Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Stach

Chciałem zapytać czy są przyjęcia do pracy i czy wyjde 2400 na czysto na start

S.J.

Witam czy ktoś wie jaka jest u nas odprawa odchodząc na emeryturę` ,miesięczna czy trrzymiesięczna

Emerytura
@S.J.

Zakład w złej kondycji nie daje żadnej odprawy. Może jeszcze zabrać ostatnia wypłatę. Pozdrawiam.

Pytający

Hejka wszystkim Mam pytanie ale nie odnośnie waszej firmy a konkretnie jaka firma ochroniarska jest u was na zakładzie bd wdzięczny za info Trzymajcie sie Pzdr

dragonball
@Pytający

Firma Tatweedo z Bielska-Białej( niezbyt uczciwa)

Covid

Co tam dzis zebranie dyrekcji? Znowu ktoś z covid19 i jak zwykle wszytko w Wielkiej tajemnicy robione. Czy te Jany z dyrekcji zrozumieją ze jeśli przyjeżdżają w nocy to ludzie wiedzą że coś jest nie tak. Takie to straszne żeby ludzi informować jaka jest obecna sytuacja

Jaok

Około 50 osób z imprezy integracyjnej Przygotowania i Komax na kwarantannie, pewnie już większość nocki zarażona.

Nikt
@Jaok

Chyba masz mało rzetelne info, pierwsze dowiedz się o co dokładnie chodzi i jak jest a później pisz tutaj swoje wypociny :) pozdrawiam pierwsza zmianę której się chyba nudzi, na go worku siedzi i wypisuje brednie

@Jaok

Ja pierdziele kto przy zdrowych zmysłach robi imprezę integracyjna przy tyłu zchorowaniach Co za ludzie tylko im jedno w głowie imprezy i luz blusss i kwarantanna 9 miesięczna Brawo przygotowanie i komaxy!!

Anonim 10
@Walus

A jak robią wesele czy inne uroczystości rodzinne to co też nienormalni są,Dwa tygodnie wcześniej inna zmiana też miała imprezę integracyjna w tym samym miejscu i tez z przygotowania i jakoś się nie zarazili

Waluś
@Anonim 10

To po co ten lament że w zakładzie jest covid lepiej na imprezy chodzić a niektóre panienki z przygotowania sa na to jak na lato!!

Viki

Wcale jej nie musiało być na imprezie wystarczy że byl ktoś inny zarażony bez objawowo i tego komax nie wiesz???

???? KOMAX
@Viki

Ale tam była i ja też tam byłem i wiem co mówiła i jak się chwaliła to chyba wiem lepiej a mój wcześniejszy komentarz już ktoś usunoł bo to jest prawda i ktoś się boi prawdy

Viki
@???? KOMAX

(usunięte przez administratora) Ta osoba która to robi to czegoś się chyba obawia że zaraz znika komentarz a co do chwalenia się to może za dużo wypiła zdarza się często na imprezach

Ha, ha, ha

No właśnie też mnie to ciekawi

B

Śmieje się teraz też ale z ciebie a po drugie mam dwa minusy jeden z wymazu a drugi z krwi jak jesteś tak mądry to sobie poczytaj co to oznacza miłego wypoczynku

@Covid

Hejka A jak wygląda ogółem sytuacja jest dużo pracy można się zahaczyc na dłużej czy tylko na 3 miesiące

Emily Rose
@Nowy

Można. Jak najbardziej, jeszcze jak!

Waluś
@Nowy

Oczywiście że można pracy mnóstwo!!! Świetna organizacja pracy niezawodne związki zawodowe duże zaplecze socjalne Nic tylko się przyjmować do pracy

@Waluś

A jaka płacą

@Nowy

Zarabista!!! W dzień wypłaty jak pójdziesz po nią to nie zapomni o walizce i osobistym ochroniarzu ????

@Waluś

Mnie zadowoli dobra atmosfera i ok 2500zł

@Nowy

Tak oczywiscie!! masz małe wymagania Atmosfera między pracownikami jest bardzo dobra a z zarządzającymi niemal wspaniala co do zarobku to spokojnie 2500zl masz bez nadliczbowek na dodatek może Ci się trafi jakąś miłość Nie czekaj tylko składaj podanie!!

To super dziękuję

Ww

Covid szaleje a te łosie urządzają sobie na całego audyty, przygotowania, sprzątanie itd. zamiast ograniczać kontakty to pchają się wszędzie na siłę. Pewnie temu chca przyjmować nowych żeby miał kto robić jak my się pochorujemy

@Ww

ja czekam aż padnie pomysł drugiej inwentaryzacji w tym roku

Dzień dobry

Kiedy wypłata i kiedy strajk?

Wałęsak Brazylijski

A wypłata kiedy? Wie ktoś?

Myszojeleń
@Wałęsak Brazylijski

Była wczoraj.

