Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Rekawiczki

Zastanawia mnie kto w tym zakladzie decyduje o ilosci rekawiczek przydzielonych na tydzien???? Na pewno nie sa to kompetentne osoby. Powiedzcie mi, jak to jest ze taka Pani na produkcji łaskawie dostaje 1/2 pary rekawiczek na tydzien, magazynierzy dostaja 2 pary. A co ciekawe Liderom przysługuje UWAGA: 10 par na tydzien! Nie widzialam zeby liderka korzystala z rekawiczek a robie kilka lat w zakladzie. Pracownicy fizyczni musza pracowac w dziurawych, smierdzacych i brudnych rekawiczkach bo tak wygladaja realia na produkcji, a w tym czasie liderka ma mozliwosc co pol zmiany, 5x w tygodniu zmieniac rekawiczki do pracy przy komputerze. Jak widac w cabindzie nowe rekawiczki to towar luksusowy. Wstyd.(usunięte przez administratora)

stefan_zwany januszem
@Rekawiczki

lider dostaje tyle rękawiczek bo ma je po to żeby wydać pracownikowi jeśli te 2szt które ma na tydzien mu nie wystarczaja! ale widać niektorym przyswajanie tak prostej wiedzy przychodzi mega opornie.

Pracownik innej firmy

Bliscy znajomi pracują w tym młynie, gdzie pracownicy robią na Japończyków śmiejących się że ludzie (usunięte przez administratora)na ich sukces, pytanie skierowane głównie do ludzi którzy zarabiają tam mniej niż 4 tys, emerytek, starych (usunięte przez administratora)umiejących robić tylko na jednej maszynie i (usunięte przez administratora)w gacie jak mają jeden dzień robić gdzie indziej, liderów którzy dostali troszkę władzy a i parę stówek więcej, słyszę z opowieści że bez obrazy ale większa część produkcji zachowuje się jakby była nie (usunięte przez administratora), z takiego faktu iż zarabiają minimalną a zachowują się jakby każdy zarabiał tam po 20 tysięcy, narzekacie że stoicie i że normy nie ten teges jedziecie jeden na drugich xddd u mnie w firmie każdy zarabia min 5 koła ileci w (usunięte przez administratora) i jeden kryje drugiego a wy tam prowadzicie rywalizację szczególnie panie 50 plus jakby był tylko cabind na świecie i jakby praca tam była kwestią życia i śmierci, co jest nie tak z wami xddd jak tam da się wytrzymać u mnie lider zarabia 7 tys i poza pracą wyłącza telka służbowego a u was liderzy prowadzą darmowe konsultacje będac w domu zarabiając czwórke przy dobrych prądach, jakieś (usunięte przez administratora) zebrania z rana, szkolenie żeby się dostać xdd żebyś łaskawie mogł uczestniczyč w tym młynie gdzie włascicele mają milion takich punktów na globie ziemskim, błagam was zmieńcie podejście bo naprawdę za taką kasę to by mi szkoda paliwa było, są inne firmy gdzie jest normalna wypłata i ludzie pilnują spokojnie maszyn iż nadgodzinami mają dwa razy więcej niż wy, troche pokory i luzu bo ja żeby tak (usunięte przez administratora) musiał bym chyba zarabiać min 10 koła i wtedy mogę przyżywać to tak jak wy przeżywacie z marniutkie grosze

P

Czy trudna jest praca montera wiązek elektrycznych? Czy trudno jest dostać się na to stanowisko?

Hmmm

Ciekawe jak to jest ludzi przenoszą na linie na Leśnianke a emeryci siedzą i zajmują miejsce niech oni idą na linie o Leśnianke brak słów

Dominika

Czemu z innej planety? Także teraz chciałem spojrzeć gdy to napisała. Jak klikam w przycisk „dołącz do nas” na stronie to mi jakieś błędy teraz wychodzą, tez tak macie? I co z tymi zwolnieniami, o których pisali wyżej? Dzieje się teraz w firmie cos konkretnego?

