brak logo

Polli Partner

Eschen Liechtenstein

Opinie o Polli Partner

HIFROMPOLAND 2016-01-21 21:49
Nierzetelna firma UWAGA OSZUSTKA!!! Naciaganie na pieniadze, wlascicielka oszutska. Zarajestrowala biznes, strone www i udaje ze pracuje, zero kontaktu z jej strony, z umowy o swiadczeniu uslug sie nie wywiazuje. Za kazdym razem jak sie pisze 3 razy mail i 10 razy sie dzwoni, w koncu odbiera mowi ze jest na spotkaniu. Brak wogole jakiegokolwiek swiadczenia uslug, nie odbiera, nie odpisuje. Udaje porzadna, a za 300EURO woli stracic reputacje. Zadalam zwrotu pieniedzy za niby VIP czlonkowstwo - jedna wielka bzdura!!! Po tym jak jej grozilam ze pozwe ja do odpowiedzialnosci karnej wreszcie sie odezwala MADAMME iz w regulaminie jest zawarty punkt o brakie zwrotow.
Jezeli ktos rezygnuje z wlasnej woli - wowczas nie ma zwrotow, ale w przypadku zaniechania ze strony wlasciciela biura, ktory nie swiadczy ZADNYCH uslug w dodatku klient jest niezadowolony - to sie nazywa wyludzanie kasy.

WARNING!!! THIS COMPANY IS A FRAUD!!! BE AWARE!!!
DONT RECOMMEND!!! SHE IS CROOK!!! FRAUD. WILL CHARGE U MONEY, WILL PROMISE U THE BEST SERVICE, AND THEN DO NOTHING!!! AND U WILL NEVER GET YR MONEY BACK!!!! THE OWNER IS A REAL THIEF
9
marpecik1 2017-04-22 18:35
Jeśli chodzi o tę firmę to totalne nieporozumienie. W zeszłym roku wykupiłam jeden z pakietów, jak do tej pory otrzymałam jedną ofertę Pana, dużo starszego, oferta jak najbardziej nieodpowiednia.
Przestrzegam przed tym biurem, działa w taki sposób, że umawia się na konkretną ofertę, a nie dotrzymuje słowa, nie odpisuje na wiadomości, nie dostosowuje się do regulaminu wzajemnej współpracy.
Nie polecam korzystania z usług tej FIRMY, NIE WYWIĄZUJE SIĘ Z OBIETNIC, DZIAŁA NA NIEKORZYŚĆ KLIENTA.
Zostaw swoją opinię o Polli Partner - Eschen Liechtenstein
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polli Partner