Tomasz

Jestem ciekawy czy wrócimy normalnie do pracy po postoju bo taki wzrost zakażeń jest na Śląsku wogole wszędzie......

Zapomoga 10tego w pn.

Ludzie mamy postój przestańcie idźcie się zrelaksować z rodziną przyjaciółmi odpoczywajcie nie myślcie o pracy....

Imprezowicz

Hej wygrałem w totka co z tym zrobić odpiszcie na forum

Flagowy
@Imprezowicz

Najlepiej zakopać głęboko po wodą w górach na mazurach .

@Imprezowicz

Zrób następna imprezę integracyjna :)

Imprezowicz
@Walus

Dobre sam tego nie wymyslilem we wrześniu mamy mieć

Zochq

nie wiecie kiedy będzie wypłata

Obserwator

Ludzie czy wy naprawdę nie macie co robić i co pisać szukacie tylko sensacji i patrzycie komu dowalić w życiu zajmijcie się sobą i swoją rodziną

Challenge

Nie będzie nagrania, bo grubasy nie był w stanie zrobić 10 pompek

Rybka
@Challenge

Co za ignorancja. Wypowiada się taki co pewnie tylko przed tv siedzi i chipsy zajada.

Rekin
@Rybka

Chipsy są bardzo zdrowe, nawet jedna liderka je sprzedaję, na wzorcowni jest punkt obsługi klienta.

Betita

Wypłata będzie wcześniej teraz bo postój?

Czy coś wiadomo o wolnym od środy?? Wiecie coś ????

Pani Katarzyna
@Ania

Podobno od piątku wolne jest . A jak ktoś pójdzie do pracy w sobotę i niedziele to dostanie 2 tyg wolnego w pakieciku

Koronawirus

Jeżeli faktycznie 12 osób jest na kwarantannie i poszło na badania i miało kontakt a ona donosi kable i ma kontakt praktycznie z każdą osobą na przygotowaniu minimum nie mówiąc o szatniach i innych działach to powinny być testy ogólne dla wszystkich jak górnicy i to wasza wina jeżeli przeniosło się to na inne zmiany bo faktycznie 30 minut kogoś zbawi

:€
@Koronawirus

Powinni odizolowac przygotowanie od reszty pracownikuw

Józef
@:€

Pracowników.

Corka
@Koronawirus

Drodzy Państwo jeżeli naprawdę aż tak panikujecie to dzwońcie do sanepidu, my mieliśmy do czynienia z bardzo miłą Panią która wyjaśniła nam że aby doszło do zarażenia to należy przebywać z osobą dodatnią minimum 15 minut w zamkniętym pomieszczeniu bez zachowania dystansu i masek, jeżeli takoby dystans lub maski były, szansa na zarażenie jest minimalna, a pretensje z którymi dzwonią niektóre osoby do mojej Mamy że jest dodatnia że chodziła do pracy są naprawdę smieszne bo gdybyśmy mieli choćby minimalne przypuszczenia nikt z nas nie opuszal by domu. Nie zaraziła NIKOGO SPECJALNIE ANI UMYŚLNIE, a jeżeli przestrzegali Państwo noszenia masek w zamkniętych pomieszczeniach to na pewno nie zaraziła nikogo przechodząc obok, dlatego bardzo proszę nie traktujcie jej jakby miała co najmniej trąd bo po niektórych telefonach tak właśnie się czuje ze tak postrzegacie moja Mamę. Pozdrawiam i jeżeli dotarły do was moje słowa to super jeżeli nie to miłej paniki Państwu życzę.

peppa
@Corka

co ty gadasz jak twój stary jest górnikiem i przywiózł to z kopalni?

Corka
@peppa

Skąd ta pewność skoro mojemu tacie wyszedł wynik nierozstrzygnięty?

Anonim 10
@peppa

Tego nie wiemy czy z kopalni nie panikujcie ,Znam osobę która pracuje na Silesi i ma wynik ujemny ,bo robiła we wtorek, Może to w zakładzie jest,

Covid
@Koronawirus

Ludzie teraz się tylko słyszy korona wirus nic innego To media rozgłos i panikę wprowadzają między nas Gdzie tylko to korona wirus i jedno i to samo w kółko Nie mówi się ile ludzi dorosły i dzieci umarło z głodu z HIV z powodu raka itd tylko jedno covid covid Ludzie opanujcie się w końcu nie wierzcie we wszystko co mówią media!!!

Tom

Witam podobno Wasyl na kwarantannie szkoda chłopa wesele miał mieć wczoraj. Robi się ciekawie u nas w zakładzie....

Ksiądz Stanisław

Błogosławionego bezwirusowego weekendu życzę wszystkim parafianom z Cabind :)

I...

Nic nie mówili dziś więc idziemy do pracy od poniedziałku a miałem nadzieję że dadzą nam wcześniej urlopy.. Dużo osób nie ma bo są na L4 boją się pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.