KIMZE

Borzęcin Duży

Opinie o KIMZE

była pracownica 2016-11-25 18:43
Masakra!!! ludzie potrafiący wszystko potrzebni od zaraz. Niemający życia prywatnego, niepotrzebujący jeść, pić a tym bardziej spać!!!! Praca za trzech na wczoraj. Zarobki?........ sama możliwość pracy dla tej firmy powinna Wam wystarczyć!!!! Fikcyjna renoma, utworzona w głowach szefostwa!!!
Nickname 2017-01-30 23:10
Totalne dno
Nick Nick 2017-02-02 21:22
Możecie napisać coś więcej??
Nickname 2017-02-18 06:59
Pracowalam tylko .......chwile dno total. osoba z najdluzszym stazem moze 2 lata. Zero chillautu.
były pracownik 2017-03-16 23:08
Sam fakt, że firma jest mała, a pojawiły się jedynie negatywne komentarze to czymś świadczy... sama prawda odnośnie wymagań, czasu pracy oraz "zarobków".
Puszka Pandory, gdzie na samym końcu zostaje nadzieja na pozytywne zakończenie współpracy.
Matka polka 50+ 2017-06-19 19:52
MYŚLĘ, ŻE TA FIRMA POWINNA ZAINTERESOWAĆ SIĘ PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY.PRACOWNICY CZY UCZĄCY SIĘ I PRACUJĄCY NA UMOWIE ZLECENIU ,NIE MAJĄ ODPROWADZANYCH SKŁADEK ZDROWOTNYCH, A ZOBOWIĄZANIA SĄ PŁACONE Z OPÓŹNIENIEM ,NIEZGODNIE Z ZAWARTĄ UMOWA .PO ZA TYM UCZNIOWIE CZY STUDENCI PRACUJĄCY JAKO HOSTESSY ,NIE MAJĄ ZAPŁACONE ZA WYKONANĄ PRACĘ, BO DO FIRMY DZWONIA ICH RODZICE ZE SKARGA ZE ZGŁOSZĄ TO DO PIP.TO WSTYD, ABY TAKA FIRMA WYKORZYSTYWAŁA MLODYCH LUDZI ,WCHODZĄCYCH NA RYNEK PRACY.SĄ PEWNE PRZEPISY SĄ WARUNKI PRACY I TRZEBA ICH PRZESTRZEGAĆ A FIRMA TEGO NIE ROBI WIEC TU POWINNA BYĆ PRZEPROWADZONA KONTROLA PIP W WARSZAWIE.
Zostaw swoją opinię o KIMZE - Borzęcin Duży
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIMZE