EL-HURT Jolanta Grudzień

Elbląg

Opinie o EL-HURT Jolanta Grudzień

anonim 2010-11-16 17:42:52
Ostrzegam wszystkich ewentualnych pracowników przed zatrudnieniem się w Firmie EL-HURT Hurtownia Artykułów Mięsnych w Elblągu, ul. Kochanowskiego 11. (usunięte przez administratora) pracowników ,oraz brak płynności finansowej na wypłaty dla pracowników pracujących na umowy o dzieło/zlecenie. Atmosfera w firmie łamiąca wszelkie regóły moralne i finansowe.
Kuba 2010-12-22 18:50:50
Jestem pracownikiem ECM EL-HURT ELBLĄG od 5 lat i nigdy nie było problemu z wypłatami. Wynagrodzenie zawsze na czas jako jedna z nielicznych elbląskiech firm.
anonim 2012-01-25 22:20:14
Ja również spedziłam tam wiele lat i może problemów z wynagrodzeniem nie było ale dla pracowników na pełen etat z normalną umową ale nie dla tych którzy pracowali na umowe zlecenie/o dzieło.Z tą atmosferą nasz poprzednik ma świętą racje.Pracowałam tam w biurze więc wiem coś na temat płac i wykorzystywania pracowników na MAXA.Szefostwo jest bardzo miłe jak czegoś potrzebuje (okres śwąteczny itp.)a póżniej mają cie w (usunięte przez administratora) i kąbinują jak tu zapłacić grosze a najlepiej NIC.
mariusz605 2014-06-22 17:46:34
No to może osoby pracujące tam wypowiedzą się jeszcze raz, czy dalej podtrzymują że to super firma..... Jako klient wiem że dwie oddane pracownice wyleciały z powodu przyjęcia sobie na staż innych z urzędu pracy.Tak właśnie PIP wspomaga prywaciarzy. W dodatku byłem wielokrotnie świadkiem jak chamski szef odzywa się do pracowników nie zważając nawet na kupujących. Szkoda że nie trafił przy tym na męża którejś z pracownic bo pewnie dostał by po ryju!
piter 2014-09-17 21:02:55
Oszukują na wypłatach i płacą z opóżnieniami. Umowa na gębę a potem nic niby nie pamiętają. Nie wypełnione umowy z podpisami pracowników leżą w szufladzie w piwnicy.
Pracownica 2014-12-16 15:30:54
El-hurt nadal funkcjonuje warunki sie zmieniły płaca na Elblag nie jest zła co do szefostwa to maja leprze i gorsze dni ale można sie dogadać.
dobry 2015-01-31 23:45:15
dobre pytanie zadales staszek - mnie interesuje praca w elhurcie ale bardziejni zsama praca interesuje mnie sawka jak mozna dostac. wiecie jak to jest - mam za soba jedna prace w ktorej kokosow nie dostawalem ale coz tu zrobic takie zycie. mozecie powiedziec mi cos na ten temat jak to tuaj teraz wygalda praca.
pracownik 2015-06-02 13:15:56
Kto chce pracowac to pracował będzie, ja 6 rok i jakos daje rade. Nie jest lekko ale gdzie teraz lekko jest ? Nigdy nie zdazylo sie bym nie dostal na czas pieniedzy i nie slyszalem od nikogo zeby z tym tez mial problem. Pensja jaka by nie byla zawsze bedzie mala ale tragedii nie ma.
cśśś 2016-10-19 20:47:01
Ciekawi mnie jednak czy wypłata jest na pewno adekwatna do zadąń, wiecie może? Dziękuję za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o EL-HURT Jolanta Grudzień - Elbląg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EL-HURT Jolanta Grudzień