Opinie o Rosa Europe w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosa Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe w Siewierz

Aleksander Nowy wpis

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia za wyniki dla montera sprzętu oświetleniowego - montera opraw, ile wynoszą? Na ich stronie jest, że potrzebują ludzi, i takie słowa tam znalazłem.

W styczniu jeden tu pisał, że przyjmują cały czas do pracy, bo ludzie po jednym dniu rezygnują. To się pytam gdzie te ogłoszenia i jakie powody, że rzekomo jeden dzień są tu niektórzy? Znalazłem jedną ofertę ale sprzed 2 lat na pracownika produkcji. Też pisała tu niedawno jakaś Pani, że zwolnili ją za niewystarczającą jakość detali, jaka miała wykonywać nie tłumacząc zawczasu, jak powinien wyglądać prawidłowy detal. Może tak być? Przecież firma pisała w ofercie, że jest szkolenie operatorskie...

To 2 wpis dla przypomnienia :)

"Czarodziej: 13.05.2019 16:29 @Rafal Ziółek Wszystko fajnie tyle tylko że nawet jeżeli z kierownikiem D.B coś tam palicie I Wogole to raczej nie używaj takich określeń na forum bo każdy czytając to dochodzi do jednego wniosku a jakiego to sie domysl"

rafał ziólek
@To 2 wpis dla przypomnienia :)

Tu nie trzeba się domyślać, bo jest skończony! To kiedy ta sprawa?

Dim
@rafał ziólek

Sam ten post wcześniej napisałeś a teraz znowu go ponawiasz. Jakie to żałosne.

rafał ziółek
@Dim

Tam już oprócz narkomanów i Ukrainy - inwalidów umysłowych zatrudniają HA, Ha, ha .. sam go sobie napisałem żeby strzelić sobie w nogę i iść do więzienia? Nie no? Ile działek odpalił Ci Damian? Rozbawiłeś mnie ... to jakie jest to IP, bo mam wszystko zapisane w komputerze?

LINDA, Bogusław

TY do Ciebie godom pracodawco mój miły :) Po co usuwasz niewygodne wpisy dla siebie a mi grozisz? No pytam się po co? To przypomnienie dla nowych kandydatów: Rafal Ziółek 05.03.2019 17:33 Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na kierowników i ukrainców przecież nic lepszego jak ta praca nie ma do zakładu mam parę minut robiłem na produkcji faktycznie było ciężko ale jakoś nie widziałem w tym problemu obecnie dostalem propozycje na stanowisko materiałowego przez dobrego kierownika D.B nie było jakiegoś łaka łaka kierownik to mój ziomek palimy razem coś wesołego na nockach a czasami jakieś piwo mam schowane po kątach zakładu wiem co gdzie jest nikt mnie nie zaskocz

@rafał ziółek

Pośmiewisko sam robisz z siebie na tym forum. Pisz dalej aby rozładowywać swoje gorzkie żale i flustracje. Smutne chore ale prawdziwe. I nie podpisuj się za kogoś. Znam Rafała i wiem na pewno że nie on pisał ten post. A jeśli chodzi o Damiana to, pracowałem w tej Firmie 7 lat i znam go jeszcze z czasów jak pracował na montażu. Nigdy nie brał narkotyków ani nikomu nie proponował i nic mi nie wiadomo aby coś takiego miało miejsce. A tobie wyraźnie napisałem co masz zrobić jeśli jest inaczej. Jak widać po raz kolejny masz ciężki problem ze zrozumieniem najprostrzych rzeczy. Za to zachwujesz się jak uparty osioł i ciągle piszesz jedne i te same głupoty. Pytanie tylko po co i w jakim celu. Może osiągasz jaką satysfakcję lub twoja choroba umysłowa się pogłębia bo ile to można. Nara

MOŁEK, Jacek
@Rim

Znowu usunięty post ... jakie to żałosne :) Posyp mi tu paragrafami ROSO jak sypiesz kreski kierownikowi Damianowi Brojerskiemu :) Ostatnio pod moim blokiem sypał pogróżki mi w narkotycznym stanie ... mam nagrane :) No weź jeszcze niech ten ćpun co go broni coś tu napisze na jego obronę czy waszą jakieś farmazony:)

@MOŁEK, Jacek

Brawo administrator za usuwanie tych nędznych wypocin. A ty kiedy wreszcie udasz się na policję lub do prokuratury z tymi dowodami? Czekamy. Pokaż klasę. Ja jednak uważam że tylko gadasz a takich ja ty w Rosie było sporo ale tylko gadali i nic poza tym. A na końcu nie jestem narkomanem to tylko twoje urojenia. Nara.

BROJERKI, Damian
@Rick

Brawo administrator za usuwanie tych niewygodnych wypocin. A ty kiedy wreszcie udasz się na policję lub do prokuratury ROSO z tymi dowodami jakim złym byłem pracownikiem? Czekam. Pokaż klasę i powiedz jak mnie potraktowałeś ) Ja jednak uważam że tylko godasz a takich ja w Rosie nie było nikogo i nic poza tym , bo nie mieli haka na Brojerskiego. A na końcu jesteś narkomanem, któremu płaci ROSA, bo nikt normalny nie wchodzi w takie dyskusje ... to tylko twoje urojenia. Nara.

@BROJERKI, Damian

Hej Adi znów ci gorzej. Widać jak ci się choroba pogłębia nic mądrego napisać nie potrafisz tylko małpujesz. No cóż nadal niczego nie rozumiesz. Rosa ma cię głębo gdzieś. Dla tej Firmy jesteś nikim a Dyrektor nigdy nie udzieli ci żadnej odpowiedzi na twoje głupie zapytania na tym forum. A ty jak myślisz że będziesz dalej się tak wyżywał na i coś zmienisz w tej Firmie to tak jak byś rzucał się z motyką na słońce. Zatem cyrkuj dalej. Powodzenia samotny dzielny wojowniku.

@BROJERKI, Damian

Rzeczywiście nie warto z takim jak ty wdawać się w dyskusje bo to nie ma najmniejszego sensu. Ty i tak wszystko wiesz lepiej. Powodzenia w dalszym wyżywaniu się na tym forum.

BROJERKI, Damian
@Rick

Znowu usunięty post na prawdę? Małpuję, bo ROSA ci płaci narkotykami i cie nie przegadam,no smutne :( Ja wiem ,że oni mają mnie w ... ale chodzi mi o to żeby prawda wyszła na jaw :) To nie ja zacząłem :)

@BROJERKI, Damian

To ty ciągle tutaj na tym forum obrażasz i podszywasz się za innych. Mnie również obrażasz zarzucając mi że Rosa płaci mi narkotykami co jest nie prawdą. Ja nigdy nie brałem i nie biorę żadnych narkotyków. A jak chcesz aby prawda o tej Firmie wyszła na jaw to zrób co ci napisałem wcześniej. Dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś? Za to po raz kolejny i nie wiadomo ile jeszcze napiszesz te swoje rewelacje. Ile raz ty nudny człowieku będziesz to robił? Może już skończ to jest to jest naprawdę chore. Czy to takie trudne do zrozumienia? Widać dla ciebie niestety tak.

Ostatni Sprawiedliwy
@Rick

@Już.wiemy JO TYŻ WIM :) (usunięte przez administratora) Czy taka kara jest stosowna, aby z tych pieniędzy nie wybudować Orlika w zacofanym Zawierciu ino w cywilizowanych Katowicach np. drogi? I najważniejsze (crem dela crem) czy taka osoba powinna piastować tak odpowiedzialne stanowisko w firmie, która chce siebie szanować? Resztę dopiszcie sobie sami :) Ja się na to nie godzę!

@Ostatni Sprawiedliwy

To już wiemy. Masz zacięcie. Ciekawe ile razy jeszcze to napiszesz? I najważniejsze co to daje i co to zmieni bo ja uważam że nic. Pajacuj dalej. Powodzenia.

