Opinie o Akademia Humanitas w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Akademia Humanitas. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Akademia Humanitas o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Humanitas w Sosnowiec

Raz dwa trzy babajaga patrzy

Ciekawe ile jeszcze czasu minie zanim władze zorientują się, ze panie z biura rozwoju to kółko wiejskich bab tańczących salsę niekompetencji, podczas gdy wydaje im się, że właśnie wykonują biznesowego poloneza. No przecież to się w głowie nie mieści, aby rozwój uczelni pozostawić w rękach kobiet, które w swoim życiu zarządzały solą i obierkami po warzywach w domowej zupie jarzynowej.

Patrycja

Witam, czy ktoś studiował Psychologię, studia jednolite magisterskie (tryb niestacjonarny, w ramach 3,5 letniej indywidualnej ścieżki studiowania)? Dużo nauki? Dużo wymagają?

Arek
@chmurka

A ja zrezygnuję, bo nauka to jedno i wymagania. Ale widzę, że popiera się tu(usunięte przez administratora) Rektora i jego asystenta. I jeszcze to co jest na stronie, że idą do sądu. I nic poza tym. Szczerze Akademia nie mówi szczerze o swoich problemach, nie ma jawności informacji. Odpuszczam, może w WSB będą mnie traktować jak człowieka a nie jak maszynkę do robienia pieniędzy.

Tomasz2112

Czyli generalnie nie polecacie tej uczelni? Chciałem przyspieszony tryb prawa ze względu na ukoncozny licencjat. Teraz się zastanawiam, czy w ogóle iść...

łysy
@Adam

Możesz jaśniej? Chodzi o to, że ja też studiuję prawo a mam skale porównawczą. sam fakt obowiązkowego prawa rzymskiego i obowiązkowej łaciny przemawia za. Chyba się mylisz Adasiu.

zwolnienia

Nowa jakość zawitała w murach uczelni odkąd rękami pani od HR zwalnia się pracowników. Żeby jeszcze odbywało się to w cywilizowany sposób, ale najpierw zaszczucie, podważanie kompetencji, nadawanie w innych działach na pracownika zamiast rozmowy z nim a potem szukanie haków, zbieranie na ludzi kwitów!!! No CZŁOWIEK się liczy. Hasło roku. Uczelnia roku. No miejsce w pyte!!! Polecam bardzo!!!

@zwolnienia

To ile tak na liczbach zostało ludzi zwolnionych od sierpnia? Jakie kompetencje podważano, napiszesz jak to konkretnie wyglądało? Pani z HR osobiście informowała ludzi o zwolnieniu czy telefonicznie?

Cześć. Na ile słowa o dobrej atmosferze, przyjaznym środowisku pracy oraz współpracy z osobami otwartymi, chętnie dzielącymi się wiedzą, przystają do realiów pracy tutaj? Padają one w ogłoszeniu dla Specjalisty ds. digital marketingu. Podobnie, jak pozostałe, o profesjonalnym onboarding i wsparciu na każdym etapie wdrożenia. Jak jest więc ten onboarding zorganizowany i ile czasu poświęca się nowej osobie?

Szon

Ten zespół to lepianka z byłych pracniwków Akademii WSB. Władze chcą w nim posprzatać to szukają nowego kierinika bo laska zawiodła. Także jak chcesz to się zatrudnij ale wylecisz szybciej niz się pojawiasz. Nowa miotła i te sparwy. Cóz laska zwolniła poprzedni zespol to teraz zwolnią jej taka kolej rzeczy w tej śmmieszkowej akademii

AAA
@Szon

To ile maksymalnie można tu popracować, jest jakaś granica, której nikt nie przekroczył? Te zwolnienia, o których piszesz to chociaż są z jakimś wyprzedzeniem podawane pracownikom? Tak żeby mieli czas na znalezienie czegoś nowego? Czy może wszystko się dzieje z dnia na dzień?

Prawa ręka
@AAA

To są jakieś wyssane z palca informacje. Są osoby, które pracują tu latami i jest ich sporo. Zdecydowanie częściej osoby same się zwalniają niż zostają zwolnione. Największa rotacja jest w marketingu i w BRU ale to wynik presji, którą osoby tam pracujące same sobie narzucają!

