STUDIO55

Człuchów

Opinie o STUDIO55

~pracownik 2015-12-16 18:47:10
odradzam wszystkim chętnym pracę w Szczecinie w Studiu 55 na jakimkolwiek stanowisku. Atmosfera bardzo zła, choć na początku wszyscy są super uprzejmi. Donosicielstwo mobbing na każdym kroku. Wymagania super wysokie a warunki socjalne żadne... nie ma socjalu w ogóle. Kuszą umowami o pracę ale tylko na najniższą krajową. Reszta pod stołem. Nadgodziny obowiązkowe. Człowiek dla nich jest nikim. Przy okazji zimno na maxa. Ogrzewanie praktycznie znikome. Panie z biura mają ludzi z produkcji za podgatunek. Najgorsza jest p. Ania- z pozoru słodziutka pani doktor, a tak naprawdę wredna i podstępna żmija. Na produkcji brygadziści to konfidencji pani Ani- szwalnia to samo. Żądzą układy. najlepiej ma ten co głębiej wchodzi bez mydła wiadomo gdzie. Za nadgodziny płacą pod stołem nie wykazując nic do Zus-u. Współpracownicy utopią w łyżce wody. Jeżeli nie jest się desperatem to radzę unikać tej firmy jak zarazy.
Najgorszą osobą w firmie ( całej- razem z Człuchowem ) jest Aśka- mała gówniara w binoklach- brzydula. która nikogo ani niczego nie potrafi uszanować i na dokładkę jest głównym kierownikiem, który na niczym się nie zna.
~pracownik 2015-12-16 18:48:32
Majer 2016-04-26 15:32:03
Sluchaj, nie podajesz kim jesteś, ale skoro nie popracowałeś tam długo, to nie wydaje mi się że byłeś cennym pracownikiem. Ja pracuje w tej firmie już 7 lat, na początku w Człuchowie, a potem jak otworzyli Szczecin, przeniosłem się tam. Czasami jest zapierdziel, a czasami jest luz. Ja sam czuję się doceniony, cały czas awansuje, ale nie mam sobie nic do zarzucenia- staram się i zostaje za to wynagradzany. Jeżeli jesteś jednym w tych pracowników co od pierwszego dnia stękali i robili zamęt, to całe szczęście że ciebie nie ma, nie lubię stękaczy i pracy wśród nich. Zawsze możesz siedzieć sobie w domu i postękać swojej rodzinie konsumując zasiłek i ''500+''. Jeżeli nie dałeś sie poznać z dobrej strony to nie dziw się że nikt na Ciebie nie zwrócił uwagi. Nie bronie tylko tej firmy, ale i każdej, bo pracowałem już w kilku i w każdej mnie docenili, w każdej też znaleźli się tacy jak ty, stękacze i nieroby. Pozdawiam na zasiłku.
franciszek 2016-04-27 08:23:53
Kurde wiadomo, że nigdzie nie jest idealnie @Majer ale dzięki, że piszesz coś pośredniego, jeśli możesz dać znać czy będą kogoś szukali to bardzo ułatwi mi to życie, pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o STUDIO55 - Człuchów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STUDIO55