KIMZE

Borzęcin Duży

Opinie o KIMZE

Nick Nick 2017-02-02 21:22
Możecie napisać coś więcej??
Nickname 2017-02-18 06:59
(usunięte przez administratora)osoba z najdluzszym stazem moze 2 lata. Zero chillautu.
były pracownik 2017-03-16 23:08
Sam fakt, że firma jest mała, a pojawiły się jedynie negatywne komentarze to czymś świadczy... sama prawda odnośnie wymagań, czasu pracy oraz "zarobków".
Puszka Pandory, gdzie na samym końcu zostaje nadzieja na pozytywne zakończenie współpracy.
gość 2017-08-13 09:31
No hej. Współpracuję z Firmą od kilku lat i jestem zadowolony. Praca nie jest lekka dla kogoś komu zależy na chillout. Do: były pracownik- chyba domyślam się kim jesteś. Jeśli się nie mylę to zalałeś firmowego diesla benzyną i próbowałeś tak dojechać na konferencję. Poleciałeś za swoje olewanie i glupote.
To co piszesz o firmie, szefostwie firmy i ich dzieciach to zwykłe kłamstwo- nie pracowałeś nigdy w biurze tylko dorywczo na konferencjach- w dodatku kiepsko. Sprzęt po twojej konferencji wracał w wielkim bałaganie a pozostali musieli to odkrecac. Wstydu nie masz pisząc takie rzeczy.
hostessa Wrocław 2017-08-16 19:43
Pracuję z KImze jako hostessa już od dłuzszego czasu. Pracowałam na kilku konferencjach we Wrocławiu i mam dobre doświadczenia. Jak cała papierologia jest kompletna i na czas- pieniadzę dostaje na czas. Miałam okazję pracować na konferencjach róznych firm - ale z KIMZE pracuje mi się najlepiej.
maggie 2017-08-19 11:39
Pracowałam z Kimze przez 1,5 roku. Bardzo fajni ludzie i miły zespół. Praca wymaga bardzo dużego zaangażowania oraz dobrej organizacji. ale daje mega satysfakcję. Obecnie jestem za granicą, ale wciaż mam kontakt z Firmą.
ja 2017-08-23 11:19
Zdziwicie się pewnie że piszę, ale robię to z czystej sympatii.
Po tak długim czasie bez Kimze nadal stwierdzam że sporo się dzięki Wam nauczyłem i sporo z tego przydało mi się w życiu.
Dopiero po wyjezdzie za granice dowiedziałem się co to jest cięzka praca:)
Zostaw swoją opinię o KIMZE - Borzęcin Duży
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIMZE