Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Paranoja

Nie pracuje tam już od dłuższego czasu (na szczęście), ale widzę że nic się nie zmienia. Emil nadal różowe okulary... Sam sobie całuje jajka w komentarzach i szczyci się jaka to fajna praca, bo przecież food truck jest. Kurde człowieku, każdy w (usunięte przez administratora) ma tego food trucka jeżeli nie płacisz tak jak trzeba. I na koniec pytanie.... Gdzie jest Tomek z magazynu!?

@Paranoja

Gdzie jest kierownik Tomek? Na l4 jak większość za mobbing w firmie. Już w 1 dzień jego nieobecnośći szef chciał zbuntowac magazyn przeciwko niemu że ich zostawił itp. A każdy pracownik wie jak było naprawdę. Wielki szef nie mógł znieść że Tomek miał większy szacunek, wiedzę i uznanie wśród pracowników niż on sam i próbował go wymienić za nowego, który nie ogarnął tematu niestety i już go nie ma :) Zobaczymy co będzie po 1 większej inwenturze :)

Zainteresowany praca

Jakieś opinie odnośnie pracy na magazynie ? Widziałem oferta pracy. Czy jest ciężko ? Jak wyglądają zarobki tam?

TOMEK

masowo ludzie sie zwalniaja z tej firmy tak tu dobrze.... jak czytam opinie pozytywne o tej firmie kto pisze no kto kierownicza ola smiech na sali ktos napisal ze to kibel nie firma i to prawda juz polskich kierowcow praktycznie nie ma same szoszony których oszukuja na pieniądzach ale oni tez juz sie zwalniaja

@TOMEK

Masz racje, to jest tak duża ilość. Taka masa, że obecnie pracuje tam już -100 osób Hahahahaha

Jarych

Pozamiatane :D hahaha

Hahahahaha padłem :D

Dron
@TOMEK

Faktycznie, ostatnio jak pojechałem na serwis, a później zahaczyłem o food trucka to nikogo w tej firmie nie było! hahaha

BYKU
@Dron

Firma widmo!! hahahaha

@Hirek

nie moge z tych komentarzy, zaraz pekne haha

Hahahaha ale bzdura

@TOMEK

Słyszałam, że trzeba komitety kolejkowe wprowadzić bo tyle osób jest chętnych do pracy :)

@Igusia

Hahahaha

@TOMEK

nie wiem co brałeś ale Ci zaszkodziło hahaha

Kubix

Cześć wszystkim! Jak wygląda praca kierowcy w tej firmie na międzynarodówce? Jakie kierunki i jak płacą? Dużo kilometrów się robi? Zależy mi na dłuższych zjazdach do 3 tygodnie i wyjazdach do Francji i Hiszpanii.

Qwert

Lepiej szukaj innej firmy

Dramat
@Kubix

Omijaj szerokim łukiem, szkoda zdrowia i nerwów

Min
@Qwert

Omijać szerokim

Pomykacz
@Kubix

Kolego sprawa wygląda następująco: Hiszpanii nie ma dużo, Francji więcej. Dużo na Niemcy, Austrię, Belgię. Raz na miesiąc musisz zjechać na bazę a tak to możesz nie wychodzić z kabiny. 3 na 1 funkcjonuje bardzo dobrze. Jeśli nie jesteś z okolic Poznania to auto możesz trzymać pod domem. Kilometrów zrobisz 8-10 tys. Nie ma częściówek co jest dużym plusem. Jeśli masz uprawnienia na wózki to dodatkowo na rozładunkach zarabiasz. EKO w nowych DAFach łatwo zrobić, dobrze wyposażone i dobre auta. Awarii praktycznie brak. W kwestii zarobków to z premiami wychodzisz naprawdę dobrze. Dieta teraz podskoczyła do 60 EUR. Ja pracę polecam. Nie słuchaj napinaczy na forum bo tutaj tylko rzygi lecą. Podjedź w wolnej chwili na plac i pogadaj z kierowcami przy Food Trucku to powiedzą Ci jak jest naprawdę.

Maszon
@Pomykacz

U maszona 2 tygodnie w trasie na 2 tygodnie w domu gwarantowane 6 tys (w tym podstawa 2600 brutto, i pełen etat). W systemie 2 tygodnie/ weekend gwarantowane 9 tys zł, podstawa jak wyżej. Więc dość skromne zarobki macie. Do tego te CFy...

Bolek
@Maszon

skromne? a gdzie wyczytałes ile wynoszą :)))))) kolega pisał o kilometrach ale widzę ze zbyt spostrzegawczy to ty nie jesteś. pewnie pensję brutto z netto mylisz hihihihihhi. dietka powyżej 6000 + podstawa powyżej 2000 + eko i bezszkodowosc ponad 1000. jeszcze mam za rozladunki palfingerem dodatek. tak sie mniej wiecej zarabia w marathonie. cfy sobie chwalę. nie wiem co chcesz od tego auta. przesiadlem sie z volvo 460 fh i dla mnie kabina w dafie duzo wygodniejsza. auto regularnie serwisowane sie nie psuje i nie masz przestojow z uwagi na serwis.

@Maszon

pracowalem u maszona przed maratonem i powiem tylko tyle HAHAHAHA!!! Jak jestes zadowolony to sie tam kiś! hahaha rozbawiles mnie :D

@Bolek

Tez jestem bardzo zadowolony i nie rozumiem takich ludzi ale przynajmniej sie posmialem hahahaha

@Maszon

Hahahaha jaka z (usunięte przez administratora) reklama haha

@Maszon

Brakuje tylko gwiazdki w tej ofercie :) * wartość pensji uwzględnia zysk z kręcenia lodów

@Maszon

Daj spokój z tym maszonem hahahaha

@Maszon

aż tak źle u Was jest że takie posty robicie? hahahahha

Kierowca

wszystko sprawnie na rozmowie same konkrety jaka stawka za co premie. po rozmowie od razu info z kim pierwsze jazdy. mam doswiadczenie to szkolenie krutkie.

od razu warto wiedziec jaki tryb pracy sie wybiera a sa do wyboru rozne co jest fajne bo mozna doapsowac sobie wedlug potrzeb

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Grubcio

Marathon spoko firma. Pracuję 4 lata jako kierowca. Trasy długie, robię ponad 7-8 tyś. km. Nie powiem o firmie złego słowa. Zawsze wszystko da się wyjaśnić. Najważniejsze dla mnie że dieta i wypłata punktualnie. Nie martwię się o to. pod tym względem firma bardzo solidna. Auta są ok z dużymi kabinami. Osobiście wolałem Volvo ale DAF też dobry. Silnik mógłby mocniejszy być. Niby towary lekkie ale gdy ma się ponad 20t to pod górkę czuć że nie ciągnie.

@Grubcio

Taaaaaak firma fest.na bazie kierowca nie moze spac w kabinie bo prezes zabronil. Potrafi w nocy obudzic i wyprosic delikwenta. I co w takiej sytuacji ma zrobic biedny ukrainiec?

Miki
@Magazyn

Ja się nie dziwię. Przerwa jest po to żeby odpocząć a nie dziadować w kabinie na rozgrzanym placu. Wiadomo że koledzy z Ukrainy chcą zarobić jak najwięcej ale nie kosztem zdrowia i życia. Hotel na 2 dni kosztuje 150-200 zł. Jakby się zrzucić w dwie osoby to jeszcze taniej. Prysznic, TV, internet, wygodne łóżko. Piwko wieczorem wypijesz, nad jezioro do Iwna się nawet przejść można. Wracasz wtedy do pracy wypoczęty i możesz jechać na 2-3 tygodnie w trasę.

Waldek
@Miki

święte słowa kolego. już jeden taki był co prawie zszedł na zawał bo chciał mieszkać w ciężarówce 3 miesiące. ja z kostrzyna do poznania pociągiem jadę za parę złotych. potem polskim busem do domu jadę wypocząć.

Rafał
@Grubcio

... Wy w tym biurze to chyba macie ludzi za (usunięte przez administratora)... Przecież to tak widać kto pisze te bzdury, że tylko bardziej się osmieszacie XD

Popieram kolegę.

@Grubcio

Popieram w 100% sam też miałem różne sytuacje ale zawsze udało się wszystko wyjaśnić ale trzeba rozmawiać!

@Magazyn

zacznijmy od tego, że baza to nie noclegownia

DArek

Ukończyłem szkolenie i zaczynam trasy sam! Jestem mocno najarany ???? Wszystko wygląda na to, że będzie naprawdę spoko, dlatego też polecam innym, nowym w transporcie :D Szerokości Koledzy!

Kpr.Wiaderny
@DArek

Jak długo jeździłes na szkoleniu z drugim kierowcą? Jaki system jazdy wybrałeś? Jaki system kierowcy najczęściej wybierają?

Podróżnik
@Kpr.Wiaderny

Zależy czy masz żonę i dzieci. Jeśli nie to 2 na weekend. Jeśli tak to 4 na 1 :D

Młody Wilk
@Podróżnik

Powinieneś zostać chyba marynarzem z takim nastawieniem. 4 na 1 chyba nigdzie nie ma. Raz w miesiącu w Marathonie trzeba zjechać na bazę żeby zrobić oględziny pojazdu i ewentualny serwis. Nowe DAFy się nie psują za często. Najczęściej kleją mi plandekę i tyle. Polecam 2 na weekend, zarobki dobre.

@DArek

Fajnie, że jest nas coraz więcej, powodzenia młody i korzystaj z floty. Szerokości :)

Jan
@Młody Wilk

4 dni w domu w mcu!? Dzieci Cię nie kochają a żona a nie chce oglądać!?

kpr.Wiaderny
@Młody Wilk

Mój boże 4/1 czy nawet 2/week, to naprawdę systemy raczej dla bezdomnych, rozwodników czy kawalerów. Tylko nie mówcie, że robicie to z pasji do zawodu ;)

@DArek

Brawo! I witaj w teamie marathonczykow :)

Super! Szerokości :)

@DArek

Brawo, praca w transporcie jest tylko dla tych co to lubią :)

Serwis

Cześć! Proszę o informację na temat pracy w serwisie samochodowym na stanowisku doradcy serwisowego. Interesuje mnie ilość obowiązków i atmosfera w pracy.

@Serwis

Hej, Spoko praca, bardzo fajni ludzie! Wiadomo, nie nudzisz się bo flota z roku na rok coraz większa ale atmosfera jest bardzo dobra. Do tego od jakiegoś czasu jest food truck z bardzo dobrym jedzeniem, więc z głodu też nie umrzesz ;-)

@Zajdek

Tylko musisz mówić po ukrainsku bo Polaków mało

@Magazyn

Z każdym się bez problemu dogadasz. Po polsku wszyscy się komunikują a przy trudniejszych tematach na miejscu masz 2 chłopaków ze wschodu co tłumaczą perfect. Nie masz się czego obawiać. Kierowca najczęściej fotki wysyła i od razu wiesz co jest do zrobienia. W tych nowych DAFach to najczęściej się psują błotniki, he he. Same się rysują i wyginają.

@Serwis

Ziomek tam pracuje i nie narzeka na nude ;) ale mówił ze spoko są tam ludzi :)

@Serwis

Praca typowa jak to w serwisie ale atmosfera (usunięte przez administratora) :)

@Serwis

Pracy jest dużo ale za to masz (usunięte przez administratora) ziomków :)

Dks

Najgorszy pracodawca u którego pracowałam. Nie można tam nikomu ufać. Kombinatorstwo i mega rotacja tak w skrócie. Skład się zmienia co parę miesięcy, pozostają niedobitki bez charakteru lub Ci co się boją odejść bo nie znajdą pracy. Inni nie wytrzymują psychicznie. Jeżeli chcesz zachować zdrowie odpuść na wstępie.

Zadziwiona O.O
@Dks

hahahah jest taka sytuacja na rynku pracy że każdy się boi odejść bo bezrobocie na 5 lat gwarantowane. Człowieku (albo kobieto) napisz coś konkretnie. W jakim dziale pracowałeś albo czym się zajmowałeś. Firma jest na tyle duża że niektórzy ludzie się dobrze nie znają bo widzą się raz na miesiąc. Nie wyszło ci to nie obwiniaj innych. Może po prostu twój charakter nie pasuje do charakteru firmy. Tak jak w związku. Jeśli nie ma chemii to nic nie zrobisz, ale nie wpisuj później hejtu na forach. Po prostu musisz znaleźć tę jedyną (firmę czy osobę :) Ja mam staż w Marathonie już ponad 3 lata i praca daje mi dużo szczęścia.

@Zadziwiona O.O

rozwaliłeś mnie "człowieku albo kobieto" hahaha :D

SMOK

Rekrutacja szybka, sprawna i konkretna. Później robota i tu mogę powiedzieć, że jest wszystko zgodnie z ustaleniami. Nie ma lipy z kasą, a furki nowe, dodatkowy hajs za czystą kabinę. Oprócz tego automat i banalne trasy :-)

Yuri

Nice company. Good HR with papers. Nice money. New trucks.

Malina
@Yuri

ha ha ha. Widać i foreinersi się pojawili na forum. Bardzo dobrze w końcu firma jest "international".

@Yuri

Szok ale pozytywny :)

Jacek

Witam, piszę z pytaniem jakie macie zdanie na temat pracy na magazynie, ogólny format pracy, co należy do obowiązków? Co jest wymagane? (oprócz uprawnień na wózki widłowe UDT) Jak wyglądają mniej więcej zarobki na stanowisku magazyniera? Co jest dodatkowo oferowane do co miesięcznej wypłaty, premia, opieka medyczna, multisport itd. ? Z góry dziękuje za odpowiedź

@Jacek

Witam Możesz przyjść zapytać na magazyn. Informacje otrzymasz z pierwszej ręki i szczegolowe Pozdrawiam

Magazynier-akrobata
@Jacek

Magazyn nowoczesny. Wózki wszystkie Still - bajka się prowadzą. Nowy kierownik ogarnięty z doświadczeniem z 20 razy większych obiektów z Niemiec. Z brygadzistami też się łatwo dogadać. Zasuwać trzeba ale zgodnie z normą BHP. Na miejscu jest chłopak co się zajmuje normami i pilnuje wszystkiego. Wiem że firma szuka teraz do obsługi akumulatorów osób. Dobra fucha. Latem praca super bo chłodek. Zimną trzeba się ciepło ubierać ale nie jest źle. Każdy ma krótkofalówkę więc jest dobra komunikacja i nie trzeba biegać bez sensu.

ADR
@Jacek

płaca spoko jestem zadowolony. jest multisport ale dodatkowo płatny. darmowa opieka medyczna w enelmed i ubezpieczenie za granicą dla ciebie i rodziny na duży plus. pakiet szeroki i dużo lepszy niż luxmed jaki miałem wcześniej. magazyn jak na swój potencjał to jest w miarę spokojny. nie ma natłoku rozładunków i załadunków. trochę wewnętrznej pracy jest bo robimy kompletacje. idealne jakbyś miał na podest ruchomy papiery będzie większa kaska pewnie.

Bizon
@Jacek

Nowoczesny magazyn - pierwsza klasa! nowe regały, nowe wózki, nawet kierownik jest nowy :) Brygadziści są w porządku ! Sam magazyn czysty, latem jest przyjemnie chłodno, a zimą nawet w miarę ciepło. Nie ma skakania po trawersach jak małpa, jest to zakazane. Są też różne benefity i na pewno się nie nudzisz bo trzeba zasuwać, generalnie praca jak każda ale ze spoko ludźmi.

Dzidek
@ADR

Multisport dodatkowo płatny Enel med dodatkowo płatny Dieta wzrosła do 60 ojro wypłata taka sama jak dotad. Nic tylko sie zatrudniac ????

Zuch
@Dzidek

Kolego, ale na magazynie dietki nie płacą :)))) No chyba, że jak się Ziemia obraca to magazyn się przemieszcza i dietka się naliczy za trasę dookoła planety.

Dzidek
@Zuch

Czytaj ze zrozumieniem kolego. Chodzilo o to klamstwo na klamstwie klamstwem pogania. Nie ufaj tej firmie na zadnym poziomie

@Jacek

Kolega pracuje w magazynie i nie narzeka ale też się nie nudzi :) Z tego co mówił to praca jak wszędzie ale za to magazyn czysty i nie uprawiasz akrobatyki magazynowej :P z dodatków ma opiekę medyczną i multisporta.

@Dzidek

Koleżko to nie firma ci zabiera za opiekę tylko p. premier z US i ZUS na czele. Nie wiem czy wiesz ale od wszelkich benefitów dla pracownika płacisz podatek żebyś przypadkiem nie miał za dobrze. Przerabiałem ten temat w poprzedniej firmie gdy dopisałem żonę do opieki medycznej w wyższym pakiecie. Firma dopłacała połowę ale od tej połowy kadry musiały mi podatek naliczyć bo to przychód.

Warehouse
@Jacek

Każdy napisany komentarz odnośnie magazynu to zwykle kłamstwo napisane przez pracowników biura a nie pracowników magazynu którzy piszą to co muszą. Zawsze jest tak samo obiecać złote góry, wykorzystać (usunięte przez administratora)i wymienić. Na Depresję kazdy tam choruje Tyle w temacie jeżeli chodzi o pracę na magazynie. Zdecydowanie nie polecam

Nikos
@Warehouse

Potwierdzam, tak niestety jest. Szkoda tylko ludzi którzy chcą Normalnie pracować, a niedowiarków zapraszam do pracy ???? Każdy sam musi sie przekonać jak jest ????????????

JANEK
@Jacek

z tego co wiem to praca jak kazda, zawsze mozesz przyjsc i pogadac z ludzmi.

Nikos
@JANEK

No jeśli to jest dla Ciebie praca jak każda to współczuję pracy i doświadczenia zawodowego. I domyślam się że tam nie pracowałeś skoro " słyszałeś ". To jest miejsce dla pracowników którzy pracowali i chcą podzielić się swoimi odczuciami a nie domysłami. Szkoda zdrowia i czasu, ale można spróbować może akurat będzie odpowiadać -))))) ale wystarczy zobaczyć jaka tam jest rotacja, jak kiedyś w gównianych firmach

Cichy
@Nikos

Magazyn odwiedzam tylko na rozładunku i twarze chłopaków ciągle te same i znajome. Tylko szefostwo się tam zmieniło. Brygadziści na pewno ci sami od kiedy pamiętam. A rotacja teraz to chyba już normalne zjawisko w firmach. Każdy szuka szczęścia bo trawa za płotem wydaje się zawsze bardziej zielona. To taka pułapka naiwności. Ja w Marathonie pracuję już czwarty rok i widzę jaki przeskok się dokonał przez ten okres.

@Jacek

Nie ma skakania jak cyrkowa malpa ale pracy jest tam dużo.

Marathon
@szparag

Są filmiki jak było skakanie jak cyrkowa małpa, prawda Emil?

@Marathon

Podaj linka proszę, chcę to zobaczyć :) Jedyny filmik z magazynu jaki znam to świąteczne życzenia.

Kierowca
@Magazynier-akrobata

Witam, odwiedzam was często i chciałem ugrać robotę jako kierowca ale jeśli chodzi niby o kierownika magazynu, siedzi zaraz na wejściu do kontenera - biura Jest nie zbyt uprzejmy nic nie wie i tylko czeka kiedy magazynier coś załatwi w sprawie awizacje. Coś tam było o obiekcie 20 plus. A u was na zmianę jest 1 lub 2 magazynierow którzy robią jakieś wysyłki. Nie wygląda to dobrze. Drodzy Pracodawcy

Chudy
@Kierowca

Do kadr zadzwoń. Tam się dowiesz wszystkiego. Teraz firma montuje nowe regały więc może widziałeś pracowników innej firmy.

Marathon
@Igusia

Inspekcja pracy jest w posiadaniu tego nagrania, pozdrawiam :).

@Marathon

DOBRE !!!! Widziałem ostatnio ITD przy firmie Marathon. Kurde widać wpadają coraz częściej. Łapy mieli pełne ale nie roboty tylko burgerów z Food Trucka!!!!!! Plac Marathonu to najbezpieczniejszy plac w okolicy. Widziałem jak na jedzenie wpada policja, krokodylki i raz straż. Za mycie większego auta dostajesz obiad gratis. pewnie jest jakaś specjalna zniżka dla służb mundurowych.

Siwy
@Chochlik internetowy

Jeszcze tylko UFO brakuje ;)

@Jacek

Praca jak w każdym magazynie ale za to obiekt jest nowy, czysty i porządne wózki. Dużym plusem tez jest to ze fajnie ludzie tam pracują.

Fffff

Ma ktoś informacje na temat specjalisty ds gosp magazynowej? Jakie zarobki, ile zmian, ludzie czy są ok?

@Fffff

Kolego najlepiej umów się na rozmowę. Pensja zależy od doświadczenia i zakresu obowiązków. Firma dobrze płaci. Atmosfera bardzo dobra, jest robota, nie ma się kiedy nudzić.

Miki
@Fffff

Słyszałem że mają nowe osoby zatrudnić bo kontakt się rozrasta. Dzwoń do firmy pewnie szukają.

Siwy
@Miki

Wiem że do biura i na magazyn. Chłopaki tam zadowolone. Wózki nowe i magazyn dobrze wyposażony.

@Fffff

Najlepiej umów się na rozmowę, wiem ze tam są fajni ludzie :)

jonasz

Pracuje już 5 lat i nie narzekam. Wszystko płacone terminowo, dodatkowa kasa za czystą kabinę i spoko diety. W trasach automaty i jeżdżę nową flotą. Wiem ze tez jest fajna opcja szkoleń dla nowych kierowców bez doświadczenia.

Stacja paliw

(usunięte przez administratora) Tankowałbym razem z tą Panią :)

Młody Wilk
@Stacja paliw

Chcę pracować w Marathonie :D Szkoliłbym się całymi dniami i nocami.

@Stacja paliw

oooo!! nie wiedziałem, że jesteśmy tak obecni w internecie :)

LoverBoy

Już teraz wiem czym była inspirowana nazwa food trucka - MNIAM :D

@LoverBoy

Wincyj!!!!

@Stacja paliw

Szkoda ze admin usunal linka :(

@Stacja paliw

Wpiszcie na YT "Instrukcja korzystania ze stacji paliw Marathon Petrol" i znajdziecie.

@Chochlik internetowy

Więcej filmów proszę!!!!

jozek

Jezdze juz 3 miechy i jestem bardzo zadowolony. Kaske mam na czas, staram sie zawsze miec kabine czysta i jest ok! Latwe trasy, landowkami nie jezdze, wszedzie automaty, flota nowa. Dobrze sie pracje i mam nadzieje ze tak bedzie :)

@jozek

Trafiłeś do fajnej firmy, gdzie są naprawdę w porządku ludzie, więc ucz się i jak nie wiesz to pytaj. Praca sama w sobie jest prosta i przyjemna ale wiadomo, że dla tych co lubią jeździć! :)

@jozek

Ostatnio dużo nowych jeździ ale będzie jeszcze więcej bo flota rośnie i zleceń coraz więcej

KRAKERS

Git robota, glownie jezdze do Niemiec. Dietka też pasuje 60 EUR, korzystałem tez z serwisu w Kostrzynie - spoko ludzie. W czasie serwisu mozna podejsc do food trucka na dobre zarelko :)

jozek
@KRAKERS

potwierdzam, mozna smialo jesc :)

@KRAKERS

Robota jest ok, a żarcie (usunięte przez administratora) urywa :)

Szybki CF

Dietka rośnie do 60 eurasków. To lubię. Głos ludu w końcu został wysłuchany. Nie taki zły ten Marathon :) Szerokości koledzy.

Tomi
@Szybki CF

Bede po pensje jezdzil autem teraz. (usunięte przez administratora) cos tam trafia Emil piekny ruch tylko tak dalej.

Mati
@Szybki CF

Chciałbym zobaczyć miny tych co odeszli do maszonów i innych bo 2 euro więcej dostali. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

@Szybki CF

Dieta urosła, ale dodatki do podstawy zmalały o 700 zł brutto jakbyś tego nie zauważył...

@Szybki CF

Po za tym te dodatkowe ubezpieczenie OC... Ciekawe ile za to zapłacimy...?

Ktoś
@Mati

Ale sciema. Przecież że nic nie ma za darmo. W tej firmie jak coś dostaje to potem trzeba oddać. Zawsze tak było i jest ze za darmo nic nie ma. Napewno jakiś kolejny wałek będzie. Paru kierowców nie dostanie pełnej wyplaty i już zaoszczędzone. Prezes krzywdy nie da sobie zrobić. A swoją drogą dobra reklama i tylko i nic wiecej . Dobra firma się skończyła z momentem przejścia do Kostrzynia i zrobienia firmy ukrainsko polskiej. Była dobra firma, a teraz zostało tylko wspomnieni

@Szybki CF

Haha tak ci wzrosła ze premie zmniejszył co były wliczone w podstawę i wyjdzie ci ze zarejestrowany od najniższej krajowej :) czyli na swoje wyjdzie jest tak porobione ze się nie doliczysz

