratora). Nie polecam, pracowałem dośc długo, pracowali znajomi, wszyscy madrzejsi uciekli po konkurencjach. (usunięte przez administratora)Przy zwolnieniu potracenia za obowiazkowe szkolenia na ktore wysyłają, problem z dogadanie się w kwestii skrocenia okresu wypowiedzenia. Omijajcie to miejsce z daleka.

Ytd

Jeśli chodzi o Koszalin wszystko spoko dopóki robisz to co życzy sobie dyrektor(usunięte przez administratora). Ludzie cały czas zpieci nie polecam ludzie spoko tylko dyrektor (usunięte przez administratora)

@Ytd

Chyba żartujesz. Jak niby przy klientach tak robi? To jak oni reagują na to? Bo jeśli to prawda to chyba niezbyt przychylnie patrzą na firmę przez to? :/

@Ytd

Dziękujemy na „cenny” komentarz Pracowniku Ytd, bowiem każda opinia jest dla nas ważna i niezstąpiona. Jednak odnosząc się do Twojej wypowiedzi, należałoby zacząć Drogi były Pracowniku Ytd od oceny swojej postawy i kultury osobistej wobec Przełożonych. Sam poziom komentarza, jest poniżej krytyki a opinia nie ma pokrycia z rzeczywistością. W tym miejscu zaznaczyć należy, że Firma dokłada wszelkich starań aby Pracownicy byli zadowoleni, zmotywowani a praca oprócz pożyteczności była przyjemnością. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż Pracownicy w Firmie również Ci w Koszalinie posiadają wieloletni staż i mogą poszczycić się długoletnia pracą w Spółce. Były Pracowniku Ytd, życzymy Tobie sukcesów na dalszej drodze zawodowej!

ofert pracy

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy: (usunięte przez administratora)

@ofert pracy

Niestety oferta ukryta. Można jakoś inaczej zobaczyć?

ofert pracy
@Dorota

Zapraszam do przejrzenia ofert na stronie olx.

Tobiasz Mróz

Ponad rok temu brałem udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko elektromechanika. 4 gości, żaden z nich nie raczył się przedstawić. Najbardziej gadatliwy okazał się największym prostakiem jakiego kiedykolwiek poznałem. Jakaś masakra. Nie polecam absolutnie nikomu.

@Tobiasz Mróz

Dobrą masz pamięć że po pół roku wpadłeś tu napisać o rozmowie :D A jak z wymaganiami? Sporo trzeba było umieć, czy brali też ludzi bez doświadczenia?

Benio
@Paweł

No jakieś musisz mieć.

Stinger
@Paweł

Wiem o kim pisze i uwierz mi, że rozmowę, lub rozmowy akurat z tym człowiekiem będziesz pamiętał naprawdę długo... Specyficzny człowiek, nawet człowieka lodu potrafi zagotować.

@Stinger

To w sumie niefajna atmosfera już od samego początku... Można się chociaż na tej rekrutacji dowiedzieć czegoś o warunkach umowy i zarobkach?

Obecny pracownik

A ja myślę, że te komentarze negatywne pisze konkurencja!!!

@Obecny pracownik

Jaka konkurencja? Z tego co się orientuję jest to jedyny salon Renault i Dacia w Szczecinie ;)

Ktoś
@Obecny pracownik

A pozytywne dział marketingu !

Wolf

Jakieś nieporozumienie. Dzwonię cały dzień do daci nikt nie odbiera telefonu. Zamierzałem kupić dustera ale skoro nie można się dodzwonić (za co ci ludzie biorą pieniądze skoro tam nikt nie pracuje) to na pewno nie kupię i przestrzegam innych. Brak szacunku dla klientów to najgorsze świadectwo. Prezes firmy powinien zwolnić wszystkich i zatrudnić nowych

@Wolf

Uwaga!! Klient po Dacie przyszedł

Xxx
@Wolf

Nie pomyślałeś ze Ci ludzie pracują ciężko po 8 godzin dziennie, czasami robią nawet nadgodziny… Obsługują mnóstwo klientów i może dlatego nie mają czasu podnieść telefonu? Przez salon przechodzi co najmniej 100 klientów dziennie, telefonów też jest coś koło tego pewnie. Janusz chciał kupić Dustera w papciach w domu. Rusz się do salonu i zamów samochód. Na telefon nikt Ci nie sprzeda.

radio

jest jakis socjal w firmie np multisport lub medicover

XYZ
@radio

Jest

@radio

Pracodawca partycypuje w kosztach do karty Multisport oraz posiada bardzo dobry pakiet ubezpieczenia na życie.

zyx
@Xyz

pakiet za który i tak płaci pracownik

AG

Jeśli ktoś chce naprawdę pracować to znajdzie w Firmie możliwość zarówno samorozwoju jaki dobrego wynagrodzenia. Natomiast jeśli ktoś szuka "przelotnego" zahaczenia się na chwilę to niech nie oczekuje cudów ...

Alicja
@Xyz

Przez bezpieczne masz na myśli stabilne? W tym sensie, że np. jest umowa na czas nieokreślony?

@Alicja

Bartek

@Bartek

Bartek może napiszesz coś więcej.

Montag

Czy ktoś mógłby coś napisać jaka jest atmosfera. Jak się pracuje jako mechanik. No może coś o zarobkach? Jest ogłoszenie i nie wiem czy warto. Dzięki.

Tedy

@Pracownik Chyba pomyliłeś forum, możesz wyjaśnić dlaczego tu zostawiłeś taki wpis?

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotor Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Polmotor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotor Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotor Sp. z o.o.