Opinie o Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego WŁOCŁAWEK Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego WŁOCŁAWEK Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego WŁOCŁAWEK Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego WŁOCŁAWEK Sp. z o.o. w Włocławek

sdfg Nowy wpis

@M a skąd Ty kolego o tym wiesz tutaj? napisz proszę jakieś konkrety na ten temat ludzie będą wdzieczni

M Nowy wpis

Obecnie to Polskie Przetwory Sp. z o.o., wytwarzają pod marką Dworski.

michał Nowy wpis

rozmowy myślę że nie są skomplikowane, to też pewnie jest zależne od tego czy stanowisko kierownicze czy że tak powiem zwykły pracownik produkcji. ale też dziwi mnie to że coś komuś cały czas przeszkadza.. polska tendencja do narzekania.. zamiast cieszyć się że wróciła produkcja więc tym samym praca..

patrycjusz

No dobrze, wiadomo, że idealnej firmy nie ma, ale ile brakuje kzpow do tego ideału? Możecie napisać jedną, góra dwie rzeczy jakie najbardziej Wam tu przeszkadzają i co możnaby waszym zdaniem poprawić? W ogóle to jak wygląda tutaj rozmowa rekrutacyjna, jakich pytań moge się spodziewać? Pozdrawiam i dziękuję za info.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego WŁOCŁAWEK Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
rykow

no właśnie, chyba jeszcze nie stworzyli takiej firmy gdzie ludzie kochają się i nie mają wewnętrzych zatargów, bo tak się chyba po prostu nie da. wiecie każdy z nas walczy zeby mieć dla Siebie jak najlepiej i nie patrzy się zazwyczaj na innych tylko na siebie, także to wcale nie takie proste żeby lubic sie ze wszystkimi

pracownik!

witam wszystkich , mam pytanie co tam u P.Czesława? uciekł jak miał dać odpowiedz na pytania pracowników!!! bo źle się mu zrobiło:)!! hahhahaha , co robią związki w zakładzie czemu nic nie działają tyle pytań tyle niejasności i nic !!!Szkoda tylko nowego Prezesa bo go krecą! fajnie by było jak by zrobić zebranie z pracownikami a nie z górą moze by coś sie dowiedział bo niby wszysto o.k a nie jest tak pozdrawiam

?

kogo najbardziej nie lubicie w zakładzie kto jest tam nie potrzebny proszę!, MYŚLIMY WSZYSCY O TEJ OSOBIE CO JA ? ale by sie pany narobiło jak by wszyscy napisali jaki z pana jest prostaczek co nie!

garbus

tniecie może podać parę cegieł HA HA HA HA HA

jolka_25

hej! mam pyt czy ktos wie czy w tym sezonie przyjmuja tam do pracy na ogorki ??

Ketchupik

Ciekawe, niektóre te wypowiedzi czyta się jak bajkę, jakby to wszytsko potraktować poważnie to na zdrowy rozum to ten zakład powinien dawno już nie funkcjonować. Ludzie jakim cudem ten zakład działa, czy to tylko zawiść i zazdrość innych, czy też poważnie zakład sam się napędza a każdy na linii potrafi wyprodukować ketchup naprawić maszynę sprzedać ketchup, wypełnić wszystkie papierki i podjąć strategiczną decyzję. Ludzie czemu wy tak nienawidzicie innych, czy trzeba za własne niepowodzenia obwiniać i obrażać innych. A człowieka który niby po znajomości pracuje zaraz zjechać od najgorszych. Czemu ludzie już nie widzą swojej pracy tylko wszyscy wytykają błędy innych. Gdzie się zajdzie tylko na nienawiści - jak ja nie dostane to inny też nie dostanie, a jak nie rozumiecie co jest w tym złe to zastanowicie się co będzie jeśli dzieci was przerosną - też je znienawidzicie - no już słyszę geniuszy jak mówią ale to moje dziecko. Ludzie ogarnijcie sie nienawiś rodzi tylko nienawiść która może do was nie wróci, ale może wrócić do waszych dzieci - przemyślcie to. Miłej pracy

pracowalem kiedys w kzpow i jedynie co milego wspominam to ludzi (mlodych ludzi) bo stare(usunięte przez administratora)to wredne baby.

W większości wypowiadają się pracownicy sezonowi, ja jako stary pracownik szczerze polecam omijać ten zakład pracy- nie szanuje się tu pracownika i to zarówno na najniższych jak i na kierowniczych stanowiskach.Wyjątek stanowią "pociotki" i ludzie przyjęci po znajomości- ci są przyjmowani i choć nie potrafią nic, łażą nic nie robią poza donoszeniem pani prezes, która i tak nie ma pojęcia co się dzieje na produkcji.Nie wie co i jak jest produkowane, nie wie jaki jest podział obowiązków , a wystarczyłoby choć raz przeczytać raport KZP i listę osób na zmianie.

