Opinie o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aptiv Poland S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aptiv Poland S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Inżynier

Witam na jakie zarobki moze liczyć inżynier z rocznym doświadczeniem? Czy jest szansa zarobić 4-5 tys na rękę ?

PJ
@Inżynier

Witam Na spokojnie można się spodziewać 4-5 tys na stanowisku specjalisty.

Inżynier
@PJ

A praca w jakich godzinach pracy ? Czy jest stresująca czy zdarzają sie nadgodziny ?

@Inżynier

NAJNIŻSZA KRAJOWA + 200 ZŁ BRUTTO, CZYLI GORZEJ BO NIE PRACUJESZ NOCEK. A JAK CI SIĘ ZDARZĄ, BO ZMIANY NA LINI MONTAŻOWEJ, TO DO WYBRANIA

Hej heja

Cześć, może mi ktoś powiedzieć coś o tej firmie bardzo mocno się zastanawiam nad pracą w tej firmie. Jakie są zarobki, jacy ludzie i czy szefostwo okej ?

Jola

No i przyszedł dzień wypłaty. Z racji że spodziewałam się podwyżki to uprzedziłam Bank aby przypadkiem mi nie zablokował konta z myślą, że może to pomyłka. Nic takiego nie miało miejsca. Bank normalnie zaksięgował, a pani z okienka z lekkim uśmiechem dała dobitnie znać, że to był falstart z mojej strony.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Aptiv Poland S.A.?

Leszek

Jeśli chodzi o dostanie się na produkcję to odradzam ... paczki na święta Bożego Narodzenia były chyba z pomocy dla powodzian wstyd było to brać. 30 lecie zakładu żadnej premi chyba że ci na górze się podzielili. Podwyszka śmieszna 9.5% Nie polecam zakładu

@Leszek

Nie były złe nie trzeba było brać paczek

Inżynier Procesu

Rozmowa na wysokim poziomie - nie dostałam się (widocznie jestem za słaba - nie mam o to pretensji) ale zirytował mnie brak jakiejkolwiek informacji o wyniku rekrutacji. Doszłam do II etapu a o tym że się nie dostałam wnioskuję tylko po upływie czasu od rozmowy - 0 odpowiedzi

Typowe HR-owskie II etapy

Romantyk

Ludzie dajcie spokój już lepiej nie będzie trza brać kiece i spierdzielać gdzie indziej W Żywcu 10 ludzi na lini jest a norma taka podobno ze nawet na przerwy nie beda zaraz chodzic a tych pseudo technologów i ich prawych i lewych rąk jest chyba z 25 pytanie jest takie kto na nich pracuje(usunięte przez administratora)

Tyco

Czy wiadomo już coś odnośnie podwyżki jakieś konkrety można prosić

Jonek

A miało być tak pięknie. Wypełnianie ankiet satysfakcji i zadowolenia z pracy. Nie zły żart. Tyle nie robów siedzi w biurze i zajmuje się byle czym albo niczym . Zdaję się że Andriu doprowadzi zakład do upadłości. Zamiast produkować wiązki będziemy segregować (usunięte przez administratora) Taki to Pan dyrektor. O pieniądzach już nie wspomnę. Bo skoro wszyscy zadowoleni z miłej atmosfery jaka panuje w zakładzie to po co upominać się o podwyżkę. Najgorszy zakład i związki na żywiecczyżnie. Omijać z daleka. NIE POLECAM !!!!!

Jonek

I tu się mylisz. Wypowiedzenie złożone. Okres 3 miesięcznego wypowiedzenia i L4. Obecnie odpoczywam. Ty pracuj dalej i pisz swoje mądrości!!!

Kulawy

I jak tam pracownicy najlepszego zakładu na terenie powiatu Żywieckiego pracujecie dzielnie ? Jak tak dalej pójdzie to podwyżkę dostaniemy w październiku i to na ten i przyszły rok a my dalej będziemy marudzić jak jest źle a robić swoje i podkręcać normy i cieszyć się ze jest dalej praca. Że praca jest zła nie dobra że musimy robić na tych Ukraińców a oni z nas się smieja a my boimy się dyrekcji i robimy to co nam każą jak dalej będziemy trzepać tyłkiem i bać się Ukraińców to nic nam nie pomoże

Dyzio

Mam pytanie. Czy ktoś się w końcu zainteresuje się jak pracują Ukraińcy bo wychodzi na to że im wszystko można do pracy chodzą kiedy się im chce nikt nie zwraca na to uwagi a Polacy muszą się dzielić ich stanowiskami i jeszcze karuzela jest podkręcona żeby tylko normę wyrobić.