Robol

Witam. Kto na produkcji myśli że dostał 700 złotych podwyżki, to spieszę wyjaśnić, że pracownik ze stażem do 9 lat dostał 0 złotych. Tylko nasze związki mogły wymyślić, aby negocjować do stawek z 2023... Pracownik ze stażem ponad 18 lat dostał 90 złotych brutto podwyżki. Od lipca minimalna będzie wynosić 4300, więc fajnie gdyby związki już negocjowały podwyżki na przyszły rok, ponieważ są rok do tyłu.. te 90 złotych to chyba na składkę związkowa.. Przecież nie będziemy się cieszyć z podwyżki na dwa miesiące, która powinna być z wyrównaniem od stycznia. Szanujmy się, nie dajmy sobie wmawiać że jesteśmy nieopłacalni..Niech Albania sobie robi po 10 sztuk.. Pozdrawiam.

@Anonim

Związek wzajemnej adoracji. "Podwyżki" do minimalnej, normalnie szok i niedowierzanie. To już po drugiej stornie ulicy w H można zarobić trochę lepiej.

Obserwator

A jak z absencją tej Pani? Czy ktoś wkońcu coś z tym zrobi? Raczej więcej czasu jej nie ma niż jest. Reszta podpisuję notatki za L4, a tutaj notorycznie powrót bez konsekwencji.

abc cabind
@Obserwator

Masz racje niech w koncu zaklad zrobi z nimi porzadek Ty jak chcesz urlop to nie dostaniesz bo nie ma kto za ciebie robic a taki jeden z drugim ida na chorobowe i dosc ze im nie ma nic to jeszcze sie smieja

Przygotowanie

No właśnie znajomości w tym zakładzie to podstawa. A to córka tej ,Siostra tego koleżanka itd....Nie liczy się w wtedy pracownik że stażem i doświadczeniem tylko znajomości. Przykładem jest zmiana nocna bo tak zostaliśmy potraktowani.Na innych zmianach Liderzy docenili pracowników .

@Przygotowanie

To jest szczera prawda nie liczy się pracownik który ma duży staż i wiele przeszedł w tym zakładzie tylko najważniejsze jest to aby dzieciom liderów nie działa się krzywda i kto by powiedział że tu nie ma mowy o znajomościach koń ???? by się usmiał

@Przygotowanie

No i co zero reakcji że stromy przełożonych widocznie tak można nic nie robić i stanowisko pracy zajmować można no można kręcić się na krześle i gadać non stop .Protegowana poliwaletna jest przecież haha

@Anonim

@przygotowanie Dużo z was, ale na szczęście nie wszyscy powinna zastanowić się nad sobą. W wielu miejscach pracy nie jest kolorowo a narzekając raczej nic nie zmienicie. Najlepiej robić tylko to i się użalać. Nie pasują wam warunki? Uznajecie, że jesteście źle traktowani? Zmieńcie pracę a nie siedźcie na portalu i obgadujcie siebie nawzajem bo tym raczej nie poprawicie nic a raczej zrobicie tylko nieprzyjemną atmosferę między sobą nawzajem.

Xd

Były pracownik i siedzi na forum i jeszcze komentuje?dziwne ifalszywe.

@Xd

Fałszywe to są wasze komentarze na temat koleżanek i kolegów z pracy. No, ale niektórzy nie mają nic ciekawego w życiu do roboty więc to ich jedyna rozrywka. Miłego dnia i dalszego obgadywania siebie nawzajem :))

Hanka Lesnianka
@Przygotowanie

Fałszywe jak się powie prawdę bo ktoś robi z siebie błazna w pracy i jeszcze ośmiesza rodzinę.Zachowajmy trochę zdrowego rozsądku i jeśli chcemy się bawić czy też zabawiać z młodymi to są odpowiednie miejsca a nie róbmy posmiewiska z żon bo to pr0zykre.0Stare dzbany.

?
@Xd

Z tego co widzęwe wcześniejszych komentarzach to byli pracownicy mogli się wypowiadać.Dziś coś się zmieniło?Komentarz byłego pracownika jest dziwny i fałszywy?Dlaczego?

Nikt
@Anonim

Na dwie zmiany przechodzi kilka osób,a krąg ciągle dziobajacych do protegowanej "córki" się zawęża do naprawdę małej garstki,więc łatwo się domyśleć kto tu wylewa swoje żale

Nikt
@Nikt

A może odwrotnie? ktoś ma okazję i wylewa swoje żale i bawi czyimś kosztem. bo ma teraz okazję .