Rick

Zwolnili cię? Naprawdę. W tej Firmie aby zostać zwolnionym trzeba wykazać się wyjątkowym arcytalentem do pracy np. narobić sporo nn albo przyjść do pracy mając promile i zostać złapany. Tylko takich zwalniali. No miałem rację że wyleciałeś i gorzkie żale i lamenty wylewasz na tym forum. Jesteś beznadziejny że cię zwolnili widać nadajesz się tylko do kopania dołów lub do sprzątania hali i to pod nadzorem bo byś jeszcze coś popsuł.

Rick

Ok. To się przedstaw bo nie wiem o kogo pytać na KPP i nie podszywaj się pod innych. A prawda jest taka że jesteś nie udacznikiem życiowym i flustratem. Po raz kolejny mnie obrażasz że jestem ćpunem a tak nie jest. Nara.

Rick

Czekamy z niecierpliwością i nie możemy się doczekać.

Pracownik produkcji Nowy wpis
@Rick

Niekoniecznie ???? mi nie przedłużono umowy, bo "nie radziłam sobie na pół automatach", czyli zbyt często wołałam kierownika, bo szły same braki, a gdy już przyszedł musiałam mu wytłumaczyć jak powinien wyglądać prawidłowy detal. A gdy w ostatni dzień pracy zapytałam, dlaczego żaden kierownik mi że tego od razu nie powiedział, usłyszałam, że się mnie bali ???? Więc zbyt starannym też nie opłaca się być ????

@Pracownik produkcji

Poważnie, taki powód zwolnienia był? To jak wdrożenie w firmie wygląda, na początku nie ma przeszkolenia z każdej maszyny i każdego procesu? Oprócz kierownika nie dało się zapytać o pomoc współpracowników? Chyba zawsze łatwiej tak. Jak często zwolnienia ze strony firmy się teraz zdarzają?

W sumie to mało interesujące kto za co był karany, jeżeli obowiązki wykonywane są ok to w czym problem? A to, że ktoś się nie dogaduje między sobą to raczej jakaś prywata bym powiedział. Jak teraz z pracą na produkcji, szukałem ogłoszeń ale jakoś nie mogę znaleźć. Są przyjęcia? W starej ofercie jest napisane, że można zrobić sobie uprawnienia w firmie. Po jakim czasie można się starać o takie coś i czy jest to w jakiś sposób zobowiązujące?

kiszek

Jakie uprawnienia człowieku. przyjęcia są, przecież tu wiecznie są przyjęcia bo ludzie po jednym dniu rezygnują

@kiszek

Po jednym dniu? To co może być tego powodem według Ciebie, że i jeden dzień niektórym wystarcza i drugiego już nie chcą?

Pracownik Produkcji

"Kierownik D.B. to mój ziomek. Razem na nocce palimy coś wesołego. A i piwo po kątach mam schowane. Wiem co i jak, nic mnie nie zaskoczy"

Głównie o palenie.

Morda

A co tam w Kontroli Jakości się dzieje? Ocena dostawcy C, już gorzej się nie da? Zaorać ten zakład... I dać ludziom świeże powietrze :)

Ona

Właśnie wpadłam na aktualną rekrutację w sieci i szukają osoby jako Planista produkcji. Ktoś coś o tym opowie? Tam napisali, że jest to stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. I ta umowa jest od razu na początek? Nie ma okresu próbnego na np. umowie zlecenie? Od razu jest UoP na czas nieokreślony, czy ta pierwsza jest na inny czas?

Chyba się nie dogadujecie. Ale mniejsza o to. Piszesz, że jest u Was robota w nocy. Czy za pracę 3 zmianową jest jakiś dodatek do wynagrodzenia? I ile ono na ten czas wynosi, o ile to nie tajemnica?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Rosa Europe?