Wacek

Po co Ukraińcy mają się wysilać skoro Polacy za nich zrobią. Oni mają czas porozmawiać przez telefon posiedzieć na ławkach 20 razy wyjść do ubikacji po co Ukrainki będą niszczyć sobie paznokcie większe niż szpony czarownicy a Polak nie ma czasu nawet do ubikacji wyjść bo musi za nich robotę zarobić. Nie polecam i jeszcze raz nie polecam pracy w tym zakładzie!!!!

Janek

Dzień dobry, Znowu mam pytanie, teraz głównie do związków zawodowych. Do końca roku minimalna krajowa była 3010 zł, Od 1.01.2023 wzrosła do 3,490 zł ( + 480 brutto więcej ), a od 01.07.23 do 3600 ( +110 zł brutto więcej ), co daje wzrost minimalnej pensji o 590 złotych polskich brutto w stosunku do minimalnej pensji która obowiązywała w Naszym kraju do końca 2022 roku. I tak: pierwsza podwyżka minimalnej to prawie 5%, druga to prawie 6%. Proszę o informację, czy zaproponowana podwyżka 7% to ( czyli tak naprawdę +1% więcej ) jest do zaakceptowania, czy też nie. Tak naprawdę 10 % podwyżka w tym roku to ZALEDWIE 4% więcej od ZAGWARANTOWANEJ MINIMALNEJ KRAJOWEJ. Proszę miejcie to na uwadze przy negocjacjach z pracodawcą.

Czy w końcu wiadomo coś odnośnie podwyżek i czy w tym roku będą dofinansowania do wczasów czy znowu wczasy pod gruszą ?? Marzec a tu nic o niczym nie wiadomo

Ragnarok

Ta firma to tragedia, bez znajomości jesteś tu nikim, lepsze stanowiska tylko dla rodzin i znajomych panującej tu kliki. Starzy pracownicy z wyższym wykształceniem nie mają żadnych szans awansu. Sztucznie tworzone stanowiska dla swojaków. Na produkcji max (usunięte przez administratora)za minimalną stawkę. Pracownicy poniżani i zastraszani. (usunięte przez administratora) sycylijska to tu mogła by się wiele nauczyć.

@Ragnarok

Masz rację. Ta firma to tragedia. Ale widzę że niedługo będzie lepiej. Nie będzie podwyżki ,ale więcej będzie młodszych którzy będą nas zastępować i będą tak samo pracować jak my. Zresztą to już widać ich zaangażowanie w pracę. Może się w końcu tym na górze otworzą oczy . Jeden dzień ,drugi,trzeci norma nie zrobiona. Zobaczymy jak to będzie. Powodzenia.

Coś,ktoś co z tą podwyzszka. ? Jakieś konkrety. Kiedy jakaś wiążącą decyzja.

Tyco

Dokładnie nic nie wiadomo co z tą podwyżką kiedy jakieś spotkanie z dyrekcją i czy będzie wyrównanie

Nico

Podwyżka jest -ale norm!! chcecie kasy-to ją odrobicie!poza tym ciągłe nagonki i pilnowanie pracowników -totalne upodlenie załogi, metody von Nogaya.Nikt już nie chce przyjść do tej firmy, nie ma pieniędzy na nic a wszystko się sypie!Za to Dario i Andrew biegają po firmie-jak kot za własnym ogonem -żenada!!!

Mika

Witam czy będą do tej wypłaty premia świąteczna?

Hej. Czy wie kto może na jakim etapie są rozmowy związków w sprawie podwyzszki. Nigdzie nie ma żadnych informacji.

Meme

Dyrekcją nie chce dać 10% podobno nawet związki do łapy wezmą pewnie i zostanie jakieś 7% dane czyli jak zawsze ....