Pasikonik
@Szybki CF

Też się ucieszyłem z tej informacji :)

Kabanos
@Szybki CF

Myślałem, że to plotka ale jednak nie. Super informacja :)

Haha
@Szybki CF

No tylko po Polsce dieta 35 zł bez spania w kabinie a jak będziesz pracował w piątek zjazdów 10 godzin to ci podziela razy 3 i wypłaty za dniowe masz 10 zł śmiech na sali

Kazik
@Szybki CF

Wszystko się zmienia na lepsze, a praca prosta i przyjemna. Teraz dodatkowo za lepszą kasę.

@Kazik

Lepsza kasa? A te 700 zł mniej brutto do podstawy to już nie zauważyłeś?

@Mati

Już widać ich miny, wracają z pretensjami i żalem.

@Kabanos

Żadne plotki, mamy 60 :)

Jarych
@Szybki CF

Dokładnie, tylko śmigać :)

Dudek
@Szybki CF

To była bardzo dobra wiadomość!

Damien

Zaczynają wracać :)

@Xmen

Ubezpieczenie za jakieś grosze. 100 zł za to że mam święty spokój? To nie jest wygórowana cena. Gadałem z Tomkiem z ubezpieczeń. Jeśli jesteś dobrym kierowcą to nie masz z własnej winy więcej jak 1-2 szkód na rok i na taką ewentualność chroni cię polisa. No przytrzesz czasem błotnik o rampę czy coś. Każdemu się może zdarzyć. I teraz wszystko pójdzie z polisy.

@Michał

Dobry kierowca ????tam nie ma żadnych ulg dla kierowcy a Artur nie dość ze tylko siedzi to jeszzcze zabiera bezszkodowość mimo ze żadnej szkody nie było jak to on mówi pomylił się ,człowieku ty ciagle się mylisz chyba tak ci prezesa kazał robić albo ty liżesz d.. prezesowi .Łukasz od eco tez miał prykas zabierać eco ze jak się pula pieniędzy uzbiera to da mu premie i Łukaszka przekręcił ????

Grzegorz
@Szybki CF

Głos ???? i tak cię okr.ada co miesiąc, jest tak porobione ze nigdy się nie doliczysz czemu nie jest podane ze dniówka Np 250 zł tylko ze 50 diety bo nigdy nie wiesz z jakiego kursy sobie obliczyć a po Polsce a dzień jazdy wyjdzie 30 zł a raz wyjdzie 70 zł kierowcy przestańcie się szmacić za te grosze jest tyle firm fajnych tylko trzeba umieć poszukać

@Grzegorz

Kolego ja widzę że ty musisz się trochę podszkolić z przepisów. Dieta zależy od czasu pracy i nie zawsze dostaniesz 100% stawki. Wszystko ustala Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

@Michał

Żaden pieniądz, a masz spokój.

@Szybki CF

Od razu przyjemniej robi się trasy :)

Lol
@Wujcio

Wujcio, "miszczuniu" jak chcesz już kogoś pouczać to przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem te przepisy... Po pierwsze dieta nie jest wynagrodzeniem za pracę, tylko zwrotem kosztów podróży służbowej. Liczona jest od początku, do końca trwania podróży służbowej. W internecie masz pełno artykułów, gdzie wyjaśnione są zależności wysokości diety od czasu trwania podróży służbowej. Czas pracy nie ma tu żadnego znaczenia. Bo ktoś np. może być pełne 7 dób w podróży służbowej, przy czym pracuje tylko po kilka godzin na dzień, a mimo tego przysługuje mu pełna dieta.

FRANEK
@Mati

Kumpel dzwonił do mnie wczoraj, że będzie chciał wrócić :D to chyba nie jest tak źle :)

Nie długo na żywo się spotkamy
@Haha

Dokładnie ja tez się od tej firmy uwolnilem banda br..udas..ów w tej spedycji a Ola na czele która pewna siebie bo ja szef na boku ....ob....r

Stary Driver
@Hirek

Weź chłopaku młotek i tak porządnie w łeb sie je.... za nim kolejne mądrości napiszesz. Komentarze z biura zabawne, ale nie słyszałem żeby ktoś jeszcze z płaczem wracał do tej firmy.