Olcia

Dlaczego? Coś nie tak z pracą na produkcji? Czemu radzisz unikać, jak na ten moment tu płacą i jaka atmosfera? Bo nie wiem o co konkretniej może chodzić

Czy mógłbyś wyjaśnić co to znaczy tam jest Sosnowiec? Czy masz jakieś uprzedzenia do tego miasta czy powielasz stereotypy? Jeśli tak to jakie.

Jak się pracuje z ludźmi z Rosa Europe?

Remo

Oj Adi jesteś beznadziejny. Po dłuższym milczeniu na forum znowu ci się biedny Damian przypomniał. Jak długo jeszcze się będziesz wyżywał i co ci to biedny człowieku daje?. A tak w ogólnie jeśli to prawda to dlaczego twój ulubieniec, którego tak pomawiasz na tym forum nie poszedł do więzienia lub nie otrzymał zawiasów?

Roman
@Remo

To jakichś pracownik firmy / były pracownik? Wiesz po co udziela się tu w taki sposób, i jakie na ogół relacje są w firmie między zatrudnionymi? Łatwo o spokojną współpracę?

@Roman

Bardzo mi się podoba drogi Adrianie to co napisałeś. Dodatkowo dobry kierownik D.B. został zatrzymany przez dobrych zawierciańskich funkcjonariuszy policji przy mojej osobie za posiadanie dobrego pudełka marihuany pod jego blokiem na ul. Piłsudskiego 67. Zastanawiam się co ty ze swoim dobrym ulubieńcem razem robiliście pod owym blokiem i do kogo to pudełko należało.

Rem

Gall Anonim jestem. Zapraszam Adi do prokuratury. Szkoda że jesteś taki mądry z prawa a dwie lewe ręce miałeś do pracy.

Rem

Sąd nic nie zinterpretuje bo ty do żadnego sądu nie pójdziesz. Jesteś z gatunku ludzi, którzy dużo mówią i tyle. Poza tym czepiasz się Damiana a sam nie widzisz swoich wad. Otóż dowiedziałem się za co zostałeś zwolniony z pracy w Rosie i to dyscyplinarnie. Porzuciłeś pracę obrażaony i uciekłeś w nocy nie legalnie z zakładu pracy i to dlatego że kierownik zwrócił ci uwagę że źle wykonujesz swoje obowiązki. Czyli puszczasz braki i nie stawiałeś pieczątek o co wcześniej upominała się wielokrotnie jakość. Ale ty oczywiście miałeś to w nosie i zamiast zacząć robić to co do ciebie należało ty wybrałeś ucieczkę. Pytanie kto się tak zachowuje? Tak więc dzięki zagranicznemu pracownikowi z Zawiercia panu Adrianowi nie było premii produkcyjnej ani podwyżek w Rosie bo się zarząd tłumaczył bardzo częstymi reklamacjami od Elektrioluksa a tych było sporo bo tak co nie którzy pracowali. Koleś ogarnij się. Nara.

Rem

A ty (usunięte przez administratora)dalej w swoim Zawierciu robiąc z siebie pośmiewisko. Ps poprzednio napisałeś pies z dużej litery co świadczy że w szkołę rzucałeś kamieniami.

Czy można liczyć w Rosa Europe na prywatną opiekę medyczną?

Rem

Nie bo to kosztuje a Firma oszczędza na wszystkim.

Sprawiedliwy

Przecież każdy to wie ze Beata to pisze na marka za to ze powiedział ze jest tępa bo jak po 6 lata można nie wiedzieć jak farbę rozcieńczyć ale nawet dziewczyny z panela nie chciały z nią robić żadna zmiana to z Sylwia się dogadała żeby kasce robić tak żeby się jej pozbyć się z Tampo druku żeby Beata się dostała na drukarnie owinęła sobie teraz age i Karolinę w około paląca i myśli ze jest fajna nikt jej nie lubi tylko tolerują i żeby nie było ze jest taka ze nie wie jak to zrobić to sobie wymyśliła ze będzie narzekać na wszystko ze siatki złe ze chowie jak każdy wie ze ona nic nie nie wie tak jak na Tampo druku nie wiedziała ze skosy da się zrobić po 3 lata popieram marka ze ona się tam nie nadanie jak by nie wchodzenie jej w du....... Krystianowi i Łukaszowi to by już tam nie pracowała taka jest prawda boli ja ze ktoś jej powiedział prosto ze jest tępa porażka z jej strony bo ja bym nie wiedział jak to robić to bym się nie szedł się żalić ale jak to ona trzeba narobić afery żeby ona była czysta ze to nie ona dziewczyny z panela to samo zdanie maja ze robiła tylko zament na zmiana