Anonim 1
@Nikt

Musicie ją zrozumieć ta osoba ma depresję dla czego to ona nie jest najlepsza. Te pytanie musi sobie zadać sama.

Baba Jaga
@Przygotowanie

Stare baby wnuki bawić, a nie wydrapywać innym oczu za 3 stówki.

Ona Nowy wpis
@Anonim 1

Ona nigdy nie będzie najlepsza ...

Anonim Nowy wpis
@Baba Jaga

A gdzie pracują te stare baby w zakładzie u nas?

??? Nowy wpis
@Anonim

A to chodzi o Emerytki co pracują

Anonim 1 Nowy wpis
@Ona

A Ty jesteś ? tą najlepszą chyba żmija co tu podjudza

Podwyżka

Czy związki zawodowe zaczęły już jakieś rozmowy o podwyżkach? (usunięte przez administratora) Zajmijcie się sprawami pracowników sews. A dla wszytkich tych co należą do związków zastanówcie się czy warto waszych pieniędzy na to żeby dostać paczkę na święta i pożal się Boże imprezę. Jak przyjdzie co do czego oni was i tak nie obronią.

@Podwyżka

Dobrze mówisz. Jak naj bardziej się z tym zgadzam. Teraz przed podwyżkami będzie standardowa gadka ze zakład źle stoi że są straty i wogole to będzie trzeba go zamknąć, a po podwyżkach oj nagle wzrost zamówień. Dajcie w końcu godnie zarobić na życie. A do wszytkich tych co pracują na wyższych stanowiskach i mówią że lepiej pracować za mniej ale praca jest przynajmniej pewna, pamiętajcie że jak zakład zamkną to ci zwykli robole szybko znajdą pracę w wam życzę powodzenia, i obyście musieli zobaczyć jak to jest pracować za minimalna krajowa.

@Podwyżka

Tak. Pojechali do Lichenia się modlić żebyś dalej pracę miał...W sumie za najniższą krajową pracę znajdziesz wszędzie.

Wercia

Dzień dobry. Czy w najbliższym czasie będą może prowadzone nabory na stanowisko specjalisty ds. industrializacji? Jestem zainteresowana zatrudnieniem głównie ze względu na posiadane doświadczenie, które spełnia wskazane. proszę mi jeszcze opisać te wyjazdy służbowe z treści. podobno ma być ich średnio 6 każdego roku?

Kanapeczki

Firma po znajomości. Jak masz znajomego to ci przedłużą nieważne ile zrobisz. Lepiej się nie kłócić bo osoby które robią tam po 15lat to mają taki status jak kierownik. A ten kierownik z Leśnianki to porażka jak ten typek się tam dostał xd to ja nie mam pytań.

Robol

Szarak

Kto jest w związkach, a osoby ze stażem 20 lat pewnie są, powinien wymuszać mocne stażowe, które odróżniało by osoby nowe od doświadczonych. Związki decydują za wszystkich, ale kto do nich nie należy to nie może nawet pytania zadać..

@Robol

Podwyżka to jest coś ekstra, cos dodatkowego. Tutaj to minimalna krajowa. Sorry ale do tego związków nie trzeba. Za minimalną to można robić gdziekolwiek i cokolwiek.

@Szarak

No właśnie z takim stażem są pracownicy i są nawed w komisji związkowej i co dla nas robią nic .Dbaja o siebie jak idziesz z problemem To usłyszysz że takich jak ja jest większość. To ja się pytam dla kogo wy jesteście i po co.

@Anonim

W ofercie dla młodszego magazyniera napisano wprost, że istnieje możliwość na rozwój osobisty. Tylko do końca nie rozumiem w jakim zakresie, możecie to wyjaśnić? Widziałem też, że trzeba mieć uprawnienia na wózki a sądziłem, że jeśli to poczatkujące stanowisko to by mi z tym pomogli. Jest na to opcja?

Zastanowiło mnie to zapytanie o możliwości przystąpienia do multisportu. Czy to sugestia, że nie na każdym stanowisku może być on dostępny czy o co chodzi? jak jest z pozostałymi benefitami czy tez socjalem? Mogą być zależne od stażu pracy?

Mika

Niema karty multiaportu , tak jak i podwyżek .,nie polecam . Nowi poniżej 26 r zarabiają z mniejszym podatkem więcej jak starzy pracownicy .