@Prawa ręka

Cześć, czy wiecie jaka jest kasa właśnie w tym dziale marketingu? Ile płacą jak ktoś ma doświadczenie? I z czego wynika to, że ludzie sami na siebie narzucają presje? Bo sa tak ambitni, czy szefostwo oczekuje wyników, albo inni pracownicy czegoś oczekują?

koza
@AAA

Z wyprzedzeniem 10 min. Przychodzi kierownik, mówi ci, że już nie pracujesz. Jak jesteś szybki, to zdążysz spakować swoje rzeczy. Wygląda to trochę jak w kreskówkach. Chwytają cię za, włosy odprowadzają do wyjścia i zrzucają ze schodów, na koniec mówiąc , wynoś się i nigdy więcej nie wracaj. I to nie jest żart, to jest fakt.

Koza
@koza

Kto tak robi? Przecież to trzeba zgłosić! jest już tylu poszkodowanych. Nie można takiego (usunięte przez administratora) pozostawić samemu sobie.

Tim
@koza

Ale kogo tak potraktowali?

anonim2 Nowy wpis
@Prawa ręka

Nie sobie narzucają, tylko im się narzuca. Przeciez całe BRU pod rządami małgorzaty wyzyskuje tych ludzi. Same nic nie potrafią poza szczerzeniem się do aparatów jakie są mądre, inteligentne. A to dzieki jednemu działowi istnieją. Jakby je zwolnić to dla Akademii żadna strata. Bo bez nich każdy dział da radę. A z nimi to tylko męką. Małgorzata czas na wypowiedzenie i fruuuu! Już za duzo osób zniszczyłaś i przez ciebie odeszły.

ciekawy

Skoro rektor kłamał w sparwie swojego zabezpieczenia roszczeń to kiedy można spodziewać się jego wyrzucenia i postawienia w stan oskarżenia ? Kiedy Akademia zamknie swoje podwoje ? I kiedy zakończy procesy rekrutacji z Akademii WSB wszystkich (usunięte przez administratora) i ścieków ? Chociaż zatrudniając te ścieki to inna uczelnia się oczyszcza a pozostałe nie zatrudniają tego (usunięte przez administratora) To (usunięte przez administratora) zatrudnia Gosia Jak to jest Gocha że zatrudniasz ludzi których poznałaś na imprezie lub tych swoich deskach ? Za dużo wypiłaś naobiecywałaś czy co ? Bo serio mieć takie szczęście do (usunięte przez administratora) i tak uczelnię rozjechać to masz talent . W biurze studiów podyplomowych szybko poznali się na twoich kwalifikacjach i szkoda że wtedy cię nie wylali . Tak to zaraza się rozpleniła i zatrudniła inne zarazy co teraz hejtują ? Tak to jest twoja specjalność hejt i toxic atmosferka . Lubisz takie klimaty ? A jak tam twoja i tej pięknej Agatki sprawa o (usunięte przez administratora) ? pewnie w toku jak wszystko byle trzymać taką zarazę . Ale widzisz akredytacji nie macie i to na kierunek topowy rektor kłamczuszek bije pianę na kłamstwach . Fajna ta akademia pod twoimi rządami BRU sru .

aaa
@ciekawy

Czekaj, bo nie rozumiem. Ta pani jest osobą odpowiedzialną za rekrutację? Ja przed momentem widziałam, że jeszcze dwa tygodnie temu szukali Specjalistki ds. administracji i marketingu. Serio uważasz, że są tu zatrudniane osoby po znajomości? Bo w ofercie napisano, że wymagają minimum rocznego doświadczenia

fik znik
@aaa

Ta uczelnia to jeden wielki "poplecznik". Nie dość, że same znajomki, to co jest najgorsze, bez jakich kolwiek kompetencji. Zastanawiam się, jak ten twór, bo uczelnią bym tego już nie nazwał, jeszcze funkcjonuje. A niestety, taki stan rzeczy, dziwnie zbiegł się w czasie z zatrudnieniem Gosiaczka. Jeszcze trochę i na tej "uczelni" najbardziej wykwalifikowaną do swojego stanowiska, osobą, będzie pani , która sprząta... Gratuluję osiągnięć Gosiu... Aaa jeszcze odniosę się do hasła akademi "czlowiek, to się liczy", to nie ma nic wspólnego, jak wszyscy myśleli, z tym jaką wartością jest człowiek, a bardziej jak się liczą jego pieniądze... Pozdrawiam władze uczelni, z ogromną radością, że mnie już tam nie ma, bo pracownik tej pseudo korpo firmy, liczy się dla władz najmniej, a w zasadzie wcale.