No
@Sprawiedliwy

No wreszcie ktoś prawdę napisał

Brawo za napisanie prawdy

Iiiii
@Sprawiedliwy

No każdy kto robi na drukarni dobrze wie ze to prawda napisana

@Sprawiedliwy

Wiedzieć proporcje to jedno ale na drukarni jest taki bajzel w dokumentacji technicznej ze to o pomstę do nieba wola. Każdy tylko norma a że 200 sztuk bubla pod rząd zrobi to co tam drobiazg. Jak można w 3 etapach nadrukować braki i nikogo to nie obchodzi tak tylko w Rosie może być w Seriks by po premii było.

Frog
@Lili

Lili skończ. Wszyscy dobrze wiedza kim jesteś. Twoje komentarze są żałosne. Daruj sobie :)

@Frog

Nawet bladego pojęcia nie masz kim jestem a bubla siejecie że aż miło potem albo pakownia odwali albo Oława

Olo
@Lili

A co ma dokumentacja do braków trzeba zacząć ze 80% to braki z produkcji złe obcięte albo wtrącenia prawda jest taka ze pakujecie wszystko bo przecież na drukarni odrzuca a swoją droga to ktoś już napisał ze jak tam nikt nie ma pojęcia o drukowaniu to tak jest

Nem

Zadzieram kiece i lecę a ty ćpaj dalej z moszkiem.

Rocy
@Sprawiedliwy

No w końcu ktoś prawdę napisał o drukarni

Judy

Prawda.

@Sprawiedliwy

Jak tam kochana drukarnia dalej rządzi Mareczek i wszystkich po kątach rozstawia a nowi są niczym

Urszula

Czyli chętnie przyjmują ludzi? Powiesz, czy mają oferty i na jakie stanowiska?

Ona

Witam, mam ofertę pracy do tej firmy i chciałabym zapytać jak u was z zarobkami i czy jest tam jakiś dojazd oprócz samochodu? Z góry dzięki jeśli ktoś pomoże.

@Ona

Witam, praca jest monotonna i stojąca przez większość czasu. Zarobki to minimalna krajowa. Większość pracowników jest zza wschodniej granicy i uważają, że są bezkarni i mają rację bo robią co chcą. Dojazd jest z Zawiercia, koszt jest poniżej 100zł na miesiąc.

@Ona

Zarobki marne jeśli chodzi o pracownika produkcji na innych działach stawki różne..

Mon

Szkoda, że tylko podczas ważnych wizytacji pracownicy chodzą w ubraniach roboczych. Z reguły każdy chodzi jak chce i nikt na to nie zwraca uwagi.

Alicja
@Mon

A co mówi regulamin? Jest jakiś dresscode ustalony odgórnie? :)

@Mon

Wychodzi na to, że tak skoro zostało nakazane przyjście w ubraniu roboczym a nie prywatnym w dni które pojawiają się osoby z Włoch.

Aneta
@Rick

To i tak dobrze, że chcą się jakoś prezentować, ale oprócz aspektów wizualnych to nie ma różnicy czy są w stroju czy też nie?

@Alicja

Najpierw przeczytaj regulamin dopiero zadawaj głupie pytania..

Jaka jest kultura pracy w Rosa Europe?

Rim

Jako były pracownik powiem tak kultura pracy w tej Firmie nie istnieje za to chamstwo i (usunięte przez administratora) jest mam codziennością. Trzeba jeszcze dodać że doszło tam do bijatyk zarówno na terenie zakładu jak i przed zakładem. Co oznacza (usunięte przez administratora). Lepiej tam nie pracować.

