Opinie o Fabryka Maszyn Ożarów w Sobowie w Ożarów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Maszyn Ożarów w Sobowie. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fabryka Maszyn Ożarów w Sobowie o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Maszyn Ożarów w Sobowie w Ożarów

cold Nowy wpis

Wypłata na pewno ostatecznie pojawia się na czas @ytre. Na pewno jakieś opóźnienia są racjonalnie uzasadnione, ale wiecie czy oprócz zarobków jest jeszcze szansa na jakieś benefity socjalne w tym zakresie? Dzięki

misza Nowy wpis

Jest cisza, bo tyle zostało po FMO Ożarów. Firma upadła, wszyscy zostali zwolnieni w październiku 2013r. Zostało tylko wielkie zadłużenie,oszukani pracownicy, dostawcy i kontrahenci...

Jowisz Nowy wpis

Miałam osobiście nadzieję że ktoś tu zagląda ale jak wiadać cisza zapadła niemiłosierna tutaj. Z resztą od dawna brak tu jakiś większych konkretów także ja powiem co wiem, moze komuś pomogę. Fabryka Maszyn Ożarów to spółka z długoletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji tabletkarek, zaworów kulowych, podzespołów i części do maszyn budowlanych ,form i oprzyrządowań,oddawczych skrzynek pocztowych, mebli metalowych oraz narzędzia do pras krawędziowych.

adrian Nowy wpis

hej, dawno tu nikt nic nie pisał, czy ktoś tu jeszcze zagląda? bardzo chciałbym się dowiedzieć ile kasy można zarobić w tej fabryce maszyn na produkcji? wiem że praca może ciężka, ale ja się żadnej roboty nie boję i wiele w życiu już robiłem. Swoją drogą dobrze że nikt tu nie pisze, znaczy nie ma na co narzekać pewnie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Maszyn Ożarów w Sobowie? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Ora

Umowa powinna być standardem w tego typu firmach. Pytanie bardziej należałoby kierować na finanse - jakie są finanse.

Bartek

Dają umowę? Ale to pewnie na czas określony a potem dopiero w razie czego na nieokreślony, bo rzadko firmy robią inaczej.

buli

sytuacja i warunki są całkiem dobre, patrząc na to, że proponują od razu umowę o pracę w FM Ożarów

Cacy

Powie mi ktoś jak obecnie wygląda sytuacja w fabryce? Zastanawiam się między innymi nad nimi, ale nie chcę wpakować się w bagno. dzięki

todd

No, no 11 ofert pracy, może i świadczy to o rozwoju fabryki maszyn ożarów, ale może świadczyć tez o rotacjach.

BEZSTRONNY

ZGADZAM SIĘ Z PRZEDMÓWCĄ. PRACOWNICY, A SZCZEGÓLNIE CI CO MAJĄ BYĆ WIZYTÓWKĄ FIRMY SA BEZNADZIEJNI. WSPÓŁCZUJE PANU PREZESOWI, ŻE MUSI PRACOWAĆ Z TAKĄ KADRĄ. ROBIĄ MU TAKĄ ANTYREKLAMĘ, ŻE NIC DZIWNEGO, ŻE TAKA JEST OPINIA O FIRMIE. PANIE PREZESIE ZMIEŃ PAN KADRĘ!!!! BO PANA POGRĄŻĄ

sprawiedliwy

wiem tez ze firma pieniedzy niema a prezes to dobry czlowiek najpierw wyplaca pracownikom a pozniej sobie. i z tego co wiem tam pracuje ludzie co myslec nie umieja i nie chce im sie pracowac.

ten tamten

Niemam nic dobrego do powiedzenia na temat tej firmy, nieudolna kadra kierownicza, chaos, balagan i nigdy na czas wyplaty w sumie brak wyplaty..... wszystkim ktorzy chca zatrudnic sie w tej firmie radze wybic sobie taki plan z glowy chyba ze ktos lubi prace charytatywna na rzecz portfela pana[usunięte przez admina];)

iiiiiiiiiiiii

chwile tam pracowalem i ciesze sie ze mnie tam niema.. tylko jeden problem. firma wisi mi pieniadze i watpie ze uda mi sie je kiedys odzyskac..... czemu kurwa w naszym kraju nikt sie niezajmuje takimi nieuczciwymi firmami i rzadzacymi nimi pracodawcami....

Firma DZIAD!!!! Pracuje sie gorzej niz murzyni bo oni to chociaz jesc dostawali a w fmoooooooooooo niema nic.. ok jest bezmyslny prezes ktory jako jedyny ma kase "10". ale gosc jest dobry bo jak jest dzien wyplaty to po zakladzie nie chodzi ale jak pusci na konta po 300 zl to juz cwaniak i obiecuje zlote gory:D Jednym slowem lepiej juz rowy kopac nic w tej firmie pracowac!!!

Trzeba (usunięte przez administratora) a kasy nie ma -a jak jest to 10 dni później dadzą na odczepne 400zł i na tym koniec.Jak przedmówca omijać szerokim ŁUKIEM.

nic bo niepłacą wynagrodzeń

xxx

firma krzak prezes to niepoważny człowiek firma nie wypłaca wynagrodzeń od dwóch lat proszę nie wierzyć w podane ogłoszenia firma na skraju bankructwa nie płacą wypłat omijać szerokim łukiem

musisz bardzo zesto nawiedzac prezesa a zarazem straszyc go postepowaniem karnym itd. a masz+40% szans wiecej tyle w temacie

Nie płacą wynagrodzenia, po prostu firma DZIAD

Dostawca

Witam. Jako jeden z dostawców części do FMO jestem uziemiony - firma wisi mi ok 40 tys. Co się z nimi dzieje??? Jestem przerażony !Czy kiedykolwiek uda mi się je odzyskać??? Czy może mi ktoś pomóc??? Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Maszyn Ożarów w Sobowie - Ożarów

Fabryka Maszyn Ożarów w Sobowie
1.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Niepodległości 28 lok. 1
    70-412 Ożarów