Tk
@fik znik

Jeśli w pracy też pisałaś "jakich kolwiek", nie dziwię się, że już nie pracujesz. To tak apropos Twoich wysokich kompetencji ????????

Tim
@Tk

Nie wiem kim jesteś ale na pewno mądrością nie grzeszysz. Myślisz że wyłapiesz u kogoś literówkę w tekście i tym samym ukażesz u tej osoby brak kompetencji? Nie masz do czego się przywalić to komuś wytkniesz błąd w tekście? Właśnie przez takich idi o t ów jak ty, ta uczelnia nigdy nie będzie normalnym miejscem pracy. Bo tu wszyscy będą przywalać się do literówki w tekście, krzywego napisu na ścianie i innych pierdół które nie mają żadnego znaczenia dla rozwoju tej firmy.

Tk Nowy wpis
@Tim

Żadnego znaczenia dla rozwoju uczelni to nie mają Twoje, nieudaczniku, frustracje wylewane anonimowo w internecie na hejterskim forum. No ale co kto lubi i w czym jest dobry! cha cha cha

BB Nowy wpis
@Tk

Odezwała się mądrośc zespołu Gochy . No tak to wygląda dopierdalają się niczego i z niczego robią afery kręcą je chisteria zbiorowa i tyle w temacie . Co mądrzejszy odszedł . Szczególnie z promocji co ją dziś marketingiem nazywają . Jakkolwiek by nie nazwali to zawsze był zespół popychadeł i worków treningowych Gochy i jej (usunięte przez administratora) zespołu . Zespołu na czele z niajaką panią AP co lepiej nie wymieniać jej bo jeszcze spawrę założy i co o (usunięte przez administratora) ją posądzają stracą szansę na wygraną . A tak jest tam taka idiotka . I serio takich jak ona Gocha ma więcej . Chcesz pracować w promocji czy marketingu ? pamiętak zero doświadczenia nauki czy czegokolwiek . Za to zostaną ci wrzody problemy psychiczne i inne takie . Gocha pomoże . Gocha matka hejtu uczlenianego . No taka prawda - jak się nic nie umie to się hejtuje . A wyzwolić się mozna uciekając lub będąc czyimś przydupasem który jest przydupasem Gochy i tak przeniosą do BRU albo na inen stanowisko gdzie promocja można pomiatać .

zniesmaczony

Negatywny najnowszy Raport zespołu oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej z 2024 roku dotyczący Akademii Humanitas w Sosnowcu! Ocena jakości kształcenia na kierunku psychologia dokonana w styczniu 2024 roku! 1. konstrukcja programu studiów: koncepcja, cele kształcenia i efekty uczenia się - kryterium niespełnione 2. realizacja programu studiów: treści programowe, harmonogram realizacji programu studiów oraz formy i organizacja zajęć, metody kształcenia, praktyki zawodowe, organizacja procesu nauczania i uczenia się - kryterium niespełnione 3. przyjęcie na studia, weryfikacja osiągnięcia przez studentów efektów uczenia się, zaliczanie poszczególnych semestrów i lat oraz dyplomowanie - kryterium spełnione częściowo 4. kompetencje, doświadczenie, kwalifikacje i liczebność kadry prowadzącej kształcenie oraz rozwój i doskonalenie kadry - kryterium niespełnione 5. współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym w konstruowaniu, realizacji i doskonaleniu programu studiów oraz jej wpływ na rozwój kierunku - kryterium niespełnione 6. polityka jakości, projektowanie, zatwierdzanie, monitorowanie, przegląd i doskonalenie programu studiów - kryterium niespełnione

Drako
@zniesmaczony

Masz linka?

malfoj Nowy wpis
@Drako

A dajcie linka? Bo ponoć z prawem mają podobnie i pedagogiką.

Pisze sprawie ogłoszenia na posadę pracownik administracyjny działu toku studiów. Widziałam w ofercie w necie, że firma zapewnia profesjonalny onboarding i wsparcie na każdym etapie wdrożenia. Możecie opowiedzieć, jak to wygląda, choćby ile czasu onboarding trwa i czy za ten czas jest płacona normalna pensja?

koniak

dlaczego nikt nie odpisze na zapytanie. A to dlatego, że onboarding i wsparcie to jedna wielka fikcja...

logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
rekrutacja do marketingu

Czy ktoś może mi powiedzieć skąd tyle ogłoszeń do działu marketingu w tej firmie? To już kolejny raz kiedy widzę ofertę i zastanawiam się czy brać udział, ale te wymagania trochę od sasa do lasa. To jest rozbudowa zespołu czy ludzie uciekają? Czy ktoś pracuje w tym dziale i cos powie wiecej? Czy sa profesjonalne szkolenia branzowe? Jak stmosfera? Czy trzeba pracować po godzinach?

@rekrutacja do marketingu

W jakich godzinach jest praca na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. telefonicznej obsługi klienta?

koper
@rekrutacja do marketingu

ta cała uczelnia, to jeden wielki zespół, zespół pieśni i tańca hahaha

Dobrze poinformowany.

Rektor Michał Kaczmarczyk okłamuje studentów i współpracowników! Nie jest ławnikiem Sądu Okręgowego w Sosnowcu. Z uwagi na toczące się przeciwko niemu sprawy, o których nikt głośno nie mówi Prezes Sądu zarządzeniem z 29 grudnia 2023 roku odmówił powołania rektora na funkcję ławnika! Prezes Sądu Okręgowego w Sosnowcu zarządzeniem z 29 grudnia 2023 roku odmówił powołania rektora na funkcję ławnika, z uwagi na fakt niespełniania wymogu nieskazitelności charakteru i z uwagi na toczące się sprawy karne i dyscyplinarne.

Unia

Rektor się pochwalił że uczelnia dostała dużą dotacje z unii. Jako były pracownik biura projektów powiem jedno. To jak jest prana ta kasa z unii to nawet dyrektorka projektów nie wie do końca. Ale są w tym nieźli. umowy, usługi, firmy, kontrakty, pensje dla swoich. Fikcja za fikcja

student

WAŻNE! Press opublikował sprostowanie wypowiedzi Rektora Akademii Humanitas w Sosnowcu. Michał Kaczmarczyk chwalił się w mediach społecznościowych sukcesem w walce z TVP, informując, że naruszono jego dobra osobiste. Prawda jest chyba inna. Rektor nie chwali się, że Press opublikowało sprostowanie publikacji, z którego wynika, że w reportażu przedstawiono prawdziwe informacje dotyczące śledztwa w Prokuraturze Okręgowej w Sosnowcu i postępowania w Ministerstwie Nauki. Całość sprostowania zamieszczono pod artykułem: Rektor sosnowieckiej uczelni walczy z TVP o dobre imię i zarzuca tworzenie fake newsów - Press.pl - najnowsze informacje z branży medialnej, marketingowej, reklamowej i public relations. Treść sprostowania: „Nieprawdziwa jest informacja podana w treści artykułu pt. „Rektor sosnowieckiej uczelni walczy z TVP o dobre imię i zarzuca tworzenie fake newsów”, jakoby „Publiczna telewizja jeszcze pod rządami (usunięte przez administratora) wyemitowała na początku grudnia materiał, który naruszał dobra osobiste rektora”. Po pierwsze, powyższa informacja sugeruje w sposób jednoznaczny, że publikacja ma związek z polityką, co nie jest prawdą, albowiem historia przedstawiana w omawianym artykule nie miała jakiegokolwiek związku politycznego. Sprawa przedstawiona w reportażu nie ma żadnego związku z polityką, a w powstanie materiału nie były zaangażowane żadne osoby związane z partią (usunięte przez administratora) Pokrzywdzonymi są przedsiębiorcy i nauczyciele akademiccy, nie politycy. Po drugie nie zapadł jakikolwiek wyrok Sądu potwierdzający, iż materiał wyemitowany w TVP naruszał dobra osobiste rektora. Informacja taka jest nieprawdziwa na obecnym etapie. W reportażu Magazynu Śledczego Anity Gargas przedstawiono zgodnie ze stanem faktycznym informację o wszczęciu postępowania w sprawie rektora Michała Kaczmarczyka przez Rzecznika Dyscyplinarnego Ministra Nauki. W Prokuraturze Okręgowej w Sosnowcu toczy się obecnie śledztwo z zawiadomienia kilkudziesięciu przedsiębiorców w sprawie (usunięte przez administratora) w sprzedaży certyfikatów z pokrzywdzeniem przynajmniej kilkudziesięciu podmiotów. Zeznania w sprawie złożyło ponad 100 osób, na obecnym etapie nikomu nie przedstawiono zarzutów. Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu gromadzi materiał dowodowy w sprawie."