Maria
@Rim

Co to były za bójki? Między kim a kim? :O strach się bać szczerze mówiąc.

@Maria

Myślę że nie ma sensu na ten temat pisać. Atmosfera na tym zakładzie pracy jest tak znerwicowana, że ludzie nie potrafią za sobą normalnie rozmawiać ani też współpracować.

Mops

Tam nie ma kultury pracy tam są zawistni pracownicy.Ukrainiec jest lepiej traktowany jak Polak

Judy
@Rim

Dokładnie, tak.Normy ponad stan, człowiek wycisniety jest jak cytryna. Jeżeli ktoś jest uczciwym pracownikiem, ciężko ma. Pozdrawiam, mimo to.

BROJERSKI, Damian
@Rim

Jak kierownikiem tam jest zawiercianski kryminalista z teczka na KPP w Zawierciu to czego oczekujecje?

Urszula

Dlaczego? Co się dzieje?? Nie wygląda to zbyt dobrze

@BROJERSKI, Damian

Tak Adi to już wiemy. O narkotykach też.

Aneta
@Rim

No ja to się dopiero teraz dowiedziałam. :o Co z tymi narkotykami tutaj macie? Bo widzę, że ktoś kto w nicku o nich miał kiedyś pisał coś o pijanym kierowcy

@Aneta

To pytanie nie do mnie tylko do Pana, który często podpisuje się jak Damian B.

Alicja
@Judy

Az tak że wyciśnięty jak cytryna? To ile ludzie tu normalnie wytrzymują, skoro praca ponad siły? Są pracownicy wieloletni pracujący w taki sposób?

BROJER-NARKOMAN

TY PRACODAWCO! DO CIEBIE GODOM! Patrzyłeś się jak was jak pijany kierowca ROSY chciał zabić moją siostrę? Patrzysz się na ćpuna Brojerskiego i się nie uczysz na błędach? Ja was nauczę jak wy potraktowaliście mnie :)

@BROJER-NARKOMAN

Napisz co zamierzasz zrobić.

Sama

Rodzinka W to cały zakład przejmuje nawy w kolejce im się stać nie chce

Mops

Jak macie dobrych pracowników to ich wywalacie dla mnie możecie zaliczyć upadłość

Link
@Mops

Sama prawda

Mops

Dziwisz się tu jest układ nie do zaakceptowania

@Mops

A ja Ci odpłacę Wla za całe zło

Rosa
@Lili

Ciekawi mnie jak rozliczasz siatki czy fiskus zobacz że dobrze

Bąbel
@Rosa

Siatki i tak Wla robi kiepskie

Kotek
@Lili

Kiedy wreszcie ktoś wygryzie kierownika samozwanca Wl z drukarni? Przez niego ludzie odchodzą

@Kotek

No kiedy inni też umieją drukować np AB KP i rządzić nadrukiem też

Olo
@Kotek

Ciebie wcześniej wywala niż wl za ceny pracownik firma złapała Boga za nimi

HEHE
@Olo

czy można po polsku? Większość widzę mali wykształcona, gimnazjum chyba nie skończyła :) ze zdania skleić nie potrafi

Kajtek
@Olo

Z niego Bug jak z(usunięte przez administratora) trąba fachowiec od 7 boleści a bubla na szybce to często nie widzi fatamorgana oczna norma na trzaskać a że byle co to co kto gwiazdy się uczepi

Hehe

Napewno lepszy niż ty

Arci
@Kajtek

Bo ciebie pewnie boli ze chłopak ma pojęcie jako jedyny tam co robi a ciebie to boli ze ty nożyk i taśma i jesteśmy szczęśliwa ze robisz papap

Link

Bo to prawda jest

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe - Siewierz

• Jak się pracuje w Rosa Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rosa Europe?

Kandydaci do pracy w Rosa Europe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rosa Europe