Grzegorz
@Lol

Dokładnie ,tłumaczysz mu jak to de...bi .l jest i robi u złodzieja on takich potrzebuje Hahah

Dron
@Szybki CF

To było miłe zaskoczenie :)

@Szybki CF

to bylo najlepsze info w maju!

Marian
@Szybki CF

Jak dla mnie to może rosnąć co miesiąc ;)

@Szybki CF

Jak dla mnie to może rosnąć co miesiąc :)

BYKU

Po 3 miechach mogę śmiało stwierdzić, że całkiem do rzeczy ta firma. Jest mocno pilnowane, żeby kabina była czysta ale i dobrze, bo dużo czasu się tu spędza. Trasy są proste, nowa flota, dieta powyżej średniej rynkowej. Spoko jest też to, że auto mam często pod chatę :)

adej
@BYKU

ha ha z tom kabinom to ro...zjeba...les koment. fakt faktem ze dowalaja kare za (usunięte przez administratora) ale ogulnie wszyscy sie przyzwyczajili i kazdy dba o porzadek. pracuje prawie rok i wiadomo ze moglo byc lepiej ale tak ogulnie to jestem zadowolony. trasy mam na jukej i francje wiec fajnie. w te upaly tylko lipa jest z klima w dachu bo nie daje rady. w serwisie powiedzieli ze taki jej urok.

@BYKU

hahahaha fakt! kabina dobrze jak jest wylizana :P

@BYKU

Śmiało mogę powiedzieć, że jest ok. Fakt, faktem, że o kabinę trzeba dbać bo inaczej karny (usunięte przez administratora) hahaha ale co kasa na czas, wszędzie automaty, flota też jest ok. Dużo jezdze do Niemiec, Belgii też jeżdzę do Francji. Nie narzekam :)

Marian
@KRAKERS

Zawsze można się z tego śmiać ale jednak przyjemniej się jeździ jak jest czysto. Kiedyś woziłem trzodę chlewną, a później jeździłem dla kolejnej firmy i tam kabiny były tak ujebane, że nawet jak byś tam nasrał to i tak nikt by tego nie zauważył.

@BYKU

na początku też musiałem się pilnować z kabiną :D

@BYKU

Kabina od zawsze była hitem :)

JANEK

Jezdze już wiele lat dla marathona i wiele tu widziałem. Pamietam jeszcze czasy wolczynskiej i teraz jest dużo lepiej. Firma miala jak kazda lepsze i gorsze dni ale teraz idzie dynamicznie do przodu. Plusem jest to ze jezdzi sie nowymi pojazdami, a często mam go pod domem. Jeżeli chodzi o trasy to sa generalnie proste i wszystkie opłaty sa w automacie. Ekipa z serwisu jest bardzo sprawna i szybka, a od jakiegoś czasu jest tez możliwość zjedzenia czegos na miejscu w Kostrzynie. Generalnie, pracuje się dobrze i jestem zadowolony.

@JANEK

Dobrze Cię znam, teraz tez jestem zadowolony ale ty juz jesteś weteran. Szerokości kolego :)

Waldi

Pracuję od 3mcy. Szukałem normalnej firmy do pracy przez jakiś czas. Wszyscy obiecują złote góry a jak mi jedna babka z kadr naobiecywała że będę 10 tyś zarabiał to przy pierwszej wypłacie było ledwo 7 tyś. Tutaj dyspozytorka ogień. Dobrze działa wszystko. Mam od razu trasę wyznaczoną z dokładnymi danymi gps więc duża wygoda. Skanowanie dokumentów przez transicsa było na początku upierdliwe ale już przywykłem i zajmuje to kilka chwil. Fajnie że rozmowy z domem są za darmo i bez limitu. To dla mnie duży plus. Firma na pewno serwis musi poprawić ale i tak działa lepiej niż poprzednio gdzie mechanik pół roku uczył się klucza używać. Teraz widzę trudno o mechanika dobrego sami socjologowie.

@Waldi

Ja poskakalem juz po firmach i mogę się przyznać ze w sumie, tu mi jest najlepiej mimo, że kiedyś już raz z tej firmy odszedłem. Ale to była wołczyńska wiec wszystko jasne hehehe

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marathon International sp kom. i sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1219 ocen.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.