@Meme

Czyli jak zwykle związki wygrają ale dla siebie. Ciekawe kto jeszcze należy do takich związków. Chyba już nie wielu.

zwiazkowiec
@Meme

nie Pisz głupot jak by nie było związków to byś dostał 4% i byś się musiał cieszyć. Tak to jest nadzieja że więcej,a tak wg mnie to podwyżkę powinni dostawać członkowie związków- reszta min płaca.Ale tak się nie da.Czlonek komisji związków nie ma żadnych korzyści działa społecznie traci czas itd za free a wy tu takie głupoty piszecie

@zwiazkowiec

Nieźle nas (usunięte przez administratora)w tym Aptiv. Już prawie marzec a pieniędzy nie ma. Dyrekcja zadowolona z takiego poślizgu sprawy. Bo przecież im dłużej tym lepiej dla niej. Więcej w kieszeni zostanie . Bo o wyrównaniu nikt jej nie wspomni. Wielcy związkowcy. Boże zlituj się.

Janek

Tyle ile rząd zagwarantował minimalna krajowa..Czyli muszą dać 480 zł więcej do min brutta. Łaski nie robią a to jest ponad 7 % więcej. Wszytko co jest powyżej trzeba traktować jako wynegocjowana podwyżkę. No jak 10% to tak naprawdę 3% bo 7% zagwarantowane ustawa. A propo do związków. Co w takim razie z 2 turą podwyższenia minimalnej od 01.07.23.Te ew 3% zje gwarantowana 2 tura, czyli tak naprawdę nic Niue dostaniemy.

Zygi
@zwiazkowiec

Jakie związki ty chyba związków zawodowych na oczy nie widziałeś wszyscy mają związki tylko nie aptiv to są jakieś (usunięte przez administratora)a nie związki tyle w temacie

Czy na kato zagraniczne można dostać wypłatę? Chodzi o Kato w revolut?

nickt

Chyba konto...;-)

Może

Powiem tak ludzie czytam te wasze wypociny i żal mi was naprawdę tyle opowiadań tyle rozczeń tyle pretensji tyle spekulacji jak zle jak nie dobrze jak jest w innych zakładach jak u nas rozlewanie żali rozlewanie krytyki ci źli ci nie dobrzy ci nic nie robią ci robią co robią na tych tamci w czerwonych stoją ja solidnie pracuje tamci tylko wezmą w łapę i jest spokój ludzie ja was proszę czy wy tam pracujecie na karę czy zakład aptiv to są rosyjskie łagry czy wy nie macie swojego rozumu tyle lat narzekacie i będziecie tyle narzekać związki nie związki 2 związki powstały mieli coś zrobić i dalej cicho zaraz powstama 2 4 5 10 i co zrobią a ludzie się będą nakręca opowiadać na forum jak to źle itp itp ludzie kaziu maziu itp na forum blazenada żeby napisać żeby zwrócić uwagę a żeby kolega był dumny z ciebie że napisałeś i kto następny napisze;) śmiechu warte będziecie robić w tym zakładzie czy dadzą 20 złotych podwyżki czy 50 czy 250 bo macie tylko czelność okazywać poglądy w internecie i wypiciny wasze co ma ktoś robić co ma powiedzieć a jak związki mają rozmawiać z dyrekcja i czy związki wynegocjuje czy nie tak podyskutujecie miesiąc góra 2 że nic nie zrobili i karuzela jedzie dalej do następnego roku żeby to samo przy nastepych wyborach mówić to samo że zaś nic nie zrobi;) dajcie sobie spokój z tymi śmiesznymi wpisali jak jeden tak drugi bo ludzie się z was smieja z waszych wypocin co rok jak jest podwyżki to samo jest a przez cały rok cisza jakby nie związki jak jedne czy 2 5 10 to robiliście by tak samo czy strajki nie strajki wy boicie się o pracę i pieniądze na przetrwanie od 10 do 10 a nie o to żeby było dobrze bo co hy się stało jakby aptic ogłosił upadłość i poszliście na bezrobocie? Gdzie byście byli ? Wszyscy chojrakuja a dużo z tych osób co znam po upadku mieli by status nie pracownik tylko BEZDOMY