Frania

Akademia prowadzi dosyć sporo rekrutacji. Teraz akurat poszukują wykładowcy na kierunku informatyka i ogarniam wszystkie te obowiązki wypisane w ogłoszeniu, więc jako kobieta też mam szansę na zatrudnienie? Nic więcej oprócz wymagań nie jest napisane, więc zapytam chociaż ile godzi tygodniowo jest do przerobienia i za jaką pensję?

Myślę żeby wysłać cv na bibliotekarza. Akurat jestem po odpowiednich studiach i mam doświadczenie. Stawki jak w budżetówce czy można liczyć na wyższe wypłaty? Nie pogardzę też dodatkowymi benefitami jakby ktoś mi powiedział co można uzyskać.

Do kanclerz

I ja się tu przyłączę. Bo to prawda hejt rodzi hejt. A szczególnie jesli jest on wyzwalany przez jedna osobę, która niby jest miła ale hetnie wbija innym szpile. Nie jest szczera a wrecz przeciwnie. I pozawal rządzić takim osobom. Odkąd powstało całe to BRu to nastało wielkie hejtowanie. Ile ludzi odeszło przez G.? Duzo. Ile jeszcze odejdzie? Wiecje. Władza nic z tym nie robi. I nie zamierza, bo po co. lepiej biadolic jaki świat jest zły i ile to rzeczy marketingowych nie zrobi G. niz oddać to ludziom z wiedza ale nie taka jak G. Ona tylko umie hejtowac i obgadywac. Wyśmiewać się. Także Pani Kalnclerz jesli nie obce pani hasło "człowek. to sie liczy" niech pani coś z G. i jej przydupasami coś zrobi. I to jak najszybciej zanim nie dowie sie pani że Akademia straci kolejne molziowsci i kierunki. Powodzenia

iiee

Studiowałem tam dawno temu, jeszcze w czasach kiedy najniższa krajowa wynosiła 800 zł, czesne 300 zł na miesiąc a oni potrafili naliczać odsetki 2 zł dziennie za spóźnienie się z oddaniem książki do biblioteki ;D Same wykłady i zajęcia raczej normalnie przebiegały ale czy te studia do czegoś mi się przydały - nie, ale są też tacy którym się przydały.Niemniej ja osobiście cofając czas inaczej bym sobie to wszystko poukładał.

@iiee

Opłaty za oddanie książki czasami stanowiły jej wartość....ale to w ogóle były dziwne czasy dzikiego kapitalizmu . Człowiek zarabiał 700-800 zł a połowa szła na uczelnie, które pobierały sobie opłaty oprócz czesnego, na poprawki egzaminu, za opóźnienia czesnego itd. Teraz młodzi mają luksus, przedszkole i kołyskę i jeszcze narzekają. Dawniej, jak szedłeś na rozmowę kwalifikacyjną do pracy za 5 zł na godzinę, musiałeś się odstrzelić jak na wesele, operować dwoma językami i wiedzieć co chcesz i czym zajmuje się firma do której przyszedłeś i umieć to robić i było po 5 osób na jedno miejsce ,Teraz młodzi dostają 27.70/h , nie wiedzą co chcą, do kogo przyszli ani czym się będą zajmować . Za to wiedzą że (usunięte przez administratora) był zły.

