Opinie o EL-HURT Jolanta Grudzień w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie EL-HURT Jolanta Grudzień. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EL-HURT Jolanta Grudzień o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EL-HURT Jolanta Grudzień w Elbląg

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Na jakie wsparcie w EL-HURT Jolanta Grudzień mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Ciężko jest w systemie 12/12 w EL-HURT Jolanta Grudzień?

niuniek Nowy wpis

A co to za system?To niewolnictwo,wyzysk...tam patrza ci na ręce.Poczytaj o wydajności pracownika i psychomotoryce tych co pracuja w takim systemie!Żywe trupy/hahaha.Nie polecam

Jaka atmosfera jest między działami w EL-HURT Jolanta Grudzień?

Gość Nowy wpis

Jeden drugiemu rzuca kłody pod nogi,

Czy w EL-HURT Jolanta Grudzień są paczki/bony świąteczne?

Nie ma od ładnych paru lat. Ta firma nie ma dobrej opinii.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EL-HURT Jolanta Grudzień? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Xcz

Praca normalna ludzie zmienieni jest dyrektor on zarzadza firma. Szefostwo jak kazde maja zle i dobre dni. Przedewszystkim sa normalnymi ludzmi

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w EL-HURT Jolanta Grudzień?

Owszem osoby które nie mają doświadczenia mogą tam pracować ale nie polecam tam pracować.

niuniek

Aplikuj jak najbardziej! A jak już dostapisz zaszczytu i zostaniesz wezwany/poproszony/ to: 1. Ustal stawkę i godziny pracy. 2.Poproś o zakres obowiązków. 3.Dowiedz sie kto jest Twoim bezposrednim przełożonym/możesz mieć ich kilku -co wynika z "organizacji"pracy/. 4.Ustal jakie dostaniesz narządzia pracy/tel.kom.,itp./. 5.Zastrzeż,że umowę o pracę chcesz otrzymać najpózniej w dniu podjęcia pracy. Jeżeli choć jeden z tych pktów w dniu podjęcia pracy nie bedzie spełniony to odpuść....tylko kodeks pracy nic więcej. A jak juz się zdecydujesz i przeżyjesz 1szy miesiąc to do... Legii Cudzoziemskiej dostaniesz się za pierwszym podejściem.Powodzenia

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie EL-HURT Jolanta Grudzień? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

niuniek

Ci co dobrze opiniowali niezbyt cię lubią.

Miro

Podpowiedzcie mi czy warto starać się o pracę w firmie? Słyszałem dobre opinie.

Alicja

@niuniek, dobrze oceniasz firmę na dwójkę w skali pięciostopniowej i masz to tego całkowite prawo. Ważne jednak, żebyś (tak jak wcześniej prosiłam) wyszczególnił dlaczego tak uważasz, podał fakty, które za tym przemawiają. Sama ocena często nic nie wnosi, istotne jest jeszcze uzasadnienie.

Alicja

@niunek, każdy ma prawo do napisania na temat EL-HURT Jolanta Grudzień, tego co uważa. Jeśli opinia jest pozytywna, nie musi to oznaczać, że jest podstawiana. Najlepiej napisać tutaj plusy i minusy firmy - jakie są naszym zdaniem i w ten sposób przedstawić swój punkt widzenia.

@Alicja

jak najbardziej zgadzam się.Należy opiniować a nie atakować.W skali 1 do 5 moja opinia to 2.Jeżeli chcesz pracować w tej branży szukaj gdzie indziej.Zwracaj uwagę na przestrzeganie praw pracowniczych,uczciwość i zaufanie..inaczej zrujnujesz zdrowie fizyczne i psychiczne.

Alicja

@niuniek czyli negocjacje podczas procesu rekrutacyjnego w tej firmie są możliwe? To bardzo ważna informacja - pozwoli na więcej pewności siebie innym osobom, które pracą w tej firmie są zainteresowane.

Xxc

Co wy wiecie ludZośka. Każda firma jak inna. Widocznie mało wiecie bo pieprzycie. A ty niuniek tak piszesz jak byś tam pracował kiedyś. I ci wszystko pasowało wtedy .żyj swym życiem dalej

@Xxc

Ooo!..bronimy wyzysku i wojującego kapitalizmu.Płacą ci za to?

Alicja

Chcecie dowiedzieć się więcej o firmie? Na stronie znajdziecie wiele przydatnych informacji http://www.elhurt.elblag.pl/o_nas/ A jakie benefity oferuje firma swoim pracownikom?

Śmiech .....
@Alicja

Benefity a co to takiego:-D już od dawna żaden pracownic nie dostał premi a wręcz przeciwnie są im co miesiąc zabierane premię i to nie małe a powody są śmieszne wcale nie doceniają pracowników ani nie liczą się z ich zdaniem coraz gorzej tam się dzieje.

@Śmiech .....

A wystarczy podczas zawierania umowy ustalić i określić swoje oczekiwania..i trzymać się tego.Wymagać zapłaty za godziny nadliczbowe,nocne.Dokumentować naruszanie praw pracowniczych itp.sk.... Nie dać sie upodlić jak co niektórzy obecni.

niuniek

Chyba nie do konca jest dobrze skoro sprawy sadowe byly o ..kaskę!

cśśś

Ciekawi mnie jednak czy wypłata jest na pewno adekwatna do zadąń, wiecie może? Dziękuję za odpowiedź.

Kto chce pracowac to pracował będzie, ja 6 rok i jakos daje rade. Nie jest lekko ale gdzie teraz lekko jest ? Nigdy nie zdazylo sie bym nie dostal na czas pieniedzy i nie slyszalem od nikogo zeby z tym tez mial problem. Pensja jaka by nie byla zawsze bedzie mala ale tragedii nie ma.

dobry

dobre pytanie zadales staszek - mnie interesuje praca w elhurcie ale bardziejni zsama praca interesuje mnie sawka jak mozna dostac. wiecie jak to jest - mam za soba jedna prace w ktorej kokosow nie dostawalem ale coz tu zrobic takie zycie. mozecie powiedziec mi cos na ten temat jak to tuaj teraz wygalda praca.

Pracownica

El-hurt nadal funkcjonuje warunki sie zmieniły płaca na Elblag nie jest zła co do szefostwa to maja leprze i gorsze dni ale można sie dogadać.

piter

Oszukują na wypłatach i płacą z opóżnieniami. Umowa na gębę a potem nic niby nie pamiętają. Nie wypełnione umowy z podpisami pracowników leżą w szufladzie w piwnicy.

Zostaw merytoryczną opinię o EL-HURT Jolanta Grudzień - Elbląg

EL-HURT Jolanta Grudzień
2.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Kochanowskiego 11
    82-300 Elbląg