Pani
@Mika

Ale za tak samo wykonywaną prace jeśli już? mam na myśli to, że efekt jest identyczny po prostu i nie ma większych rozbieżności? podkreślasz tu podatek i tak w sumie się zastanawiam, że firma na niego raczej wpływu nie ma? a benefitów czemu nie ma? ludzie wyrażali chęć chociażby na tego multisporta?

mika
@Pani

za taka sama prace pracujac obok mnie na tablicy obok , roznica jest moze 80zł na wyplacie , jest to smieszne ...mlodzi sie smieja bo korzystaja z mniejszego podatku .

Pani
@mika

Może i korzystają ale niby firma chyba nie ma na to wpływu. Przy tym scenariuszu zastanawiam się czy jak podatek zostanie im już odebrany, bo przekroczą wskazany wiek to dalej będą pracować? co jaki okres czasu tu rotują?

Faktycznie tu żadnych podwyżek nie ma tak jak napisali jakiś czas temu? co z tymi inflacyjnymi? One normalnie występują? na lipiec szykują się podwyżki? Są stanowiska na których nie będą konieczne?

Myszka 38

Hej którego jest wypłata? 10 czy wcześniej?

Ejcosiek

Cześć, czy jest możliwość przystąpienia do Karty multisportu

Młodszy magazynier

Cześć Możecie mi coś powiedzieć na temat pracy na magazynie oraz warunków jakie tam panują? Jest ogłoszenie na Młodszy magazynier i zastanawiam się jak wygląda tam praca.

Gdzie macie jakieś aktualne oferty? mam jedna stara dla specjalisty ds. logistyki, interesuje mnie zatrudnienie ale chce przeczytać co aktualnie oferują na dziale i czy w ogóle potrzebują teraz ludzi? Ktoś wie?

Dramat

To co się dzieje na leśniance na komaxach to jest jakaś porażka, cięcie ustawiane po znajomości? Żeby ktoś przypadkiem się nie przepracował? I ustawianie cięcia żeby mieć większą wydajność niż poprzednią zmiana przez co opóźnienia i kable na linie nie są cięte? O co tu chodzi może ktoś to wyjaśnić? A to co zostanie po kilka sztuk wrzucanie komuś bo się kogoś nie lubi?

I pewnie pan posunął się dalej skoro przy ludziach nie umie się zachować Współczuję że takie osoby pracują wśród nas i nigdy nie pomyślelibyśmy że mogą krzywdzić swoich bliskich.Wstyd panowie.

Hdk

I jak tam podwyżki? Aha, zapomniałam że ten prześwietny zakład musi na to jeszcze kilka miesiecy poczekac (dramat!). Długoletni i doswiadvzeni pracownicy będą póki co zarabiać mniej niż nowi z ulicy (młodzi którym nie ściąga sie podatku) i porównywalnie jak inni nowi bo nasze stawki zrównują się prawie z najniższa krajową. Dlaczego nikt z tym nic nie robi?! Kto to widział taką złodziejską politykę? No chyba że w maju będzie jakieś wyrównanie za ten okres od stycznia... (pewnie w marzeniach)

Jędrek
@Hdk

Zapytaj w związkach, w końcu tak prężnie działają. Ł. może coś wywalczy?

Chyba ostatnio nikt nie pisał o pracy w księgowości? Po prostu wyświetliła mi się już wygasła w zasadzie oferta na stanowisko juniorskie. Mieszkam niedaleko biura, dlatego wstępnie się interesuje. Dużo tu jednak opinii odnoszących się raczej do innych działów. Mógłby wiec ktoś proszę napisać cos więcej o księgowości? Kiedy będą do was kogoś jeszcze potrzebować?

a nawet jest ma to w czym rzecz tak w ogóle? widać, że może chce obiektywnie spojrzeć na temat pracy. a co, do tej księgowości jakoś trudno się dostać, że jakieś znajomości sugerujesz?

Hmmm

Myszka25

A na lesniance gorzej? Bo ja bym np chciała tam iść

Kocurek
@Myszka25

Nie jest nic gorzej normalnie tak jak tu na grunwaldzkiej Dasz radę teraz sama widzisz nie zostajemy dużej po godz na nadliczbowki bo ich nie ma więc nie jest tak źle Głową do góry

Paula
@Kocurek

Hej, dopiero co tu weszłam, o co chodzi z tym przenoszeniem u was ludzi na inne linie? Jeśli już ktoś narzeka to z jakich obiektywnych przyczyn? będę może zastanawiała się nad pracą ale to dopiero za jakiś czas, są jakieś plany do końca roku czy raczej pracujecie jak zawsze?