Czy poziom wynagrodzeń w Akademia Humanitas uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 8 marca.

Studentka

Tak, niestety rektor dalej prowadzi zajęcia i przeprowadza egzaminy. Jak gdyby nigdy nic :) problem nie istnieje. Kpina!

Jestem zainteresowana posadą pracownika administracyjnego działu toku studiów. Tam jest info, że jako benefity dają dofinansowanie nauki języków i do tego szkoleń i kursów. Czy tyczy się to tylko kursów i szkoleń z tej uczelni, czy jak wybiorę sobie np. kurs językowy gdzieś indziej, to także będzie dofinansowanie?

zwolnienia

Inna
@zwolnienia

Tak a jak cos zgłosisz pani z HR to tak to przekaże, że to ty jesteś winny i masz problem a nie twoi przełożeni. Ta z HR to taka sama jak każdy - (usunięte przez administratora) bez przygotowania.

Prawo 2. rok

Ta uczlenia to żenada! Wykład odwołują karteczka na portierni, bez słowa wyjawienia tylko jakieś, że formułe zmieniają. Cienkie to wszystko jak ci wykładowcy. Ciekawe ilu broni retora w sądzie?(usunięte przez administratora) Nie przedłużam z nimi umowy ide gzieś indziej. Ofert prawa od cholery.

Psycholog

Chwalą się, że mają najlepsza psychologię. A ja myslę, że najgorszą. Zajęcia z ludźmi z przypadku, jakieś zapychacze typu psychologia reklamy z panem który nie wie nic. Głpoty takie...że szkoda słów. Płacimy wam niemałe pieniądze to chociaz nas szanujcie. I szanujcie nasz czas. A do tego dochodzi, że znajomi pytają mnie o ten skandal z rektorem... Żenada. Czas chyba wam poakzać pusty portfel to może zmądrzejecie bez naszej kasy.

lornetka

Tak. I to najlpesze, że wg rektora nic się nie stało. Cóż ciekawe kto pierwszy tam (usunięte przez administratora) wypowiedzeniem motywując to zachowaniem tego (usunięte przez administratora).

Patrycja

Ada
@Patrycja

Tak, ja kończę za 5msc... jest super, polecam. Studiowałam na innych uczelniach i nigdy nie byłam tak.zadowolona. wykładowcy praktycy przekazują bardzo fajna wiedzę z pracy nie tylko teorie

Dussia223
@Patrycja

Witam, studiowałam na tej uczelni dwa lata -mgr administracje i byłam zadowolona;) teraz chciałabym się wybrać tez na 3,5 psychologię. Czy już Pani się zdecydowała? Szukam osób, które się wybierają , nabór 2023

Dominika
@Dussia223

A w jakim celu? Bo tego nie napisałaś, albo nie widzę. Wyjaśnij, jeśli możesz, po co ci takie kontakty :P

mag
@Dussia223

Ja też się chce zapisać nabór zimowy , rozpoczęcie 2023 :)

...
@mag

Również zastanawiam się nad rozpoczęciem psychologii na tej uczelni od marca

Magdalena
@...

Też się zastanawiam. Ale nie wiem, jak absolwent 3,5 letnich studiów magisterskich (zamiast 5 letnich) będzie odbierany na rynku pracy...

chmurka

dużo nauki, dużo wymagają

Arek
@chmurka

Na jednej ze stron z ogłoszeniami znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalistki ds. pozyskiwania środków zewnętrznych. Firma oferuje stabilne zatrudnienie. Możecie napisać o nim coś więcej? Umowa o pracę? Na jak długo? Poza tym, w jakich godzinach się tutaj pracuje? Na jakie wynagrodzenie - mniej więcej - można liczyć? O tym nic nie pisaliście...

Na jak długo? Jak długo wytrzymasz. Za ile? Najniższa krajowa i ciesz się. Od 8-16 - nadgodziny możesz robić, ale nikt ci nie zapłaci. Współpracownicy? Mają ze sobą problemy. Władze to samo. Zastanów się czy chcesz tu pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Humanitas - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Akademia Humanitas?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Humanitas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akademia Humanitas?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akademia Humanitas?

Kandydaci do pracy w Akademia Humanitas napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akademia Humanitas