POLAŃSKA ART PRODUCTION

Bydgoszcz

Opinie o POLAŃSKA ART PRODUCTION

anonimek 2012-06-18 12:41
to chyba pracowaliście dla innej firmy bo moja ocena współpracy z firmą Polańska organizacja imprez jest bardzo pozytywna pieniądze po sztuce są wypłacane w przeciągu kilku dni po powrocie o wyjazdach dowiadujemy się tydzień wcześniej
pracoownik 2012-11-08 19:51
Witam, szczerze mówiąc to nie mogę się zgodzić z przedmówcami, każdy nowy pracownik ma umowę o dzieło , a wypłata jest po sztukach... sam wiem o bo tak miałem... Dodatkowo jest jedna właścicielka, a nie więcej osób... jak dla mnie współpraca układa się elegancko... może ktoś z was pomylił firmy?
radek 2015-01-21 14:35
no i jak to jest u Was z tym zatrudnienieniem jeśli chodzi o nowe osoby? bo miało się coś zaczac już od nowego roku i teraz nie wiem co z tym będzie tak naprawdę.. mam nadzieje, że coś nowego się teraz ruszyło tak naprawde, bo nie wiem jak to ma być, że teraz będzie mniej osób niż kiedyś? dajcie znać.
zabi 2015-03-22 23:24
Zbliża się sezon więc powinno się zrobić głośniej tu na forum tak jak i na ich stronie internetowej niestety ani jedno ani drugie nie jest faktem. Wiecie jak wygląda to wszystko teraz w Polańska organizacja imprez ? Będą organizowane jakieś rekrutacje i czy można się w ogóle do nich dostać ? Mam nadzieje, że firma jeszcze funkcjonuje.
xxx 2016-09-15 11:25
Tylko telefonicznie. Zatrudnienie jest w większości na czarno, bez uprawnień i przygotowania, więc nie ma ogłoszeń. Na str www jest kontakt.
bum 2016-10-09 17:19
Wydaje mi się @Elo, że widocznie nie pokazują się u nich żadne oferty pracy, to widocznie nie ma potrzeby przeprowadzać żadnej rekrutacji wśrod pracowników. W końcu ważne jest to, żeby atmosfera każdemu odpowiadała, a jak tak jest, to jeszcze lepiej.
Natalia 2017-07-20 12:25
@Rehamed udało Ci się wyjaśnić tą sytuację i uzyskać należne wynagrodzenie? Ktoś z Was miał podobne doświadczenia z firmą? Chętnie dowiemy się też jak obecnie wygląda praca w firmie. Czy coś się w ostatnim czasie zmieniło? Na co mogą liczyć jej pracownicy?
Zostaw swoją opinię o POLAŃSKA ART PRODUCTION - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLAŃSKA ART PRODUCTION