Pracownik :D

W zakładzie robi się kabaret hahah. Pracodawca chciał robić nam pracownikom wczoraj jakieś zdjęcia do jakiegoś konkursu ale nie zgodzili się ludzie bo jest RODO więc pobierali baby z biura w fartuszki i dali na linie na pozowanie do zdjęć tylko szkoda że nie ubrali im jeszcze klapek roboczych bo lepiej by to wyglądało a tak to zdjęcie od połowy trzeba było robić żeby szpileczek nie było widać :D

Praca popłaca
@Pracownik :D

A powiedzcie mi czy to pierwsza taka szopka w zakładzie jak już się przebrały i zaczęły pracować to może pokażą jak to się fajnie na volvo pracuje jak na spokojnie tam można pracować i na spokojnie się wyrobi I jeszcze można podniesienie o 2 wiązki masakra z tymi biurowcami posady załatwione przez ciotkę a studia za pieniądze

Wiesz jak jest w Aptiv . Jeden Polak robi za dwóch utropkow. Dyrekcja i święte krowy w czerwonych fartuchach na to się zgadzają.

Dyzio

Święta prawda tak jest w Aptiv . Polacy muszą pracować za Ukraińców przyjdzie taki do pracy porobi trzy dni i już jest chory a Polacy muszą zaiwaniać za niego bo trzeba się podzielić jego stanowiskiem bo nie ma kto robić a oczywiście przełożeni mają to gdzieś niech murzyny zaiwaniają za marne grosze. Ukraińcy mają dojazd zapłacony i mieszkanie przez zakład to po co się będą wysilać. Dyrekcja nie chce dać Polakom podwyżki bo po co . Na zebraniu na argumenty że wszystko podrożało Pani dyrektor powiedziała że ona je kaszę i jogurt i to jej wystarcza więc pracownicy też się według niej mają do tego dostosować po co im podwyżka tylko ciekawe z czego ma taki szeroki kufer chyba nie z tej kaszy????. Polityką Aptivu jest przyjmowanie (usunięte przez administratora) takich jak Ukraińcy za których trzeba robić i biuraliści których jest więcej niż pracowników na hali coraz to nowe twarze przechadzają się po hali i spacerują tam i z powrotem ażeby tylko czas przeleciał.

Są już karty podarunkowe dla dzieci ❓

Dorota

A ja mam pytanie.. to jak ktoś dzieciaków nie ma to takiej karty nie otrzyma? w tamtym roku jakie były?

@Dorota

Były Sodexo 120zl na dziecko do 14roku rycia. A Ty dostajesz premie świąteczna a karty są dla dzieci.

@Dorota

Nie nie otrzyma na jakiej podstawie trzeba się postarać o dziecko wtedy będzie się należała karta podarunkowa

@Tyco

ok no u mnie nieco za wcześnie jeszcze. ale tak z ciekawości to jest jedyny profit tutaj stricte dla dzieciaków czy jeszcze w roku coś u dla nich dają?

@Dorota

Staraj się bo warto pewno młoda dziewczyna czy kobieta jesteś

@Tyco

młoda, młoda. i na których stanowiskach tu u was tych młodych najwięcej pracuje? kobiety częściej rotują niż Panowie?

Kaziu

Jozek a Ty co dalej śpisz. Nie oubudziles się jeszcze po świętach. Już nowy rok a o podwyzszkach ani mowy. Znając Ciebie i te konkurencyjne związki to pewnie dostaniemy 0.80 gr. w maju przy inflacji 17,5 % Daremne te Wasze związki. Robią z nami co chcą. Lepiej żeby was nie było. Bo czy jesteście czy was nie ma ,żadna różnica. Pożytku żadnego. Do roboty i tyle!!

Tomasz
@Kaziu

Nie widać, by szykowano podwyżki? To można wiedzieć, ile Wam teraz płacą? Żeby było wiadomo czy u Was lepiej, niż u mnie.

Kaziu
@Tomasz

Nam najmniejszą krajową.Obecnie na linii mamy 19.30 zł.brutto. i póki co nic nie wskazuje aby coś było więcej. Dyrektor z rękami w kieszeni chodzi po hali i szuka nie wiadomo czego. Kultura u niego została daleko w tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Aptiv Poland S.A. - Jeleśnia

• Jak się pracuje w Aptiv Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aptiv Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aptiv Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aptiv Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Aptiv Poland S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aptiv Poland S.A.