Pracujacy na sezon

W zakladzie nie jest tak zle. W tym roku sa inne brygadzistki to nie jest az tak zle. Ale chamskie sa kadrowe , dra morde na kazdego. !!!!! W kzpow mozna naprawde duzo zarobic tylko trzeba chodzic ..

do pracy w kzpow wystarczy gimnazjum

Brat

mam pytanie -które kieruje do P.Prezes?!!!!czemu Pani tak zneca sie psychicznie nad sw kadra ! moja siosta jak przychodzi z zebrania cały czas płacze , lmam pytanie -które kieruje do P.Prezes?!!!!czemu Pani tak zneca sie psychicznie nad sw kadra ! moja siosta jak przychodzi z zebrania cały czas płacze ,ludzie daja z siebie wszystko a co dostaja - po głowie ,pani ma karte przetargawa ze we wloclaku jet takie bezrobocie -ze duzo os ma juz swoje lata i czeka za emerytura!, , a Pani jak sie zachowuje !!!??? jak mozna tak do ludzi mówic nie bede pisała tu jakimi Pani sł sie kieruje i do kogo!!!! a co z urlopami ludzie jak maja isc po swoje to boja sie czy to normalne. taka mala aluzja -moze Pani niech jedzie do pracy w swieta nowy rok - kiedy dziecko Pani jest chore -mieszkanie zalane itp ciekawe jak Pani by sie czuła a chce dodac ze na pewno kazdy w zakladzie daje z siebie wszystko i co w zamian: ciekawe czy to sie ukaze na pewno nie przepraszam jak kogos uraziłem nie miałem takiego zamiaru szkoda mi siostry i innych pozdrawiam

Były

Praca w tym zakładzie nie jest taka zła, jednak jeśli po 30x prosi się kierownictwo o przydzielenie do pracy innej niż wkładanie ogórków do słojów, w której na pewno lepiej i szybciej bym pracował, to cisza. Poza tym kiedy chciałem zacząć pracować w tym zakładzie i składałem wszelkie niezbędne papiery to panie z kadr oraz innego rodzaju urzędniczki po prostu rozbiły mnie swoim chamstwem (jak się pierwszy raz pracuje to nie jest się Alfą i Omegą, nie mogę wiedzieć wszystkiego). Ostatecznie, gdy już uda się zatrudnić i wejść na stawkę godzinową, to jest całkiem fajnie- szczególnie jak w swoim zespole masz ludzi na poziomie. Podsumowując: Da się żyć, jednak nie polecam tej pracy nikomu innemu niż uczniom/studentom jako pewnej możliwości zarobki przez wakacje.

Mądrale

No i co brak komentarzy oprócz jednego zboka co się w (usunięte przez administratora) całuje, żdanych opini na temat jak traktuje sie pracowników w innych zakładach, co wolno w którym zakładzie? Nauczcie się pracować jak w innych zakładach to może potraktują was tak jak w innych zakładach. Jesli jesteście tak dobrymi pracownikami to dlaczego nie pracujecie w innym zakładzie?

wystarczy wyrzucic kadrową kierownika transportu i jego przydupasów a powinno być dobrze ,kierownik k.adr.. to najwiekszy zlodziej w tej firmie ale siedzi w (usunięte przez administratora) u prezesowej wiec tak to jest

tadek

jak jesteś taki mądry lub mądra to idź za te paczki prezesową w (usunięte przez administratora) a innym daj pisać prawdę.

A gdzie teraz są komentarze po paczkach świątecznych, teraz wszyscy szczęśliwi i nie wylewają swoich żali, a może w końcu coś pozytywnego się napisze. Popracował by jeden z drugim w(usunięte przez administratora) ciekawe jak by długo popracował z takim zachowaniem z tym ile płazem nie których uchodzi co nieco. Próba wprowadzenia odrobiny dyscypliny w tym zakładzie spotyka się z takim buntem jak byśmy żyli w czasach PRL i przykładowo że jak się nie przyszło do pracy to jak kierownik śmie prosić o usprawiedliwienie tego dnia, a pracownik w tedy ma podejście - \"nie miałem ochoty to se nie przyszedłem i niech kierownik spada\"

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego WŁOCŁAWEK Sp. z o.o. - Włocławek

Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego WŁOCŁAWEK Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Wieniecka 27
    87-800 Włocławek

Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego WŁOCŁAWEK Sp. z o.o.