Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

I...

Nic nie mówili dziś więc idziemy do pracy od poniedziałku a miałem nadzieję że dadzą nam wcześniej urlopy.. Dużo osób nie ma bo są na L4 boją się pracować.

???

Dlaczego skrecarki robią 12? Czy to po to aby zmiany jeszcze mocniej się mieszaly miedzy sobą? Czy dyrekcja bawi sie w Borysa Dzonsona z UK? Co na to sanepid?

Jarosław

Witaj serdecznie. A ja mam pytanie z całkiem innej beczki... Czy ktoś wie kiedy będzie wypłata??

@Jarosław

Wypłata chyba ci chodzi o sierpniowa bo w lipcu już dawno były przelewy zawsze jest na 10 każdego miesiąca ...

Ile już osób zarażonych w zakładzie? Jak pracodawca chce oddzielić osoby które miały kontakt z nosicielem? Boję się pracować :-(

£@zasz

Kasa najwazniejsza wszędzie

Sławomir

Wyrażaj swoją opinie o firmie durniu, po to zostało stworzone to forum. Nikogo nie interesują twoje prywatne wywody o wirusie.

Dokładnie. Popieram Ciebie. Durni coraz więcej. Pilotami się zajmują. (usunięte przez administratora) to całe forum. Zajmij się człowieku swoim życiem a nie kimś. Pisać głupie komentarze a dowodów zero. Idjoci

No ja
@Ania

Nie bój się przecież na skrencarkach idą na 12 tki i się nie boją

Strajk

@Falgowy Przykro mi ale nie rozpatrujemy problemow z jakimi sie zmagasz :(

Przygotowanie

Ta pani M siadlaby już na (usunięte przez administratora) z tymi chłopami bo aż wstyd Nie liczy się dla niej czy żonaty czy kawaler czysta patalogia Do roboty niech się weźmie!!! I pracuje jak należy a jak nie to niech jedzie w swoje strony nie będzie nikogo denerwować Czy kierowniczka tego nie widzi???

Gonzo
@Przygotowanie

Niech nie wyjeżdża bo by się chłopy nam rozchorowały a szczególnie ten jeden co z nim tak urzęduje

Zgrzewarki
@Przygotowanie

Zgłosić to trzeba kierowniczce!!! albo przestanie bawić sie tel i weźmie się za robotę bo nikt za nią nie będzie robic!!! Ile to morza wytrzymywac

Bugda

Na jakiej linii pracuje ta (usunięte przez administratora).??

Bugda

Jaka linia?

lider

O jakim romansie mowa?

J 2323
@Przygotowanie

O jest jeszcze jedna celebryta na zakładzie niż ja ????????????????

Anka 2

Singiel ja bym się nawet jego nie chycila!!! A ona w czym jest lepsza chyba w.....

Anka2

O teraz pod innym pseudo piszesz?

peppa

nie o twojej starej, nie wiem co administracja robi powinna kasować wszystkie posty takie jak te wyżej

Lenin
@peppa

Pracoj na nocnej zmianie a nie siedź na tel i komentoj!!!

Irek

Czemu poprostu całemu zakładowi nie zrobią testów na koronawirusa? Wtedy każdy napewno czułby sie bardziej bezpiecznie i szybko dało by się zniwelować nowe ogniska zakażenia w zakładzie. Podobno zakład dostał nie małe pieniadze na jednego pracownika. Śmieszne jest to jak wyższe szczeble, które nami rządzą są, aż tak skąpe żeby zapewnić nam swego rodzaju "bezpieczeństwo" ;)

K

Zakład w kwietniu dał wolne jak jeszcze zakażeń dużo nie było, a teraz w cabindzie już są, to nie ma o wolnym nawet mowy ! Wstyd i hańba ! Te maseczki nic nie dają , dlaczego nie pracujemy krócej ?

Olo
@K

Bo widocznie mają to gdzieś za tydzień postój więc po co mają nam dać wcześniej polityka kasa się liczy nie nasze zdrowie ja nie mam nic do tej babeczki co zachorowała nie jej wina każdy może gdzieś to świństwo złapać ale jak już jest w naszym zakładzie to powinni coś zrobić np dać nam od poniedziałku postojowe o byłby spokój gdzie są związki ja się pytam mają nas bronić znaczy was bo ja się wypisałem dobrze zrobiłem bo i tak (usunięte przez administratora) z nich jest jak widać porażka

Brygadzistka

W tym roku mamy ciekawy dodatek do urlopu w postaci wirusika . Dziekujemy za pazerność i te 30 minut które odbiją się czkawką o czym każdy wiedział że przy takim podejsciu do sprawy kiedyś to nastąpi

adasd
@Brygadzistka

A kto nosi maseczkę jak Bóg przykazał? Wszyscy pod nosem trzymają, a po 16-tej każdy ma wyrąbane. To co niby dadzą Ci te 30 minut przy zmianie zmian...

A 2 godziny krócej nie chcesz?

@.

Ja to bym chciał 8h krócej co mi z 2

Mike

Fajna wycieczka do tej albanii, zwlaszcza syn panstwa G dobrze sie bawi

xxx
@Mike

Wstyd ludzie. Oni też tam mają wolne weekendy, to chyba mogą korzystać? Wstyd i zazdrość. Czasem, się wstydzę, że muszę z takimi ludźmi na produkcji pracować, którzy tylko patrzą kogo by tu obsmarować. Ale karma wraca.

denzel

czemu się bawi??????

