Chemar S.A.

Kielce

Opinie o Chemar S.A.

Radek 2009-09-17 18:54:11
Pracowałem tam 3 miesiące - bardzo słabe zarobki jak na tak duże miasto. Nie zależy im na pracownikach młodych - wylali mnie za byle co-i w sumie dobrze - bo i tak bym tam długo nie popracowł- szukał bym czegoś lepszego
anonim 2010-09-30 11:22:11
Radek - 2009-09-17 18:54:11

Nie polecam nikomu kasa za wykonywana prace zadna nie da sie z niej wyzyc pracowalem jako technolog i nie polecam wydawalo by sie ze mozna zarobic ale jednak tak nie jest nie da sie z tej pracy wyzyc odszedlem zalozylem sobie sklep spozywczy i mam 3 razy tyle :) Jestem panem sam dla siebie a srodkow finansowych mi nie brakuje
anonim 2010-09-30 11:22:14
Radek - 2009-09-17 18:54:11

Podwykonawca 2012-11-17 15:20:56
Firma upada , ludzi nie szanują,kierownictwo brak znajomości pracy
oszukują na godzinach i zarobkach.Omijać z daleka
Firmy nie polecam.
pinokio 2014-02-07 15:40:36
Panie Technolog mało tzn. ile konkretnie netto płacą na tym stanowisku? jaka umowa czy pensja w terminie ?
erwin 2016-05-21 10:58:18
Teraz jest ogłoszenie na kierownika działu kontroli jakości można się przekonać @vchjkz
Zostaw swoją opinię o Chemar S.A. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemar S.A.