Tym
@Paula

Kto wymyślił to odpracowanie nockami od Niedzieli tydzien przed tak wiadomość przecież ludzie mają już zaplanowane wekend czy wyjazdy. Jak ktoś nie może przyjść w Niedziele to co urlop musi wziąść bo komuś się tak widzi .A jak niema ktoś już urlopu to co. bezpłatnego kierowniczka powiedziała że nie da.Jakieś chore decyzje przecież praca jest od poniedziałku do piątku. Ciekawe czy Dyrekcja o tym wie.To tylko dwa dni pracy poniedziałek i wtorek.

Mika
@Paula

Tak na inne linie nawet ściągają z kontroli końcowej na montaż . I przy tym jest niższa stawka . Oczywiście ci co są tutaj rodzinnie zostają jak pracowali ... , jest to niesprawiedliwe i chore ! Kumoterstwo się szerzy ! Poczekajcie jak ta druga połowa będzie się zwalniac .

Grazia
@Mika

A myślicie, że faktycznie będzie? Ciekawi mnie czemu dopiero teraz jeśli już? Zdradzicie mi przy tym tak z czystej ciekawości gdzie są dodawane ogłoszenia? Wiem ze kiedyś na taki portal dodawali ale niczego aktualnego tam nie widzę, chce poczytać co w treści jest oferowane w kontekście warunków

Dominika

xsxs

Cześć, potrzebuję gdzieś przezimować, warto do was iść? Oczekiwań finansowych wielkich nie mam, chodzi tylko o to żeby się gdzieś zaczepić na 2/3 miechy. Jeżeli chodzi o pracę produkcyjną, to pracowałem u konkurencji na piecach/autoklawach - gorszej fuchy u was chyba nie dostanę, nie? Jakby mi ktoś zwięźle opisał czym się tam zajmują faceci, to byłoby super.

Komax

A jakie masz na myśli drogie usługi ?

Myszka 38

Witam jest tu ktoś kto po skończeniu wychowawczego miał bezpłatny urlop?

Ciekawe

A może związkowcy zamiast jeździć co chwile na jakieś wycieczki to wzięliby się w końcu za negocjonowanie jakiś godnych podwyżek skoro prawie cały zakład nie robi nocek i został pozbawiony dodatku nocnego? Oni cokolwiek robią dla nas? Pozdrawiam!

Putin 2
@Ciekawe

Tam w związkach jest takie towarzystwo że cieszą się że imprezę mają raz w roku i biedaki paczkę dostaną na Święta ????

Ichaa

Skoro jest tak cudownie to dlaczego nagle tyle osób się zwolniło? A to dopiero początek zwolnień czemu biuro się tym nie zainteresuje i nie zapyta pracowników dlaczego żeby powiedzieli prawdę ?

@Ichaa

Co to za wpis Jak się ktoś chcę zwolnić to się zwalnia Co biuro to ma obchodzić?jaka prawdę ma pracownik powiedzieć ?

@Ichaa

Kumpel mi mówił że podobno Aptiv takich pracowników jak my przyjmą z pocalowaniem ręki dochodzi jeszcze Hucison Więc jak by było co na rzeczy to jest jeszcze gdzie pracować jeśli się oczywiście chce robić

Komax
@Anonim

A dlaczego nockę likwidują ? Pracy nie ma coś się dzieje

@Komax

Nas pracowników przenoszą przesunięcia na inne stanowiska.moze i nawed zwolnienia będą . Skoro spadły zamówienia to niech to dotyczy wszędzie i Wszystkich .A najdziwniejsze jest to że pracy nie ma A przyjęcia są

Tym

Przyjdźcie do hutchinsona to dowiecie się co to praca.Tu nikogo się nie szanuje

@Anonim

na inne stanowiska przenoszą? W jakim kontekście? Musicie się specjalnie jakoś przebranżawiać? Jak zakres obowiązków się przy tym zmienia i co w zasadzie z płacą? Stawki są identyczne?

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.