Opinie o Attis Broker Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Attis Broker Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Attis Broker Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Attis Broker Sp. z o.o. w Warszawa

Vvvv Nowy wpis

Proszę o zabranie oficjalnego stanowiska w sprawie pobicia Pani Ślotała, czy to Państwa Członek Zarządu ma coś wspólnego ze skatowaniem tej Pani? Proszę o wyjaśnienie?!!

Jak długo czekaliście na odzew z Attis Broker Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Tomek Nowy wpis

czekasz na odzew w zależności od posunięć pracowniczych. Mniej więcej 2-3 miesiące, jak coś się zwolni to szukają. Na spotkaniu będzie słodko aż zęby bolą. Zgodzisz się na wszystko byle dołączyć do tego dream team'u :) A później rzeczywistość która już nie jest słodka. (usunięte przez administratora) Merytorycznie - wszyscy się tam uczą. Osobo pytająca o odzew - jest tyle firm brokerskich w PL, że lepiej szukać innej firmy. (usunięte przez administratora)

Pomocny Nowy wpis

Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko aplikujesz i jak szybko potrzebują pracownika, ale ja czekałem koło tygodnia na informację o wyniku rekrutacji.

Patka Nowy wpis

Czyli to co na rozmowie nie równa się temu co w rzeczywistości?

zadowolony ludzik

Uważam, że trzeba być dobrym pracownikiem a nie byłoby takiego narzekania !!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Attis Broker Sp. z o.o. na stanowisko Broker ubezpieczeniowy - ubezpieczenia majątkowe? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jacek

(usunięte przez administratora)dlaczego piszesz w liczbie mnogiej... Rozumiem, że przeczytałeś cały internet - moje gratulacje. Szkoda tylko, że mijasz się z prawdą - w jakim celu niech inteligentni użytkownicy tego portalu odpowiedzą sobie sami.

Jarek

Nie przesadzajmy, że jest tak kiepsko. Bardzo dobre opinie krążą w internecie a atmosferę trzeba sobie poprawić.

Jacek

Cóż, kiedyś to była fajna firma. Niestety po ostatnich zmianach atmosfera tam panująca da się porównać do emocji panujących na stypie...

Karol

Very bad

Iwona

@Joanna czy udało Ci się aplikować do firmy Attis Broker Sp. z o.o.? Jeśli tak to jak przebiegł proces rekrutacji? Na jakie pytania można liczyć na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy wymagania są duże? Jakie trzeba mieć doświadczenie, aby zostać przyjętym do firmy?

Joanna

Witam, Jestem zainteresowana pracą w tej firmie na stanowisku agenta. Może ktoś napisać jakie są warunki współpracy? Czy są narzucane jakieś plany do wykonania? Ile wynosi prowizja? itp Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

Joanna

Iwona

Pracujesz obecnie w Attis Broker? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

witek

no ale jak to nikt nie doradzi? a ja widziałem oferte pracy jako Manager ds. Sprzedaży usług brokerskich i dobre to naparwde wygląda moim zdanim.

Sylwia

Idź i sie przekonaj, na rozmowie kwalifikacyjnej mozesz sie zawsze zapytać czy sa stabilni i czy płaca na czas :) tu ci nikt nie doradzi

Roberto

Ludzie, w tej branży jest deficyt pracownikow, firmy brokerskie maja duzy problem w znalezieniu kandyta z conajmiej 2 letnim doświadczeniem a co dopiero z większym. Cenicie sie czy nie? Wymagajcie zatem.

Miko

Dobra dla studentki stojącej w corpo na recepcji, nikt sie nie denerwuje. Pozdrawiam

Kate

Tiaaaaa, asystentka w firmie kurierskiej na starcie zarabia 4,5 netto,średnia zarobków w wawie jest ok 5,5 netto

Agencje ubezp czy broker? To nie to samo. Na mieście sie mówi ze brak im pomysłu na zarządzanie, rodzinne bądź przyjacielskie powiązania z pracownikami kt mało co robia tylko pensje pobierają. Perspektyw zadnych na rozwój. Strona net wiele o nich mówi,

Franek

Ja aplikuje

Chlebowielopiecowyżerca
@Franek

No to powodzenia bo zatrudnienia to wrzesień a czerwiec to wakacje i to we wszystkich firmach jak mogę coś doradzić.

Aldi

Wszyscy sa po znajomosci. Liczy sie kto po większej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Attis Broker Sp. z o.o. - Warszawa

Attis Broker Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 250 ocen.

Attis Broker Sp. z o.o.