O

Patrz siebie A nie M dobrze wam robi stare zazdrosnice

Ala
@O

dobrze to robi wszystkim na produkcji

Komaks

Jaka inteligencja nie grzeszy? Chyba dla chłopów to kazdy dobrze wie

Józef
@Komaks

Jak już to komax. To co napisałaś nie ma sensu (●__●)

Józef

Tyle, to znaczy ile?

Ciapek i Homik
@Mike

Jaka wycieczka? Mytu ciezko pracujemy... aa nie, zaraz... my jeszcze nei

Korona

Która to ma koronę z przygotowania? Beata S?

Beata. S
@Korona

Skoro mnie znasz z imienia i nazwiska to zapytaj i nie zgaduj u mnie wszystko ok. Możesz pracować spokojnie

Pozdr

Brawo zarząd niech dalej zmiany wchodzą na zmiany bo organizacja pracy na 7.5h to straszny wyczyn

Zocha

juz była w tym miesiącu

@Zocha

Ale w lodówce świeci mi tylko swiatelko

Lena

Rogacz widzę że usuwasz komentarze nie wygodne dla ciebie i anonima Już tak jest głośno i będzie głośniej po imieniu i nazwisku Prawda boli co????

Lena

Dawno cie nie było w końcu się pojawiłes Gość ????

@Lena

Usuwaj i ty kto ci broni, a jaka prawda boli wszystko zmyślasz. Czy ty wiesz w ogóle o czym piszesz. Ten portal jest o opiniach o pracy, a nie o jakichś romansach. Kogo to interesuje chyba takich ja ty, więc napisz coś konkretnego o pracy by było lepiej i lepiej się pracowało

Rogacz

Na jakim poprzednim bo calyczas pracuje na jednym o 6 lat, więc chyba ty tak pracujesz jak widzę że nie wiesz kto gdzie pracuje

@Rogacz

A ile lat już pracujesz w zakładzie 6 lat?

@Anka 2

6 i pół a czemu pytasz

@Rogacz

Bo wiem że jak się przyjmowałeś to robiłeś gdzie indziej potem robiłeś wiązki a teraz robisz jeszcze gdzie indziej więc nie możesz robić 6 lat proste

Mnie 3 miesiące przed tobą przyjęli do zakładu wiiec liczyć umiem ile pracuje

Lena

Anonim gdzie jesteś?? Gość się już pokazal z wpisem

rogul
@Anka2

który to rogacz?

Rogacz

To świetnie że dostajesz jeszcze myślałem że już nie możesz w tym wieku. Skoro tak długo przcujesz w tej firmie to myślałem że starość z ciebie, a się pomyliłem, ty jeszcze zdrowa (usunięte przez administratora) (potraktuj to jak komplement) może wyrwie cie na kawę mąż szczęściarzem że nie musi szukać innej by się zadowolić, mi żona nie wystarcza

@Rogacz

Rogacz nie bądź śmieszny!!!! Masz swój wiek nie grzeszysz uroda wręcz przeciwnie chyba głupota Jakim trzeba być zdesperowanym chłopem żeby romansować z taki kimś od telemarketingu zakładowego Żal mi ciebie

Zona
@Rogacz

Ty lepiej nie wyrywaj nikogo na kawę tylko napraw dach lepianki żeby się na łeb jej i tobie nie lało albo modlić się o pogodę

@Zona

Chyba mnie z kimś mylisz bo nic nie rozumie z tego co piszesz kończymy to pisanie bo to nie jestem tym za kogo mnie uważasz, więc wybacz że to nie ta osoba co myślisz

Żona
@Rogacz

Tak nie pamiętasz???? mam przypomnieć szczegoly!!!!! Czy kryjesz sie i nie chcesz aby inteligentna o tym wiedziala:) żałosny jesteś mój drogi żałosny!!!!!

Gonzo
@Rogacz

Rogacz dziś do pracy rano przyjechał z panią od telemarketingu czyż by mieszkali razem???

@Gonzo

On już od 2 lat tam jeździ do niej Ukrywali się żeby to czasami nie wyszło na jaw Bali się opinii innych wcale się nie dziwię bo jak można panna z żonatym chłopem się spotykać Wsyd!!!!

Fre

Napina zmienia zmianę?

Zona

Rogacz jak tam romansik z tą od zmiany klimatu i telefonow Nie wsyd ci bawić się za nie swoją kasę

Rybak
@Zona

Wstyd młoda się uśmiechnie do takiego starego Lolka a on jakby mu 20 lat odjęli i tylko się osmies, a a w domu żonka i dzieci.

Lenin

Ludziska dajcie już spokój Pracujcie pracujcie!!!!

Łysy z Brazzers

Czyżby była o mnie mowa? O Jurku z UR?

Anka2

Czyżby to była ta sławna M z zakladu

Viki
@Anka2

Kto to jest ta M

Ala

Ona to ogólnie pomyliła zawody,powinna pracować jako telemarketer a nie wiązki produkować ,przez nią stoimy jak idioci przy teście, chcąc odebrać ważny telefon

@Ala

Ja bym ją gdzie indziej zatrudniła do b..... Tam się świetnie nadaje

@Ala

Ty to się nawet na test nie nadajesz. Nic nie potrafisz tylko szczekać. No i kablować. Ciebie powinni zdjąć na wiązki dała byś dobry przykład.

Spisek

Kiedy będzie wypłata

Gucio

Czy wiadomo kiedy idziemy na postój i co z pracą?

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 263.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 239, z czego 47 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.